pagina 34 Goes fietsen, want treinen reden er niet meeren van daar ging het met de bus van de stoomtram- Walcheren over Leeuwendorp naar Nieuwdorp en vervolgens naar Middelburg. Dit kon niet anders want de spoordijk bij Arnemuiden die was ook doorgebroken want toen was het Sloe nog gewoon open water met de Oosterschelde, en stond ook Cafe Halfweg onder water zodus.Maar toen ik dan zo half de morgen daar op mijn werk arriveerde dan moest ik gelijk mijn jas weer aan en samen met mijn baas Waverijn naar Kruiningen want daar woonde zijn moeder en nog een zuster van hem en die waren ook in grote moeilijkheden dus ik achter op de motor ,hij had toen een victoria met zo,n zadel achter op. Dus ik weer achter op naar Kruiningen naar de zanddijk, en zo doende zat ik weer midden in de narigheid, we hebben die mensen hun spulletjes wat er dan nog van over was, bij laag water en gebruik makent van een paard en wagen, kunnen brengen bij een andere broer van Waverijn aan de postweg in Kappelle.toen is hij weer terug gegaan naar Middelburg en ik ben in Goes bij het station mijn fiets op gaan halen en terug gereden naar Hansweert. Cees van de Guchte Nieuwepoortstraat 45 4331HN Middelburg P.S. Geachte mevrouw Vinke, Dit is een gedeelte uit mijn memoires C. van de Guchte. 27-01- 34 te Heikenszand. Adres; Nieuwepoortstraat 45. 4331 HN. Middelburg E-mail: guwe@zeelandnet.nl Tel: 0118-626546 Reddingwerkzaamheden, met een roeiboot in het toenmalige Hansweert-Oost

Watersnood documentatie 1953 - diversen | 1953 | | pagina 3