| Provinciale Zeeuwse Courant | pagina 11
9.00-12.00 Donna op één. 12.10 De rode loper. 12.30 Ultratop clip. 12.35 Blokken. 13.00 Het journaal. 13.35 Man bijt hond,, 14.00 A life of grime. 14.30 Thuis. 15.00 Villa politica. 16.15 Clips. 16
9.00-12.00 Donna op één. 12.10 De rode loper. 12.30 Ultratop clip. 12.35 Blokken. 13.00 Het journaal. 13.35 Man bijt hond,, 14.00 A life of grime. 14.30 Thuis. 15.00 Villa politica. 16.15 Clips. 16
9.00-12.00 Donna op één. 12.10 De rode loper. 12.30 Ultratop clip. 12.35 Blokken. 13.00 Het journaal. 13.35 Man bijt hond. 14.00 A life of grime. 14.30 Thuis. 14.55 Bergerac. 15.45 Masterchef, 16
9.00-12.00 Donna op één. 12.10 De rode loper. 12.30 Ultratop clip. 12.35 Blokken. 13.00 Het journaal. 13.35 Man bijt hond. 14.00 't is proper - New York. 14.30 Thuis. 14.55 The persua ders. 15
9.00-12.00 Donna op één. 12.10 De rode loper. 12.30 Ultratop clip. 12.35 Blokken. 13.00 Het journaal. 13.35
9.00-12.00 Donna op één. 12.10 De rode loper. 12.30 Ultratop clip. 12.35 Blokken. 13.00 Het journaal. 13.35 Man bijt hond. 14.00 Airline USA 14.25 Thuis. 14.50 The persuaders. 15.45 Masterchef. 16
9.00 Donna op één. 12.10 De rode lo per. 12.30 Ultratop clip. 12.35 Blok ken. 13.00 Het journaal. 13.35 Man bijt hond. 14.00 Airline USA. 14.25 Thuis. 14.55 Clips. 15.00 Villa politica. 16.15 Clips
9.00 Donna op één. 12.05 Ultratop clip. 12.10 Blokken. 12.35 Blokken. 13.00 Het journaal. 13.35 Man bijt hond. 14.00 Thuis. 14.00 Clips. 14.45 Sporza: Veldrijden. 16.20 Clips. 16.40 Het Park. 17
Kirikou en de heks, ani matiefilm 12.25 Stopgontact 12.50 Disneyfestival 13.20 Ultratop CANVAS
10.00-12.00 Donna op één. 12.10 De rode loper. 12.30 Ultratop clip.. 12.35 Blokken. 13.00 Het journaal. 13.35 Man bijt hond. 14.00 Wielrennen: Ron de van België. 16.20 Wielrennen: Ron de van Italië
10.00-12.00 Donna op één. 12.10 De rode loper. 12.30 Ultratop clip. 12.35 Blokken. 13.00 Het journaal. 13.35 Man bijt hond. 14.00 Dierendokters.
13.00 Ultratop
09.00 Samson Gert 10.00 Disney festival 10.30 De grote boze wolf show 10.45 Mijn naam is... 11.00 Papyrus 11.25 Born free 12.10 Daar is de deur! 12.35 My life as a dog 13.00 Ultratop CANVAS
09.00 Samson Gert 10.00 Disney festival 10.30 De grote boze wolf show 10.45 Mijn naam is... 11.00 Papyrus 11.25 Born free 12.10 Daar is de deur! 12.35 My life as a dog 13.00 Ultratop CANVAS
gedacht! 18.25 Viavia 18.40 Mijn gedacht! 18.45 Hey Ar nold 18.55 Ket&Co 19.00 The three friends and Jerry 19.10 Ultratop
09.00 Samson Gert 10.00 Disney festival 10.30 De grote boze wolf show 10.45 Mijn naam is... 11.05 Papyrus 11.25 Born free 12.15Daar is de deur! 12.40 Teen angel 13.05 Ultratop CANVAS
KETNET 09.00 Samson Gert 10.00 Disney festival 10.30 De gro te boze wolf show 10.50 Mijn naam is... 11.05 Papyrus 11.30 Born free 12.15 Daar is de deur! 12.40 Teen angel 13.05 Ultratop CANVAS
men Sandiego 13.10 Ultratop CANVAS
earth is Carmen Sandiego 13.10 Ultratop CANVAS 14.00 Sportpaleis KETNET
wolf show 18.20 Mijn ge dacht! 18.25 Viavia 18.40 Mijn ge dacht! 18.45 Hey Arnold 18.55 Ket Co 19.00 The three friends and Jerry 19.10 Ultratop CANVAS 20.00 Journaal 20.30 TerZake, nieuws, sport 20
beestjes 17.30 Otje 18.00 Mijn gedacht! 18.05 De grote boze wolf show 18.20 Mijn gedacht! 18.25 Viavia 18.40 Mijn gedacht! 18.45 Hey Arnold 18.55 Ket Co 19.00 The three friends and Jerry 19.10 Ultratop
beestjes 17.30 Otje 18.00 Mijn gedacht! 18.05 De grote boze wolf show 18.20 Mijn gedacht! 18.25 Viavia 18.40 Mijn gedacht! 18.45 Hey Arnold 18.55 Ket Co 19.00 The three friends and Jerry 19.10 Ultratop
09.00 Samson Gert 10.00 Wizzy Woppy 10.10 Disney festival 10.45 Mijn naam is 11.00 Papyrus 11.25 The crash zone 11.50 Daar is de deur! 12.15 Teen angel 12.40 Disney festival 13.10 Ultratop CANVAS
.20 Mijn gedacht! 18.25 Vi- avia 18.40 Mijn gedacht! 18.45 Hey Arnold 18.55 Ket Co 19.00 Doug 19.15 Ultratop CANVAS 20.00 Journaal 20.30 TerZake, nieuws 20.55 LINK, cultureel magazine 21.30 Aristocrats
van Kuifje 18.45 Parker Lewis can't lose 19.15 Ultratop CANVAS 20.00 Journaal 20.30 TerZake, nieuws 20.55 LINK, cultureel magazine 21.30 Aristocrats, serie 22.20 Nachtschade, talkshow
17.00 TikTak 17.05 Wizzy&Woppy 17.10 Carlos en co 17.25 Allemaal beestjes 17.30 Disney festival 18.00 Mijn gedacht! 18.20 De avon turen van Kuifje 18.45 Parker Lewis can't lose 19.10 Ultratop CANVAS
09.00 Samson Gert 10.00 Wizzy Woppy 10.15 Disney festival 10.50 Extreme ghostbusters 11.10 Ultratop CANVAS
09.00 Samson Gert 10.00 Wizzy Woppy 10.15 Disney festival 10.50 Extreme ghostbusters 11.10 Ultratop CANVAS
Kuifje 18.45 Parker Lewis can't lose 19.10 Ultratop 20.00 Journaal 20.30 TerZake, nieuws 20.55 Bwana Kitoko, documentai re
18.15 Tik Tak 18.20 Mijn gedacht! 18.40 De avonturen van Kuifje 19.05 Ultratop CANVAS 20.00 Journaal
09.00 Samson Gert 10 00 Wizzy Woppy 10.15 Disney festival 10.50 Extreme ghostbusters 11.10 Ultratop 18.00TikTak 18.05 Musti 18.10 Samson jukebox 18.15 Alle maal beestjes 18.20 Disney festival 18
09.00 Samson Gert 10.00 Wizzy Woppy 10.15 Disney festival 10.50 Extreme ghostbusters 11.10- 12.00 Ultratop CANVAS
09.00 Samson Gert 10.00 Wizzy Woppy 10.15 Disney festival 10.50 Extreme ghostbusters 11.10 Ultratop 18.00 Tik Tak 18.05 Musti 18.10 Samson jukebox 18.15 Alle maal beestjes 18.20 Disney festival 18
09.00 Samson Gert 10.00 Wizzy Woppy 10.15 Disney festival 10.50 Extreme ghostbusters 11.10 Ultratop 18.00 Tik Tak 18.05 Musti 18.10 Samson jukebox 18.15 Alle maal beestjes 18.20 Disney festival 18
! 18.35 Hey Arnold 18.50 Ready or not 19.10 Ultratop CANVAS 20.00 Journaal 20.30 Terzake, nieuws, sport 20.55 Yes minister, comedy 21.25 Link, cultureel magazine 22.20 In alle staten, quiz 22
! 18.35 Hey Arnold 18.50 Ready or not 19.10 Ultratop CANVAS 20.00 Journaal 20.30 Terzake, nieuws 21.00 Studio Sydney, magazine 22.30 In alle staten, landenquiz 22.55 Link, cultureel magazine 23.25 Bruin
! 18.35 Hey Arnold 18.50 Ready or not 19.10 Ultratop CANVAS 20.00 Journaal 20.30 Terzake 21.00 Studio Sydney 22.30 In alle staten, landenquiz 22.55 Link, cultureel magazine 23.25 Bruin goud, verhalen
! 18.35 Hey Arnold 18 50 Ready or nol 19 10 Ultratop CANVAS 20 00 Journaal 20 30 Terzake
17.15TikTak 17.25 Allemaal beest ies 17.30 Disney Festival 18.00 Mijn gedacht' 18 15 W817 18 30 Mijn gedacht' 18.35 Hey Arnold 18 50 Ready or not 19.10 Ultratop CANVAS 20 00 Journaal 20 30 Terzake
|n gedacht! 18 35 Hey Arnold 18 50 Ready or not 19.15 Ultratop CANVAS 20 00 Journaal 20 30 Terzake, nieuws, sport 20 56 Tess of the D'Urbervtlles. se
09.00 Samson Gert 10.00 Wizzy Woppy 10.15 Disney Festival 10 45 Papyrus 11.10 De grote boze wolf show 11.30 Curieuzeneuze 11.35 Stopgontact 12.00 Extreme 'ghostbusters 12.25 Ultratop 13.10 Disney ... Festival 13.40 Ultratop CANVAS
09.00 Samson Gert 10.00 Wizzy Woppy 10.15 Disney Festival 10.45 Papyrus 11.10 De grote boze wolf show 11.30 Curieuzeneuze 11.35 Stopcontact 12.00 Extreme ghostbusters 12.25 Ultratop 13.10 Disney ... Festival 13.40 Ultratop CANVAS
Groot licht 18.25 Mijn gedacht! 18.30 Doug 18.50 My best friend is an alien 19.15 Ultratop CANVAS 20 00 Journaal 20.30 Terzake, nieuws 20.55 Madame Bovary, serie 21.50 Het peulengaleis, amuse ment
11.35 Stopgontact 12.00 Extreme ghostbusters 12.25 Ultratop 13.10 Disney Festival 13.40 Ultratop CANVAS
.25 Mijn gedacht! 18.30 Doug 18.50 My best friend is an alien 19.15 Ultratop CANVAS 20.00 Journaal 20.30 Terzake, nieuws, sport 20.55 Madame Bovary, serie 21.50 Het peulengaleis 22.20 Link, cultureel
09.00 Samson Gert 10.00 Wizzy Woppy 10.15 Disney Festival 10.45 Papyrus 11.10 De grote boze wolf show 11.30 Curieuzeneuze 11.35 Stopcontact 12.00 Extreme ghostbusters 12.25 Ultratop 13.10 Disney ... Festival 13.40 Ultratop CANVAS
.25 Mijn gedacht! 18.30 Doug 18.50 My best friend is an alien 19.15 Ultratop CANVAS 20.00 Journaal 20.30 Terzake, nieuws 20.55 Wives and daughters, serie
09.00 Samson Gert 10.00 Wizzy 8e Woppy 10.15 Disney Festival 10.45 Papyrus 11.10 De grote boze wolf show 11.30 Curieuzeneuze 11.35 Stopgontact 12.00 Extreme ghostbusters 12.25 Ultratop 13.10 Disney ... Festival 13.40 Ultratop CANVAS
.25 Mijn gedacht! 18.30 Doug 18.50 My best friend is an alien 19.15 Ultratop CANVAS 20.00 Journaal 20.30 Terzake, nieuws 20.55 Wives and daughters, serie 21.50 Het peulengaleis 22.20 Link, kunstmagazine 22