K?.£!»Pqmpo Uit onze Omgeving Axel Predikbeurten ZONDAGSDIENSTEN R.K. KERK Zondagsdienst artsen MUTATIES BEVOLKING AXEL t.m. 30 septmber 1965 GEBOORTEN VERTROKKEN NIEUWE AANWINSTEN Christelijke Openbare Bibliotheek AUTO-BOTSING Dinsdagavond te kwart voor zes reed Mevr. M. V. uit Canada met een personenauto vanaf de Lange- weg de kruising met de Kinderdijk op. Hierbij verleende zij geen voorrang aan een personenauto bestuurd door L. van W. uit Kapelle die over de Kinderdijk reed waardoor een botsing ontstond. Persoonlijk letsel deed zich niet voor, maar beide auto's werden beschadigd. BROMFIETSER GEVALLEN Zondagavond omstreeks 23 uur reed de militair J. B. uit Axel komende vanuit de richting Ter- neuzen met zijn bromfiets over het rijwielpad langs de Provinciale weg, ter hoogte van de Vaartwijk is hij door onbekende oorzaak komen te vallen. J. B. liep hierdoor verwondingen op aan hoofd en ledematen, dokter Boor verleende de eerste hulp en liet B. naar het ziekenhuis te Temeuzen ver voeren. Ook de duopassagier Th. de J. liep verwondingen op, de bromfiets werd beschadigd. LUSTRUMVIERING Dinsdagavond vierde de R.K. Boerinnenbond af deling Axel haaT eerste lustrum. Tijdens deze avond kon men genieten van 'n welverzorgde koffietafel, terwijl de firma Herman de dames in de gelegenheid stelde wijn te keuren. De dames IJsebaert, Kerckaert en van der Linden lieten de voorbije vijf jaar door middel van zang en declamatie de revue passeren. Ook werd het jaarprogramma 1965—1966 vast gesteld Oktober Keuring van de kamerplanten te Hulst. 16 November Mej. Hommen „Medisch Opvoed kundig Bureau en de kleuter November Toneelavond van de gezamenlijke Vrouwenverenigingen „De Wiskunstenaars door het Reizend Zeeuws Volkstoneel. 14 December Kerstviering. JanuariGezinsdag. De verwarming van onze woning, o.a. met Aardgas. Verdiepingsdag Kring Hulst. FebruariKenteringsjaren van de vrouw. MaartIn verband met de V 3-aktie een lezing met kleurendia's over de Afrikaanse vrouw, haar werk en haar taal. Modeshow van de gezamenlijke vrouwenvereni gingen. MeiLezing over „Beter bewegen". Bij het samenstellen van dit jaarprogramma is ge tracht een keus te maken uit1 Verrijking t.a.v. eigen persoonlijk leven en de zorg voor het gezin. 2. De zorg voor de huishouding. 3. De zorg als boerin of tuindersvrouw. 4. De taak in de gemeen schap. DE AFDELING AXEL VAN DE C.N.B. HIELD EEN FEESTAVOND BIJ HAAR VEERTIGJARIG BESTAAN De afdeling Axel van de Chr. Bouwarbeidersbond hield vrijdagavond in het Centrum een feest ter gelegenheid van het veertig jarig bestaan. De voorzitter de heer F. Verschelling opende deze avond op Christelijke wijze waarna hij de vele aanwezigen hartelijk welkom heette en in het kort even terug greep op de afgelopen jaren. Hierna was het de hoofdbestuurder de heer J. Hazes uit Utrecht die de aanwezigen toesprak. Hij ging uitvoerig in op het werk van de Christelijke vakbeweging en toonde met cijfers en feiten aan wat door de vakbeweging in de voorbije periode was bereikt. Na dit officiële gedeelte was het een vrolijk ge varieerd programma onder de titel „Stiefbeen en Show" dat werd gebracht. Toch kon dit programma niet beginnen alvorens de voorzitter had medegedeeld dat in de samen stelling van het gezelschap enkele wijzigingen wa ren gekomen. Verstek lieten gaan Gerard Walden, Berrie Kieviets en Nol Kieviets, die elders ook verplich tingen hadden en deze liever na kwamen dan naar Axel te komen. In hun plaatsen waren ingelast Ted Alson (goo chelaar) en assistente en Mauriche Delmonte acrobatiek, die een goed optreden hadden. Wim Bosch was de pianist en conferencier en in beide taken liet hij zich van een zeer goede zijde zien. Als laatste noemen wij Rien van Nunen bij allen wel bekend als Stiefbeen. In deze creatie trad hij ook nu voor het voetlicht en zijn gehele optreden doorleefden de aanwezigen met zijn figuur mee. Voor de pauze stond hij als verdachte van het verhandelen van een partij gestolen oud ijzer voor de Balie, en naast zijn vurig pleidooi bleek hij nog handig genoeg de rechter een lamp te ver kopen. Na de pauze trad hij op als zanger van levens liedjes, waarin ondermeer de drukke strandbezet- ting door buitenlanders, de rol van oud ijzer in bij diverse oorlogsvoering en het verdwijnen van het Waterlooplein voor het Amsterdams stadhuis. In zijn beide optreden kwamen zijn grote kwalitei ten sterk tot uitdrukking. Deze zeer geslaagde avond werd door de heer J. Hazes met gebed gesloten. P.I. T.-K OLLEK TE In de week van 11 tot en met 16 oktober wordt gekollekteerd voor het P.I.T. De opbrengst van de P.I.T.-kollekte is bestemd voor de geestelijke verzorging van militairen, voor prot. mil. tehuizen (die openstaan voor militairen van alle gezindten) in Nederland, Duitsland, Su riname, Aruba en Curagao, voor kerstpakketten naar de mannen die overzee hun dienstplicht ver vullen, voor boeken, lektuur enz., enz. Giften voor dit noodzakelijke werk ontvangt het comité graag in de kollektebussen. NIEUWE NOODSLACHTPLAATS VAN DE VLEESKEURINGSKRING AXEL GEOPEND Maandagmorgen werd het nieuwe noodslachthuis van de Vleeskeuringskring Axel, waarbij zijn aan gesloten de gemeenten Axel, Zaamslag, Koewacht, Zuiddorpe en Overslag. Voorafgaande aan deze opening werden de ge nodigden o.a. de veterinair inspecteur van de Volksgezondheid van Zeeland de heer W. J. L. de Groot uit Vlissingen, gemeentebesturen van de aangesloten gemeenten en enkele Dierenartsen uit Oost Zeeuwsch-Vlaanderen, door de voorzitter van deze kring Burgemeester M. K. van Dijke ten Stadhuize ontvangen. In de toespraak die burgemeester Van Dijke hield zei hij, dat alvorens men met de bouw van deze noodslachtplaats was kunnen beginnen er heel wat gepraat is om diverse moeilijkheden op te lossen. Een van de grootste problemen was wel het grote bedrag dat hiervoor nodig was. In 1960 was men tot overeenstemming gekomen om over te gaan tot de bouw van een Centrale noodslachtplaats, toch heeft het geduurd tot 1963 voor men tot aanbesteding kon overgaan. Nu hebben wij dan een slachtplaats die aan alle eisen van de Volksgezondheid voldoet. Het was de heer De Groot die de opening ver richtte door een uit kunstprodukten vervaardigde levensgrote koe met een slagersmes open te snijden, waardoor twee bloementuilen en een rookspier te voorschijn kwamen. De heer Groot zei dat wanneer het hier niet een noodslachtplaats gold die in vele gevallen een einde maakt aan het lijden der dieren hij deze opening zeker niet op Dierendag verricht zou hebben. Verder ging deze in op de noodzaak van een goed ingerichte noodslachtplaats in deze tijd. Hij gaf verder een beeld van de geheel gewijzigde omstandigheden die er zijn ontstaan in het slachten van het consumptievlees. Vroeger had iedere slager zijn eigen slachtplaats, nu is het meestal zo dat men zijn vlees uit de grote centrale-slachtplaatsen betrekt. Door de architect de heer M. J. van den Berg werd een bureaulamp en door de Fa. Wiemeersch de aannemer, een elektrische klok aangeboden. De heer J. Jansen direkteur van de keuringskring Axel dankte allen die hadden medegewerkt bij de tot stand koming van dit nieuwe gebouw. „CONCORDIA" HULDIGDE TWEE VAN HAAR LEDEN In de zaal van café „De Witte Leeuw" heeft „Concordia" twee van haar leden met hun dames op grootse wijze gehuldigd. De heer A. van Meurs om zijn zestig en de heer A. Schieman om zijn veertig-jarig lidmaatschap. Voor men tot de huldiging over ging werd door de harmonie en de drumband de jubilarissen een serenade gebracht. De voorzitter de heer Audenaerde memoreerde in zijn toespraak het rijke muzikale leven van de beide heren. De heer van Meurs was begonnen op de klarinet, steeds werd zijn instrument groter en via de piston ging het naar de bas die hij nu nog met grote kennis bespeeld. In de voorbije jaren heeft de heer van Meurs ge blazen onder zes direkteuren en zelf heeft hij twee maal tijdelijk het direkteurschap waargenomen. De heer Schieman is 45 jaar werkend lid en is tevens sekretaris-penningmeester. Twintig jaar heeft de heer Schieman de dirigeer stok voor „Concordia" gehanteert en in deze tijd wisten zij verschillende suksessen te behalen. De heer Audenaerde besloot met de wens dat „Concordia" nog zeer lang van hun beider mu zikaal talent zou kunnen profiteren. Als blijk van erkentelijkheid speldde de voorzitter beide jubilarissen het erekruis van de vereniging op de borst en reikte hen een oorkonde uit, de dames kregen een fraai bloemstuk aangeboden. De heer van Meurs was in zijn dankwoord zeer slagvaardig, toen de voorzitter de hoop uitsprak dat hij honderd jaar zou worden repliceerde hij dat dit in grote mate van de voorzitter afhankelijk was. „Als U mij al die tijd maar aan de praat houdt, komt het 'best voor elkaar." De heer Schieman dankte op de hem eigen wijze voor de spontane huidie die hem hier ten deel was gevallen. Na deze huldiging werd tot in de kleine uurtjes nog in een feestelijke stemming bijeen gebleven. BEIAARDCONCERT TE AXEL op zaterdag 9 oktober 1965 door Mevrouw Moerdijk van 15.0016.00 uur. Het volgende programma zal worden uitgevoerd 1. Tune „Dan zal de beiaard spelen" P. Benoit 2. a. Voorspel b. Vlaamse dans Staf Nees 3. Rondina J. W. Kersbergen 4. Variaties over Sint Anna dag H. Servaes 5. Gondellied C. M. von Weber 6. Bewerking Toccatina W. Creman 7. Vlaams Volkslied E. Hullebroeck 8. Thema met variaties Staf Nees 9. Suite voor beiaard W. Vogel 10. Tune „Dan zal de beiaard spelen" ZONDAG 10 OKTOBER 1965 Ned. Herv. Kerk 10.00 uur en 2.30 uurDs. P. J. Pennings. Geref. Kerk (Kerkdreef) 10.00 uur en 3.00 uur Ds. van Dooren. Geref. Kerk (Pironstraat) 10.00 en 3.00 uur Ds. J. Th. Heemskerk. Geref. Gemeente: 10 en 2.30 uur leesdienst. H. Gregorius de Grote, Walstraat 29 7.30 uur, 9.00 uur, 10.30 uur en 17.30 uur. 9 10 OKTOBER Dokter Schiltman. Giele, Jolanda J. Dhondt, HansBolleman, Jo- zias Haak, Sylvia Hoogstraate, Anthonie W. de Koeijer, Catharina J. Mieras, Rudolf W. Dieleman, Frangois J. P. A. Verhelst, Adriana M. Kempe, Christiaan J. van Luijk, Jan Kleppe, Elizabeth A. de Feijter, Pieter. OVERLEDEN De Decker, Oscarina I. e.v. Steel, Florimond J. de Waal, Jacqueline E. M. dochter van: de Waal, Petrus J. en, de Waal, Leonie M. Riemens, Janna Dekker, Daniel w.v. de Regt, Janna Wieland, Magdalena e.v. van Drongelen, Adriaan. GEHUWD Beekman, Wouter A. en Maas, Virgina R. L. Hopman, Wilhelmus G. F. (van Kruingen) en Penne, Francina Van Bunder, Joseph (van Koe wacht Ben De Rijcke, Alphonsia Dieleman, Adriaan J. en van Tatenhove, Geertruida de Feijter, Jozias en De Caluwe, Andrea F. E. Ver- berkmoes, Levinus en Simons, Maria Boogerd, Domus (van Zaamslag) en Quaak, Johanna L. A. Bakker, Andries (van Biervliet) en Hamelink, Dina. Louwen, Johannes T. met 4 gezinsleden van Noordstraat 11 naar HulstSchaalje, Cecilia A. D. van Julianastraat 29 naar Terneuzen Lion, Franciscus I. A. van Noordstraat 31 naar Bever wijk Soetaert, Andries F. met 2 gezinsleden van Julianastraat 33 naar Zuiddorpe Stoelinga, Age P. J. van Prins Mauritsstraat 35 naar Vlissingen Van Gremberghen, Robert met 2 gezinsleden van v. d. Moerestraat 10c naar Haarlemmermeer Moorthamer, Willy H. A. van Kijkuit 15 naar St. Jansteen van Acker, Brigitta C. M. van Kin derdijk 33 naar Breda van Acker, Erna G. I. van Kinderdijk 33 naar Breda Cappaert, Martha M. w.v. de Smet met 1 gezinslid van Buitenweg 64 naar Terneuzen Strobbe, Augustus van Hospi taalstraat 23 naar HulstDe Rijcke, Alphonsina e.v. Van Bunder van Julianastraat 17 naar Koe wacht (B.) Dekker, Cornelia A. L. van Crijns- senstraat 1 naar Valburg Kievit, Elisabeth W. van Julianastraat 28 naar Baam Deij, Levinus C. van Bernhardstraat 11 naar Klaaswaal Penne, Francina e.v. Hopman van Olievierstraat 39 naar Kruiningen Jansen, Geertrui van Kanaalkade 80 naar Valburg Koman, Hubrecht met 4 gezins leden van Industrieweg (Zuid) a/b woonark „Corrie" naar Scheemda Quaak, Johanna L. A. e.v. Boogerd van Tweede Verkorting naar Zaam slag Oggel, Adriaan van Molenstraat 14 naar Amsterdam de Feijter, Maria G. van Stationsstr. 17 naar Scherpenisse Hamelink, Dina e.v. Bakker van Emmastraat 42 naar BiervlietKoster, Ja cobus met 2 gezinsleden van Eglantiersweg 12 naar Terneuzen den Doelder, Neeltje M. van Nassau- straat 3 naar Stoutenburg Gelderblom, Tanneke van Oosterstraat 2 naar UtrechtFiegen, Izaak J. van Generaal Maczekstraat 11 naar Rotterdam. VESTIGING IN DE GEMEENTE Verschuren, Eugène M. van Graauw ca. naar Bachstraat 36Schijven, Adrianus F. M. van Rot terdam naar Vaartstraat 3 Janse, Cornelia J. e.v. Schijven van Bergen op Zoom naar Vaartstr. 3Vanwildemeersch, Michel A. van Gent (B.) naar Villapark 59Serruys, Christina A. van Gent (B.) naar Villapark 59 Beekman, Wouter A. van Zundert naar Noordstraat 43 Caessens, Marie A. van Breda naar Bernhardstraat 44 Schoremans, Thomas A. van Goes naar Bachstraat 25van Hese, Wilhelmina R. van Goes naar Bachstraat 25Schoremans, Govert J. M. van Goes naar Bachstraat 25 van Gorkum, Christiaan J. J. van Oostburg naar van Gistellelaan 76 Collet, Willy L. J. van Vogelwaarde naar van Gistellelaan 80 Schoof, Ferdinandus T. M. van Westdorpe naar van Gistellelaan 81 van Es- broek, Annie M. A. van Westdorpe naar van Gistellelaan 81 Schoof, Carla M. van Westdorpe naar van Gistellelaan 81 Verwijs, Joost C. van Breda naar Gen. Meijerstraat 21 van Miert, Petronella M. van Breda naar Gen. Meijerstr. 21; de Roos, Albertus J. van Vogelwaarde naar van Gistellelaan 88 Fleur, Helena A. M. e.v. de Roos van Leiden 'naar van Gistellelaan 88 Standaert, Pierre F. van Herwen en Aerdt naar Noordstr. 11; van den Burg, Elisabeth C. M. R. J. van Herwen en Aerdt naar Noordstraat 11 Standaert, Fran- cisca J. M. van Herwen en Aerdt naar Noordstr. 11 Standaert, Gustaaf A. P. J. van Herwen en Aerdt naar Noordstraat 11 Standaert, Elisabeth M. A. van Herwen en Aerdt naar Noordstraat 11 Standaert, Gabriel P. J. van Herwen en Aerdt naar Noordstraat 11 Standaert, Irene A. M. van Herwen en Aerdt naar Noordstraat 11 Manni, Jan C. van Middelburg naar van Gistellelaan 87 de Bruljne, Lucia W. van Middelburg naar van Gistellelaan 87 van de Velde, Robert van Til- burg naar van Gistellelaan 93 Clijsen, Maria P. F. van Tilburg naar van Gistellelaan 93 Groe nenboom, Hendrik van Rotterdam naar van Mid- delhovenstraat 28Beider, Geertruida M. van Rotterdam naar van Middelhovenstraat 28 Groe nenboom, Arie van Rotterdam naar van Middel hovenstraat 28Groenenboom, Maria L. van Rotterdam naar van Middelhovenstraat 28 Groe nenboom, Donna C. van Rotterdam naar van Mid delhovenstraat 28 van de Vrede, Jozina M. e.v. Ferket van Utrecht naar van Gistellelaan 92 van Espen, Jan van Kloetinge naar Buitenweg 76 Schieman, Louis van Noord Rhodesia naar Prins Hendrikstraat 55 van der Staal, Maria van Noord Rhodesia naar Prins Hendrikstraat 55 Schuller, Frans C. van Breda naar Beethovenstr. 11 de Klerk, Pietemella M. e.v. Schuller van Breda naar Beethovenstraat 11 van Gilst, Pieter- nella H. van Middelburg naar Evertsenstraat 1 Boon, Theodoor J. van Vlissingen naar Wilhel- minastraat 3 de Hullu, Izaak J. van Zaamslag naar Eglantiersdijk 3 de Putter, Cornelia C. van Zaamslag naar Eglantiersdijk 3 de Hullu, Neeltje P. van Zaamslag naar Eglantiersdijk 3 Hoekman, Leijn C. van Krabbendijke naar Gen. Meijerstr. 11b; Krijger, Johanna E. e.v. Hoekman van 's-Gravenpolder naar Gen. Meijerstraat 1 lb Bosschaert, Monique M. e.v. van Langevelde van Hulst naar Sassing 16de Jonge, Comelis van Hoek naar van Gistellelaan 96 Eekhout, Maria S. e.v. de Jonge van Terneuzen naar van Gistelle laan 96Scheele, Catharina e.v. Bakker, van Zaamslag naar Beethovenstraat 19 Paarde- kooper, Jan van Goes naar van Gistellelaan 74 Adriaanse, Janna M. van Goes naar van Gistelle laan 74 Paardekooper, Maria A. van Goes naar van Gistellelaan 74 Paardekooper Adriana M. van Goes naar van Gistellelaan 74 de Bruijne, Adriaan van Woerden naar Gen. Meijerstraat 23 la Grand, Janna P. van Woerden naar Gen. Meijerstraat 23 de Bruijne, Adriaan J. van Woer den naar Gen. Meijerstraat 23 de Bruijne, Maria J. van Woerden naar Gen. Meijerstraat 23 van Dijk, Peter J. van Rotterdam naar Stationsstr. 1 Tefrère, Johannes H. van 's-Gravenhage naar Kerkstraat 6 Stouthamer, Francois P. van Zaam slag naar Julianastraat 15. VERHUIZING BINNEN DE GEMEENTE Heijens, Eduardus van Van Gistellelaan 37 naar Kanaalkade 82 Rosseau, Andreas J. M. met gez. van Bernhardstraat 7bov. naar Van Gistellelaan 82 Maas, Virgina R. L. e.v. Beekman van Wal straat 80 naar Noordstraat 43 Herman, Rogerius H. met echtg. van de Ruyterstraat 9 naar Ooster straat 13 Visser, Henricus S. J. met gezin van Beethovenstraat 7 naar van Gistellelaan 77 Geil- leit. Herman met gezin van Weststraat 3 naar Kerkstraat 3 Dieleman, Adriaan J. van Hulsterse- weg 63 naar van Gistellelaan 100van Taten hove, Geertruida e.v. Dieleman van Buitenweg 52 naar van Gistellelaan 100Rouw, Daniel van Zeestraat 1 naar Graaf Jansdijk 6 de Fouw, Hendrik met echtg. van Oosterstraat 54 naar van Gistellelaan 94 Jonkman, Marinus G. met echtg. van Oudewijk 45 naar Bernhardstraat 7 boV. Scheele, Jacobus me gezin van Hulsterseweg 2a naar van Gistellelaan 89 van de Wege. Arie van Oudewijk 46 naar Beethovenstraat 7 van Dron gelen, Salomon D. J. met echtg. van Prins Hen drikstraat 75 naar van Middelhovenstraat 3 Scheele, Pieter met gezin van Oudewijk 43 naar van Gistellelaan 91 Hamelink, Jan met gezin van Julianastraat 24 naar Gen. Meijerstraat 27de Feijter, Pieter met echtg. van Sassing 36 naar Oosterstraat 13a de Groote, Andries C. met gez. van Weststraat 2 naar Prins Hendrikstraat 37 van Drongelen, Jacob J. met echtg. van Oosterstr. 50 naar van Gistellelaan 95 Verbrugge, Comelis J. van Oosterstraat 46 naar Julianastraat 24 Klein, Johannes T. met gezin van Gen. Meijerstraat 11b naar van Middelhovenstraat 21 Verberkmoes, Levinus van de Ruijterstraat 4 naar van Gistelle laan 84 Simons, Maria e.v. Verberkmoes van Graaf Jansdijk 16 naar van Gistellelaan 84 van Langevelde, Pieter van Bernhardstraat 15 naar Sassing 16 Bakker, Willem van P. Paulusstraat 20 naar Beethovenstraat 19Schuitvlot, Adriaan met gezin van Plattedijk 6 naar van Gistellelaan 79 Aantal inwoners der gemeente op 31 augustus 1965 8297. op 30 september 1965 8328. STUDIEBOEKEN Bouwmeester, H. Prisma schaakboek 5. Canby, E. T. Geschiedenis der elektriciteit. Canby, C. Ge schiedenis der luchtvaart. Chamoux, F. De Griekse beschaving in de archaïsche en klassieke periode. Diepenhorst, I. A. De emancipatie van de vrouw. Dreux, D. De boekaniers. Gombrich, E. H. Kunst en illusie. Hameeteman, T. L. Modelspoorweg- bouw (dl. 1). Heyermans, H. Op hoop van ze gen. Jong, L. de. De bezetting (dl. 5). Kampen, A. van Het zilveren spoor. Kunstgeschiedenis der Nederlanden, (dl. 10). Meyer, C. F. Gesammelte Werke. Millier, C. G. Over meisjes gesproken. Mogen wij anti-Duits zijn Paape, A. H. De geuzen. Pritchard, J. B. Gibeon, waar de zon stil stond. De reptielen. Schiller, F. Gesammelte Werke in fünf Banden, (dl. 1). Schneider, C. Over mooi zijn gesproken. De thora in de thora. Watersport. BUITENLANDSE ROMANS Gennari, G. L'étoile de Napoléon. Greene, G. Our man in Havana. Seuren, G. Das Gatter. Stewart, M. This rough magic. ROMANS Akkerman, S. P. De rijstvreters. Bourgeon, R. De zoon van Ben Hur. Breek, V Zomer op Hawaï. Buck, P. S. Het meisje dat niet groeien kon. Edqvist, D. De schaduw wordt korter. Eekhout, J. H. Wie doodde de dominee, (det.) Eyk, H. van. Om en bij het 'huis aan de gracht. Groothuis, A. M. De bijbel en scheepsbeschuit. Hidding, J. De witte bungalow. Maurier, D. du. De vlucht van de valk. Smith, W. A. Als de leeuw zijn prooi slaat. Sutcliff, R. De adelaar van het Ne gende. Wethekam, C. Meer dan gisteren Min der dan morgen. JEUGDBOEKEN Birken, H. De wijze hofnar. Dejong, M. Het huis van de zestig vaders. Diekmann, M. Padu is gek. Eising, M. Hans en Riekje De zee Farle;, W. De wraak van Flame, de hengst van Azul. Heldt, B. H. Alle auto's V. Jong, M. de Vogels van moeras en plas. Könner, A., en H. Thiele. Het rozenezeltje. Lauring, P. Ulf de Viking. Parker, B. Morris. De hemel boven ons. Pricken, M. L. Opa Sjanghai. Rooy, P. de. Kees de zeejongen. Schmidt A. M. G. De lapjeskat. Schmidt, A. M. G. De toren van Bemmelekom. Scott, W. De Gherrys aan zee. Sluyser, M. Door storm en duisternis. Swift, J. Gullivers reizen. Vrede, N. F. M. de. Dichters en gedichten. Wit, K. de. Hans en de zeemeermin. Wustmann, E. De wilde ruiters van de SertSo.

Axelsche Courant | 1965 | | pagina 2