Feest 12 Ik kom naar de bijeenkomst: Ik doe mee aan de prijsvraag: van Herkenning Herinneringen ophalen met de 'Winkel van Sinkel'. Fotoatelier Karin den Boer. Weet u het nog? Die kruidenierszaak om de hoek? Je kocht er soda en Sunlight zeep, tabak en Eau-de-Cologne, koffie en bonen. Alles werd gewogen op een grote weeg schaal en betalen deed je met guldens. Of liet het opschrijven in een boekje. Misschien komt zelfs het versje bij u op: „In de winkel van Sinkel is alles te koop, potten en pannen, mosterd en stroop.Vast en zeker tovert dit het begin van een glimlach op uw gezicht. Daar is het ons om te doen: het plezier dat je hebt van die leuke herinnering die opeens weer bovenkomt. Uitnodiging Kom naar één van onze herinnerings-bijeenkomsten die in diverse musea in Zeeland worden georganiseerd.Vrijwilligers van Stichting Feest van Herkenning zijn aanwezig om u welkom te heten met een gezellig kopje koffie of thee. Zij presenteren een koffer met bekende en minder bekende Zeeuwse voorwerpen, waarover zij graag met u in gesprek gaan. Weet u nog waar de voorwerpen voor werden gebruikt? Hoe zag uw dag er vroeger uit? Wij horen uw verhalen graag! Toegang De toegang is gratis (inclusief koffie/thee met iets lekkers). Neem gerust iemand mee. Tijdstip De bijeenkomsten zijn van 14.30-16.30 uur. De locaties vindt u op de bon hieronder. Prijsvraag Veel herinneringen zijn gekoppeld aan muziek. Vroeger werd er vaak gezongen: thuis, op feesten, bij zangverenigingen en in de kerk. Zit dat ene melodietje nog in uw hoofd, dat hoorde bij uw favoriete radioprogramma? Weet u nog welke langspeel plaat u grijs hebt gedraaid? Onder de naam 'Feest van Muziek' organiseert Stichting Feest van Herkenning ook speciale muziek- en zangbijeenkomsten. Daarbij passeren heel wat 'gouden oude' de revue. Kent u de ontbrekende regel van onderstaand liedje nog? 'k Ên zo lank mie de koenkelpot elöopen Aanmelden Wij horen graag of wij op uw komst mogen rekenen. Dit kan op de volgende manieren: Stuur een mail aan feestvanherkenning@gmail.com (vermeldt duidelijk de locatie waar u naartoe komt en met hoeveel personen) Bel met coördinator Sylvia van Dam Merrett via 0118-502151/06-27385314 Vul onderstaande bon in en stuur deze in een gefrankeerde envelop aan: Stichting Feest van Herkenning, Markt 7, 4351 AG Veere. Heeft u hulp nodig met vervoer, geeft u dat dan s.v.p. aan. Deelnemers ontvangen een bevestiging met aanvullende informatie over de locatie. Bent u te laat met aanmelden? Neem contact met ons op voor een nieuwe mogelijkheid! Allebakkerij, allebakkerij, Gee m'n 'n centje, dan ga'k vöbij. Prijswinnaars krijgen persoonlijk bericht en worden bekend gemaakt op www.feestvanherkenning.info Onder de goede inzenders verloten wij de volgende prijzen: Hoofdprijs: (landelijke) museumkaart voor 2 personen voor één jaar Overige prijzen (10x): museumarrangement, gratis toegang voor 2 personen tot een museum naar keuze (genoemd op deze pagina als locatie voor onze activiteiten), inclusief koffie/thee en gebak. Naam Adresgegevens Ik kom met personen O Ik heb hulp met vervoer nodig (aankruisen) Plaats Datum Fruitteeltmuseum 1 7 september Annie M.G.Schmidtsingel 1, 4421 TA Kapelle Stadhuismuseum Meelstraat 6, 4301 EC Zierikzee 1 7 september Terra Maris Duinvlietweg 6, 4356 ND Oostkapelle 1 8 september Museum De Bevelanden Singelstraat 13, 4461 HZ Goes 1 8 september Museum het Warenhuis Markt 2, 4571 BG Axel 24 september Streekmuseum De Meestoof 24 september Bierensstraat 6, 4697 GE Sint-Annaland Museum Scheldewerf 25 september De Willem Ruysstraat 100, 4381NK,Vlissingen O Museum Goemanszorg Molenweg 3, 4315 CE Dreischor 25 september Naam Adresgegevens Vul de ontbrekende regel in: 'k Ên zo lank mie de koenkelpot elöopen Allebakkerij, allebakkerij, Gee m'n 'n centje, dan ga'k vöbij. Stuur uw antwoord voor 30 september 2018 in een gefrankeerde envelop aan: Stichting Feest van Herkenning, Markt 7, 4351 AG Veere of stuur alle gegevens per mail aan secretariaat@feestvanherkenning.info

Zeeuws Weerzien. Feest van herkenning | 2018 | | pagina 12