EIIAIIDEfl-niEm/S Begrotingsvergadering Dirksland Overdenking Thoolse ouderen willen bouw van servicewoningen Radio-opname EO in Zierikzee uit de Heilige Schrift Handels 'Messiah' in Vlaardingen Herfstgedachten nationale lei Help Jantje Beton! Viering 'Samen Werken Samen Delen' Ontmoetingsdagen/Bazar Herv. Exodus Gemeente Enquête naar wensen 3e Blad VRIJDAG 3 NOVEMBER 1989 No. 5848 In het nummer van j.l. vrijdag heb ben we al het grootste deel van de j.l. donderdag in Dirksland gehouden begrotingsvergadering weergege ven. Onderstaand het vervolg, te beginnen bij het repliek door de raad op de van het College gekregen antwoorden. Na schorsing voor fraktieberaad werd de raad gelegenheid gegeven tot repliek, door burg. Oversier „herhaling van zet ten" genoemd. Van het College zou dat - zo verzekerde hij bij voorbaat - niet te verwachten zijn. L. van Prooijen zocht in zijn nadere beschouwing naar financiële ruimte om zo snel mogelijk een gemeenschaps ruimte in Herkingen te bouwen. Het leek hem juist een ad-hoc-commissie in te stellen die binnen een jaar een advies uit dient te brengen. De voorziening zou in 1991 gerealiseerd kunnen worden. De benoeming „wethouder van Openbaar Onderwijs" voor weth. Kalle had dhr. van Prooijen bewust gehanteerd omdat hij, in de vorige vergadering, niet de indruk had gekregen dat de belangen van het bijz. onderwijs dhr. Kalle zoveel hadden aangesproken. Dhr. A. C. van Rossum kwam in 2e instantie terug op de idee van zijn fraktie de DES velden naar de Oosthavendijk te verplaatsen, zodat op de huidige plaats daarvan aan de Philipshoofjes- weg een nieuwe begraafplaats zou kun nen worden aangelegd. Dhr. Koningswoud zette nog eens uit een dat zijn fraktie weliswaar in Herkin gen een gemeenschapsruimte wil maar dat die niet duurder dan 7 ton zal mogen zijn. Dhr. V. d. Vlugt (PvdA) volhardde in het geloof op een vriendelijker regeringsge zicht richting Gemeenten wanneer de PvdA gaat meeregeren. „'t Is niet zo dat we binnen een halfjaar allemaal in een Mercedes rijden", begreep dhr. v. d. Vlugt: „dan zou je ook niet meer zieje wanneer de burgemeester langs komt" bezag hij. De in Herkingen gewenste gemeen schapsvoorziening zou - zo denkt de PvdA - mogelijk door een projektont- wikkelaar, in samenhang met een twee de jachthaven te bouwen zijn, maar weth. Grootenboer had al duidelijk gemaakt dat het College er niet voor voelt daartoe een projektontwikkelaar in te schakelen. „Ons Huis" in Herkingen houdt ook de WD fraktie zeer bezig. Tegen de bouw heeft de WD geen bezwaar, wel vraagt deze fraktie zich af of daar zo nodig een fonds voor beschikbaar zou moeten zijn. Als dat dan al gewenst wordt zal de WD zich daar niet tegen verzetten. De CDA fraktie nodigde het College uit zich uit te spreken over het aantrekken van middelen om in Herkingen eerder dan in 1994 een gemeenschapsgebouw te realiseren. Dhr. Schouten doelde op o.a. toevoeging van een rekeningover schot en gelden die over zijn van uitge voerde en goedkoper gebleken werken. Het gevolgde dupliek werd door de voorz. voor een groot deel aan het gemeenschapsgebouw te Herkingen be steed. De voorz. stelde voor zich als raad - op grond van het te verkrijgen cijfer materiaal - in commissieverband nader te oriënteren op de aard van het te stich ten gebouw en over de financiering daarvan. Overigens leek het de voorzit ter onjuist „de laatste gulden" in het fonds toekomstige investeringen bij voorbaat voor „Ons Huis" te bestem men. De raad mag er - aldus de voorz. - op rekenen dat het College naar een zo spoedig mogelijke realisering zal stre ven. Dhr. van Nieuwenhuijzen droeg temid den van een verwarrende bespreking een uitweg uit de gerezen impassen aan. B en W kregen de opdracht te onderzoe ken hoe de voorziening voor Herkingen vóór 1994 gerealiseerd zou kunnen wor den. Ook over de hoogte van het bedrag moet, zo vindt de voorz., nog in alle vrij heid kunnen worden overlegd. Op de meerjarenbegroting blijft, voor 1994, de uitgave van 1 miljoen staan, tegen de zin van de SGP fraktie die met 700.000,- wil volstaan. De Evangelische Omroep maakt op donderdagavond 16 november in Zie rikzee eeji radio-opname voor het pro gramma 'Met muziek het hele land door'. De opname vindt plaats in de Concertzaal, Paardenstraat 4 in Zie rikzee. Als u het programma wilt bij wonen wordt u verzocht uiterlijk 19.30 uur aanwezig te zijn. Het wordt een avond vol ontspanning, muziek en zang. Verschillende mensen zullen hieraan meewerken: Gert en Her- mien Timmerman, de gebroeders Brou wer (trompet), de Vocalgroep Voice, EO's radio- en tv-orkest Psalter onder leiding van Harry Govers en TV presen tator Bert van Leeuwen. Als speciale gast treedt de winnaar op van EO's Talentenjacht 1989: Samuel Jonckheere. Vaste onderdelen van 'Met muziek het hele land door' zijn de Talentenjacht en twee spelletjes. Bij het spel 'Ken uw land' worden de kandidaten getest op de ken nis van hun eigen provincie. Bij het spel met het publiek is er als hoofdprijs een diner voor twee personen. Wim Pols, bekend van het programma Country Trail, presenteert de avond. In de Concertzaal is een informatie stand van de Evangelische Omroep aanwezig. U bent van harte welkom. De toegang is vrij. 6 tot 12 november nationale jeugdkoUekte Het Nationaal Jeugdfonds, beter bekend als het fonds van Jantje Beton, houdt van 6 tot 12 november de jaar lijkse nationale jeugdkol- lekte. De opbrengst is be stemd voor de leef- en speel ruimte van het kind. Een kind moet kunnen spelen. Maar veilig spelen op straat kan vaak niet. Het kind van nu is aangewezen op speelvoor- zieningen in de buurt; op speeltuinen en kinderboerde rijen. Daarvoor is echter vaak geen geld. Gebrek aan vol doende speelmogelijkheden, zowel binnen als buiten, heeft ingrijpende gevolgen voor de groei naar de volwassenheid. Spelen is voor kinderen van levensbelang! Met de helft van de opbrenst van de nationale jeugdkoUekte steunt het fonds van Jantje Beton jaarlijks zo'n 500 projekten voor de jeugd. Daarbij gaat het om speeltui nen en speelvoorzieningen, kinderboerderijen, speelotheken, peuterspeelzalen, jeugdcircussen, jeugdgebouwen en kindervakantiekampen. Met geld van Jantje Beton worden nieuwe initiatieven gerealiseerd en kan langer bestaand jeugdwerk beter funktioneren. De andere helft van de opbrengst is direkt bestemd voor het jeugdwerk in de eigen plaats, namelijk voor de kollektereden jeugdverenigingen en groepen. Voor bijvoor beeld de aanschaf van nieuw kampeermateriaal, voor een extra aktiviteit of de ver vanging van de glijbaan. De kollekte voor de leef- en speelruimte van de jeugd wordt dit jaar gehouden van 6 tot 12 november. Enkele duizenden kollektanten uit het jeugd- en jongerenwerk houden die week een huis-aan-huis-kollekte. Op zaterdag wordt bovendien op veel plaatsen een straatkoUekte georganiseerd. De jeugd heeft speelruimte nodig. Het Nationaal Jeugdfonds zorgt ervoor. Maar het welzijn van de jeugd gaat ons allen aan. De volwassenen van morgen hebben recht op onze steun. Jantje Beton helpt de jeugd. Help daarom Jantje Beton! Gééf aan de kollektant van kollektebus of intekenlijst. Ziet u geen kollektant, stort dan uw bijdrage op giro 1247 van het Nationaal Jeugdfonds in Utrecht. nationaal jeugd fonds Belastingvoorstellen Om de begroting sluitend te krijgen dienden een aantal belastingvoorstellen te worden geëffectueerd. Een 3% verho ging werd toegepast op de hondenbelas ting (van Prooijen tegen), de toeristen belasting, de watertoeristenbelasting, de woonforensenbelasting, de marktgel- den, de Onroerend Goed belasting (de PvdA en van Prooijen tegen), en het rioolrecht. De reinigingsrechten werden met 9% verhoogd, de PvdA fraktie en dhr. van Prooijen stemden tegen. De legesverordening werd aangepast, de fraktie van de WD was tegen, 3 leden van de SGP fraktie spraken zich tegen enkele onderdelen uit. De korting van 7% op de subsidies aan verenigingen werd door de PvdA fraktie niet geaccepteerd. „Ze komen nu al te veel met koekjes aan de deur", vond dhr. V. d. Vlugt, maar de voorz. meende hem gerust te kunnen stellen met de verzeke ring dat meerdere van de Verenigingen zelfs „zeer rijk" mogen worden geacht. De SGP fraktie sprak zich uit tegen sub sidie aan de tennisclub Melissant, de voetbalver. Dirksland, het humanistisch thuisfront en de Culturele Raad van Zuid Holland. Kwart voor zes - 's morgens om 9 uur was de vergadering begonnen, kon de voorz. de vergadering beëindigen. „Hij was er melig van", bekende hij en ook aan de rest van de raad waren vermoeid- heidsverschijnselen niet vreemd. Het onderscheidingsvermogen leek ook te rug te zijn gelopen bij dat raadslid die zei best een kroket te lusten op het moment dat over de aanwezigheid, op straat, van hondedrollen werd gespro ken. „Zo moeten we het niet meer doen", werd gezegd over de lange duur van deze vermoeiende vergadering maar volgend jaar zal het waarschijnlijk niet anders gaan.... STAD AAN 'T HARINGVLIET Op zondag 5 november staat het thema „Samen Werken Samen Delen" cen traal. Deze dienst is voorbereid door de plaat selijke vrouwengespreksgroep „Rond om het Woord" van de Gereformeerde Vrouwenbond in samenwerking met dominee P. Rozeboom en vindt plaats in de Ger. Kerk, Kerkstraat, om 18.00 uur. Het thema „Samen Werken Samen Delen" wil een bijdrage zijn in het den ken over herverdeling van betaalde en onbetaalde arbeid, de tweedeling die in onze samenleving nationaal en interna tionaal plaats vindt en de positie van mannen en vrouwen hierin. Het sluit aan bij het conciliair proces, waar veel gemeenten aktief bij betrok ken zijn. SOMMELSDIJK Op vrijdag 3 en zaterdag 4 november houdt de Exodus Gemeente zijn ont moetingsdagen, vandaag van 19.00 tot 22.00 uur en morgen, zaterdag, van 10.00 tot 16.00 uur, in de kerk aan de Dorps weg 97 te Sommelsdijk. De opbrengst komt geheel ten goede voor de noodzakelijke herindeling en verbouwing van de jeugdruimten en voor „rente en aflossing" van het kerk gebouw. Zoals bekend, bevatten deze ontmoe tingsdagen in de vorm van een bazar, een variatie van aktiviteiten. Een be langrijk onderdeel zijn de trekkingen op zaterdag 16.00 uur van de grote verloting met als hoofdprijs: Weekend of mid week op één van de recreatieparken van Nederland of elders en de gratis verlo ting met als hoofdprijs: een walkman. Bij de stand van de Zending en de D.D.R. wordt u zo'n gratis lot aangebo den, zolang de voorraad strekt. Zaterdagmiddag vindt onder de aanwe zigen de trekking plaats voor beide ver lotingen. Voor de gratis verloting moet u aanwezig zijn, want valt de prijs op uw naam en u bent niet aanwezig, dan wordt opnieuw getrokken. Voor de an dere verloting komen de nummers in de weekbladen. Andere aktiviteiten zijn o.a.: een enve- loppenstand met altijd prijs en verder kraampjes waar allerlei aktiviteiten plaatsvinden of waar u zelf geaktiveerd wordt, zoals: wat is de totale lengte van de kerkeraad en aan welke hand herkent u de kerkeraad? Verder is er een handwerkstand, een rommelafdeling, een appelboom, een boekenstand, oliebollen, rad van avon tuur en nog veel meer. Er is een stand met droogbloemen, gemaakt door D.D.R.-leden. Tenslotte: u kunt zeer zeker de grootste aktiviteiten vinden in de jeugdruimte, dit jaar geen „Saloon", het heeft alles te maken met sprookjes met alles er op en er aan. SINT ANNALAND Aardappelveiling van dinsdag 31 okto ber 1989 Bintjes gewone ƒ0,20 - ƒ0,22. Bintjes bonken ƒ0,33. Pottema, gewone ƒ0,35. Eigenheimers gewone 0,36. Irene gewone 0,27 - 0,28. Aard appelprijs per kilogram. Aanvoer: drie en twintig ton. Het wapen Maar ik kom tot u in de Naam van de Heere der heirscharen, de God der slagorden van Israël, die gij gehoond hebt. (1 Samuel 17:45b) Het is niet toevallig dat David op dit moment arriveert. In Israels onmoge lijkheid zal de Heere Zijn mogelijk heid tonen. David.... Hij is met de heilige olie gezalfd. De toekomstige koning van Israël. En hij kan het niet aanhoren dat de Naam van de God van Israël zó gelasterd wordt. Kennen wij ook iets van die heilige ver ontwaardiging, als de Naam van de Heere wordt gelasterd, als Zijn dienst bespottelijk wordt gemaakt? Durven we er iets van te zeggen wanneer er in onze omgeving wordt gevloekt? Nee, daar kun je niet veel eer mee inleggen. Grote kans dat ze zeggen: bemoei je met je eigen zaken! Wat voor David het ergste is: zijn eigen broers trekken zijn bedoelingen in twij fel! En als koning Saul het hoort, dat hij met de reus wil vechten, zegt Saul: daar ben je te jong voor.... Wat lijkt David hier op de grote David, Davids Zoon en Davids Heere! Hij kwam op het slagveld van deze wereld, terwijl niemand erom gevraagd had. Veel kleiner nog dan David, als een hul peloos Kind in de kribbe. En wanneer het IGnd een Man is geworden en Zich gereed maakt voor de strijd, dan pro beert alles en iedereen Hem tegen te houden. Zelfs Zijn broeders geloofden niet in Hem. En de satan zelf deed een verleidelijk aanbod, wees Hem een weg die veel gemakkelijker was. Maar Hij is niet bezweken voor de verleiding. Hij is de weg van Zijn Vader gegaan tot het einde toe. Om door een schijnbare nederlaag de volkomen overwinning te behalen. Daar staan ze tegenover elkaar: de machtige reus in volle wapenrusting, en de kleine David, in herderstenue. Hij heeft de wapens van Saul geprobeerd, maar hij moest ze afleggen. Hij zal Goliath tegemoet gaan als herder. Met een tas en een slinger. Wéér zo'n beeld van de Goede Herder Die Zijn leven stelt voor de schapen. Toen Petrus Hem met het zwaard wilde verdedigen, kreeg hij te horen: steek uw zwaard in de schede. Ook Hij ver wachtte het niet van vleselijke wapens. Weerloos ging Hij de vijand tegemoet. Als een Lam werd Hij ter slachting geleid.... De Filistijn is diep beledigd. Heeft men die jongen als kampvechter voor hem uitgezocht? Geen veteraan die zijn spo ren heeft verdiend in de oorlog, maar een herdersjongen van achter de scha pen! En wat voor wapens heeft hij bij zich? Ben ik soms een hond? vraagt hij verontwaardigd.... De reus is volkomen zeker van zijn zaak. Hij heefier nooit één ogenblik aan getwijfeld dat hij het duel zou winnen, maar mi zeker niet meer. Wat heeft de hel gejuicht, toen de grote Zoon van David daar hing, tussen hemel en aarde! Anderen heeft Hij ver lost. Zichzelf kan Hij niet verlossen.... De duivel was volkomen zeker van de overwinning. Maar hij juichte te vroeg. Want door Zijn dood deed Hij teniet die het geweld van de dood had, de duivel. David doet een geloofsbelijdenis. Hij heeft inderdaad niet zulke deugdelijke wapens als Goliath. Maar ik kom tot u - horen we hem zeggen - in de Naam van de Heere der heirscharen. In de Naam. We kunnen ook lezen: met de Naam. De Filistijn komt met een zwaard en een spies en een schild. Hij komt met de Naam! Wapen staat tegen over wapen. Met deze belijdenis doet Davod een beroep op de tegenwoordigheid van God. Hij roept de Naam aan, met de bedoeling dat de Heere Zelf erbij zal zijn, dat Hij Zelf de wapens zal opne men tegen de Filistijn. Wat een wonder, de Heere heeft een Naam, en die heeft Hij aan ons bekend gemaakt! Nietige, zondige mensen mo gen zich beroepen op die Naam. En van die Naam weten wij nog meer dan David. Want die Naam is vlees en bloed geworden. In Hem Die bad: Vader, Ik heb Uw Naam geopenbaard van de mensen. Om de eer en de Naam van Zijn Vader is Hij in de wereld gekomen. En Hij heeft gezegd: al wat gij de Vader bidden zult in Mijn Naam, dat zal Hij u geven. Er is heil, redding, verlossing, ter- wille van die Naam. En in Zijn Naam mogen we ook tegen de zonde, de duivel en zijn ganse rijk strijden en over winnen. Kennen we die geestelijke strijd, die hei lige oorlog? We zijn er toch bij onze Doop toe geroepen? Om vromelijk tegen de zonde, de duivel en zijn ganse rijk te strijden? Ja, we liggen in die strijd vaak onder. We verliezen het telkens opnieuw. Maar we vechten niet voor een verloren zaak. De overwinning is al behaald. De grote Goliath is verslagen. De oude slang is de kop vermorzeld. En de grote Zoon van David moet als Koning heersen tot Hij alle vijanden onder Zijn voeten zal hebben gelegd. En allen die in Zijn Naam gestreden heb ben zullen delen in de overwinning. Zodat we nog midden in de strijd al mogen zeggen: in dit alles zijn we meer dan overwinnaars door Hem Die ons liefgehad heeft. Amen, Jezus Christus, Amen, Ja, Gij zult in 't groot heelal 't Rijk der duisternis beschamen. Tot het niet meer wezen zal. Schoonhoven W. van Gorsel Op 16 november a.s. is dit overbekende en wonderschone oratorium te beluiste ren in de Grote Kerk. In tegenstelling tot Bachs passionen die door de inhoud lijdenstijd-gebonden zijn, kan men de 'Messiah' het hele jaar door beluisteren. Immers, de uit drie delen opgebouwde tekst handelt eerst over het Kerstgebeu ren (For unto us a Child is bom'), vervol gens over Christus' lijden en sterven, ('He was despised') en eindigt met een grootse dankhymne, ('I knoiw that my Redeemer Ijveth!'). Aan de uitvoering die om 20.00 uur begint en waarvoor de toegangsprijs ƒ17,50 bedraagt (met korting voor 65- plus en CJP 15,-) werken de volgende solisten mee: Miranda van Kralingen, sopraan; Joke de Vin, alt; Jan Caals, tenor en Jan Alofs, bas. De muzikale begeleiding is in han den van het Randstedelijk Begeleidings Orkest met Tijn van Eijk aan het clave- cimbel. Het koor is de chr. oratorium vereniging Gloria-Toonkunst en de al gehele leiding, berust bij Aad van der Hoeven. Toegangskaarten zijn verkrijgbaar bij de leden en aan de kerk. Alle medewer kenden heten u graag welkom op 16 november a.s. in de Grote Kerk te Vlaardingen. In Schiedam zijn kaarten telefonisch te bestellen op nummer 4739098 of bij mevrouw J. Tanis, Burg. Honnerl. Gre- thelaan 299. in het doolhof van prijskaartjes de juiste laxatie... invm Makelaar Tamboer Tel. 01870-3477 SINT ANNALAND Hoog op het verlanglijstje van de Thoolse ouderen staan servicewoningen bij de bejaar dencentra „De Schutse" in Sint Anna- land en „De MaartenshoP' in Sint Maartensdijk. Dat blijkt uit een en quête onder de eilandelijke senioren van de Stichting Welzijn voor Oude ren Tholen en Sint Philipsland. Een sterk punt, vinden de ondervraag den, is dat ouderen redelijk zelfstandig kunnen blijven wonen met het gerust stellende idee dat er dichtbij hulp te krij gen is. Van de bijna tweeduizend Thool se ouderen hebben er zevenhonderd de vragenlijsten ingestuurd. Dat komt neer op 36 procent van de 65-plussers. De Stichting Welzijn voor Ouderen heeft de wensen gepeild op het gebied van huis vesting, woonomgeving, voorzieningen en aktiviteiten. Het onderzoeksverslag dient als aanvulling op de eerder gepu bliceerde nota ouderenbeleid. Voor de ouderen zelfheeft de stichting een infor matiegids samengesteld. De Thoolse bejaarden geven te kennen dat in meer dorpen woningen moeten worden gebouwd naar het voorbeeld van de serviceflat bij het bejaardente huis „Ten Anker" in het stadje Tholen. Naast privacy en de verzekering van hulp spelen ook de sociale kontakten en de onderlinge steun een voorname rol. Vooral de ouderen in de kleine kern Scherpenisse pleiten voor deze service woningen. Aan de gewone bejaardenwoningen heeft Tholen zelf geen gebrek, menen de geënquêteerden. Alleen staan ze soms wel te ver van het dorpscentrum. De Vaak blijf ik verwonderd staan. De herfst is aan het werk gegaan. Soms denkt hij dat het stormen moet, de bladeren huppelen voor mijn voet. Moet ik nu jubelen of treuren? Het lijkt een feestelijk gebeuren van rood en bruin, van geel en goud; ga ik nu door een sprookjeswoud? Ik weet dit is de gang van 't leven. Je kunt gaan zingen en gaan beven. Dit schoon is maar zo kort van duur en dan?dan komt het stervensuur. LANERTA Een bange vrees kan ons omvangen. Maar wie gelooft, hoort reeds de zangen hij ziet een open hemelpoort. Daar wordt de vreugd nooit meer verstoord. ouderen zijn doorgaans tevreden over hun onderkomen. Verwonderlijk is dat niet, want meer dan de helft bezit een eigen woning. Slechts negen procent heeft klachten. De woning is dan te groot, biedt te weinig gerief of kent kleine mankementen zoals tochtige ramen en deuren, een slechte afvoer ofte hoog hangende keukenkastjes. De Thoolse ouderen klagen nauwelijks over hun woonomgeving. In alle kernen mort een minderheid, die alleen in de kern Poortvliet oploopt tot 25 procent. De klachten betreffen dan met name de verkeersveiligheid, moeilijk begaanbare trottoirs en uitzicht belemmerend „groen". In de kern Sint Annaland worden diverse trottoirs gebruikt als fietspad, hetgeen voor de gebruikers van het trot toir, de voetgangers wel gevaarlijk is. Er blijft niettemin genoeg te wensen over. Deze verlangens lopen dan ook zeer sterk uiteen. De Oud-Vossemeerse ouderen willen een praathuisje, een aula en een bejaardentehuis. Enkele Thole- naren hebben ook niet tastbare wensen: meer aandacht voor elkaar of „in m'n eigen huisje blijven", terwijl in de kleine kern Scherpenisse om hulp wordt ge vraagd bij het eventueel sneeuwruimen. En ook om een overdekt zwembad. Een bushalte, brievenbus en glasbak bij de bejaardenwoningen zijn konkrete Poort- vlietse wensen. Minder dan de helft (41 procent) van de senioren zegt hulp nodig te hebben. Deze groep bevindt zich vooral in de kleine kern Scherpenisse en in wat min dere mate in de kernen Tholen en Stave- nisse. De hulp wordt met name geboden door kinderen, de bejaardenzorg en combinaties van personen of instellin gen. In de kern Stavenisse nemen de kinderen maar liefst 44 procent van de totale hulp voor hun rekening. Opvallend is dat op de vraag of men tevreden is over de totale hulpverlening, een meerderheid van niet minder dan zestig procent zwijgt. Wel pleiten de ouderen ervoor de hulpverlening betaal baar en op peil te houden. Buitenshuis aan aktiveiteiten deelne men blijkt voor het gros geen probleem. Leeftijd, gezondheid en gebondenheid aan huis zijn voor slechts enkelen belemmeringen. De ouderen hebben verder weinig be hoefte aan informatie over onbekende onderwerpen. Op die vraag is nauwe lijks respons gekomen. Een inwoner van de kern Sint-Annaland verklaart in de enquête waarom: hóe meer je weet des te moeilijker is het leven. SINT ANNALAND Extra kerkdienst In het kerkge bouw van de Gereformeerde Gemeente aan de Weststraat in Sint Annaland zal D.V. op donderdag 9 november, des avonds om 19.30 uur (half acht) een extra kerkdienst worden gehouden, waarin in de Dienst des Woords hoopt voor te gaan ds. A. W. Verhoef uit Beekbergen. 6TOT12NOVE HET FONDS VAN JANTJE BETON MAHEUtAni

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1989 | | pagina 9