20 MAART O 2 W00NC0NCEPTEN Nacht BoConcept UCj|T unst Breed assortiment op webwinkel voor hobbyartikelen Bijdrage Rabobank nieuw lokaal Concordia VÉ NOG MEER WOONWINKELRUIMTE! 1v: uu> kortingf NIEUW BIJ TMC Waar wonen pas echt leuk begint 8 TOP WOONCONCEPTEN OP EEN RIJ TOP SELECTED Verlies Emergo uit van TOP Donderdag 20 maart 2008 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 21 Vanaf 20 maart bent u van harte wel kom in ons compleet vernieuwde pand aan de Marconistraat 15/15a/15b in Goes. 4000 m2 extra woonwinkel ruimte! Naast de bekende formules (die overigens zijn vernieuwd) Nachtruzzzt, Runner Wonen, Living Outlet en Henders Hazel presenteren wij u met trots dé eerste brandstore van BoConcept in Neder land (Goes): een wereldwijde franchiseformule met design voor aantrekkelijke prijzen, Ook nieuw zijn de formules Licht Kunst, alles op het gebied van verlichting en schilderijen, en Top Selected Sofas en Top Selected Dining, zithoeken en eetkamers in zes verschillende sferen. Een ware metamorfose dus! We kunnen er urenlang over vertellen, maar u weet... zien is geloven! KOM KIJKEN EN PROFITEER VAN DE VELE SPECTACULAIRE OPENINGSAANBIEDINGEN! (GElOrwofiAUEVVWKf N f "bsol«te knaller is 50 korting! in elke ™c woonwinkel is u er hier een van te u Hm vinden dus ?0,sg dat u de juiste Henders Hazel BoConcept ■■IIIIIIMMMMSIH Knutselen doet Lianne Walpot uit Oud-Vossemeer al ja ren. Haar materialen zocht ze onder meer op internet. „Op een gegeven moment dacht ik: dat kan ik zelf ook." Onlangs begon ze haar eigen webwinkel, met als fraaie naam Knutselshop Het Bezig Bijtje. Vooralsnog zijn er hoofdzakelijk artikelen op te vinden voor het maken van kaarten, maar de bedoeling is om het gaandeweg uit te breiden. Mozaïek kaarten GOES MARCONISTRAAT 15/15A/15B (0113) 22 41 14 I WWW.TMCWOONWINKELS.NL emng irerende M*kMtr» -fiinm Ewmitwr» ...daar zorgen wy voor... I Lianne Walpot is een webwinkel begonnen voor hobbyartikelen. Kleertjes maken, scrap boeken sa menstellen, het zijn hobby's waar mee Lianne Walpot zich graag bezig hield. Bovendien heeft ze vanaf haar zestiende in winkels gewerkt. „Ik sta twaalf uur per week in de winkel van Sjaloom Zorg in Mid- delharnis, en dat blijf ik doen." Die achtergrond heeft meegespeeld in de beslissing om een webwinkel te beginnen. En, zegt de Vossemeerse, als je zelf een pand moet huren is een winkel zo maar niet rendabel te maken. De afgelopen maanden stak ze veel tijd in het opzetten van de virtuele winkel. Haar eigen ervaringen en die van vriendinnen gebruikte ze om het assortiment te bepalen, een kennis ontwierp de website en zelf zette ze er alle informatie en illus traties op. „Het was een enorme zoektocht om uit te vinden welke spullen ik bij welke leverancier kon kopen. Want mijn opzet was om leuke materialen aan te bieden tegen aantrekkelijke prijzen." De artikelen worden op de site (www.knutselshophetbezigbijtje.nl) overzichtelijk gepresenteerd, met duidelijke afbeeldingen erbij. In een menu staan 19 verschillende groe pen die aangeklikt kunnen worden, met tussen haakjes het aantal artike len dat ze bevatten: 3D knipvellen, kralen, stickervellen, boeken, mo zaïek, decoratie, gereedschappen. Bezoekers van de site kunnen arti kelen selecteren, in een winkelwa gentje verzamelen en bestellen. „Vaste klanten kunnen zelf een wachtwoord en logincode kiezen. Daarnaast kunnen ook eenmalige bezoekers gewoon bestellen." Lian- nes streven is om bestellingen bin nen 24 uur te posten. „Ik houd mijn laptop in de gaten om een snelle ser vice te kunnen bieden. Zodra een betaling is bijgeschreven, breng ik een bestelling naar de post." Om verzendkosten uit te sparen (die worden bij bestellingen tot 35 euro in rekening gebracht) wordt klanten die in de buurt wonen de mogelijk heid geboden om, na betaling, de spullen zelf te komen afhalen. „An ders dan in een gewone winkel heb ik wél alles in voorraad, maar zit het opgeborgen in kasten in plaats van dat het uitgestald ligt." Bezoekers van de website kunnen zich aanmel den voor de nieuwsbrief. Daarin wil Lianne Walpot wekelijks nieuwtjes en aanbiedingen onder de aandacht brengen. Voor het maken van kaarten is wer kelijk alles in de webwinkel te vin den. „Zelf vind ik mozaïek kaarten leuk, die zijn nog vrij onbekend. Ik lever bijvoorbeeld een totaalpakket waarin élle materialen zitten om zes kaarten te kunnen maken. Maar daarnaast zijn bij mij de materialen afzonderlijk te koop." Ook op het gebied van V-stitch en 3D-kaarten is vanalles te vinden bij Het Bezig Bij tje. „Ik heb voor een breed assorti ment gekozen, zodat iedereen iets naar zijn gading kan vinden. Gaan deweg zal moeten blijken welke ar tikelen gewild zijn. En ik zal gere geld nieuwe dingen hebben." Voor andere hobby's zijn ook al wat za ken in de webwinkel te vinden. En dat wordt nog uitgebreid. „Bijvoor beeld voor scrappen - het creatief bewerken van foto's - wil ik dat doen." Ze verwacht dat er een markt voor is, want in het dorp is op dit gebied niets te koop. Lianne Walpot vindt de webwinkel leuk om te doen, vertelt ze. „En de reacties zijn goed. Mensen vinden het een leuke site en waarderen de ruime keus." Penningmeester Paul Kleppe (rechts) toont de cheque die Concordia krijgt van regiodirecteur Tholen Rini Matthijssen van de Rabobank. (Advertentie I.M.). De Rabobank is altijd op zoek naar maten, dat wil zeggen part ners, zei regiodirecteur Tholen Rini Matthijssen zaterdag in Meulvliet. Op het jaarconcert van Concordia overhandigde hij een cheque van 5000 euro. Een bijdrage uit het fonds lokale be trokkenheid van de bank, bedoeld voor de inrichting van de ont moetingsruimte in het nieuwe repetitielokaal van de harmonie aan de Zoekweg. Matthijssen gaf aan dat de Rabobank graag zijn steentje bijdraagt aan de samenleving. Hij riep op om ini tiatieven die mogelijk in aanmerking komen voor geld uit het fonds, aan te melden bij de bank. Aan de Zoekweg heeft Concordia een sober onderkomen gekre gen, maar dat was het hoogst haalbare, zei voorzitter Piet Geu ze. Aan de Oudelandsepoort kampte de vereniging, die gestaag blijft groeien, met ruimtegebrek. Aan het nieuwe onderkomen is met zelfwerkzaamheid van de leden veel tot stand gebracht. Maar er bleef een financiële hobbel te nemen, ook al omdat Con cordia de nodige uitgaven heeft op andere terreinen. „We dach ten: het is tijd voor iets anders, het is tijd voor de Rabobank", aldus Geuze. Hij was dankbaar dat er uit het fonds lokale be trokkenheid een fikse bijdrage werd gegeven. Het jaarconcert in de sporthal was druk bezocht. Als eerste tra den de slagwerkers, Percussivity, voor het voetlicht en daarna was het de beurt aan de samenspelgroep en de blokfluiters. Het jeugdorkest sloot het gedeelte voor de pauze af. Het publiek was in dit eerste deel op gevarieerde muziek getrakteerd. Ladyspea ker Harma Pekelsma maakte duidelijk dat de harmonie met na me nog mensen kan gebruiken bij het zwaar koper. Het tweede deel van de avond werd door Percussivity geopend met het tech nisch lastige Beats. Na de overhandiging van de cheque nam het harmonieorkest het heft in handen. Het begon met Mozarts Ou verture Titus en eindigde met de South rampart street parade. Het korfbalteam van Emergo heeft in de uitwedstrijd tegen het sterke TOP geen potten kunnen hreken. Het werd 15-8 voor de thuisploeg. Emergo had thuis ruim verloren van de nummer twee van de ranglijst, maar nu kon de ploeg uit Sint-Maar tensdijk na een wat mindere ope ningsfase toch redelijk bijblijven. Pas bij 5-4 liep de thuisploeg uit naar een 7-4 ruststand. TOP ging in de tweede helft verder op de ingeslagen weg en kwam op een 10-4 voor sprong. Daarna begonnen de rood zwarten weer te scoren, maar de overwinning was voor de ploeg uit Arnemuiden. Uiteindelijk werd het 15-8, zodat Emergo met redelijk op geheven hoofd terug kon keren. Voor de Tholenaren waren Harmen v. Heemskerk (2x), Hans Peter de Jong (2x), Liesbeth Potappel (2x), Jaco Rip en Marianne Rombouts trefze ker. De A-jeugd verloor van kampioen PKC. De Papendrechters hadden in de ope ningsfase de overhand, zodat er een rui me voorsprong op het bord kwam. Bij het rustsignaai was het dan ook 4-1. Na de rust gingen de rood-zwarten hun spel be kronen met wat meer doelpunten, maar de marge was te groot om daadwerkelijk dichterbij te komen. Uiteindelijk werd het 7-3 door doelpunten aan Thoolse zijde van Jan v.d Kleijn, Jeffrey Pals en Char lotte Weijenberg. In de uitwedstrijd tegen Hoogerop won Emergo C meisjes. Emergo, dat een goe de competitie draait, opende sterk tegen Hoogerop. Er werd goed rondgespeeld en de kansen die uit het spel voortkwamen werden uitstekend benut. Daardoor stond er halverwege de eerste helft een 0-4 stand op het bord. Daarna begon de thuis ploeg echter aan een inhaalrace. Bij de rust was de marge nog maar twee en in de tweede helft leek Hoogerop de aanslui ting tot stand te brengen. Bij een 3-4 stand scoorden de rood-zwarten nog één keer, zodat met nog vijf minuten op de klok de wedstrijd gespeeld was. Uiteinde lijk werd het 4-5, zodat beide punten mee naar Sint-Maartensdijk gingen. Voor Emergo vonden Joyce Hoek (2x), Yvette v. Dijk, Lotte Muis en Renske de Rooij de korf. Emergo Dl-jeugd speelde een spannende uitwedstrijd tegen Conventus. De gasten hadden thuis nog ruim gewonnen, maar nu bleef de thuisploeg bij in de score. Beide ploegen liepen dan ook niet uit naar een grote voorsprong, zodat een ge lijkspel in het verschiet leek. Uiteindelijk werd het 2-2, zodat beide ploegen genoe gen moesten nemen met een punt. De D2 van de ploeg uit Sint-Maartensdijk boekte wederom een ruime overwinning, nu tegen Springfield. Emergo is al een aantal weken goed op dreef in de zaal competitie en liet dat ook in deze wed strijd zien. De rood-zwarten waren heer en meester in Hoeven en lieten bij tijd en wijle fraaie staaltjes korfbal zien. De thuisploeg had hier weinig tegen in te brengen, zodat er een ruime voorsprong voor Emergo op het bord kwam. In de tweede helft bleef het spelbeeld hetzelf de, zodat de overwinning al snel zeker was voor de Tholenaren. Uiteindelijk werd het 1-8, zodat de derde plaats op de ranglijst behouden bleef. Emergo El had het zeer zwaar tegen de ongeslagen kampioen uit Hoogerheide. De thuisploeg speelde in een hoog tempo en walste in het begin over de rood-zwar ten heen. Bij de rust was de wedstrijd dan ook al beslist in het voordeel van Hooger op. In de tweede helft bleef het spelbeeld hetzelfde, maar toch redden de gasten de eer door één keer te scoren. Uiteindelijk werd het 9-1waarbij Yoni v. Daalen de eretreffer maakte. De F-jeugd speelde een prima wedstrijd te gen Hoogerop. De rood-zwarten speelden te snel en te goed voor de thuisploeg om daadwerkelijk in gevaar te komen. Er werd dan ook een voorsprong genomen die ge durende de wedstrijd steeds verder werd uitgebreid. Hoogerop scoorde niet, zodat er uiteindelijk een 0-7 overwinning op het bord kwam. Voor de Tholenaren, die de strafworpen met 19-17 verloren, waren Mi chael Stander (4x), Suzanne de Jong en Mischa v. Daalen de doelpuntenmakers. Emergo F moest op maandagavond inha len tegen koploper Scheldevogels en had het moeilijk met het felle spel van de thuisploeg. De ploeg uit Bergen op Zoom speelde de kansen goed uit en kwam op voorsprong. De Tholenaren scoorden wel, maar dat bleek niet genoeg voor de eindstand: 6-2. Voor Emergo scoorden Suzanne de Jong en Dylan de Bruin. Programma zaterdag: Swift-Emergo 1 19.15 u.; Blauw Wit-Emergo C meisjes II u. msmmmmmm i

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2008 | | pagina 21