J. 1. PB, Mapzijn „De Zwaluw'. ADVERTENTIEBLAD VOOR MIDDELBURG EN DE DORPEN OP WALCHEREN. Hot Gafleati lat ïerlwn. 3uldjonSen I k Mei Je Zeeuwsche Boerin' cJ^0kmdm PUROL No. 6. Woensdag 9 November 1927. Twee en Dertigste Jaargang. Vrouwenkroniek, i EVENTJES LACHEN, i SLUIT TOCHT EN KOUDE PLUCHETTE GORDIJNSTOF KOOPMANS'2""1"»0 BAKMEEL BEVONDEN VOORWERPEN. Viasmarkt K 150, Middelburg zoete roode voor slechts f 125. genezen met Een vakkundig adres JOH. A. JULIANUS, Heden ontvangen Verschijnt 's Woensdagsmiddags Advertentiën kunnen tot uiter lijk 12 uur aangenomen worden aan het Bureau Spanjaardstraat Uitgevers i LITTOOIJ OLTHOFF. Postrekening 42280. Telefoon 238. Advertentlön. Voor de Jeugd. van U ramen en deuren met onze PRIMA Wij maken en plaatsen ze voor U. H. i. llilÉ, Lange fide 1211. Moeder heef t de PfhtiNEHOEÜEti zóó klaar! Burgerlijke Stand van Middelburg Boterhamworst 13 cent per ons. Corned Bsaf Rookvleesch Metworst Plockworst 12 cent per ons. 18 cent per ons. 16 cent per ons. 20 cent per ons. Korte Gortstraat. Levert sen flesch heerlijk» Deze wijn wordt nog slechts en kele jaren geïmporteerd en met steeds meer succes. Neem nog heden een proef en U wordt eene vaste afnemer(ster) van dezen wijn. P. STOMPE, Dam Z.z. G 69. Mans-, Vrouwen- en Kinderklompen C. HUIJSMAN, Lange Geere DE FAAM Prijs der Advertentiën Van 13 regels 45 et., iedere regel meer 15 et. 3 maal plaatsing wordt slechts 2 maal berekend. Bjj abon nement voordeelige voorwaarden. f en mantel. Al blijft de zo-o dikwijls genoemde en geroemde „rechte lijn" bewaard, de nieuwste wintermodellen voor mantels geven soimis toch een aardig nieuw dé tail te zien. Nu eens zoekt men het in een eigenaardige onregelmatige manier van indeeling der verschillende panden in meetkundige figuren, dan weer in een godet, van voren of op .zij, dat langer is, dan de mantel (of de japon: want hierbij past men het ook toe) zelf. Dit is bijvoorbeeld het geval miet den mantel, die op de teekening (met patroon) is aangegeven. Deze mantel wordt bijvoorkeur van effen stof ge- 'maakt (wol-met-zij', of zwart fluweel) en is gegarneerd met „geschoren" bomt, 'grijs of blond. Voor maat 44 heeft men, als de stof 130 breed is, 2.85 M. stof noodig. De verschillende stukken worden, als op het patroon uitgetee- kend, uit de lap geknipt. Rug en voor panden zijn aan een recht bovenstuk gezet. Aan het rechtervoorpand' is naar links een godet aangeknipt (zie „Voor rechts B", op de teekening) dat la- I ger valt. ,dan de rest van den mantel, j Een staal ceintuurtje geeft de taille aan en wordt op> de rechterheup vastge maakt. De mouwen zijn recht. Het rechte kraagje is van boven omgesla gen. De omslagen van de mouwen zijin niet te smal. De rug bestaat uit twee deelen, het rechte bovenstuk en de eigenlijke rug. Vóör hebben we 3 stuk ken voor de rechterkant (A, B. en C.) en 2 voor links. Op de indeeling van de stof (op het patroon) staan de om- slagen van de imlouwen en de kraag van stof aangegeven. Ze zijn echter van bont. Het kraagje kan ook los (neer geslagen) gedragen worden. Als ten tatinste, de winter even zacht wordt, als de zoimer koud was. MADELEINE. Oorspronkelijk verhaal door SIROLF. (Nadruk verboden alle rechten voorbehouden.) Nee, ze miochteii hem niet, dien Puf fers, den nachtredacteur. Hij was ouder dan de meeste van hen, dagredacteuren van het dagblad „De Oprechte Koerier." Want Puffers was een dikke dertiger, liep tegen idle veertig. En de dagredaü- teuren waren meest nog jongelui, van in de twintig. Eigenlijk gezegd vonden ze dien Puffers, die altijd in de nacht dienst zat, die zich nooit bij'na overdag liet zien, een droge, dorre 'kerel. Die ongevoelig was voor een grap en altijd: too vreeselijk ernstig keek, met zijn kippige oogen achter zijn dikke brille- glazen. Nee, nee, van dien ouden Puf fers moesten .ze niks hebben. Daarom hadden ze "nem er dan ook heelemaal bluiten gelaten, toen ze ónder elkaar geld bijeen brachten, om een cadeau te koiopien voor den hoofdredacteur, mie neer Bork, die morgen zijn twaalf-en- een-half-jarig huwelijksfeest zou vieren Ze hadden allemaal een paar gulden ge lapt en zoo was het nog een aardig be drag geworden. En ten slotte was hun keus gevallen op: een Radio-apparaat- met-luidspreker. Daar zou de „baas" ze ker wel mee in zij.n schik zijn. Demon stratief werd er een keurige kaart bij! gecalligrafeerd, waarop stond „Harte lijke gelukwenschen met Uw twaalf-en- een-half-jarig feest, van de „dag"re dactie van „De Oprechte Koerier". Zie zoo, dan 'wist die baas meteen, dat het tadeau van de „dag"-redactie kw'atal Dat die Puffers er niet aan mee gedaan had. Het toestel met het luidspreker- apparaat werd in stevig bruin pakpier ingepakt, met -een touw er omheen. En daaraan werd de kaart bevestigd. Zoo werd' liet cadeau zoolang boven in de kleerenkast gelegd, op de plank. Daar kwam de baas toch vanmiddag niet meer in. Hij hing zijn jas immers al tijd in een apart kastje, in den gang 1 En den volgen-den morgen zou de overhandiging van het cadeau plaats hebben Puffers kwam dien avond' -om negen uur, nadenkerder dan ooit op het stille redactieburêau. De nachtportier, slape rig in zijn stoel aan het tafeltje in den gang weggezakt, had hem ouderge woonte „goeien avond" gewenscht en net als al die schier ontelbare avonden, was Puffers naar zijn bureau gegaan, had even vluchtig de kranten en brieven en telegrammen doorgezien, die de avondpost voor hem: gebracht had, en die hij zoo dadelijk in de stille uren van den avond en den nacht, zou ver werken tot nette telegrammetjes, artikel tjes en entrefilets. Daarna had' hiji zijn jas uitgedaan en het pakje brood uit zijn jaszak gewurmd. Zijn jas hing hii op in de kleerenkast en zijn brood legde hij, als altijd, op de plank, bovenin. Ten minste, dat wilde bij doen. Maar tot zijn groote verbazing was dat plaatsje geheel bezet door een groot bruin pak. Wat was dat nu Hoe kwam dat daar Wat moest dat beteekenen Nieuwsgierig haalde Puffers het zware pak van de plank af en zette het op (zijn bdreau neer, olm- te kijken, wat het was. Daar viel zijn oog op- een groot wit couvert, dat met een ijzer draadje, aan het touw om het pak, bevestigd was. De enveloppe was open. Puffers haalde er een kaart uit te voor schijn. Een keurig, geschreven kaart waarop stond „Hartelijke gelukwen schen met Uw twaalf-en-een-half-jarig feest van de dagredactie van De Oprechte Koerier". „Wat aardig van die jongens", mom pelde Puffers in zich zelf, en de tranen schoten hem' warempel in zijn oogen. Heel aardig'maar hoe wisten ze het Zeker va# den administrateur. Ja, ja, vandaag was het twaalf en een half jaar geleden, dat hij' hier aan De Op rechte Koerier was gekomen, als nacht redacteur. Twaalf en een half jaar.... nachtdienstaan één stuk door, al tijd m'aar doornachtdienstmet alleen de vacantia, veertien dagen in een jaar, er tusschen. Daar had^ hiiji nu juist aan loop en denken, toen hij' daar straks naar de redactie kwam'. Twaalf en een half jaarnooit een avond thuis geweest, nu ja, behalve dan de Zondag. Net als het thuis gezellig werd, na het eten, en de vrouw klaar was met afruimen van de etensboel, moest hij weg, naar de krant. Al die jaren was dat nu al geweestZoo. had hij nu loopen piekeren. Maar geen ge dachte erop, dat die jongens van de dagreidactie er ook maar een oogenblik aan zouden denken. Die grappenma kers hartelijke jongens waren het tochMaar wat zou er in zitten Hij maakte het touw los, trok het papier wegzag met een waas voor zijn oogen naar het prachtige cadeau.., een compleet Radiotoestel met luidspre ker hoe hadden die jongens het zóó kunnen raden, dat hij dat'juist zoo graag had willen hebbennee, niet voor zich zelf, maar voor zijn vrouw... die altijd die lange avonden alleen thuis zatolm haar wat gezelligheid te ge ven, die ze zoo miste. Dat voelde hij wel, al klaagde ze nooit. Maar het was heta te duur geweest, veel te duur en nu zoo in ééns, zoo maar cadeau ge kregen, van de jongens van de dag redactie..Hoe hadden ze het zoo kunnen raden Zijin hand beefde wat, toen hij een velletje kopij-papier nam en een harte lijke bedankbrief aan de jongens van de dagredactie schreef. Die luidde o.ta.: Waarde collega's, Ik weet niet, hoe ik jelui bedanken moet voor het prachtige 'cadeau, dat jelui mij' hebt gegeven, ter gelegenheid van mijn twaalf-en-een-half- jarig jubileum als nachtredacteur van de Oprechte Koerier. Het is prachtig en ik ben er heel erkentelijk voor. Voor al namens mijn vrouw moet ik jelui heel hartelijk bedanken, want haar zal het zeker buitengewoon veel genoegen doen. Ik had er allang zin in, zie je, maar het was me veel te duur. Ik had! het mijn vrouw graag gegeven, omdat ze altijd 's avonds alleen zit, al twaalf en een half jaar lang, zie je. Maar het was er niet van gekomen, er komt im- imiers zoovee! kijken, in een huishou den. Daarom waaröeeren wij jelui schit terend cadeau nog meer. Met vriende lijke groeten, je collega Puffers. Dien nacht verliet Puffers de redac tie met ecu groot bruin pak onder zijn aim Op de plaats, waar het pak in de kast gelegen had, lag, in het cou vert, waarin de kaart had gezeten, het briefje van Puffers. De dagredactie van De Oprechte Kon rier kwam den volgenden dag wat vro ger op bureau dan gewoonlijk, met het oog op de aanbieding van het cadeau aan den „baas". Toen ze de kast open den, om- het pak er uit te halen, gaven ze een schreeuw van verbazing. Het pak was verdwenenZe voelden op den bovensten planken jawel, daa kwam het couvert te voorschijn. Haas tigc vingers scheurden het gesloten cou vert open, het briefje kwam' te voor schijn, werd opengevouwen, en toen lazen ze, de een over dén ander heen gebogenhet briefje van Puffers. Toen ze het gelezen haddén, sprak geen van allen een woord. Hun gezich ten stonden allemaal ernstig. De pen voor den ander probeerde zich een hou ding te geven. Eindelijk zei de oudste van de dagredactcurcn aarzelend Htal, ik wist niet, dat ie al zoolang in de nacht' zatikke, hm', ik geloof, dat we eigenlijk gezegd altijd' zeer onhar telijk voor hem geweest zijn De anderen knikten, 't Moet verve lend voor zijn vrouw zijn geweest, al tijd 's avonds alleen thuis, al die twaalf en-een-half-jaar langzei een ander. Hij moet 't houden riep een derde dagredacteur uit. Hij heeft liet wel ver diend, die ouwe Puffersnfaar, wat doen we nu miet (den „baas" Ik zal even den bloemist opbellen, diat hij dadelijk een bloemstuk bezorgt, en dan lappen we daarvoor nog even, af gesproken stelde d'e oudste .redacteur (voor. Zoo werd er voor de tweede keer „gelapt". En de baas kreeg een bloem stuk van de „Nacht- en dagredactie van De Oprechte Koerier". ANTWOORDEN Nos. 151—154. No. 151. Mat 'mot. No. 152. Spleet, Els steel, Elspcet. No. 153. Maag, zaag, haag, laag. No. 154. 1 Zeist, 2 Wij he en Win terswijk, 3 Maarn. RAADSELS. No. 155. Op de kruislijnen komt de naam1 van een stad. X een klinker. X iets dat men in den zomer veel eet. .X' =ee:i zoute vloeistof. XXXXXXX—— de naam van de stad, die we /oek*»n. X d" naam van een maand. X een voorwerp om mee te spelen. X een medeklinker. No. 156. Met i als eindletter ben ik een berg in Europa, met a als eindletter een stad in Europa. No. 157. Welk viervoetig dier wordt als 'men die eerste en vierde letter ver wisselt een stad in België. No. 158. Met b ben ik een vaartuig. Met h e en gereedschap van d'en tuin- taan. Met lm1 een Duitsch geldstuk. Met p kan ik niet zonder boomien zijin. Firma L. I. Akker te Rotterdam, ver spreidt een brochure, getiteld „KEN UZELF EN UW BUURMAN" aan alle gezinnen in Nederland', in een totaal aantal van niet minder dlan 2.000.000 exemplaren. ledereen, welke bedoelde brochure niet mocht ontvangen hebben, wordt gratis een exemplaar hiervan op aan vrage toegezonden. Bij. Vriendelijke oude dame „Waar werk je, beste man." L. an dl opper „Bij tusschenpoozen." —o Het b e w ij s. Moeder, de juffrouw heeft verteld, d'at wij allen hersenen in het hoofd hebben en ik heb gezegd, diat de juffrouw ze ker watten er in heeft, en toen is d'e juffrouw boos geworden. Maar kind, waarom zei je dat dan ook Wel moeder, omdat de watten haar ooren al uitkomen. Gemengd Nieuws. Jaantje Vader, wat is gemengd nieuws Vader Dat is nieuws, dat men met gemengde gevoelens leest. RECEPTEN. In buitenlandschc hotels wordt soms gebakken bloemkool geserveerd, en ook in ons land vindt deze wijze van berei ding navolging. Men gaat als volgt te werk De bloemkool wordt in zijn geheel gekookt en vóórdat ze „zacht" is in afzonderlijke gi*>ote stukken („rozen") verdeeld. Deze stukken paneert men op de gewone wijze n.l. met eiwit en ge- (staimptc beschuit en bakt ze dan in heet frituurvet goudgeel. Gewoonlijk geeft men dit" gerecht bij kleine bief stukjes. Warme rijstpudding met bitterkoekjes. 1 Liter melk, 200 gram rijst, een half stokje vanille, 80 gram suiker, 3 eieren, 150 gram1 bitterkoekjes, 40 gram boter. De melk met een stukje vanille aan de kook brengen, d'e gewasschen rijst erin strooien en opzij van de kachel zachtjes gaar laten koken. Zoodra d'e rijst gaar en stijf is d'e suiker erbij voe gen, de boter, de eierdooiers en het laatst het stijfgeklopte eiwit. Een blikken puddingvorm dik met een kwastje met boter inwrijven, met een dun laagje paneermeel bestrooien daar in laag oirn laag de rijstniassa met de bitterkoekjes leggen, de eerste en d'e laatste laag móet uit rijst bestaan. De vorm wordt daarna gesloten en anderhalf uur in een groote pan met kokend water gekookt. De pudding wordt op een verwarmden schotel ge stort en voorgediend m'et warme va nille- of vruchtensaus. Warme k a b i n e t p u d d i n g. Smeer den puddingvorm in met bo ter en zet langs de randen vinger-bis cuits (boudoirs) recht op. Wat er bo venuit zou steken wórdt netjes langs den rand er af gesneden. Zet ze mét de bruine kant naar buiten. Klop nu twee eieren, 'met 30 gr. sui ker en een geraspte halve citroenschil. Doe er dan 2 deciliter melk bij, nog geen halve „pint" dus. Intussehen is een half ons krenten plus een half ons rozijnen gewasschen en opgekookt, waarna mien er 25 gr. succade bij' doet. Dan wordt de vorm gevuld laag om laag, eerst bitterkoekjes, dan de kren- tenmassa, weer bitterkoekjes en zoo d'oor de bovenste laag moet uit bitter koekjes bestaan en dan worden de ge klopte eieren over de heele massa heen- gegoten. Men sluit den vorm en kookt de pudding anderhalf uur au bain Ma rie. Bij het opdienen komt er een warm vruchten- of vanillesausje bijl Moster dzuur. Snijd twee komkommers aan stukjes, nadat het zaad er zorgvuldig uitgehaald is. Snijd een bloemkool eveneens aan stukjes, maak een half pond kleine zil veruitjes schoon, voeg bij dit alles wat gesneden stukjes wortel en een handvol doperwtjes, wasch alles goed schoon en zet het dan samen gedurende 2 uur in pekel. Laat de groenten op een ver giet uitlekken. Zet een flesch gewonen azijn op het vuur, maak een busje mosterdpoeder taiet wat water tot een papje, roer dit door den azijn en laat het samen even doorkoken. Doe er dan het vergiet vol uitgelekte groente bij en laat alles te zamen 2 minuten doorkoken. Neem de pan van 't vuur, laat dén inhoud! koud worden en stort het mosterdzuur in fesschen. Als het m'engsel koud' is, is het meteen dik. De flesschen moeten goed gesloten worden. het maakt uw kamer of kantoor warmer en gezelliger. Beleefd aanbevelend, fBBRUWNTE: N.V KOOPMANS' MEELFABRIEKEN - LEEUWARDEN NUTTIGE WENKEN. Om: bloemruikers lang friscli te houden plaatst m'en in de bloe- mienvaas een staafje kopervijlsel. Kan 'men zich dit niet verschaffen, dan neme men hiervoor koperen munten, die on geveer dezelfde uitwerking hebben. Daar deze echter niet uit zuiver koper be staan, is kopervijlsel te prefereeren. Vele bloemisten gebruiken voor het frisch houden van bloemruikers aspe- rinetabletten. Bijna alle bloetaén, ,ook die, welke zeer gevoelig zijn, blijven zeer langen tijd frisch, als men in lauw water een asperine-tablct oplost en de oplossing in de vaas doet. Een weinigje zout aan 't water toe voegen als de bloemen bezig zijn te verleppen is ook goed. Een ander middel 'is nog de bloemen als zij dreigen leelijk te worden miet het onderste deel der stengels in heet water te plaatsen. Nadat u het gedeelte, dat 'met het heete water in aanraking is geweest, hebt verwijderd, plaatst u de bloemen in versc'h water. T eervlekken m'aakt men uit ver schillende stoffen met behulp van ver warmde witte terpentijn of spiritus. Terpentijn mag niet op het vüur ver warmd worden Oude, verharde teervlekken weekt taen in warm water en borstelt ze dan (beurtelings af met sterk zeepsop en terpentijn, waarna m'en ze in schoon water uitspoelt. Schoone h anden. Het is dik wijls een gewoonte om de sporen van het „huiswerk" van de handen te ver wijderen met behulp van puimsteen, van bleekwater, van schuurzeep en andere harde of bijtende middelen. Zeker, de vlekken verbleeken meestal wel met zoo'n paardcmiddel, maar de huid lijdt er door. Waarom heeft men niet altijd in de keuken citroenen voorradig Het heele jaar door zijn ze voor betrekkelijk wei nig geld te koop. Zoo'n half doorge sneden citroen toch doet wonderen. Wilt ge een aangesneden citroen voor den volgenden keer bewaren zonder kans te loopen dat de vrucht schimmelt of uitdroogt, zet he'm dan met het snij vlak naar beneden in azijn. Uw handen- reiniger zal dagenlang voor het gebruik geschikt blijven. Heften van messen die eenmaal zwart geweest zijn, maar door het vele gebruik, of juister ge zegd door het vele wasschen dof en onooglijk van kleur zijn geworden, kan men heel mooi opknappen door ze 4 a 6 uur lang te laten staan in een sterke oplossing van overmangaanzure kali in water. Dan laat mien ze ü'rogen en wrijft ze op met zwarte was. De overmangaanzure kali koopt men bij den drogist. Zorg dat de vloeistof niet aan het m e t a a 1 der messen komt, dat zou leelijke vlekken geven, 't Best is voor de oplossing een jampotje te némen en dat zoo ver te vullen, dat de heften precies onder staan. Als zoodanig zijn aan 't bureau van politie gedeponeerd de navolgende voor werpen a. Eenige belastingmerken, diversie Sleutels, Zilv. Manchetknoop, pakje met inh., Portemonnaie met inh., Koperen Gewichtje, zwarten Hoed, Draaier van een auto, Zakmesje. b. Bij ingezetenen Daméshand1- sé'boen, M. de Boeft, Segeersweg V 88 Broche, P. J. v. d. Berge, Jasmijn straat W 127 Belastingmerk, Joosse, Nadorst S 152 Kinderportetaónnaie, C v. M ooienbroek, Leerlooiersingel Q250; Da'mestaschje, P. A. Wondergem, Pen- ninghoeksingel L 72 Belastingmerk, B. Dronkers, Vlasm'arkt L 7 Pak Manufac turen, Gem. Veldwachter, N. en St Joosland Zwarte port. met inhJuffr. Wessels, Molenberg K 109aDames- taschje miet inh., C. J. Bostelaar, Jas taijnstraat W 138 Belastingmerk, L. Tisserant, Brandcrij'mblengang M 218; Port, met inh., A. C. Frederiks, Bree E 216 Fluweelen zakje met inh., K. Wielemaker, Segeerssingel V 48 Bruine Port. en Handschoen, M. Verspoor, Dokstraat P 172Vulpen, Van Kerk- voort, Heerenstraat H 132 Bijbeltje, Van Overbeeke, N. Singel S 156 pak Bleekpoeder, M. Francimont, Ganzen- gang O 20 Belastingmerk, J. v. Lan- geraad, Gravenstraat K 76Foxhon|d, W. Ruitenberg, Noordsingel I 199; Stok met krukje, Magendans, Singelstraat N 184. Inlichtingen aan het bureau van po litie, alleen des Zaterdags tusschen 7-8 uur. Van 31 OctoberS November. ONDERTROUWD J. A. Heijidens, 24 j. en M. Volkers, 26 j. M. K. A. van de Weghe, 23 j. en M. A. J. Kor. ting, 27 j. GETROUWDP. A. Maljaars, 30 j. en A. J. Leij'nse, 27 j. B. Gouds waard, 31 j. en N. de Buck, 27 j. OVERLEDEN J. A. du Bois, man van E. P. de Vos, 88 j. S. Israël, geh. met I. N. Cohen, 74 j. WAARSCHUWINGSSIGNALEN. Als uw organisme zelf u door pijn en kwalen, een duizelig gevoel, oorsui zingen en andere stoornissen waar schuwt, dat de nieren het urinezuur en andere vergiftige stoffen niet behoorlijk uit het bloed filtreeren, dient gij u in acht te nemen. Gij kunt het spoedig ge noeg zelf uitmaken. Let er op of gij last hebt van rug pijn, rheumatische pijnen, ischias of spit, een prikkelbaar, zenuwachtig, af gemat gevoel, een gevoel of uw ooren suizen of gonzen, te vaak of te weinig aandrang tot urineeren, troebel, te, don ker of te licht gekleurd water. Bran dend en pijnlijk bij de loozïng. Zan derig, gruisachtig of draderig bezinksel Elk dezer verschijnselen kan beteeke nen, 'dat uw nieren hulp behoeven. Ge bruik dan onmiddellijk Foster's Rugpijn Nieren Pillen. Zij worden aanbevolen als het middel, dat de verzwakte nieren opwekt, de urineloozing regelt en u bevrijdt van rugpijn, rheumatiek en die andere ellendige verschijnselen van nier aandoening. Verkrijgbaar (in glasverpakking met geel etiket let hier vooral op) bij apotheken en drogisten a f 1.75 per flacon. BLOEMEN BLOEMEN Om u in d'e gelegenheid te stellen eens kennis te maken met ons werk en qualiteit Bloeimen hebben wij vanaf heden GROOTE RECLAME. Vraag prijs naar onze opgemaakte Manden en Bouquetten en u staat ver steld. LOSSE BLOEMEN zeer voordeelig. Aanbevelend, Desgewenscht aan huis bezorgd. Heden ontvangen WITTE en KOMIJNE KAAS. Speculaas 10, 12 en 14 ct. per ons. Losse Cacao 14 ct. per ons, Blookers en Van Houtens Cacao. Aanbevelend, GESTOOMDE MAKREEL, HARDERWIJKERS, GEROOKTE PALING, MAKREEL, SCHELVISCH, SCHARREN, ZALM EN SPIERING, GEBAKKEN SCHELVISCH, SCHOL EN SPIERING. HARING, MOSSELEN, ROLMOPS 1 per flacon. LANGEVIELE. Doos 30-60,Tube $0d. Bij Apoth.en Drogisten. Speciaal adres voor FOSTER'S RUGPIJN NIERPILLEN MAAGPILLEN ZALF bij PAUL VAN SLUIJS Co., Viasmarkt K 57, Middelburg. En Gros. En Detail. VOOR BEKLEEDEN Meubelen, Kapokmatrassen (Kinder-AEpangras Matras jes zeer gezond en droog) IS BIJ LANGE VIELE K 211. Vraagt onze zoo hekend zjjnde EIGEN GEMAAKTE DIVANS. Prima Witte Suiker 25 cent per pond'. Suikerbeestjes per ons 10 cent. Suikerbeestjes groote per ons 12 Cent. Suikerfiguren vanaf 4 cent. Fondant Borstplaat, kwartjes en gul dens per ons 14 cent. Hartjes en Plaatjes per ons 12 cent Chocolade Beestjes per ons 16 cent. Lettertjes per ons 10 cent. Chocolade Figuren 4 voor een dubbeltje Aanbevelend,

de Faam | 1927 | | pagina 1