i. D. L1TT00IJ Az Ondergeteekenden wenschen bij den aanvang van het jaar 1908 Trienden, Bekenden en Begunstigers een rjjk gezegend jaar toe. grootste publiciteit hier ter stede3700 ex. worden wekelijks met zorg versprei d. grootste pablieitei t. - BTo. 13. Dinsdag 31 Deeember'1P07. Twaalfde Jaargang Verschijnt eiken Woensdagavond wordt door de geheele stad gratis verspreid. Spanjaards tra at. Prijs der Advertentièn van 13 regels 15 cent, iedere regel meer 5 cent. 3 maal plaatsing wordt slechts 2 maal berekend. MiDDELBÖRGSCH ADVERTENTIEBLAD DE FAAM UITGEVER: Groote letters naar plaatsruimte Bjj abonnement van 1000 of 500 regels voordeelige voorwaarden. C. Pi eters, Spanjaardstraat M. de Regt, Molstraat B. J. Bazel, SpaDjaardstraat A. R. de Muijnck, Spanjaardstraat P. de Wolff, Balans J. C. J. de Koster, pppenmagazpn, Kortedelft J. Ewaardt, Gravenstraat F. J. van Simmeren, Gravenstraat Firma H. J. van de Poel, Gravenstraat M. Verburg, Gravenstraat P. C. Raaffels, Gravenstraat P. C. van Kuijk, Gravenstraat. P. J. Hubregtse, slager, Gravenstraat G. v. Kleven, in fruit, Gravenstraat C. Rozemond, in Rijwielen, Gravenstraat J. de Hamer, rund- en varkensl. Gravenstr. P. Zevenhuizen en Echtgenoote, Gravenstraat J. A. v. Houten, broodbakker, Gravenstr. I 290 A. v. Strien, broodbakker, Gravenstr. I 246 C. Wolfers, winkelier, Gravenstraat I 247 J. Kastelejjn, sehoenhandel, Gravenstr. I 250 Andr. Baljeu, kleermaker, Gravenstraat J. J. Dhont, Lange Noordstraat C 22 C. van der Klejjn, in galanteriën, Noordstraat W. Minderhoud, tapper, Beddewjjkstraat C. Boone, slager, Schuitvlotstraat N 207 W. P. de Jonge, bakker, Breestraat Wed. J. J. W. van de Poel, Breestraat P. J. Koster, winkelier, Molenstraat J. J. v. d. Jagt, winkelier, Nederstraat J. Minderhout, winkelier, Nederstraat B. de Jong, winkelier, Oostpunt F. J. Hoevenagel, bakker, Punt M. Trapman, winkelier, L. Singelstr. N 172 L. Sevat, winkelier, Wagenplein P 17 Wed. H. Ponse, winkelierster, Wagenplein K. J. Koekoek, broodbakkerij, Wagenplein A. L. Kloet, bakker en winkelier, Wagenplein J. Simpelaar, winkelier, Winterstraat A. Verbage, sleper J. v. d. Gruiter, smid, Teerpakhuizenstraat A. Bouwens, smid, Teerpakhuizenstraat I. D. Karreman, winkelier, Vlissingsehestraat J. Wisse, winkelier, VlissiDgschestraat I. Barentsen, winkelier, Vlissingsehestraat Mej. M. Kodde, tabak en sigaren, Vlissingschestr Mej. de Wed. Riemens-Zegers, Spaark. Fortuna A. 0. Wasch, Gortstraat Joh. v. d. Boogaert, paraplrietenst., spiegels enz P. de Hamer Jr., rund- en varkenssl., K. Gortstr. A. J. van Boven, bakker, Wal Wed. L. N- van Eenennaam, winkelierster, Wal J. C. Homburg, winkelier en barbier, Wal B 102 Mej. C. M. de Fouchier, bontwerkster, Wal A 8 A. Hendrikse, tapper en slijter, Brakstraat L. C. Thomassen, schoenmaker, Schuitvlotstr. Van Veen, zandschipper Jacobse, in kolen, turf enz., Vlissingsehestraat A. Back, winkelier, Lange Singelstraat N 202 A. J. Ie Cointre, bakker, Segeerstraat Mej. C. G. Heblij, Korte Delft G 14 J. A. J. L. van Meerendonk, Korte Delft G 20 J. P. Meuro, winkelier, Noordweg S 210 C. Wondergem, hoef- en grofsmid, Noordweg Wed. J. de Jong, winkelierster, Noordweg P. Loojjse, Café, Noordweg J. J. Cappon, Noordweg J. Boogaart, winkelier, Molenwater D. Vos, smid, Schuitvlotstraat C. Jongepier, sleper, Oostkerk S. Vinke, sleper, Verwerjjstraat A. J. Cailiber, schilder, Oostkerkplein J. R. Grool, winkelier, Breestraat K. Kik, sleper, Breestraat O 176 C. WaDjon, Lazarjjstraat O 33 C. L. Boel, Breestraat G. Taal, Breestraat B. P. Mink, slager, Brakstraat O 262 P. Tavenier, mr. smid, Breestraat W. Vader, koopman, Korte Singelstraat H. Melker, caféhouder, Singel straat J. Mesu, koopman, Spanjaardstraat A. Francke en Z. Verhage, in brandst.Zuidsingel A. van der Weel, Volderijlaagte I. A. A. Mulder, brooddepöt, Volderijlaagte C. v. Holthujjzen, Houttuinen I. Joziasse, mr. smid, Domb. Schuitvlot J. C. Cornelis, 't Zand A. J. Gideonse, 't Zand S. Moens, winkelier, 't Zand 1 van Wezel, schoenmaker, 't Zand A. A. de Trojje, rijwielhandel, 't Zand B. K. Steenland, kruidenier, Zandstraat J. Konraad, wagenmaker, Domb. Schuitvlot I. de Kam, sleper K. J. Wiessner, schoenmaker, Molenberg J. Gabriëlse, Café de Koophandel A. Gabriëlse, Café de Eendracht P. J. Pouleijn, kruidenier, Korte Gortstraat J. Geldof, kruidenier, Varkensmarkt Wed. W. Gabriëlse, in brandstoffen N. Minderhoud, caféhouder, Gravenstraat Jac. van Haneghem, Brakstraat P. J. Haaijman, Rotterdamsche Kade J. Vader, Schuitvlotstraat P. Bujjs, visch- en kaashandel, Dam M. J. Hendrikse Mz., Magazijn De Hoop, Dam Wed. J. Janse, brooddepöt, Giststraat J. P. de Boer Jr., mr. smid, Lange Giststraat W. Schonis, Giststraat R. E. Kampman, St. Pieterstraat W. P. Steur, in groenten en fruit, Gortstraat C. Jobse, schoenmaker en ljjkverzorger H. L. Zegers, Balans D. M. Corstanje, Wagenaarstraat P. J. Maas, Wal B 44 Wed. J. Compter, in gedistilleerd J. Sanderse, koopman, Wagenaarstraat H. Hubregtse, winkelier, Bree C. Dingemanse, kleermaker, Seisweg Wed. B. Bosch, Seisweg A. Bosschaart, kleermaker, Seisweg P. Bosschaart, winkelier, Seisplein J. Andriessen, slager, Seisstraat W. van Kuijk, Bogardstraat H. J. Stappers, in bieren, Latijnsche Schoolstr. C. Clarisse, Magazijn „De Zwaluw" F. Ceulen, Rund- en Varkensslager J. Deurloo, bode MiddelburgVlissingen H. Timmermans, in melk, Domb. Schuitvlot A. Baan, leurder, Blindenhoek G. Jacobse, in brandstoffen, Vliss. straat A. Boudt, slager, Kinderdijk Andriessen, slager, Noordpoortstraat A. Beugelink, St. Pieterstraat N. P. Dekker, naaimachinereparateur, Giststr. M. J. de With, timmerman, Spanjaardstr. E 83 Wed. Oranje, Spuistraat Jac. Baard, visch- en kaash., Hoogstr. I 130 H. E. du Bois, schilder, Spanjaardstr. 67 J. C. Eggel, winkelier Kinderdijk P. Baan, winkelier, Nieuwepoort M. C. Boot, winkelier, Eigenhaardstraat F. F. Joosse, varkensslager, Eigenhaardstraat Wed. P. Joosse, Café, Turfkaai J. Reijnhoudt, Hoogstraat Wolders en Piepte, Rijwielhandel P. de Jonge, gist- en kruidenierswaren P. J. van Damme, bakker, Korte Gortstraat J. Langejan, banketbakker, Gortstraat W. Marcusse, Korte Gortstraat J. Pieterse, slager, Kapoenstraat H. Hendrikse, in Tabak en Sigaren, Spanjaards. H. Hendrikse, Ljjkdienaar, Spanjaardstr. F 75. W. C. Tazelaar, brood- en beschuitbakker Jac. A. v. Puffelen, schi der R. R. Augusteijn, handel in fijne vleeschwaren M. J. Timmermans, winkelier, Pottenmarkt S. Adriaanse, broodbakker, Langeviele K 381 A. F. Steendam—de Kok, in modes, Langeviele W. Verstraate, in fruit en aardappelen Langev. J. Spejjer, Langeviele J. J. Brouwer v.h. wed D. de Brujjne, Langev. C- van Aartsen, koper- en blikslager Wed. W. van Aartsen, bakkerij, Pottenmarkt J. Djjke, winkelier, Langeviele. J. Coppoolse, café, Molenwater C. S. Schout en Echtgenoote, Klein Vlannderen A. P. M. van den Berg, Noordpoortstraat P. C. van Dijk, Noordpoortstraat Maas Junior. F. H. J. Damen, drogist, Korte Noordstraat J. Walrave, drukkerij, Korte Noordstraat J. Muilman, Korte Noordstraat J. P. Pieterse, bakkerij, Stationsstraat Wed. M. Hootsman, Hotel Café, Stationsstr. C. J. Witte, café, Kanaal J. D. Jolmers, in stoom- en andere werktuigen I. Paauwe, Volkskoffiehuis, Stationsstraat R. de Vries, sleper, Bellinkstraat C. J. Machielse, winkelier, Bellinkstraat Gebr. Vogel, smederij en magazijn Bellinkstr. Dekker, caféhouder, Dampoort. J. Botting, vleesehbouwer, Dampoort J. Joosse, café, Dampoort A. Meeuse, vischhandel, Brakstraat 268 P. J. Verbert, in manufacturen, Dampoort M. C. W. van Tiel, Coöperatie „De Vooruit* H. Bjjnevelt Jr., gedistilleerd, Noordstraat Timmermans, Noordstraat W. Hubregtse, drogist, Noordstraat A. Hubregtse, Verbeterde Singer Naaimachines C. Klercq, barbier, Korte Noordstraat W. F. Willems, bierhandelaar K. Noordstraat P. Riemens, mandenmaker, Korte Noordstraat Pieterse, Korte Noordstraat Bloemenmagazijn Stomps, Noordstraat L. J. Vroon, banketbakker, Lange Noordstr. A. Lejjnse, slager, Lange Noordstraat B. E. Ferdinandus, winkelier, Vlasmarkt H. W. K. F. H. Scheijbeler, mandenm., Vlasm. J. A. Pieters, Vlasmarkt K 150. J. F. J. Matena, Vlasmarkt F. A. Kraat, sigarenmagazijn, Vlasmarkt J. Verhulst, winkelier en kolenhandel L. Geere P. J. Ie Due, timmerman en metselaar J. van Eijzeren, smid, Lange Geere L. S. Gobetz, Gortstraat Verslujjs en Poortvliet, slepers, Roosterstraat P. J. Kokké, schoenmaker, Koestraat L. Roose, logement en caféhouder, Varkensm. B. J. Goedhart, glazenwasscher, Hoogstraat Gebr. Onderdijk, meubelm. en Behangers, H. J. Kloosterman, zadelmaker, St. Janstraat W. Steijn, café, Turfkaai A. Arnoldus, Turfkaai A. E. Dronkers, bakker, Heerenstraat H 170 P. Smith, luxe bakkerij, Langedelft S. A. van den Berg, schoenmaker, Segeerstr. P. B. de Leeuw, sehoenhandel, Langedelft P. de Kraker, kleermaker, Nieuwstraat 227 A. A. Varel, Nieuwstraat H 33 L. Janse, gasfitter, Nieuwstraat C. Goverse en Echtgenoote, slager, Nieuwstr. J. Cevaal en Echtgenoote, in fruit, Nieuwstr. D. Janse, slager, Bellinkstraat C. Lorier en Echtgenoote, Spuistraat C. Abrahamse, Spanjaardstraat E 82 J. C. Burrink, in brandstoffen K. Dijkstra, depothouder, Bree. J. Nierse, confectiemagazijn, K. Noordstraat J. C. van Laere, Huisschilder, L. Noordstraat G. de Hamer, vleesehhouwer, Noordstraat. Joh. M. F. Schellings, Coiffeur - Posticheur J. J. Lameijn, Penninghoek L 59 K. Meertens Pz. Vlasmarkt 14 G. Dekker, in granen en meel, Vlasmarkt C. Coumou, bakker, Vlasmarkt Wed. A.J.Hujjsman, schoorsteenveger, Wagenpl Brakman, Pottenmarkt. L. Verhulst, tapper, Schuiffelstraat I. Kandel, caféhouder, Pottenmarkt Wed. J. P. Meijer, Markt D. Valkier, Winselmann Naaimachines, Burg C. Bakker, winkelier, Burg C 104 Van Dijk, Wal S. W. Huijsman, Kapoenstraat A 14 A, van Sorge, in Aardappelen, Spanjaardstr. A. Caljouw, bode op Veere J. van den Driest, in melk, Langeviele P. van Helleman, sleper, Verwerijstraat A. H. J. Peek Jzn., Droogdok F. J. Frenks, sigarenmagazijn, Kortedelft J. van Grootheest, winkelier, Kortedelft Firma M. Andriessen, in parapluies, K. Delft De Jong Co., in gas- en waterleidingart. H. J. v. d. Bel, in hoeden en petten, K. Delft A. Breel, in groenten, Korte St. Pieterstraat Fa. A. H. J. J. Rivière, Kortedelft 8 A. Hondsmerk, Tailleur, Kortedelft F 21a. D. Gideonse, in melk en groenten, Nieuwstr. A. Minderhoud, in vruchten enz., Nieuwstr. Middendorp, concierge W. V. A. L. Ie Cointre, bakker, Singelstraat J. C. Vreke, timmerman en metselaar D. Nijpjes, molenaar, Veerscheweg W. C. de Vries J. C. Klaassen, wagenmaker J. P. Geldof, Oude Kerkstraat B 94 Wed. I. B. Kuijper, bierhal, Oude Kerkstraat P. van Kuijk, schoenmaker, Oude Kerkstraat Johs de Jonge, bierhandel, Steenrotse, boven I- Oosse, bierhuis café, Gravenstraat I 282 J. C. Merk, koopman, Gravenstraat I 289 Jac. Cohen, in behangselpapieren, Gortstraat D. P. Barto, schilder, Lange Gortstraat M. Hoogesteger, koopman, Korte Geere J. Dingemanse, timmerman en metselaar L. Haccou Jr., Theehandel, Heerenstraat J. Ingelse, slager, Beenhouwerssingel J. Goote, handel in steenkolen H. P. Roda, café Wapen van Zeeland A. van Aartsen, in Heinekensbieren J. Ruitenbeek, Korte Giststraat K. de Visser, sleper, imidsbolwerk L. Barendse, sleper, Dampoort Geelhoed, bode op Goes Corstanje, boekbinder, zuidelijk Molenwater Gebr. Groenenberg, mr. timmerman, 't Zand J. Corré, in goud en zilver enz., Baanstraat J. Geldof, koopman, Veerscheweg 235 J. L. Pouwer, loodgieter, Noordpoortstraat D. L. Cammelot, behangerij, St. Janstraat J. Heuker, café, Kanaal P 42 G. J. Koole, café restaurant S. H. van Bakergem C. Klercq, depót, Gravenstraat 194 A. Leijnse Co., steenhouwerij. Kalvermarkt C. Botbijl, metselaar en winkelier, Klein VI. J. Vreke en Echtgenoote, café Beurs A. Hollebrands, wagenmaker, Gravenstraat H. de Wagter, Nieuw Oosterschestraat 89 C. van Molenbroek, handel in brandstoffen I. J. Simonse, smid, Lombardstraat. Wed. J. A. SteinzMatena H. C. Rejjers, de Arend, Lange Burg W. F. Meijboom, in confectie, Lange Burg W. Daniëlse, Havendjjk P. van Loo, timmerm. en metsel., Segeerssingel A. Theune, sleper, Domburgsch schuitvlot. Slabber, Brakstraat D. Steketee, in prentbriefkaarten Gravenstraat T. Rozemond, timmerman, Zusterstraat L. Dekker Co., Middelburgsche Melksalon J. Kronenberg, melksalon, Markt C 4 I. Goudswaard, bode van Middelb. op Domburg A. Geensen parapluiemagazijn, L. Noordstraat M. Verhage, bode op Koudekerke M. de Priester, Heerenstraat H. Verhage, tapper, hoek Nieuwstraat W. G. v. Hoek en G. Overweel, steenhouwerij C. Jongepier, kolenhandel, Veersche weg P. Baaijens, winkelier, Nederstraat W. Seymour, bierhandel, Koorkerkhof A 118 J. J. Julianus, mr. schilder, Nieuwstraat M. L. van Riel, timmerman, Stationstraat J. Antheunisse, meubelmaker, Eigenhaardstr. Wed. J. K. Minderhoud, Kanaal-en Spoorzicht J. Janse, café, Melkboerinnetje, Vlissing. straat J. J. Dissel, goudvisch en vogelhandel, Zusterstr A. Wanda, in galanterie, Heerenstraat H 138 Th. Wijtman, in manufacturen, Langedelft A. van Schijndel, Langedelt Albert Heijn, kruidenierswaren, Langedelft R. R. v. d. Woestijne, barbier, Langeviele Jac. Reijnierse, Seisstraat Q 16 A. A, Brevet, broodbakker, St. Janstraat A. J. Brevet, broodbakker, Langedelft P. Koets, verhuurder van wagens, in petroleum W. Walraven, timmerm. en metset., Styfselw. I. Versprille, huisschilder, Segeerstraat H 74 A. H. van Verre, Stationstraat K. Meertens, koffiehuis, St. Janstraat Theune, Langedelft B 140 Mej. A. Gabriëlse, in manufacturen, Burg C. van Langeraad, café Rotterdam P. de Rjjke, Brakstraat A. P. Reijers, in manufacturen, Wagenaarstr. A. Remefin, mandenmaker, Schuitvlotstraat P. v. d. Plank, bode op Vlissingen en Middelb. A. Krijger, slager, Langeviele W. Vermeulen, beurtschipper op Rotterdam Mej. Wed. F. Blom, Nieuw-oostersche straat De Wit, schoorsteenveger en metselaar Bastion J. M. Klittenberg, schoenmaker, hoek Brakstr. J. Adriaanse, in glas- en aardewerk, Pottenm. W. v. Eenennaam, in assurantiën, Noordsingel S. de Jongh, lijkdienaar en koster Geref. kerk A J. de Troije, in wanmolens, 't Zand H. L. R. Scheijbeler en Echtgenoote, Pluimstr. Wed. K. P. Roelse, handel in petroleum W. Joziasse, schoenmaker, Dampoort W. Daniëlse Jr., sleper, Oostkerkplein N 161 W. Kleinepier, boomkweekersknecht, Bree C. Flipse, in melk en groenten, Nieuwe Haven J. Flipse, sleper, Nieuwe Haven. L. Moens, winkelier, Hoogstraat 142 D. Lorier, sleper, Armen. Schuitvlot H. C. Frederiks, slager, Punt. L. Boon en Echtgenoote, winkelier, Nederstr. J. Roose, Huurkoetsier, Oostkapelle

de Faam | 1907 | | pagina 1