(Jioraphte Word vrijwilliger Zeeland Weerzien Oranje Fonds 16 Ik kom met persoon/personen naar de bijeenkomst: Zeeuws Weerzien, MFA Provincie Straat: Nieuwstraat 2-4, 4531 CW Terneuzen 21 oktober 2022 24 oktober 2022. OUDERENPROJECTEN Op diverse locaties in Zeeland worden bijeenkomsten gehouden. Vrijwilligers van Zeeuws Weerzien zijn aanwezig om u welkom te heten met een gezellig kopje koffie of thee. Zij lezen een aantal artikelen voor uit de nieuwste editie van Zeeuws Weerzien (dit keer rondom het thema ‘naar school’), waarover zij graag met u in gesprek gaan. Wat weet u nog van die tijd? Uw herin neringen vormen een goede aanvulling op de Zeeuwse verhalen die wij verzamelen. Wij horen graag of wij op uw komst mogen rekenen. Dit kan op de volgende manieren: Stuur een e-mail aan Rina Cevaal via leesteams@zeeuwsweerzien.nl (vermeld duidelijk de locatie waar u naartoe komt en met hoeveel personen) Deelnemers die zich per email opgeven, ontvangen een bevestiging. Bent u te laat met aanmel den? Neem gerust contact met ons op voor een nieuwe mogelijkheid. Voor meer informatie: www.zeeuwsweerzien.nl/leesteams Datum 12 oktober 2022 Wij zoeken vooral nieuwe teamgenoten in de regio’s Zeeuws-Vlaanderen, Schouwen-Duiveland en Noord-Be- veland. Vrijwilligers van onze stichting ontvangen geen financiële tegemoetkoming. Wel is reiskostenvergoeding mogelijk. Als lid van ons enthousiaste team kunt u deelnemen aan vrijwilligersbijeenkomsten en workshops ter ondersteu ning van uw werkzaamheden. FONDS SLUYTERMAN VAN LOO Lijkt het u leuk om, samen met een andere vrijwilliger, een herinneringsbijeenkomst te begeleiden? Neem dan contact op met Rina Cevaal via leesteams@zeeuwsweer- zien.nl. Wat verwachten wij van u: ►affiniteit met het ophalen van herinneringen aan het Zeeland van de vorige eeuw ►enthousiaste begeleiding van onze bijeenkomsten (gast vrouw gastheer) ►minimaal 4 x per jaar beschikbaar voor een bijeenkomst bij u in de buurt ►helpen met het werven van deelnemers in eigen omge ving. Weet u het nog? De bel op het schoolplein, de houten bankjes met inktpot, de grote plaat aan de muur, het handwerkje dat over moest.Vast en zeker komen er nog veel meer herinneringen bij u op aan de schooltijd van vroeger. Die horen wij graag! Kom daarom naar één van onze bij eenkomsten en praat gezellig mee. OF Vul onderstaande bon in en stuur deze in een gefrankeerde envelop aan: Postbus 33, 4350 AA Veere Plaats O Museum Schooltijd De toegang is gratis (inclusief kopje koffie/thee). Neem gerust een kennis of buurman/buurvrouw mee. Tijdstip De bijeenkomsten zijn van 14.00-15.00 uur. De locaties vindt u op de bon hieronder. O Korenmaat Kapellestraat 27, 4351 AL Veere O Streekmuseum De Meestoof Bierensstraat 6, 4697 GE Sint-Annaland De activiteiten van Stichting Zeeuws Weerzien worden in 2022 financieel ondersteund door: 1 Samen lezen en herinneren Naam: Woonplaats: Telefoonnummer (voor noodgeval, niet verplicht): Geef u op voor een bijeenkomst Aanmelden 1 A ZEEUWS Uitnodiging FRITS LENSVELT STICHTING Toegang X. X In Museum De Meestoof kunt u terug naar de schoolbankjes! Aan de hand van artikelen in Zeeuws Weerzien en geïnspi reerd door de aanwezige attributen haalt u herinneringen op aan de tijd van ‘Aap noot mies’. In het museum is nog een echte schoolmeester aanwezig om u te overhoren.

Zeeuws Weerzien. Feest van herkenning | 2022 | | pagina 16