ORGEL Saoccas Relatie geschenken en kerst-pakketten hernesseroord (m/v) invalkracht ambulante wacht GOEDEREEDE EILANDEN-NIEUWS rr. is het blad voor uw jamuieoericnten DOMUS 4 SOLINA AUTO-HOTEL 'LOM BAR DIJ EN' Gevonden voorwerpen straks geboortekaartjes nodig? VRIJDAG 3 NOVEMBER 1989 .EILANDEN NIEUWS" DERDE BLAD ■f iiiiiiÊÊ iiÊÊÊ iiiiiÊÊ iiimii ÊÊiiiii ÊiiÊiii iiiiÊiÊ lÊiÊÊ iiiiiiiÊÊ iiiiiiii iiiiiiM umi iiiiiiiiii iiiÊiiÊ iiiii. IDDELHARNIS GEMEENTE ■f /iiif mmi ÊÊiiiii lÊiiiÊi iiiÊÊii iiÊiaii iiiiim iiiim iiiiiêk iiiêêii ami iiiiiiiii iiiiiiii iiiimi iiiim Een advertentie in Eiianden-Nieuws fieeft altijd succes TE KOOP Grote potchrysanten voor in huis of tuin van 2,50 tot 5,00 aan de Rottenburgseweg Tel. 01870-4666 of 4315 TE KOOP voll. ped., AVi oct. f2.000.- 2x4 oct., half ped. f450.- beide in prima staat Tel. 01878-2484 ;,„V,d gedroomd °m 33 een AHa 75 o ^3, aran- d» MTan er -.n ve>e u»voer|nge^^^^^^^^^^ gO punten. Off. ALFA-dealeruw Alfa-vakman EenAHLi Bierens de Haanweg 25, Rotterdam-Lombardijen Tel. 010-419.73.88 KOOL en centrum voor geestelijk gehandicapten middelharnis MIDDELHARNIS 358 Dames c.q. kinderbril. 361 Sleutel. 362 Nijlon tas met sportkleding. 365 4 wieldoppen van p.a. 371 Sleutel benzinedop. 377 Bijbeltje. 378 Kralen ketting. 386 Slavenarmband. 405 3 sleutels aan sleutelhanger. 407 Horloge. 412 Herenhorloge met stalen armband. 416 Blauwe portemonnee met inhoud. 419 Gouden kinderringetje. 425 Sleutel. 426 Streng kralen. Gevonden dieren 369 Jong grijs katje. 374 Klein zwart katje. 399 Hondje met rode band. Openbare commissievergadering een P.C. Ruimteiijlte ordening VAN DER BOOM BOEKENVERKOOP Een goed adres voor een goed boek Binnenweg 22, Sommelsdijk Tel. 01870-2614 VAN DER BOOM BOEKENVERKOOP Bij drukkerij GEBR. DE WAAL ligt een pracht modellen- boek voor u ter inzage. Ook uw keus is er zeker bij! Bij tijdige bestelling snel gereed. Langeweg 13 SOMMELSDIJK Topkwaliteit leveren, dat is de instelling bij Den Hertog, maker en bedenker van verse- en diepvrieslekkemijen. Den Hertog maakt naam met een breed assortiment produkten waaronder; IJsspecialiteiten, baveroises, patisserie, pizza's, soepen en hartige snacks. Den Hertog heeft fabrieken in Dirksland en Melissant. Momenteel werken er ongeveer 120 mensen maar de sterke groei zorgt regelmatig voor nieuwe arbeidsplaatsen. Wij zouden graag in kontakt komen met-gegadigden voor de funktie van: Funktie-profiel: De bakkerij-afdeling houdt zich beÉig met het op industriële wijze maken van diverse produkten zoals boterkoek, appelcake, petitfours, gevulde speculaas etc. Kortgeleden werd nog een nieuwe tunnel-oven geïnstalleerd. Samen met collega's zult u met gebruikmaking van moderne apparatuur verantwoordelijk zijn voor het „in-lijn" produceren van de genoemde specialiteiten. Funkde-eisen: - U hebt ervaring als bakker in een bakkerij en/of industrie, - U bent in het bezit van de benodigde vakdiploma's (bijv VBOB), - Uw leeftijd ligt tussen de 20 en 30 jaar. Spreekt werken in een enthousiast team met (overwegend) jonge collegae U aan, schrijf dan een handgeschreven sollicitatiebrief samen met persoonlijke gegevens binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad aan: Den Hertog B.V., postbus 10, 3248 ZG in Melissant, t.a.v. dhr. K. van Holten (afd. P&O). Voor informatie kunt U bellen met dhr. P. den Hertog (Hoofd Produktie), tel. 01877-2544 (zaak). HINDERWET Burgemeester en Wethouders van Middelharnis; gelet op artikel 38 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn de door hen op 11 november 1980,onder nummer WM/164,aan aannemers bedrijf Wielhouwer b.v., Oostdijk 49 te Middelharnis, verleende nieuwe, de gehele inrichting omvat tende, vergunning ingevolge de Hinderwet voor het in werking hebben van een timmerwerkplaats, gelegen aan de Waterweg 2 te Middelharnis, te wijzigen. De wijziging houdt in dat aan de vergunning een aantal voorschriften zullen worden toegevoegd om de geluidsoverlast tot een minimum te beperken. Een exemplaar van de beschikking en andere ter zake zijnde stukken liggen vanaf 6 november 1989 gedurende twee weken ter inzage op het bureau algemene zaken van de afdeling algemene bestuurs taken, ter gemeentesecretarie van Middelharnis, op werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.00 uur, alsmede buiten kantoortijd na telefonische afspraak op de binnen de ter inzage termijn vallende woensdagavonden. Desgewenst kan tijdens de normale kantooruren een mondelinge toe lichting op de stukken worden verkregen. Een ieder kan tot het eind van bovengenoemde termijn gemotiveerde bezwaren indienen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Middelharnis, postbus 1, 3240 AA te Middelharnis. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. MIDDELHARNIS, 3 november 1989 HINDERWET Burgemeester en wethouders van Middelharnis; gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend dat door hen, onder het stellen van voorschriften om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen vergunning ingevolge de Hinderwet is verleend aan: J. JNipius, Marietjespad 11 te Middelharnis, voor het in werking hebben van een landbouwbedrijf met opslag voor oude metalen, gelegen aan de Nieuwepad 6 te Middelharnis; Maatschap Kievit, Oostmoersedijk 2a te Stad aan 't Haringvliet, voor het in werking hebben van een manege met paardenstalling, gelegen aan de Oostmoersedijk 2a te Stad aan 't Haringvliet; Dorst Installatietechniek, Dorpsweg 9 te Sommelsdijk, voor het oprichten en in werking hebben van een loodgietersbedrijf, gelegen aan de Dorpsweg 9 te Sommelsdijk; b.v. Constructie en handelsmij Vis, Postbus 104 te Middelharnis, voor een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende, vergunning voor het in werking hebben van een constructiewerkplaats, gelegen aan de Westelijke Achterweg 63 te Sommelsdijk; J. A. van Loon, Battenoordseweg 1 te Nieuwe Tonge, voor het in werking hebben van een land bouwbedrijf, gelegen aan de Battenoordseweg 1 te Nieuwe Tonge; C. Verwers, Klinkerlandseweg 9 te Nieuwe Tonge, voor het in werking hebben van een garage spuitinrichting, gelegen aan de Klinkerlandseweg 9 te Nieuwe Tonge; J. van Oostende, Molendijk 31 te Nieuwe Tonge, voor het in werking hebben van een loodgieters bedrijf, gelegen aan de Molendijk 31 te Nieuwe Tonge; P.T.T. Telecom, postbus 3053 te Amersfoort, voor het oprichten en in werking hebben van een tele fooncentrale, gelegen in de Johannispolder te Middelharnis, De beschikkingen en de overige stukken liggen vanaf 6 november 1989 een maand voor een ieder ter inzage op het bureau algemene zaken van de afdeling algemene bestuurstaken van de gemeentesecretarie van Middelharnis, op werkdagen van 09.00 tot 11,30 uur en van 13.30 tot 15.30 uur, alsmede buiten werktijd na telefonische afspraak op de binnen de ter inzage termijn vallende dinsdagavonden van 19.00 tot 20.00 uur. Beroep tegen deze beschikkingen kan worden ingesteld door: - de aanvrager; - de betrokken adviseurs; - degenen, die tegen de aanvraag en/of ontwerp-beschikking tijdig bezwaren hebben ingediend; - enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest tegen de aanvraag en/of ontwerp-beschikking bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet voor het verstrijken van bovenvermelde ter inzage termijn worden ingediend bij de Afdeling voor de Geschillen van Bestuur van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State aan de voorzitter van de Afdeling Geschillen van Bestuur van de Raad van State verzoeken, om schorsing van de beschikking dan wel om het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet even eens voor het verstrijken van bovenvermelde ter inzage termijn worden ingediend bij de voorzitter van de Afdeling Geschillen van Bestuur van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking, dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. MIDDELHARNIS, 3 november 1989 HINDERWET Burgemeester en wethouders van Middelharnis; gelet op artikel 12 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend dat bij hen een aanvraag ter verkrijging van een vergunning ingevolge de Hinderwet is ingekomen van: - Vroegindeweij en Zn. b.v.. West Achterweg 1 te Middelharnis, voor het in werking hebben van een loonbedrijf, gelegen aan de West Achterweg 1 te Middelharnis. De aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen vanaf 6 november 1989 een maand ter inzage op het bureau algemene zaken van de afdeling algemene bestuurstaken van de gemeentesecretarie van Middelharnis, op werkdagen van 09.00 tot 11.30 uur en van 13.30 tot 15.30 uur, alsmede buiten werktijd na telefonische afspraak op de binnen de ter inzage termijn vallende dinsdagavonden van 19.00 tot 20.00 uur. Desgewenst kan tijdens de normale kantooruren een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. Gemotiveerde bezwaren kunnen binnen een maand na de datum van de ter inzage leg ging schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene die een bezwaarschrift indient, kan ver zoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom wordt verzocht, zal op 29 november 1989 gelegenheid worden geboden mondeling bezwaren in te brengen. Op deze hoorzitting wordt tevens gelegenheid gegeven over de aanvraag van gedachten te wisselen met het bevoegd gezag, de aanvraag en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op dat degene die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenomschreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp-beschikking in te dienen. MIDDELHARNIS, 3 november 1989 HINDERWET Burgemeester en wethouders van Middelharnis; gelet op artikel 12 en 29, eerste, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn op de aanvragen van; P.T.T.Postbus 70024 te Rotterdam, voor het in werking hebben van een telefooncentrale, gelegen aan de Burg. Mijslaan 1 te Middelharnis; EMGO nv, Hoflaan 44 te Middelharnis, voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende, vergun ning voor het in werking hebben van een technisch installatiebedrijf, gelegen aan de Hoflaan 44 te Middelharnis; VOF Autoglasservice Flakkee, Steneweg 81 te Middelharnis, voor het in werking hebben van een autoglasservice, gelegen aan de Steneweg 81 te Middelharnis; H. en J. Verolme transport bv. Molendijk 98-114 te Nieuwe Tonge, voor het in werking hebben van een transportonderneming, gelegen aan de Molendijk 98-114 te Nieuwe Tonge; Camping 't Anker, St. Pieterseweg 5 te Nieuwe Tonge, voor het in werking hebben van een cam ping, gelegen aan de St. Pieterseweg 5 te Nieuwe Tonge; positief te beschikken onder voorschriften om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De aanvragen, de ontwerp-beschikkingen en andere ter zake zijnde stukken liggen vanaf 6 november 1989 vier weken voor een leder ter inzage op het bureau algemene zaken van de afdeling algemene bestuurstaken van de gemeentesecretarie van Middelharnis, op werkdagen van 09.00 tot 11.30 uur en van 13.30 tot 15.30 uur, alsmede buiten werktijd na telefonische afspraak op de binnen de ter inzage termijn vallende dinsdagavonden van 19.00 tot 20.00 uur. Desgewenst kan tijdens de normale kantooruren een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. Indien daarom telefonisch wordt verzocht, kunnen tot een week voor het verstrijken van bovenge noemde termijn mondelinge bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvraag en de ontwerp-beschikking tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot het verstrijken van de ter inzage termijn schriftelijk bij ons college worden ingebracht en dienen te worden gezonden aan het college van burgemeester en wethouders van Middelharnis, postbus 1, 3240 AA te Middelharnis. Degene die een bezwaarschrift indient kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op dat degenen die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenomschreven en de belanghebbenden die aantonen dat zij daartoe redelijkerwijs niet in staat zijn geweest, naar aanleiding van de beschikking beroep kunnen instellen bij de Afdeling Geschillen van Bestuur van de Raad van State. MIDDELHARNIS, 3 november 1989 Tel. 01665-2490/3384 Wo.middag gestoten-Vrijdag koopavond St.-Annaland. Voorstr. 15 c>,n>Nroom.J°° Keuze uit 5000 artikelen Balpennen vanaf 0.28 ex. BTW Aanstekers vanaf 0.59 ex. BTW Linnen tassen vanaf 1.79 ex. BTW alles bedrukt met uw eigen tekst en/of logo Kerstpakketten in diverse prijzen Er kan er maar één de goedkoopste zijn. Bezoek onze shcfuroom of vraag vertegenwoordigers-bezoek. Hernesseroord is een algemeen christelijke inrichting voor de begeleiding, behandeling en opvoeding van 356 geestelijk gehandicapten, deeluitmakend van 'de open ankh, stichting dienstverlening geestelijke gezondheidszorg'. In verband met uitbreiding van de invalpoule treden wij graag in l<ontakt met belangstellenden voor de funktie van Taken: - het surveilleren op de paviljoens - het zelfstandig verzorgen/begeleiden van bewoners - bediening van het interne babyfoonsysteem - kunnen samenwerken met het vaste team nachtdiensten. Funktie-eisen: - een afgeronde verpleegkundige opleiding is gewenst - enige jaren praktische ervaring in de verpleging/verzorging is noodzakelijk - affiniteit met het specifieke karakter van het werken 's nachts - zelfstandig kunnen werken c.q. optreden. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens de CA.O. Ziekenhuiswezen. Informatie is te verkrijgen bij dhr. W. Rijvers en dhr. W. Beunder, coördinatoren verplegingsdienst. Sollicitaties vóór 11 november 1989 te richten aan de direktie van Hernesseroord, Postbus 16, 3240 AA Middelharnis. Commissie voor de bezwaar- en beroepschriften 9 november 1989,15.00 uur Te koop Wegens overcompleet: merk Texas Intruments, 2 diskdrives 5,5 inch., incl. MS- DOS, Lotus 1.2.3. en Multiplan. Inlichtingen: afdeling Interne Zaken, 01879-1500. Aangevraagde bouwvergunningen (art. 19a,lid3e.v.W.R.O.) Een aanvraag om bouwvergunning is ontvangen van: - de heer W.M. Pijpers, J. Pompevliet 32 te Barendrecht - bouwen zomenwoning ne berging, Grevelingen 8 - Noord- zeepark, Ouddorp - de heer T. van der Wiel, Rembrandtlaan 62 te Papen- drecht - bouwen berging. Het Oude Nieuwland 7, Oud dorp. Voorgenomen bouwvergunningen Het college is voornemens om met toepassing van artikel 50, lid 8 van de Woningwet met gebruikmaking van de algemene verklaring van geen bezwaar, bouwvergunning te verlenen aan: - de heer K. Sperling, Hazersweg 77 te Ouddorp - plaatsen dakkapel. Meekrapweg 1Ouddorp - de heer J. de Jong, Julianaweg 32 te Ouddorp - bouwen woning, Zeebrekersweg 5, Ouddorp. De bouwplannen liggen ingaande 8 november 1989 gedu rende veertien dagen ter inzage op de afdeling Algemene Zaken, ter gemeentesecretarie. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voornemen bouwvergunning c.q. vrijstelling te verlenen, schriftelijk be zwaar indienen bij burgemeester en wethouders, postbus 38,3253 ZG Ouddorp. y3 november 1989, Burgemeester en wethouders van Goedereede. De allernieuwste uitgaven ook bij ons verkrijgbaar. Bakker

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1989 | | pagina 12