Wolkers W GodéeWallen Wilt u de laagste prijzen? Week krant .ni 4 1 uitgebreid 8 TANK NERGENS GOEDKOPER! Al vëertig keer de I Jk i rond Jubileum Computer Club Zeeland GroenRuh voor de 1 prijs van I ruitschade? 'rlulju pjjjjvsJj'rjdJJJJsrJfJ Bij Dirk in Goes gegarandeerd de laagste literprijs. Expositie Goes Woensdag 9 Hallo JJJjyJJJ W-H Uitbreiding Jan Wolkers Monument 99 _k_ -» Januari 2013 Win een driedaagse skivakantie in Winterberg Vanaf 23 januari bij Jumbo aan de Dorpsstraat 90 in Krabbendijke. jumbosupermarkten.nl/krabbendijke Het weer van de komende weei L ziet u op onze site! PIETS WEERBERICHT S KLIK EN WIN ACTIE amadore.nl/HighTea Klik&Win www.deweekkrant.nl/actie www.de-bevelander.nl 1. Beukenhof 1, Goes autotaalglas Slingerland Het Comité heeft het plan op gevat om het herdenkingsbeeld van Jan Wolkers in de tuin van de Johanneskerk uit te breiden Het Comité Herdenkingen Kruiningen is van plan om in 2013 voor de vierde keer de herdenking van de watersnood ramp van 1953 te organiseren. Mede door de gesprekken met aanwezigen na de herdenkingen van voorgaande jaren, is bij het comité de gedachte ontstaan de slachtoffers in naam weer terug te brengen naar hun voormalige woonplaats Kruiningen. De herinneringen aan de wa tersnoodramp van 1953 zijn versnipperd in het landschap. Ook voor de laatste rust plaatsen van de slachtoffers uit de voormalige gemeente Kruiningen is dit het geval. Redactie Goes GroenRijk Goes Nieuwe Rijksweg 2 0 ‘s-Heer Hendrikskinderen 0113-223359 www.groenrijk.nl wk 2. Geldig van 09-01 t/m 15-01OP=OP Ergens anders in Goes goedkoper? Wij betalen het verschil terug! Tijdens de ‘momenten van ontmoeting’ na de herden kingen met inwoners die de ramp hebben meegemaakt en met nabestaanden van de slachtoffers, is niet alleen naar voren gekomen dat er draagvlak is voor een derge lijk plan, maar dat er tevens een grote bereidheid is daad werkelijk bij te dragen aan de realisatie hiervan. De officiële onthulling van de plaquettes vindt plaats tij dens een herdenkingsplech tigheid op 1 februari 2013. met de namen van de slacht offers uit Kruiningen. Het plan is om aan de sokkel van het monument plaquettes te bevestigen met daarop de namen van de slachtoffers. Het gemeentebestuur van Reimerswaal, eigenaar van het Jan Wolkers Monument, wil hier graag aan meewer ken. Nephrolepis exaltata ‘Green Lady' Potmaat 17 cm. Per stuk gevierd in wijkcentrum ‘Open Hof in Vlissingen met verschil lende werkgroepen van de HCC Zeeland. Er worden demonstraties gege ven door de Flight Simulator en Airliners groep, de werkgroep Genealogie en is er onder meer de werkgroep Digitale Fotogra fie aan het werk. Doel is men sen kennis te laten maken met de verschillende onderdelen van de club en leden te werven. Er zijn lezingen over ondermeer Windows8, Magix en Sociale Media. Een belangrijke activiteit tij dens de jubileumdag is een lo terij waarbij de opbrengst ten HOTELS RESTAURANTS ZEELAND In het Stadskantoor wordt tot eind januari tijdens kan tooruren de tentoonstelling ‘Helden en Heldinnen, over landmijnen en lef getoond. Jaargang 65 Nummer 2 Oplage 43.035 De traditionele Goes Wallenloop werd afgelopen zaterdag gelopen. Het was alweer de 52e aflevering. Voor de koploper op deze foto, de Goesenaar Jan Roose, was het een kroonjaar. Hij liep deze keer voor de veertigste keer mee. En dat deed hij al die veertig keren samen met zijn broer Wim, die hier net buiten beeld bleef. FOTO JOHAN VAN DER HEIJDEN Autotaalglas Goes 0113-251700 De Bevelander van A99 voor De Hobby Computer Club Re gio Zeeland viert deze maand het 30-jarig jubileum. Lande lijk telt de club zo’n 80.00 le den. De Zeeuwse afdeling telt 1680 leden en zal het jubileum groots vieren Volgens secretaris van de Zeeuwse afdeling, Wim Senders, is de hobbyclub met zijn tijd meegegaan: “Vroeger, dertig jaar terug, waren we vooral een soort ‘soldeerclub’. Leden knutselden voornamelijk aan de hardware. Met de hui dige computers kan dat bijna niet meer en is het werken met computersoftwareprogramma’s een belangrijker doel.” Het jubileum wordt 19 januari Een luxe High Tea op de L mooiste locaties van Zeeland! goede komt aan de Stichting Vrienden Admiraal De Ruyter- ziekenhuis. Met het doel zoveel mogelijk geld in te zamelen om software en Sociaal Media-ap- paratuur te schenken aan de af deling Kindergeneeskunde van het ADRZ. Op die manier kunnen kinderen met leeftijdgenoten, lotgenoten en ouders gebruik maken van de mogelijkheden van sociale media zoals Hyves, Facebook, Twitter en Skype. Kamers wor den daar speciaal voor ingericht. De opendeurdag is zaterdag 19 januari. hcczeeland.nl ■pw.

Bevelander | 2013 | | pagina 1