Bezorgd, maar rustig Blklhl Nieuwbouw Pontes bijna af nastieklokalen zijn ook op te delen en door derden te het gebruiken. Er zijn 1.500 led- lampen in verwerkt en op het dak zijn zonnepanelen [Weefci x“ren-0113-223369 Groen Vns enV^ 1 g f Nieuwe campagne van Het Zon Effect gaat van start 24s? ruitschade? I> KLIK&WIN ACTIE Burgemeester praat Bewoners Overzuid bij f f f SPECIAL. peser^eep GEEN AANLEIDING OM DE INWONERS ALSNOG TE INFORMEREN OP SCHEMA MET XP I i STEFANO'S I Mooie oogst voor Turnschool PROEF P ZEEL AMD menu I krant A.ai 0118 41 80 19 LANDELIJKE FINALEPLAATS ifplp fl Door John de Kok in hun wijk woont. (Lees verder op bladzijde 4) Foto: Johan van der Heijden t. Boulevard Ever fT <1 Huisgemaakte hazelnotenparfait 441 autotaalglas *ai 1 I J i 01 18-441 Borsele bij topvijf van Neder land Salade met krokante parmaham, mozarella en vijgencompote Varkensfilet met honinggroente en geitenkaas Vanaf zaterdag 8 maart star ten ZMf en Zeeuwind weer met de campagne Het Zon Effect. We touren door heel Zeeland met onze informa tiebijeenkomsten, de eerste bijeenkomst is maandag avond 10 maart in Middel burg. Aanmelden kan via www.hetzoneffect.nl perceel is auto’s. Win de nieuwe roman van Hilary Mantel. Ga naar www.deweekkrant.nl/actie Autotaalglas Goes 0113-251700 Viola Diverse kleuren. Per stuk 12,99 Media Nadat Op den Kamp met de media in gesprek ging ver anderde alles. Met de ophef in Leiden rond de komst van Benno L. vers in gedachten kwam Ide brief die we an ders niet gezien zouden heb ben. Een verstandige keuze van de gemeente. Met de informatie openbaar weet je immers niet wat er kan ge beuren. in de gaten sinds de komst van de panelen. Ook geeft de helft van de ondervraag den aan meer te willen we ten over energiebesparing in en om het huis. “Deze cijfers klinken ons als muziek in de oren”, aldus Ilse Pama van de ZMf. “De belangstelling voor energiebesparing is nog AHAOORt UJt ÖSTW8ANI HAW TO 1 Goes is ook actief bij de nieuwbouw betrokken en realiseerde een rechtstreeks GOES - Op den Kamp sprak in het KRO-NCRV pro gramma van woensdag 26 februari open over zijn ver oordeling. Dezelfde avond informeerde burgemeester Verhuist de inwoners van de wijk Overzuid per brief dat er een veroordeelde pedofiel Woensdag 5 maart 2014 de fietsenstalling van de school. De leerlingen hoe ven geen drukke weg over te steken om veilig van naar Afgelopen week haalde de Goese wijk Overzuid het landelijk nieuws nadat de veroordeelde pedoseksueel Jean op den Kamp in het televisieprogramma Eén op Eén een interview gaf. De gemeente Goes en de media schakelden direct naar de hoogste versnelling. De buurtbewoners bleven rustig. strafbaar feit in de gemeente kwam wonen. Nadat de ge meente wel op de hoogte was gebracht was er volgens Verhuist geen aanleiding om de inwoners alsnog te infor meren. Er zijn ruim 10 jaar geen problemen geweest en Op den Kamp wordt regel matig door de wijkagent bezocht. Ook heeft Verhuist zelf enkele keren met hem gesproken. Informatie Op den Kamp is in 1997 voor pedofilie veroordeeld en woont sinds 2003 in Goes. Burgemeester Verhuist geeft aan dat er in 2003 nog geen systemen waren waarmee de gemeente werd geïnfor meerd als de pleger van een De Bevelander Ü’- /X GOES - Bij de kwartfinales damesturnen in Bergschen- hoek wisten de turnsters van Turnschool Zeeland prima prestaties neer te zetten. De oogst bestond uit 5 medail les in verschillende catego rieën. Bij de senioren in de le divisie wist de Zuid-be- velandse tweeling Kelly en Wendy Goedegebure zich verzekerd van een plek in de halve finale. Wendy werd 7e en Kelly 10e. Eveneens door naar de halve finale gaan Larissa Borgs, 16e bij de junioren in de le divisie en Nadine Poppe, 10e bij in stap Ni en Marilou Poppe, 18e bij de instap Nl. Goud was er voor Moira Jozwiak bij de pupil 1 Nl en voor Ilse van Rijswijk bij de Jeugd N2. Rachelle Hamels wist beslag te leggen op de zilveren plak bij de junioren in de le di visie. Brons was er voor Da- niek Witlox bij de pupil 2 Nl enFrederique Snijders bij de jeugd Nl. Snijders wist zich met de score van 42.125 deze wedstrijd direct te plaatsen voor de Bondsfinale later dit seizoen. De andere turnsters gaan in elk geval door naar de halve finale. Bij de instappers op niveau N2 kwamen drie turnsters uit namens de Turnschool; Fleur Dingemanse werd 5e, Marit van Laere 9e en Dewi Roest 14e. Alledrie de turn sters zien we terug in de halve finale. Chanella Bou- cherie kwam bij de pupil 1 N2 helaas net te kort. nooit zo groot geweest. Bij de zonne-installatie wordt een ‘wifi-kit’ meegeleverd waarin je via je computer of tablet op elk moment van de dag kunt zien wat de pane len opwekken. Dat inzicht maakt mensen enthousi ast om energiebesparende maatregelen te nemen.” Boulevard Evertsen 2/8 Romige bisque van Zeeuwse garnalen Gebakken heilbotfilet Noordzee) met zeewuchtengarnituur (Oostersdietde) frangipane-taartje met een sorbet, compote en chips van Zeeuwse appels HU if.- GOES - De nieuwbouw van het Goese Lyceum is in een afrondende fase en opvallende, imposante ge bouw aan de Oranjeweg 90 wordt deze maand nog op- aangebracht. Door het hele geleverd. pand is 100% wifi voor een De bouw zelf begon in okto- draadloze ontvangst. ber 2012, de. ingebruikname Voor de ingebruikname is met ingang van het nieuwe wordt alles eerst ingericht schooljaar 2014/2015 en de en uitgetest. We beschikken officiële opening is voorzien straks over een compact ge- voor 6 oktober 2014. Voor bouw, alles onder één dak mavo, havo, vwo en gymna- met een logische routing.” sium zijn zestig klaslokalen Het kostenplaatje van de en vier gymlokalen beschik- nieuwbouw bedraagt 17,1 baar. Daarbij zijn tevens miljoen euro. De gemeente praktijkruimten, muzieklo- kalen met studio en gym nastieklokalen. Het gebouw herbergt twee grote aula’s fietspad, met ondertunne- die door middel van schuif- ling, van rotonde Kazerne- wanden in diverse ruimtes plein en de Oranjeweg naar kunnen worden gedeeld. “Er is veel aandacht besteed aan de duurzaamheid en de kleurstelling, groene kleu- te steken om veilig van- en ren in diverse schakerin- naar school te komen. Voor gen”, zegt Paula de Nooijer, buitensport is een sportter- directeur bedrijfsvoering, rein naast de deur en bij het “Het een flexibel gebouw en perceel is een parking voor multifunctioneel. De gym- ZEELAND - Uit onderzoek van Het Zon Effect blijkt dat mensen die zonnepanelen hebben, bewuster worden van hun energieverbruik. Ruim 400 mensen deden mee aan een onderzoek van Het Zon Effect, 77% van de ondervraagden houdt de energiemeter nauwlettend PAEREHAT PIKPOT - Afgelopen weekend stond Zuid-beveland in het teken van het grootste volksfeest van het voorjaar: het carnaval. De droge, en op zondag ook zeer zonnige, optochten waren een plezier voor de wagenbouwers én voor het in duizendtallen toegestroomde publiek. Boulevard Vlisaingen Elke woensdag van 18.00 - 22.00 uur vi ■«■K g lodwsortu 4 verschillende sauna’s - Beauty - Jaauzi - Sunstawr Amadore Wellness Beauty Kamperland I0113 370 000 GroenRijk Goes Nieuwe Rijksweg 2 D wk 10. Geldig van 05-03 Vm 11 -03. OP=OP W 7* Caravanlife naar finale KCK a-4 f I

Bevelander | 2014 | | pagina 1