Word vrijwilliger Monuta Helpt VSBfonds, erf s' /^Zeeland Weerzien Oranje Fonds 16 Cï Ik kom met persoon/personen naar de bijeenkomst: bij voorkeur horen wij graag of wij op uw komst mogen rekenen. Dit Zeeuws Weerzien, Provincie O Vrijdag 14 april (14.00 uur) Maandag 17 april (14.30 uur) O Dinsdag 23 mei (14.00 uur) Kijk op www.zeeuwsweerzien.nl/leesteams voor actuele informatie en (nieuwe) bijeenkomsten bij u in de buurt. Wij zoeken vooral nieuwe teamgenoten in de regio’s Zeeuws-Vlaanderen, Schouwen-Duiveland en Noord-Be- veland. De bijeenkomsten zij n ongeveer 4x per jaar in uw eigen regio. U heeft de mogelijkheid om deel te nemen aan workshops voor vrijwilligers. De activiteiten van Stichting Zeeuws Weerzien worden in 2023 financieel ondersteund door: O Inloophuis Poelvoordestraat 1, 4431 BP ‘s -Gravenpolder O ZB Bibliotheek van Zeeland Kousteensedijk 7, 4331 JE Middelburg iedereen doet mee U bent altijd welkom, maar kan op de volgende manieren: Stuur een e-mail aan Rina Cevaal via leesteams@zeeuwsweerzien.nl (vermeldt duidelijk de locatie waar u naartoe komt en met hoeveel personen) OF Vul onderstaande bon in en stuur deze in een gefrankeerde envelop aan: Postbus 33, 4350 AA Veere Datum O Woensdag 5 april (10.30 uur) Plaats O Dorpshuis Ons Dorpsleven/Theater De Verwachting Dorpsstraat 22-24, 4389 TP Ritthem O SVRZ De Tienden Borné 14, 4374 DB Zoutelande O Korenmaat Kapellestraat 27, 4351 AL Veere O Streekmuseum De Meestoof Bierensstraat 6, 4697 GE Sint-Annaland O Bibliotheek Zierikzee Hatfieldpark 1, 4301 XC Zierikzee O SVRZ Inloophuis Hof Rietzanger Hof Rietzanger 2, 4451 DE Heinkenszand O Bibliotheek Hulst Vismarkt 1, 4561 AZ Hulst Naam: Op steeds meer locaties in Zeeland worden bijeenkomsten gehouden. Vrijwilligers van Zeeuws Weerzien zijn aanwezig om u welkom te heten met een kopje koffie of thee. Zij gaan graag met u in gesprek over het thema van de krant. Uw herinneringen vormen een goede aanvulling op de Zeeuwse verhalen die wij verzamelen. De toegang is gratis (inclusief kopje koffie/thee). Neem gerust een kennis of buurman/buurvrouw mee. De eerste kennismaking op dansles, verloven voordat je mocht trouwen, een penvriendin over zee... Hoe leerde je elkaar vroeger kennen, hoe sloot je vriendschap? Vast en zeker komen er genoeg herinneringen bij u boven. Deze verhalen horen wij graag! Samen herinneringen ophalen aan het Zeeland van vroe ger is een activiteit die velen aanspreekt. Het geeft positie ve energie en schept een band onder de deelnemers. Lijkt het u leuk om, samen met een andere vrijwilliger, een herinneringsbijeenkomst te begeleiden? Neem dan con tact op met Rina Cevaal via leesteams@zeeuwsweerzien.nl. O Dinsdag 2 mei (inloop vanaf O Maandag 8 mei (14.00 uur) O Maandag 12 jun1 (14.00 uur) O Donderdag 6 april (14.00 uur) O Donderdag 11 mei (10.30 uur) O Vrijdag 21 april (15.00 uur) Samen lezen en herinneren Straat: Woonplaats: Telefoonnummer (voor noodgeval, niet verplicht): O „Wij moch ten ijsvrij vragen aan de burgemees ter. Die streek zijn hand over het hart en zo konden we met z’n allen schaatsen bij de sluis.” De foto is ge nomen door de bekende Veerse foto graaf Leonard den Beer Poortugael. 1 A ZEEUWS Op steeds meer plaatsen in Zeeland houden wij lees- en herinneringsbij- eenkomsten, zoals hier in de bibliotheek van Mid delburg (ook toegankelijk voor minder validen). Kom gezellig langs! Foto Hanneke de Vroe Aanmelden Geef u op voor een bijeenkomst Toegang Uitnodiging, Wat weet u er nog van? 10.30 uur) De vorige editie van Zeeuws Weerzien ging over fotografe ren. Tijdens de leesbijeenkomst in Veere bracht Jan van de Broeke een bijzondere foto mee van zijn schoolklas uit 1963.

Zeeuws Weerzien. Feest van herkenning | 2023 | | pagina 16