Word vrijwilliger (Jioraphte VSBfonds, Zeeland Monuta Helpt Weerzien Oranje Fonds 16 584 Provincie Z* CS Ik kom met persoon/personen naar de bijeenkomst: Zeeuws Weerzien, OUDERENPROJECTEN ►minimaal 4 x per jaar beschikbaar voor een bijeenkomst bij u in de buurt Kijk op www.zeeuwsweerzien.nl/leesteams voor actuele informatie en (nieuwe) bijeenkomsten bij u in de buurt. Voor meer informatie: www.zeeuwsweerzien.nl/leesteams Wij zoeken vooral nieuwe teamgenoten in de regio’s Zeeuws-Vlaanderen, Schouwen-Duiveland en Noord-Be- veland. Vrijwilligers van onze stichting ontvangen geen financiële tegemoetkoming. Wel is reiskostenvergoeding mogelijk. Als lid van ons enthousiaste team kunt u deelnemen aan vrijwilligersbijeenkomsten en workshops ter ondersteu ning van uw werkzaamheden. ►enthousiaste begeleiding van onze bijeenkomsten (gastvrouw gastheer) FONDS SLUYTERMAN VAN LOO Plaats Q Bibliotheek Hulst Vismarkt 1, 4561 AZ Hulst Q ZB Bibliotheek van Zeeland Kousteensedijk 7, 4331 JE Middelburg ►helpen met het werven van deelnemers in eigen omgeving. Wat verwachten wij van u: ►affiniteit met het ophalen van herinneringen aan het Zeeland van de vorige eeuw Wat weet u er nog van? Strak in het pak op de schoolfoto, het eerste Polaroid toestel, kleurenfoto’s die door de jaren zijn vergeeld.Vast en zeker komen er nog veel meer herinneringen bij u boven. Deze verhalen horen wij graag! Kom daarom naar één van onze bijeenkomsten en praat gezellig mee. Lijkt het u leuk om, samen met een andere vrijwilliger, een herinneringsbijeenkomst te begeleiden? Neem dan con tact op met Rina Cevaal via leesteams@zeeuwsweerzien.nl. Q 2 februari 2023 Q 2 maart2023 Q 6 april 2023 Q 7 maart 2023 Q Korenmaat Kapellestraat 27, 4351 AL Veere Q Dorpshuis Ons Dorpsleven/Theater De Verwachting Dorpsstraat 22-24, 4389 TP Ritthem Q SVRZ De Tienden Borné 14, 4374 DB Zoutelande De activiteiten van Stichting Zeeuws Weerzien worden in 2022/2023 financieel ondersteund door: Op steeds meer locaties in Zeeland worden bijeenkomsten gehouden. Vrijwilligers van Zeeuws Weerzien zijn aanwezig om u welkom te heten met een kopje koffie of thee. Zij gaan graag met u in gesprek over het thema van de krant. Uw herinneringen vormen een goede aanvulling op de Zeeuwse verhalen die wij verzamelen. De toegang is gratis (inclusief kopje koffie/thee). Neem gerust een kennis of buurman/buurvrouw mee. Tijdstip De bijeenkomsten zijn van 14.00-15.00 uur. De locaties vindt u op de bon hieronder. Datum Q 12 december 2022 Q 16 januari 2023 Q 13 februari 2023 Q 13 maart 2023 Q 16 december 2022 Q 27 januari 2023 Q 11 januari 2023; 10.30 -11.30 uur U bent altijd welkom, maar bij voorkeur horen wij graag of wij op uw komst mogen rekenen. Dit kan op de volgende manieren: Stuur een e-mail aan Rina Cevaal via leesteams@zeeuwsweerzien.nl (vermeldt duidelijk de locatie waar u naartoe komt en met hoeveel personen) OF Vul onderstaande bon in en stuur deze in een gefrankeerde envelop aan: Postbus 33, 4350 AA Veere iedereen doet mee Samen lezen en herinneren Straat: Woonplaats: Telefoonnummer (voor noodgeval, niet verplicht): FRITS LENSVELT STICHTING A ZEEUWS Uitnodiging In de bibliotheek van Hulst bent u iedere tweede maandag van de maand vanaf 14 uur welkom voor een kopje koffie met Zeeuws Weerzien. Wij horen graag uw verhalen bij het thema van de krant. Neem gezellig iemand mee! Op de foto v.l.n.r. Hanneke de Vroe, Cobi de Lange, Ankie van Esbroek, Yvette Baljeu Foto: PR Bibliotheek Hulst Naam: Geef u op voor een bijeenkomst Toegang Mevrouw Steenaard-Hardon toont het schortje dat haar moeder heeft gemaakt voor het handwerkexamen Foto Hanneke de Vroe Aanmelden iictr.c MAAcnrMiris

Zeeuws Weerzien. Feest van herkenning | 2022 | | pagina 16