M E 0 benoodigd nette DIENSTBODE Ondergeteekenden wenschen bij ds intrsds Yan dsn nisuwsn jaarkring Vrienden en Begunstigers Gods zegen toe. PATRIMONIUM, MEC 0 feenaödcgd bekwame HANDKNECHT ROTTERDAM. de kas der Diaconie van de Geref. Kerken." Eén dezer twee exemplaren moet op een zegel van 75 ets.en daarop moeten de na men en voornamen der bestuursleden voluit geschreven zijn. Ook de begeleidende aanvrage moet op zegel zijn. In dezen vorm by v.Ondergeteekenden (dan alle namen voluit) uitmakende het be stuur der vereeniging voor Gereformeerd onderwijs hebben de eer enz. De opzending is portvrij. De Heere zegene de Vereeniging om Jezus Christus wil En bij de wisseling des jaars doe fly ons allen van ganscher harte gelooven dat Hij, de Heere onze God, gisteren en heden dezelfde is, en dat Hij dat tot in der eeuwigheid wezen zalLittooij. P. S. Het huishoudelijk reglement heeft de ondergeteekende nog niet en kan hij dus nog niet geven. Beroeps»te Lutten, aan den Dedemsvaart, F. G. Petersen te Mildam; te Vryhoeve-Gre- velduin-Kappelle, W. Bosch te Andijkte Lopik, G. Vlug te Barendrecht. Bedanktvoor Zetten door P. C. Koster te Velpvoor Valthermond, door J. C. v. Mantgem te Borger voor Bellingwolde, door J. Slager te Nijverdalvoor Nieuwendam, door K. B. v. Diemen te Nieuw veen voor Haarlemmermeer, (Hoofdd) door A. Brouwer te Amsterdam voor 's Gravenmoer, door C. J. I. Engelbrecht te Andel. Middelburg. Door de Chr. Jongedochters- vereeniging alhier werden Woensdagavond een aantal door haar vervaardigde kleeding- stukken aan behoeftige leden der Geref. Kerk uitgereikt. Het volgende aantal goederen kon worden uitgedeeld nl. 24 lakens, 6 sloopen, 22 mans hemden, 28 vrouwenhemden, 24 moltonnen broeken, 8 baaie rokken, 12 teerlinge schor ten, 6 blauwe schorten 2 paar manskoussen, 4 paar vrouwenkoussen, 2 moltonnen dekens, en 1 wollen deken. Deze uitdeeling zal weer voor velen een aangename verrassing geweest zijn. Moge de Heereerden dank voor ontvangen en zegene Hij verder den liefde arbeid dezer zusters. Middelburg. Dinsdagavond werd in de gasthuiskerk alhier, onder leiding van het on derwijzend personeel, een samenkomst gehou den met meer dan 500 kinderen, zijnde de leerlingen van de Geref. Zondagschool-ver- eeniging »Jachin" alhier. Als sprekers voerden het woord Ds. A. Lit tooij, dhr. C. Oranje, stpdent aan de Vrije Univ. en van het onderwijzend personeel dhrn. Baljeu en K. J. de Koster. Op zeer bevattelijke en leerzame wijze werdt de kin deren verteld de geschiedenis van Jozef als type van Jezus. De reis van de wijzen uit het Oosten naar den geboren Koning in Beth lehem alsmede eenige verhalen uit het dage lijks leven, met voor de kinderen leerrijke wenken. Een en ander werd afgewisseld door het zingen van toepasselijke liederen onder be geleiding van het orgel, bespeeld door dhr. Stomps, en het gebruik van eenige versna peringen. Dhr. Oranje bepaalde in zijn slotwoord de ouders bij hun dure verplichting om zelf de kinderen met God en zyn Woord bekend te maken en meende een woord van dank niet te mogen onthouden aan het onderwijzend personeel voor de liefde en toewijding in dezen arbeid voor het zielenheil der kinderen betoond. Den volgenden morgen werden aan de meer behoeftige kinderen tal van kleeding- stukken als hemden, broeken, boezeroenen, koussen, enz. enz. uitgereikt. Ruste *8 Heeren zegen op kindereu en on derwijzers Donderdag had te Middelburg de aange kondigde samenkomst van het Zeeuwsch Jon- gel. Verbond plaats, die naar wensch mag geslaagd heeten. Onder de vele bezoekers waren verschil lende predikanten die toonden hartelyk belang te stellen in de Geref. Jongel. Vereen. Ds. Bouma, kon vermoedelijk door het mistige weer, niet tegenwoordig zijn. Dhr. M. de Jonge Jz. van Goes werd in het bestuur gekozen. Als nieuwe afd. hebben zich aan gesloten de vereeniging van Serooskerke en die van Poortvliet, Jaarvergadering Vrijdagavond om 7 uur, locaal Burgerlijk Armbestuur, Oude Kerk straat. Terstond of met Mei eene die melken kan bij L. BARENTSEN, Veersche Singel Middelburg. Met Mei eene benoodigd Geref. Godsdienst. Adres: boekh. K. LE COINTRE. ADVEBt TEN TIEN. Ds. C. STEKETEE en Echtgenoote wen- schen ai hunne Zeeuwsche vrienden en vrien dinnen bij de intrede dezes jaars des Heeren uit- en inwendigen zegen. Bolnes(Gem. Ridderkerk.) 1 Jan. 1894. Met mei eene by P. GEERSE te Serooskerke. Ondergeteekende wenscht zyn familie, vrienden en bekenden Gods besten Zegen en een gelukkig Nieuwjaar toe. PIETER DE KAM, Cedar Grove, Wisconsin. Met Mei een benoodigd by N, CORNELISSE te Arne- muiden. Ter perse gaat op den 39sten jaardag der Theol. School, door den aftredenden Rector L. LINDENB00M. Prijs f 0.75. Bestellingen worden spoedig ingewacht bij den Uitgever A. GEZELLE MEERBURG. nu c®. Groothandelaars in HUISHOUDELIJKE ARTIKELEN en KRAMER1JEN leveren tegen concureerende prijzen. Prijscourant op aanvraag verkrijgbaar. D. Tuinman, Seisstraat. W. Vermeulen en vrouw. D. C. de Vlieger, Kleermaker St. Janstraat. M. P. de Vos, Koopman Volderylaagte. A, D, Vreke en Echtgenoote. J. P. de Wagemaker, in Meubelen, Lan— geviele. A. J. de Wagemaker en Echtgenoote. J. J. Wessels, Winkelier Noordstraat. Wed. P. Westdorp. Werfstraat. Pieternella Westdorp, y P. Westdorp en vrouw. Souburg. A. J. Westdorp en vrouw, J. Wigard, Handel in Steenkolen. MIDDELBURG. C. Adriaanse, Schoenmaker en lijkdienaar, Hoogstraat I 127. A. Baan en Echtgenoote. L. Barendsen en Echtgenoote. Mej. v. d. Beek, Kaai. J. Botting en Echtgenoote, Slager. J. de Bruijne, Mr. Timmerman. K. Ie Cointre, Boekhandelaar. J". M. J. Coulon, Leerhandelaar, Korte Noordstraat. Firma J. C. Dekker. Winkelier Bellinkstr. P. Dingemanse, Molenaar, Zand. J. A. Doudeijns en Echtgenoote. J. van Gelderen, Oostpunt O 217. F. N. Grims en Echtgenoote. L. J. Gruson en Echtgenoote. H. van Halen en Echtgenoote. Mej. J. Harpe, Molenwater. J. M. Heiliger, in Tabak, Sigaren en Thee. H. Hubregtse, Winkelier, Bree. M. de Jonge en Echtgenoote, Sleper. S. de Jonge Sz. en Echtgenoote. J, M. Maas, Horlogemaker, Seisdam; P. C. Melis en Echtgenoote. G. Midavaine, Koster der Kerk Hofplein. C. Pagter en Echtgenoote. H. v. d. Putte en Echtgenoote. C. A. de Ridder en Echtgenoote. Mej. wed. F. S. Riemens, Molenwater. J. Romeyn, Winkelier, Singelstraat. J. van Schaick en Echtgenoote. C,W. Siebrecht,in Manufacturen, Vlasmarkt. P. J. Tavenier en Echtgenoote, Smid bree- straat O 157. Timmermans, Noordstraat Middelburg. M. J. Timmermans, in Manufacturen, Pot- temarkt, J. Theune en Echtgenoote. P. J. Tismeer, Nieuwstraat. A. de Troije en Echtgenoote. VLISSINGEN. P. Kasteleijn, Mr. timmerman. W. van den Hoeve, in Kruidenierswaren. Mar. A. P. Swennen id. P. G. Laernoes, in Manufacturen. M. Vader, Jr. J, Pieters, Mr. Kleermaker. G. van de Putte en Echtgenoote. P. Stroo, Sleper. C. D. v. Noppen, Mr Bakker. M. van Dis, in Kruidenierswaren. JJ P. Kousemaker, Mr. Bakker. J. v. d. Repe, Mr. Bakker. N. J. Vader. P. Bogert, Schipper. L. Meijers en Echtgenoote, Winkelier Vrou wepolder. C. de Kam en Echtgenoote, Vrouwepolder. P. Melis Pz. en Echtgenoote Serooskerke. Jac. Geldof Pz. en Echtgenoote, P. Geerse en Echtgenoote, W. Melis eu Echtgenoote, E, Vader en Echtgenoote, Meliskerke. Abrm. Wielemaker en Echtgenoote, Kov- dekerke. Ds. J. de Koning. Krabbendyke. B. de Die, Sr. Oostburg.

Zuider Kerkbode, Weekblad gewijd aan de belangen der gereformeerde kerken in Zeeland, Noord-Brabant en Limburg. | 1893 | | pagina 4