Uw leven, Samen zorgen svrz Blijven genieten met je kleinkind Hoe wilt u herinnerd worden? Monuta Adrienne Klein Wil je verhalen lezen van onze cliënten en medewerkers? Kijk op www.svrz.nl thuiszorg verzorgd wonen revalidatiezorg Bij Zorgstroom heeft u een goed leven met de mensen om u heen die er voor u toedoen. Dat kunnen we niet alleen. Zorgstroom zorgstroom.nl E Wanneer je beperkt wordt door ziekte of ouderdom is het juist belangrijk om zoveel mogelijk verbonden te blijven met mensen die je dierbaar zijn en de wereld om je heen. Dat is waar onze zorg voor staat. Meer info over onze zorg en v activiteiten vind je op www.wvozorg.nl samen voeit beter zorgt in zeeland T. 0900-7879777 zorglijn@svrz.nl www.svrz.nl Samen met u, uw netwerk, mantelzorgers, vrijwilligers en andere zorgverleners zorgen we daarvoor. We kijken naar uw wensen en behoeften, maken een individueel plan en vervullen daarin samen elk onze rol. Uw mogelijkheden zijn daarbij ons uitgangspunt. info@zorgstroom.nl T 0118 - 68 40 00 Adrienne Klein, Gerrit Klein, Lenny Adriaanse, Michiel Adriaanse, Guido Poesiat Als u uw uitvaartwensen vooraf vastlegt, kan dit uw naasten later veel zorg uit handen nemen bij het regelen van uw uitvaart. Een geruststellend gevoel, voor u en uw nabestaanden. Uitvaartwensen online vastleggen U kunt eenvoudig en kosteloos uw uitvaartwensen vastleggen via monuta.nl/uitvaartwensen. Liever uw uitvaartwensen op papier vastleggen? Vraag dan gratis het Uitvaartwensenformulier aan via adrienneklein@monuta.nl of vul uw gegevens hieronder in en stuur die op naar Monuta Adrienne Klein, Antwoordnummer 162, 4380 VB in Vlissingen (een postzegel is niet nodig). Het formulier leidt u stap voor stap langs alle onderdelen van de uitvaart. U kunt uw wensen zo gedetailleerd invullen als u zelf wilt. Als u het ingevulde formulier naar ons terugstuurt, krijgt u van ons een uitgewerkt overzicht terug. Uw uitvaartwensen staan dan vrijblijvend geregistreerd en zijn altijd beschikbaar. Uitvaartwensenformulier aanvragen Misschien wilt u hulp bij het invullen van dit formulier. Wij komen vrijblijvend en kosteloos bij u langs om u persoonlijk te informeren over alle mogelijkheden omtrent uw uitvaartwensen. Naam Adres Postcode Woonplaats Telefoonnummer E-mailadres Aantal Evt. opmerkingen O Stuur mij alleen het Uitvaartwensenformulier toe dl Neem contact op voor een afspraak Uitvaartcentrum De Voorzorg Uitvaartcentrum Adagio Industrieweg 20, Vlissingen Buitenhovelaan 1, Middelburg Monuta Adrienne Klein T 0118 - 41 27 60 (24 uur per dag bereikbaar) I monutaadrienneklein.nl De steun bij ieder afscheid Goede zorg begint met een verhaal

Zeeuws Weerzien. Feest van herkenning | 2020 | | pagina 2