Ploegenspel en disco in ’s-Heerenhoek k Oranje-bazar Yerseke met fietscross-stuntteam Gekostumeerd voetbal en optocht te Waarde Elfstedentochtspel Pop in de Klomp Solexrace in Kwadendamme om Zeeuws kampioenschap o ZONDAG VIEREN OP Z’N BEST Best Western hotels Verschillen moeten er zijn Rommelmarkt De Vierslag Kruiningen Rommelmarkt in Kapelle voor actie Bamboes Koninginnedag in Geersdijk Traditioneel is er in Geersdijk door het oranjecomité weer een druk programma voorbereid. In de vroege ochtenduren trekt de dorpsomroeper door de straten om de bewoners te wekken en het programma af te kondigen. Om 9.00 uur zal burgemeester P. Wisse de vaderlandse driekleur hijsen, het startsein voor het Concert in Grote Kerk iftj Vrijmarkt in Heinkenszand t Wienkeltje van Wullempje gaat weer open Zeeuws Bolustoernooi Jeu de Boules te Goes Finale Koninginnedag op Grote Markt Goes met lampionnen en taptoe Karaoke bij De Spinne BEST WESTERN HOTEL PICCARD VLISSINGEN Miles Browning Oranjerit MAC De Zeeuwen Kinderrommel markt en bingo in Goes-Oost in de Pompe Woensdag 28 april 1993 DE BEVELANDER 9 Badhuisstraat 178. Tel. 01184-13551 9 mei 30 mei I iedere zondag MOEDERDAG BRUNCH a 35,- PINKSTER BRUNCH a 35,- ALL AMERICAN BUFFET a 40,- Kinderoptocht in Wemeldinge 8est Western Bevrijdingsconcert in Heinkenszand Op Koninginnedag te Hoedekenskerke Koninginnedag op de Bevelanden Ook zijn er deelnemers uit België en Frankrijk. 9.45 uur: Foto-oriëntatierit op lampion- optreden zitten kunnen zich de hele dag 19.30 uur: Play-back show in ca- 1 'A van 12.00 tot 14.00 uur v.a. 18.00 uur singen. van 4.000 vierkante meter worden daar boeken, platen, speelgoed, kleding, huishoudelijke artikelen, apparaten en meubelen aan de man gebracht. Kortom: alles wat men normaliter op een snuffel- markt kan vinden. De markt is geopend vanaf 9.15 uur. Om 10.30 uur begint de verko ping met opbod, waar nogal wat antiek onder de hamer kan komen. De padvinderij zorgt tijdens de markt voor koffie, soep en broodjes. De rommelmarkt van Actie Bamboes duurt tot circa 12.00 uur. Ver scheidene jeugdverenigingen uit Kapelle-Biezelinge werken eraan mee. ke Oranje-bazar georganiseerd met o.a. spelen voor jong en Programma van de hele dag van uur tot uur voor jong en oud: 9.00 uur: Klokgelui maakt de mensen wakker om te zeggen dat het een drukke dag wordt vandaag. 9.00 uur: Gekostumeerde op tocht achter de plaatselijke mu ziekvereniging Con Affezzione. 9.45 uur: In de lagere school Deze trekking zal door Oranje- voetballer Peter van Vossen ver richt worden die als speciale gast vanaf 16.00 uur aanwezig zal zijn. WORLDWIDE HOTELS Verder zal enige malen een spectaculaire show worden ver zorgd door fietscross stuntteam Symply Rad BMX met o.a. Ne derlands en Europees kampioen Govert Schonewille. Tevens zal er door een skateboard-team een demonstratie worden gege ven. Aanvang 14.00 uur. Organi satie: Ned. Herv. Jeugdkerk. de Harmonie Apollo uit Wissen kerke een muzikale rondgang maken. Daarna vangen de kin- WORLOWIOE LOOCiNG U er net als vroeger ook ouder wets snoep kopen. Het museum is verder geopend: zondagen van 2 mei t/m 27 juni., dagelijks van 4 juli t/m 5 september, zon dag 5 en 12 september, 17,19 en 20 oktober (herfstvakantie), 26 en 27 december (kerstvakantie), van 14.00 tot 16.30 uur en 30 april Koninginnedag: 10.30-16.30 uur; 20 mei Hemelvaartsdag: 10.30-16.30; 31 mei 2e Pinkster dag: 14.00-16.30; 11 september Monumentendag: 10.30-16.30. 30 de maal So- snorren. gen van de onderbouw. Om 10.30 uur starten de bin nenspelen in Het Drenthehuis voor de oudere inwoners van Geersdijk. Om 11.00 uur wordt het start schot gelost voor een prestatie- loop over 3 of 6 km, welke loop wordt georganiseerd m.m.v. de Goese atletiekvereniging A.V. ’56. In de middag wordt om 13.00 uur aangevangen met de kinderspe len voor de leerlingen van de bo venbouw, waarna om ongeveer 15.00 uur de volksspelen voor koppels van 2 personen wordt gestart. Belangstellenden worden van harte uitgenodigd hieraan deel te nemen. Het geheel staat in het teken van de Country Westernstijl. Ook in deze ludieke verkleedpartij zijn prijzen te winnen. In de avond vanaf half 9 start het Oranjebal in het Drenthehuis, met tombola en rad van avon tuur én de prijsuitreiking van de diverse spelen. Koninginnedag in Kapelle betekent jaarlijks een grote rommelmarkt. Ook dit jaar is dat het geval. Voor de 27e maal wordt in het kader van de Actie Bamboes een rommelmarkt gehouden op het parkeerter- Kracht Kapelle 21.50 uur: Start optreden Blue Spirit Middelburg 22.05 uur: Start optreden Ex celsior Goes 22.20 uur: Taptoe finale met Jonge Kracht, Euphonia, Blue Spirit en Excelsior 22.30 uur: Taptoe-afsluiting met Wilhelmus organisatie is heel benieuwd hoeveel zang-talenten er in de Goese Polder wonen! Bij slecht weer zal de karaoke in Jeugdhonk The Bronx (in de Goese Polder) plaatsvinden. Voor meer informatie en opgave belt u het nummer van het Wijksteunpunt: 01100-51254. Dit jaar geen volksspelen tijdens Koninginnedag in Waarde. Wél daarentegen een gekostumeerde voetbalwedstrijd in het middagpro- Met een grote lampionoptocht en een taptoe wordt Koningin nedag vrijdagavond 30 april in de stad Goes afgesloten. De taptoe begint omstreeks 21.30 uur op de Grote Markt. Diverse korpsen verlenen er hun me dewerking aan. fé ’s Lands Welvaren. U moet hier beslist bij zijn. 21.30 uur: Dansen met mede werking van "Eldorado”. Op Koninginnedag (30 april) or ganiseert "Het Zeeuws Mannen koor” in samenwerking met de muziekvereniging ’’Euphonia” uit Goes en de organist Kees van Eersel een Koninginnedag- deze dag uiteraard ook weer be zoeken via een rit met de Stoom trein Goes-Borsele, vertrektijd in Goes: 14.00 uur. Wandelroute door Hoedekenskerke in de trein verkrijgbaar. Het kleine mu seumpje is een woning annex winkeltje zoals dat in de dertiger jaren veel in onze kleine dorpen j voorkwam. U ziet er hoe men toen woonde en handel dreef, zowel in de winkel als met de marskramerskist. Het museum is genoemd naar de laatste be- woner, Willem de Bart, die er tot begin zeventiger jaren als opvol ger van zijn grootmoeder langs de deuren ging. Naast het be zichtigen van het museum, kunt Koninginnedag in het dorp Bors- sele staat vooral in het teken van de jeugd. Eén van de hoofdpun ten in het ochtendprogramma is een Elfstedentochtspel. Dat be gint om 9.00 uur en duurt tot on geveer 11.30 uur. Het is de bedoeling dat de kinderen daar bij hun wanten, muts en das meenemen. Er zijn met het spel leuke prijzen te winnen. Hieron der het verdere programma in Borssele: het dorp. 14.00 uur: Begin van het ploe genspel met deelname van ver schillende verenigingen o.a. Ondernemersvereniging, Carna- valsstichting ”de koenkelpot” tennisvereniging, en verschillen de buurtverenigingen. Tijdens het ploegenspel is er een Fancy Fair met rad van avontuur, blikken gooien, grab belton, enveloppen trekken. Ook zijn er wafels verkrijgbaar. Om 19.30 uur is er voor de jeugd vanaf 12 t/m 15 jaar een Oranje- disco in ’’Kiekieris”. Hier worden alleen alcoholvrije dranken ge schonken. Sluiting 22.30 uur. Om 20.30 uur: aanvang van het Oranjebal met Bingo. De entree bedraagt f 4,De hoofdprijs is een tuinset. Er is live-muziek. De jeugd heeft dit jaar een be langrijk aandeel in de viering van Koninginnedag te Wemel dinge. Er is onder meer een Kin deroptocht. De dag begint om 8.00 uur met het luiden van de klok. Het verdere programma: 09.30 uur: Aubade bij het Dorps huis door de kinderen van de ba sisscholen, m.m.v. muziekver. O.K.K. en de Scaldis Girls. 10.15 uur: In het Dorpshuis kin dervoorstelling voor de kinderen van de basisscholen door kunst marktentheater Jan Rouw met ’’Geen kunst aan”. 13.30 uur: Vertrek kinderoptocht: start Dorpsplein, Zdl. Achter weg, Wem. Zandweg, Spoor- laan, Pr. Beatrixweg, Pr. Julianastraat, West. Kanaalweg, Wilhelminastraat, einde optocht: Dorpsplein. 15.30 uur: Schoolvoetbal tussen de beide basisscholen; zowel jongens als meisjes zullen hier voor aantreden. 19.30 uur: Disco-show voor de jeugd t/m 15 jaar, in het Dorps huis tot 22.30 uur. Entree: f 1,00. 20.30 uur tot 01.00 uur: Oranje bal in het Dorpshuis, m.m.v. "Ap ple Green”. Zaal open: 20.00 uur en entree f 7,50. 13.30 uur: Aanvang Zeskamp (van 13 tot jaar) op het plein te Borssele. 18.45 uur: Opstellen voor de op tocht met als thema ’’Dieren” (vóór Vijverzicht). 19.00 uur: Start optocht m.m.v. de drumband VTV uit Vlis- singen. 20.00 tot uur: Dansavond voor jong en oud!! i.s.m. Stich ting Jeugd en Jongerenwerk Borssele. mers tegen elkaar. Elke manche duurt 10 minuten 1 ronde. De eerste 7 gaan door naar de fina le. Zo ook met de even num mers. Daarna is er nog een herkansing voor diegenen die de finale net niet hebben ge haald. Ook deze manche duurt 10 minuten 1 ronde. Daarvan gaan de eerste 4 door naar de fi nale. Bij genoeg deelname en genoeg solexen gaan de dames van start. Zij rijden maar 1 man che van 10 minuten en 1 ronde. Men hoopt dat de finale ook dit jaar weer een groot spektakel zal worden. Deze finale duurt ook 10 minuten 1 ronde. Om 15.00 uur begint het afhalen van de rugnummers in café ”’s Lands welvaren”. Op vrijdag 30 april opent voor het tweede seizoen het winkel- museum te Hoedekenskerke, Kerkstraat 26 weer haar deuren. Tijdens Koninginnedag is het winkeltje geopend van 10.30 tot 16.30 uur. Naast het ouderwetse snoep en ansichtkaarten, zijn er deze Koninginnedag ook wafels te koop. Tevens is deze dag de Nederlandse Hervormde Kerk open ter bezichtiging, waarbij de toren beklommen kan worden zodat men kan genieten van het uitzicht over de Westerschelde en het mooie Zuid-Bevelandse landschap. Hoedekenskerke met zijn winkeltje en kerk kunt U Als favorieten gaan van start de oud-Zeeuwse kampioenen van vorig jaar Eddie Hollestelle en Marco van Iwaarden en Ad Janssens met Jan Limonard; met als outsiders Ad en Wil Verhage die elk jaar bij de eerste zes behoren. Ook zijn er sterke deelnemers uit Middelburg aanwezig. De wedstrijdleiding is in handen van Jenny en Josien Maartense. Als scheidsrechter fungeert Corrie van Wijk uit Bergen op Zoom. Het toernooi begint om 10.30 uur. De indeling is in poules, waarin ieder team 4 partijen speelt in zijn poule, waarna er nog een plaat- singsronde wordt gespeeld. De winnaar van elke poule speelt de halve finale waarna omstreeks 16.30 uur de finale wordt gespeeld. de Ligt (zang), Co van Cadszand (drums), lek de Smit (gitaar), Ton Wallenburg (percussie), Job Kostense (gitaar), en Adrie Coppoolse (keyboard). Défense d’Afficher is een al vele jaren bestaande band uit Zeeuws- Vlaanderen, die zich vooral toelegt op het spelen rock en pophits uit de jaren ’70/’80/’90. Met dat wereldrepertoire hebben ze al zeer veel feesten en festivals op zijn kop gezet en ze hopen dat ook in Ovezan- de te doen. Hits van o.a. Bryan Adams, Melissa Etheridge, The Sto nes, Herman Brood, David Bowie, R.E.M. en Black Crowes passeren de revue. In de band een aantal ’’oude rotten”: Jos Calbo (gitaar), Sis Pauwels (zang), Willem Minneboo (sax/zang), Co van Reyen (gitaar/zang/toetsen), Peter de Reu (drums), en Coert Schelf hout (bas). oud, rad van avontuur, ponyrij- den, een openluchtterras, ver- koopstand van babykleren en de trekking van de loterij. nia” brengt werken ten gehore van Meijerbeer/Molenaar, Henk van Lijnschoten, Joh. Wichers en Rogier van Otterloo/Koos Mark. oranjefeest, en zal direct daarna concert in de Maria Magdalena- of Grote Kerk te Goes. Naast samenzang staan werken op het programma voor ”Het rommelmarkt gehouden op 30 april, vóór de Vierslag in de Burg. Elenbaasstraat in Kruinin gen van 9 tot 12 uur. Stichting de Vierslag is een christelijke woongemeenschap van 3 gezinnen en enkele al leenstaanden, die een gastvrij huis aan willen bieden aan wie dat nodig heeft. Er zijn enkele kamers voor begeleid wonen be schikbaar. Ook internationale muziekteams en uitwisse- lingsteams van Atlantic Bridge vinden hun thuisbasis in de Vierslag. Goederen voor de rommelmarkt kunnen bij de Vierslag gebracht worden, er zijn altijd mensen thuis! Voor vragen of meer informatie: fam. Van Zeist, tel. 01130-83375. In ’s-Heerenhoek spelen de feestelijkheden rond Konginne- dag zich vooral af in en rondom de Heerenstraat en Kuypersdijk. De Oranjecomité is erin geslaagd een dagvullend pro gramma samen te stellen. Dat ziet er als volgt uit: 9.30 uur: Rondgang van fanfare, drumband en majoretten ge volgd door kinderen met versier de fietsen, steppen, driewielers, etc. De kinderen die in aanmer king willen komen voor een prijs je moeten hun fiets, step of driewieler zo mooi mogelijk ver sieren. 10.45 uur: Begint er voor de kin deren tot en met groep 4 een poppenkast. Voor de kinderen vanaf groep 5 is er dan een combinatie van speurtocht en opdrachtspel door I I I VMM, I IV, V V,, 1^ V I I ViV ,\l I I derspelen aan voor de leerlin- j I lül pi uyi Ql I II I IC4 VUUI I IUI Zeeuws Mannenkoor” van Q. Ri- sche, Franz Schubert, A. Kouse- maker, G. Vail en M. Giesen. De muziekvereniging "Eupho- Als vanouds brengt Jongerencentrum De Klomp te Ovezande op Ko ninginnedag een swingende popavond. Dit keer twee bands: Vehi- culo Longo en Défense d’Afficher. Aanvang 20.30 uur. Entree f 6,—H 4,—(leden). Vehiculo Longo opent het programma. Het is een band van een aan tal "dertigers” uit Ovezande en omgeving, die na een dik jaar repe teren (in ”de Klomp”) toe zijn aan hun debuutconcert. Zij spelen veel covers, en enkele eigen nummers, in een bluesy rockstijl. In deze 7-koppige band treffen we aan: Jan Willem Bierens (bas/zang), Ria De Motor- en Autoclub ”De Zeeuwen” uit Vlissingen houdt op vrijdagmiddag 30 april (Ko ninginnedag) een puzzelrit voor automobilisten en motorrijders. Tevens is er een aparte route voor fietsers, dus voor degenen die om milieu-technische rede nen niet met de auto willen mee doen. De rit voert over goed begaanbare Walcherse binnen wegen. De gemiddelde snelheid is 24 km per uur en voor de fiet sers 12 km per uur. Deelname is mogelijk voor leden en Net leden in de A-klasse (ervaren rij ders) of in de B-klasse (be ginners). Deze rit telt mee voor het club- kampioenschap. De rit is uitgezet door Cor Bode uit Vlissingen. Vóórinschrijven is mogelijk door te bellen naar 01184-63898, 68303 of 67301. Inschrijven op de dag zelf bij Tis- sink, Gildeweg te Vlissingen. In schrijftafel geopend van 13.00 tot 15.00 uur. Er is ook een kinder- puzzel voor de kinderen. Voor iedereen is er na afloop een een prijs beschikbaar. Let op: auto’s en fietsers starten beide in Vlis- Op zaterdag 1 mei a.s. houdt de Ned. Herv. Buitengewone Wijk- gemeente Goes een aktiviteiten- dag. Deze vindt plaats in en om de Voetius Scholengemeen schap te Klein Frankrijk. Aan vang van deze dag is 10.00 uur en zal tot 16.00 uur duren. Er zijn yen, maar het is niet verplicht. De verschillende aktiviteiten, waar- --- *-—-* onder een kinderrommelmarkt, kinderspelen, verkoop van gera niums e.d. Terwijl u deze dag be zoekt, kunt u uw auto laten wassen. De opbrengst zal in zijn geheel ten goede komen aan de stichting Dorkas voor de honge rende bevolking in Soedan. Programma in Heinkenszand: 9.00 uur: De klokken van Hein kenszand luiden de Koninginne dag in. 9.30 uur: Versierde fietsen en karren zullen onder begeleiding van de muziekvereniging Euter pe traditioneel een optocht door het dorp maken, beginnend en eindigend op het van der Biltplein. 10.30-12.00 uur: Vrijmarkt op het Stengeplein voor de jeugd, aller lei spulletjes, spelletjes, enz. zul len worden aangeboden door de jeugd aan een naar wij hopen 1 komen een paar clowns de kin deren vanaf 2 jaar t/m groep 4 aangenaam bezig houden met groot aantal kijkers en kopers. 13.00-15.00 uur: Spelletjes voor de basisschooljeugd op de sportterreinen van voetbalvere- allerlei verrassingen, niging Luctor. Meespelende kin deren krijgen op de basisschool j j een stempelkaart uitgereikt. Ex- j de fiets voor kinderen vanaf I tra kaarten voor kinderen die I groep 5 tot 88 jaar, inschrijven bij niet in Heinkenszand op school de wagen op de Witte Dam. 10.30 uur: Ganzenbordspel voor j de kinderen vanaf groep 1 t/m groep 4 van de basisschool. De kinderen die niet hier op school zitten kunnen zich de hele dag verklede opgeven bij de leiding of op de r> i nrtor i wagen. Deze spelen worden Burcht gehouden. 13.00 uur: 4-Kampspelen op de Witte Dam. Vanaf groep 5 t/m 88 jaar kunnen aan de spelen meedoen. 19.00 tot uur: Oranje-disco in 16.00 uur: Solex-race. de Prange. 1 19.30 uur: Play-back show in ca- Woensdag 5 mei organiseert muziekvereniging ’’Euterpe” uit Heinkenszand een jubileums- concert. Aanvang 20.00 uur in De Stenge. Toegang gratis. De j leiding is in handen van Anton Kempe. De presentatie ge schiedt door Corrie Smits. Het programma omvat een tiental werken, waaronder goed in het gehoor liggende nummers. En kele daarvan zullen ten gehore worden gebracht tijdens het KNF-concours op 5 juni a.s. in Middelburg. Koninginnedag op de Bevelanden I zitten maar wel willen meedoen kunnen een kaart afhalen bij de heer T. de Ridder, Jacob Valc- kestraat 8 te Heinkenszand. i 15.30-17.00 uur: Voetbaltoernooi 21.40 uur: Start optreden Jong tussen een aantal teams op de velden van Luctor. 19.00-21.00 uur: Theaterpro gramma verzorgd door de kinde ren van de basisscholen. Onderdelen zoals play-back, to neel en kwis zullen door een deskundige jury worden be oordeeld. In Goes-Oost wordt op Koningin nedag een kinderrommelmarkt gehouden. Die begint om 14.00 uur en duurt tot 15.30 uur. Daar na volgt er een kinderbingo, die tot 17.00 uur duurt. De deelname aan deze aktivitei ten is gratis. De kinderen mogen tijdens de rommelmarkt van al les verkopen, behalve huis dieren. In verband met de te verdelen ruimte, dienen deelnemers aan rein aan de Vroonlandseweg bij het zwembad. Op een oppervlakte de rommelmarkt zich te voren aan te melden. Voor meer inlichtingen of opga ve: Y. van Wanrooy, telefoon 01100-15988. 's Avonds vanaf acht uur is er een bingo-avond voor volwassenen. Toegangs kaarten a 2,50 zijn verkrijgbaar in het wijkgebouw ”De Brak”, Tulpstraat 47. leder dorp heeft zijn eigen blik vangers in het programma voor Koningin nedag. In Kwa dendamme zullen op april voor derde i tientallen lexen Het Oranjeco- organi- er een om Verder wordt er vooraf een lampionoptocht gehouden. Deze vertrekt eveneens op de Grote Markt. Hieronder het programma: 20.00 uur: Post audio start met gezellige muziek 20.15 uur: Uitdelen lampions aan kinderen mité seert wederom Solexrace het Zeeuws kampioen schap. Het ko mische element zal daarbij geenszins ont breken, zodat deelnemers én toeschouwers er veel plezier aan kunnen beleven. Dit jaar zal er voor het eerst een originaliteitsprijs zijn. Deze Solex-race begint om 16.00 uur. Als eerste rijden de oneven num- De organist Kees van Eersel zal naast de muzikale begeleiding van de samenzang en de bege leiding van "Het Zeeuws Man nenkoor” o.a. een werk ten gehore brengen van W. Mudde. De aanvang is om 19.30 uur; toe gang gratis. Op vrijdag 30 april a.s. (Koninginnedag) worden weer de jaarlijkse Zeeuwse Kampioenschappen Jeu de Boules (Zeeuws Bolus toer nooi) op de Boulodróme van ”Le Bastion” in het Hollandse Hoeve- gebied te Goes gespeeld. Er doen dit jaar 40 doublettes mee met deelnemers uit Middelburg, Bergen op Zoom, Breda, Stiphout, Terheyden, Rotterdam en Goes. 20.40 uur: Start optocht 21.20 uur: Lampionoptocht komt terug op de markt 21.21 uur: Start optreden Ex celsior (mini show) 21.30 uur: Start Euphonia Op Koninginnedag zullen er te Yerseke in en rondom kerkcen trum ”De Haven” weer aktivitei ten georganiseerd worden waarvan de opbrengst ten goe de zal komen voor het werk van Els van Teylingen in Manilla. Zo wordt er weer de gebruikelij- in de Jeugdhonk THe Bronx organi seert 30 april, Koninginnedag, vanaf 18.30 uur, op het pleintje voor wijkgebouw "De Spinne” een karaoke-festival. De presen- tatie is in handen van "eigen so- Rnmmelmarkt in Gops dale barkeeper Jan Vos. HOmmeimarKt in boes Natuurlijk is iedereen welkom om te komen kijken, maar men no digt mensen vooral uit om te ko men zingen. Deze activiteit is gratis en bedoeld voor iedereen. Apparatuur e.d. is aanwezig. Het zou prettig zijn wanneer mensen zich van te voren opge- De Zeeuwse popformatie Miles Browning Band treedt a.s. zater- dag 1 mei op in café de Pompe aan de Grote Markt in Goes. De aanvang is om 22.00 uur. De Miles Browning Band heeft de cd Happy Buccaneer uitge bracht en heeft ook de single Funky/Autumn Time op haar naam staan. De muziekstijl van de Miles Browning Band is te omschrij ven als funkrock, maar blijft ge kenmerkt door een eigen stijl, dit onder het motto ”de enige co vers die we spelen zijn de koffers die we dragen”. Ook dit jaar wordt er weer een Udcii ei iicy ci i ceii yur\uóiui i iguiuu vuciuqi vvuuou ui iinvauMypiw gramma. Men heeft daar grote verwachtingen van, zo meldt het I Oranjecomité. Het programma van ’s morgens tot 's avonds ziet er in Waarde als volgt uit: 08.00 uur: Reveille. Dit jaar gaat ’’Vooruit” weer met paard en wagen door het dorp. 09.00 uur: Vertrek van de kinderen van de Basisschool vanaf school, vooropgegaan door de muziekvereniging ’’Vooruit”. 09.15 uur: Oplaten van de ballonnen door de kinderen in het Parkzicht. 09.30 uur: Kinderspelen in de Raadhuisstraat. 11.15 uur: Touwtrekken om de wisselbeker voor zowel vrouwen, man nen en jeugd. Ter afsluiting om 12.00 uur zal het oranjecomité het opnemen tegen een ploeg van de Gemeente Reimerswaal o.l.v. de Burgemeester. 13.45 uur: Opstellen van de optocht (vertrek ca. 14.00 uur). Katego- rieën: individueel, groepen en wagens. 15.30 uur: Gekostumeerde voetbalwedstrijd op het sportveld in aan sluiting op de optocht. 19.30 uur: Gezellige avond in de gymzaal met spelletje Bingo en het Rad van Avontuur. Het Oranjebal begint om 21.00 uur onder muzika le begeleiding van het dansorkest ”Duo fire”. Entree f 4,p.p. Vanaf 10.00 uur is er voor de liefhebbers weer een schiettent e.d. op gesteld. Als nieuwe attractie kunt u op gezette tijden pudding-gooien op één van de comitéleden of andere prominenten.

Bevelander | 1993 | | pagina 9