Benzine bil Dirk Dirk p7ï Gegarandeerd 10 cent korting' op benzine en diesel Kijkje in de tunnel 6.000 kilometer do 4," KORUN?! Zeeuwse bus naar pro-lsraël manifestatie STEUTEL Nachtmarkt op Grote Markt landt Drie nachten open voor publiek 50% tot 70% ■T -Mobile- Snel gewonnen: plaats een foto van jou en je vrienden op www.deweekkrant.nl/nieuwevrienden Kijk verderop voor onbeperkt internetten. GRATIS HOUTWORM- INSPECTIE Woensdag 31 Augustus 2011 Puur Genieten Schrijf mee LAATSTE KORTINGS-RONDE GOES Elders in Goes goedkoper? Wij betalen u het verschil terug! Puur-Genieten, over de laatste woontrends, verschijnt binnenkort weer in De Bevelander. Voor adverteerders hebben wij interessante tarieven en mogelijkheden voor redactie. Bel 0113-274014 of kijk eens op onze site. www.de-bevelander.nl SPORT GRATIS TOT 1 JANUARI 2012 MENSWEAR Traas Ongediertebestrijding 0113-639760 Een evenement, een persbericht of een leuk nieuwtje? Je kunt meeschrij ven aan De Bevelander. Maak een account aan op onze site en plaats je nieuws of vul de agenda aan. www.de-bevelander.nl f f* 1 co 9 Q_ Schrijf je nu in en... Beukenhof 1, Goes Per liter op de landelijke adviesprijs Een wandeling maken door de Westerscheldetunnel. De kans is zeer groot dat je niet ver komt. Voor diegenen die dat toch altijd al hebben willen doen, is er nu de kans. Tijdens de Nacht van de Tun nel mogen nieuwsgierigen namelijk eens een kijkje in de meer dan zes kilome ter lange tunnel nemen. Het is de vierde keer dat N.V. Westerscheldetunnel de Nacht van de tunnel houdt. De tun nel gaat anchten open voro het publiek. De eerste was gisteren. Op dinsdag 6 september en dinsdag 11 oktober zijn er ook openstellingen. Vaste klanten krijgen dan een uitgebreide rondleiding door de tunnel. Het thema veiligheid staat tijdens deze nachten centraal. De N.V. Westerscheldetunnel sluit tijdens het maandelijks onderhoud één tunnelbuis af. Dat betekent dat in de an dere buis het verkeer tijdelijk in twee richtingen rijdt. Een geschikt moment om onze klanten rond te leiden in de tunnel waar zij dagelijks doorheen rijden. T-taghouders konden via de e-mail aanmelden voor dit unieke evenement. Uit de ruim 500 aanmeldingen zijn 300 ‘gelukkigen’ ge kozen, 100 deelnemers per avond. Deelnemers krijgen een presentatie van het manage ment en nemen een kijkje bij de operators in de tweede bedieningsruimte. Vervol gens gaan ze met de bus de tunnel in. Hier bekijken ze de dwarsverbinding tussen beide tunnelbuizen, die be doeld is als vluchtroute tij dens calamiteiten. De brandweerkorpsen van Borsele en Terneuzen zijn aanwezig met de Snelle In terventie Voertuigen die spe ciaal voor de Westerschelde tunnel zijn aangeschaft. Goes Vanuit Middelburg en Goes rijdt dinsdagmorgen 13 septem ber een touringcar naar Den Haag, voor deelnemers aan een pro-lsraël manifestatie op het Spuiplein. De manifestatie heeft te maken met de Algemene Vergadering van de Verenigde Naties in de derde week van september. Waarschijnlijk zal de Palestijnse president Mahmoud Abbas dan proberen erkenning te krijgen voor een eenzijdig uit te roepen Babs Götte uit Arnemuiden maakte van augustus 2007 tot november 2008, met haar Jack Russel Yuppie, een bijzondere reis door Europa. Babs heeft een lichamelijke beperking en legde 16.000 kilometer af in haar brommobiel. Ze schreef een boek - Rollend naar de gulden middenweg - over haar belevenissen. Het boek is voorzien van routekaarten en tips om de reis aan te pakken en is voor 17,95 euro te bestellen via Pumbo.nl ofbabs-gotte@hotmail.com. FOTO: JASPER karman Palestijnse staat. Veel mensen die pro-lsraël zijn, vinden dat een zorgelijke ontwikkeling. Deelnemers aan de manifestatie willen een stem laten horen voor Israël en voor Jeruzalem als on gedeelde hoofdstad van Israël. Het motto van de manifestatie is dan ook: Houd Jeruzalem on gedeeld. De bus vertrekt in Middelburg en stopt onderweg in Goes en Zierikzee. Meerijden kost 10 euro. Opgeven kan tot en met donderdag 8 september bij Jaargang 63 Nummer 35 Oplage ZJ3.035 Nieuw: CX WORX Rug, buik, billen en benen training van 30 min. draaimolen en zijn er suiker spinnen te koop. De nacht- markt betekent ook sfeer. En dus worden bij scheme ring sfeervolle Impjes in de kramen ontstoken. Boven dien zorgt een Zuid-Ameri- k.aanse groep voor muziek. De nachtmarkt is gratis te bezoeken tussen 19.00 en 24.00 uur. Fitland Goes Da Vinciplein 8 en Geldeloozepad 7 Tel. 0113-215 733 goes@fitland.nl www.fitland.nl 1 Week krant .m 35,- 35,- 39,- 39,- 69,- 'SPORT/ Van onze redactie Elleutoutsdijk Goes Voor het twaalfde opeenvol gende jaar wordt op vrijdag 2 september de nachtmarkt ge houden op de Grote Markt in Goes. In meer dan honderd kramen brengen kooplieden hun waar aan de man. Ook zijn er ver schillende standwerkers aanwe zig. Voor de kleintjes draait de jRELAXi Al 15 jaar door heel Nederland Kijk ook op www.traas.nl ONGEDtERTEPESTRtJDING Shirts va Truien v.a. Broeken v.a. Jeans v.a. JaCkS v.a De Bevelander Christenen voor Israël, 033- 4220404 (maandag t/m zater dag van 09.00 tot 22.00 uur) of via de website. unuur.christenenuoorisrael. nl. Pennisetum ‘Fireworks' Potmaat 19 cm. Excl. siermand. Per stuk van 6r99 voor C Q_ ra O CD CD 2 SS GroenRijk Goes Nieuwe Rijksweg 2 D ay. rj I ‘s-Heer Hendrikskinderen0113-223359 VJy Oc I» KIJK I www.groenrijk.nl

Bevelander | 2011 | | pagina 1