NAJAAR EN WINTER 1989/1990 PREMIÈRE FULL COLOUR Over enkele maanden laten we de jaren tachtig achter ons. De jaren negentig komen eraan. En dat is komende herfst en win ter te merken in de mode. Wie de mode volgt, zal zien dat er nieuwe, warme kleuren in beeld komen. De uitstraling van de nieuwe mode is weelderig, soms zelfs naar barok toe neigend. Romantiek en nostalgie wisselen el kaar af. Ze lopen dwars door de komende mode heen. Kwaliteit in kleding zal nog belangrijker zijn dan we de laatste jaren al za gen. Natuurlijke materialen en vernieuwde stoffen die 'n ro mantische uitstraling hebben, worden gecombineerd. De vrouwenmode die is chic. Of het nu gaat om pakken en combinaties broeken of rokken. O ja: de broekrok is terug van weggeweest. En de dames mogen het ouderwetse herenvest in vernieuwde vorm aan. Zowel de mannen als vrouwen gaan een fleurige herfst en winter tegemoet. Mode-elementen uit het begin van deze eeuw worden vermengd met facetten uit de mode van de jaren zestig en zeventig. Kortom: we zien een mo de passeren waarin eigenlijk een hele twintigste eeuw is terug te vinden. Voor het eerst in het bijna 45-jarige bestaan van de Eendrachtbode, dé Thoolse Courant, vinden de lezers en adverteerders full colour in hun nieuwsblad. Dankzij de moderne grafische technieken op onze drukkerij en de samenwerking binnen de Zeeland Combinatie is de Eendrachtbode in staat u deze primeur ter gelegenheid van de presentatie van de najaars- en wintermode 1989/1990 te bie den. Hopelijk draagt full colour bij tot nog meer leesplezier in de meest gelezen krant op Tholen en St. Philipsland, de Eendrachtbode, de Thoolse Courant. mODE De kleurenfoto's voor deze pagina werden geleverd door Hauber - Kreymborg - Laurel.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1989 | | pagina 13