B3 m Van het Tkuisfóowt Mmv. d. RHf smeekt te Middetag Zesmanssiand in Zeemanshand JenjAtornar te Teïiet» Gemeente-vroèdvrsuw Axel s Vreugde ei Arbeid St; Ninalaas-CesGhenken West Zeewscli Vlaanderen. Met de N.S.B. door Gemeente-V roedvrouw emmert onzer Welkom thuis De te dure Zeeuwsche mosselen Het N.S.B.-insigne en de kameraden in overheidsdienst. EEN VOORBEELD TER NAVOLGING Het werk van Hoewel het jaargetijde zeer ver ge vorderd was en het houden van open luchtsamenkomsten 'n waagstuk werd, is de tournee, door West-Zeeuwsch- Vlaanderen in alle opzichten geslaagd. Openluchtvergaderingen werden in het najaar nog gehouden te Breskens, Sluis en Oostburg. Kam. Hendriks uit Hedel sprak op deze samenkomsten over het onder werp ,rIn de Branding". Het is een genot naar dezen vlotten spreker, een ouden strijder uit de eerste jaren van het ontstaan der Beweging, te luisteren. Zijn toch reeds krachtige stem werd door de versterkers-installatie zoodanig opgevoerd, dat tot in alle hoeken van de bezochte plaatsen zijn ernstig en waarschuwend woord werd gehoord. Kam. I. A. de Moor, gemachtigde voor de onderkring West-Zeeuwsch- Vlaanderen en Burgemeester van Bres kens sprak op alle vergaderingen een inleidend woord. Kringleider Rosier trad op als „ver zorger van den zender" om met het nieuwe apparaat vertrouwd te raken, daarin bijgestaan door kam. Tollenaar uit Temeuzen, die geen moeite had ont zien, om, ondanks verre afstanden, tijdig present te zijn. Te Breskens was de belangstelling zeer goed te noemen. Velen bleven op hun „hoekje" staan om de .stem uit den luidspreker te hooren en meerdere voorbijgangers bleven op het Spui- plein staan om naar de rede van kam. Hendriks te luisteren. Na het uitspreken van zijn rede, be klommen alle leden der N.S.B. de mu ziektent en prachtig klonk in den stil len avond de tonen van het Volkslied. Voor ons stond de vrijwel voltallige brigade der marechaussee met de ge- meenté-politie stram in de houding en salueerend, totdat de laatste tonen waren verstorven. Hierna liet de pas opgerichte Jeugd- stormafdeeling zich hooren. Helder klonken do frissche jongens en meisjes stemmen over het plein en ademloos luisterden tientallen jongens en meis jes naar het gezang. Het was hen aan te zien, dat ze daaraan ook graag wil den meedoen en verschillenden vroe gen ons na afloop, of ze ook in den Jeugdstorm mochten komen. Onzerzijds natuurlijk geen enkel bezwaarals de ouders nog eens zooveel moed bezitten om tegen de meening van familie of kennissen in, him kinderen toch naar den Jeugdstorm te sturen, dan stellen wij dat zeer op prijs In Sluis was de belangstelling min der. Tegen de oude huisjes op het marktplein van het stille, stadje klonk fei ëtf e Gij zr^rïSef - vcSrioepaisIng~dë woorden van ons lied„Helder klin ken lied'ren, door het stille stadje heen't Regiment van Mussert, zoekt zijn weg alleen 1" In Oostburg daarentegen was de be langstelling groot. Juist op fo=t drukste moment van den marktdag was de vergadering uitgeschreven en tegen de meening van criticasters in, dat alles wel zou wegloopen, als de spreker zou beginnen, bleef alles staan en groepte zich rondom den spreker om aandach tig naar diens woorden te luisteren. Toen hij zijn rede beëindigd had, ging ook ieder zijns weegs en binnen weinige minuten was het marktplein verlaten. Zoo heeft dus de stem der N.S.B. in een gedeelte van het Zeeuwsch-Vlaam- sche land geklonken. Wij zijn er van overtuigd, dat er later nog wel over is nagekaart. De medewerking der verschillende autoriteiten was uitstekend. „Aan allen. Zaterdag 17 Zaaimaand was voor den Nat. Jeugdstorm in Zeeu.vsch- Vlaanderen een bijzonderen dag. De Stafleider, opperbanheer Quispel, zou op dezen dag zijn Jeugdstorm in Zeeuwsch-Vlaanderen komen 'inspec- teeren en de sjormers en stormsters uit de verschillende groepen maakten zich op, om voor hun Stafleider te defileftren. Reeds vroeg in den middag kwamen de afdeelingen Clinge, Axel en Sas v. Gent te Temeuzen aan en marcheerden van het station naar het kringhuis, van waaruit de propaganda-marsch zou aanvangen. Jammer was het, dat de groepen Breskens en IJzendijke door bijzondere omstandigheden verhinderd waren, op dezen dag aanwezig te zijn. t Alle stormers- en stormsters hadden zich netjes in uniform gestoken, en zet ten hun^ beste beentje voor, om een goeden indruk op den hoogen gast te maken. Een inspectie. Met de boot van 1 uur kwam de Staf leider vergezeld van den gewestleider en de gewestelijk meisjesleidster te Ter- neuzen aan. Een eerewacht, bestaan de uit twee stormers en twee stormsters" onder commando van opperwachter Kalle was bij de aanlegplaats aanwe zig om het hooge gezelschap te ver welkomen. Vervolgens werden de noodige maat- Verantwoordelijk voor den inhoud: De HoofdopstellerDrs. G. Schuerman, Mid delburg. Uitgever: District 14, Zeeland van de Nat.-Soc. Beweging. Drukker PV 1894/23. regelén getroffen voor de opstelling der troepen en even vóór drie uur stond alles onberispelijk opgesteld vóór het kringhuis. Precies om 3 uur werd de troep be staande uit ruim 80 stormers en storm sters door den Streekleider. oppervaan- drig Van der Pijl aan den Stafleider ter Inspectie gemeld. Na afloop der inspectie sprak de Stafleider voor zijn Jeugdstormers in Zeeuwsch-Vlaanderen een korte rede uit, waarin hij er o.m. op-wees, dat de Jeugdstorm thans het pionierswerk ver richt om te komen tot een eensgezinde vast aaneengesloten Nederlandsche jeugd. Deze jeugd, aldus de Stafleider, is de hoop van ons Vaderland en on danks de nog' bestaande tegenwerking zal zij de toekomst voor ons Volk red den. Daarna werd het Zeeuwsch-Vlaam- sche Jeugdstormkader nog in het bij zonder door den Stafleider toegespro ken, waarbij hij onderstreepte, dat de Jeugdstorm in Zeeuwsch-Vlaanderen onder leiding van oppervaandrig Van der Pijl, in een ongelooflijk korteri tijd gegroeid was van 20 tot 110 leden. Deze prestatie, aldus de Stafleider, kon slechts geleverd worden, dank zij den volledigen inzet van het kader en ik verwacht, dat gij ook in de toekomst Uw krachten voor honderd procent aan den Jeugdstorm zult geven. Sportwedstrijden. Voor de, na afloop van den propa- gandamarsch, te houden sportwedstrij den, stelde hij vervolgens een eereprijs beschikbaar. Hierna ving de marsch aan, de ven- delvlag voarop, daarachter de twee tamboers en vervolgens de Jeugd- ptormformatie onder leiding van vaan drig Poelman. Keurig marcheerden de stormers en stormsters door de stad en enthousiast klonken hun liederen over straat en plein. De frissche blauwe hemden met de hierbij mooi afstekende zwarte karpoetsen met oranjebol maak ten een prachtigen indruk en vele voorbijgangers bleven staan om de nieuwe jeugd te zien voorbijtrekken. Om half vijf werd naar het sportveld gemarcheerd, waar de sportwedstrijden een aanvang zouden nemen. De wed strijden bestonden uit 100 M. hardloo- pen en een estafetteloop tusschen de groepen Axel-Clinge en Terneuzen- Sas van Gent. Winnaars werden de stormers L. Kolijn te Temeuzen, C. Ler- nout te Clinge en M. den Engelsman te Axel. Bij de stormsters, S. Hctmelink te Axel, J. Schipper en H. Schaar, beiden te Temeuzen. De estafetteloop werd ge wonnen door de groep Temeuzen. Nadat de verschillende prijzen aqn de winnaars waren uitgedeeld, volgde de afmarsch naar het kringhuis,, - -aezeii aag wera een kameraadschapsavond gehouden in het kringhuis, waarbij ook de Staflei der aanwezig was. De voorgedragen liedjes en opgevoerde stukjes oogstten een hartelijk applaus van de enthou siaste Jeugdstormers. Om tien uur werd deze kameraad schapsavond besloten met het zingen van het 6de couplet van het „Wilhel mus". Hiermede was deze bijzondere dag van den Zeeuwsch Vlaamschen Jeugdstorm geëindigd. De stormers zochten hun kwartieren op, gesterkt in hun ideaal en met nieuw enthousiasme voor den strijd om de tóekomst van ons volk.C.P. In het Kringhuis te Middelburg sprak kam. v. d. Roer, daar kam. Hettema door ziekte verhinderd was. Kam. v. d. Rcer sprak op bezielende wijze over het onderwerp„dienst is diertet". Zijn voorbeelden van kameraden die reeds jarenlang zich voor de Beweging inzetten, 'voorbeelden van de kamera den daar aan het thuisfront en het Oostfront, het voorgaan van den Leider, het moet en zal de leden eên. aanspo ring zijn zich nog meer als tot dusver voor de Beweging, dus voor ons Volk, in te zetten. Dienst is dienst, weef of geen weer, regen, koude of wind, zal men zich daardoor mogen laten afleiden, waar het gaat om ons Volk en Vaderland? Zijn onthullingen uit de oorlogsdagen waaruit bleek, hoe zij die vooraan moesten gaan in den strijd hun plicht hebben v verzaakt, hebben het duidelijk gemaakt waar men de lieden die zich aan landverraad hebben schuldig ge maakt, moet zoeken. !n de pauze werden op geestdriftige wijze, met begeleiding van kam. v. d. Roer aan de «piano, de strijdliederen gezongen, waaruit wel bleek, welk een stemming er in zat. De woorden van kam. v. d. Roer hadden doel getroffen. Wanneer kam. Bliek deze bijeen komst met het zingen van het 6e cou plet van het „Wilhelmus" laat beëin digen, gaan de leden weder gesterkt in hun overtuiging, naar huis. Wij willen nog vermelden, dat de Groepsleider bij het openen dezer avond kon mededeelen, dat de kring „Walcheren" wat betreft de vrijwillige bijdragen voor het bouwfonds van alle kringen in Nederland nu de derde plaats innam, dus wel een bewijs van de offervaardigheid der leden in Wal cheren. Zijn woorden van waardeering voor de inners en insters vroren wel ver diend. C. D. Wanneer zich op zee iets bijzonders voordoet en 't is in het belang van de geheele scheepvaart, om er kennis van te nemen, dan seint een schip of een radiostation een radiobericht uit, aanvangende met een paar bepaalde code-letters, die bèteekenert„Aan allen". Aan boord van alle, zich in de na bijheid bevindende schepen wordt dan met interesse gewacht op de toededee- ling, die dan daarna doorkomt. Het Zeevaartfront heeft, ook zoo'n mededeeling „Aan allen". Aan alle Zeevarenden, aan allen, die 'belang hebben bij de Zeevaart. Deze mededeeling luidt „Zeemanswezen, Koopvaardij, Loodswezen en Visscherij, Zeesleepvaart en Bergingswerk, Scheepvaartwezen, groot en sterk Wij gaan met vereenden zin Een groote, nieuwe toekomst in. En brengen hier in Nederland Zeemansstand in Zeemanshand. Sein 't naar alle havens rond „Sluit U aan bij 't Zeevaartfront". Behalve tot het Hoofdkwartier te Den Haag, kunt U zich voor inlichtingen be treffende het Zeevaartfront ook wenden totJ. Kielema, Stb.no. 108287, Boule vard de Ruyter 58, Vlissingen, Districts hoofd van het Zeevaartfront, en J. A. Korteweg, Stb.no. 135L78, Sottegemstr. 46, Vlissingen, Kringhoofd van het Zee vaartfront. De Burgemeester van Axel roept sollicitanten op naar de op 1 Januari 1943 te vervullen be trekking ,vcm VereischtenDiploma van de Nederl. Vroedvrouwenschool en op de hoogte van de Sociale zorg. Stukken ipzenden vóór 15 No vember 1942 bij den Burgemees ter, alwaar ook nadere inlichtin gen verkregen kunnen worden. Gij, NederlandscheS.S.-man, die ge durende langen tijd aan het Russische front gevochten hebt, daar Uw leven tA ii. rli —.1.; beringen en ellende hebt medege maakt, gij wordt bij Uw terugkeer in Nederland, om Uw verlof door te bren gen, door ons volk vanzelfsprekend een hartelijk en welgemeend „Welkom thuis" toegeroepen. Vanzelfsprekend, zeg ik. MBn beseft immers, dat jullie het zijn, die de bolsjewistische horden bij hun aanval op de beschaving, cultuur en Godsdienst van het oude Europa, geen kans laten en deze bandieten steeds maar weer met bebloede kappen te rugslaan, steeds verder terug. Uw rijen zijn daarbij gedund, zware offers zijn daarbij gebracht moeten worden. Gij hebt U moeizaam voort gesleept door de Russische drek, door de moerassen,l soms onder gloeiende hitte, soms onder ijzige koude. De muggen en vooral het ongedierte, lie ten U niet met rust en door verrader lijke „Baumschützen" kleurde zich de Russische bodem rood van Ger- maansch bloed. En in de ure das ge- vaars, op elk oogenblik, dat het er voor de zooveelste maal weer op aan kwam, was alle mat- en moedeloosheid welke soms mocht komen zijn opge daagd,- weer van U geweken; Uw hand omklemde vaster het geweer oH handgranaat, dan zag U weer duidelijk omlijnd wat er op het spel stond en bezield door een heilig idealisme wierp U zich dan wees in den strijd. Dit alles weet het Nederlandsche volk. Het weet ook, dat zonder dezen heldhaftigen strijd aan het Oostfront van, Duitschland en zijn verbondenen, Europa en daarmede ook Nederland, gedoemd zou zijn tot den ondërgang. Het Nederlandsche volk is er zich.zeer goed van bewust, dat de Russen zich aan onze grenzen, door een bordje „verboden toegang" niet zouden laten terughouden. De .arbeider, de boer, zij weten, doft zij zonder jullie strijd, tot slaven zouden worden gemaakt, voor zoover zij het er levend zouden afbren gen. De pastoor, de dominee, zij weten, dat het afgeloopen zou zijn met-.het ter kerke gaan, zij weten zeer goed, dat zij spoedig aan een hoogen boom zouden bengelen. r Geen-wonder, dat het Nederlandsche volk U, bij Uw terugkeer in het Vader land, als één man een hartelijk wel kom toeroeptGeen wonder, kame raad De Bart, dat Uw vroegere werk gevers te Kloetinge, reeds' met onge duld stonden te popelen om U uit dankbaarheid de hand te kunnen drukken Maar helaas, dit laatste is geenszins in overeenstemming met de realiteit. Zóó ver zijn we nog niet in Nederland1 En dus kwamen de vroegere werkge vers van kameraad De Bart hem alles behalve met uitgestoken handen te gemoet, integendeel, het interesseert hen tótaal niet, wat hij daar in het Oosten te verduren heeft gehad en zij hebben can ook geen greintje respact voor, of begrip van den titanenstrijd, welke daar-voor het behoud van Euro pa en dus voor hen zelf en hun na geslacht, wordt uitgevochten. „Als hij soms in de zaak mocht ko men, dondert hem er dan maar uit", ziehier de gevleugelde woorden gespro ken door één der firmanten tegen de vroegere collega's van *kam. De Bart. Deze kwam in de zaak- en het is al leen jammer, dat de. baas niet aan wezig was, om hem er persoonlijk uit te gooien. - Het /ware wel interessant geweest te ervaren, hoe een S.S.-man, doortrokken met den frontgeest, op een en ander zou hebben gereageerd. Intusschen echter, heeft één der vroegere werkgevers, den waren aard van zijn „Christelijkheid", door het uiten van bovenstaande woorden, bloot gelegd. Hij heeft alleen maar be wezen, het onderscheid tusschen Chris tendom en Bolsjewisme niet te kennen. Het predicaat „Christelijk" verdient men niet, door 's Zondags driemaal per dag met neergeslagen oogen en gebogen hoofd ter kerke te gaande ware Christelijkheid manifesteert zich m.i. meer in de daden in de practijk. En aangezien deze daden van weinig Christelijkheid getuigen, kan ik het schijnheilige gedoe van zulk soort heeren slechts misselijk noemen. Aan den arbeider de keuze aan welke zijde hij wil stecm, aan dien van kam. De Bart; of aan de zijde van diens vroegere werkgevers. Dit kan ik U wel zeggen, aan de zijde van kam. De Bart zal het spoedig uit zijn met een grijpstuiver verdienste per week, zonder uitbetaling van over uren en met vacanties, waarin men eiken dag toch disponibel moet blijven. En wat het uitdonderen betreft, het zal kam. De Bart niet zijn, die dit zal ondergaan, maar de mogelijkheid be staat, dat een en ander als een boeme rang gaat werken, laat dit den heeren gezegd zijn. J. M. de Coriinck, K.A. 61, Bevelanden. De Gemachtigde van deri Leider der N.S.B. in Zeeland, kameraad Jan Dek ker, ontving onderstaand schrijven van een Terneuzefischen arbeider In de Zeeuwsche Stroom van 22 Öct. staat een stuk over de te dure Zeeuw sche mosselen. Daar ben ik het volko men mee eens. Maar als de prijs ver laagd moet worden, zien wij als ar beiders er niet veel meer van. Dan gaat het net als met de vischvoor heen te duur en nu zie je ze niet meer, dat wil zeggen, bij de arbeiders.J Bij mijn baas wordt gedurende den zomer 1 kg. visch verstrekt aan het personeel. Maar toen de visch in prijs verlaagde, kon hij ze niet meer te pakken krijgen. Nu verstrekt hij mos selen aan het persooneel, maar als die moeien woraen, zal nei wel net eender gaan als met de visch vreezen wij. Zoo juist hoorde ik uit goeden bron, dat er heele auto's uit Philippine naar de fabrieken in Sas van Gent gaan, om zgn. uit te deelen. Maar deze mosselen gaan allemaal met de Belgische arbei ders de grens over. Is daar nu niets aan te dopn met de W.A., want m.i. kijkt de polrae daar toch niet voldoende naar 'o O Tot zoover het schrijven uit Ter- neuzen. Dat Belgische, arbeiders, die in het Nederlandsche arbeidsproces opgeno men zijn, nu en dan met.toestemming van de overheid een zakje mosselen mee naar vrouw en kinderen nemen, die het wellicht slechter hebben dan onze vrouwen en kinderen, kunnen wij niet afkeuren. Integendeel, wanneer de overheidsbepalingen in acht geno men worden, gunnen wij dat de Vlaam- sche arbeiders van over de grens- van ganscher harte. Maar dat bij verlaging van den thans te hoogen prijs de Zeeuwsche arbeiders de mosselen niet meer zouden kunnen verkrijgen, daartegen moeten wij ons met hand en tand verzetten. Inderdaad, in dat geval dient de W.A. toezicht te houden bij den ver koop van de mosselen aan de consu menten. In dat geval moet ook de overheid helpen, door te voorkomen dat de mosselen nu toch nog stiekum duurder verkocht worden. Want alleen in dat geval ontstaat er grootere schaarschte voor de arbeiders. Laat een ieder zich onmiddellijk tot de prijsbeheersching wenden, wanneer -hij merkt, dat _er met de Zeeuwsche mosselen een jödepmazzeltje bedreven wordt. De Secretaris-Generaal der N.S.B. vestigt nogmaals de aandacht op den inhoud van zijn voorschrift No. 5, van 16 Februari (Sprokkelmaand) 1942, luidende als volgt „Nu het tot dusver geldende verbod voor ambtenaren tot het dragen van kenteekenen en uniformen der N.S.B. is opgeheven, bepaal ik, dat kamera den in overheidsdienst verplicht zijn gedurende diensttijd het N.S.B.-insigne te dragen. Wat betreft het dragen van uniform in diensttijd dient men ziah echter de grootst mogelijke beperking op te leg gen alleen wanneer het niet anders mogelijk zou zijn (bijv. W.A.-oefening aansluitend op kantoortijd en er der halve geen gelegenheid meer is zich te verkleederj) is zülks toegestaan^ be nevens natuurlijk bij officiëele gelegen^ heden. Aan geüniformeerde ambtenaren, zooals postbeambten enz., is het echter niet toegestaan in diensttijd een uni form! der Beweging te dragen. Deze bepaling dient onverwijld aan alle betrokkenen ter kennis te worden gebracht. Door de Fa. Femhout Co. te Blaricum werd aan het Prov. Bur. der Winterhulp te Middelburg een bedrag van 1617.42 overge maakt als bijdrage van de mede werkers en arbeiders dezer firma te VHssïngen, welke een half uur of een kwartier van hun uurloon per week afstonden aan Winter hulp Nederland. V Nu de eerste Zeeuwsche tournee van de gemeenschap „Vreugde en Arbeid" van het N.A.F. ten einde is, kunnen wij constateeren, dat de belangstelling overal buitengewoon groot is geweest. Het „lach-cabaret" trok steeds volle zalen en de werkers hebben dan ook volop kunnen genieten van hetgeen door de artisten op prettige wijze werd -gebracht. Er is dan ook menig refrein tje meegezongen en de stemming was overal opperbest. Er kan gerust ge zegd worden, dat Vreugde en Arbeid hiermede iets heeft gebracht waaraan reeds lang behoefte bestond. Naast de vele ontspanningsbijeen komsten vraagt Vreugde en Arbeid thans ook de aandacht voor de door haar afdeeling „Volksontwikkeling" vanaf half October georganiseerde avondscholen voor volwassenen, talen en E.H.B.O.-cursüssen. De A.V.V. stelt ieder in staat zijn algemeene ontwikke ling te verhoogen en heeft als verplicht te vakken Nederlandsche taal en kenis van volk en land op het programma staan, terwijl eventueel ook onderricht gegeven kan worden in rekenen en handschriftverbetering. Voor de meer gevorderden worden talencursussen Fransch, Duitsch, En- gelsch en Italiaansch gehouden, terwijl daarenboven ook een E.H.B.O.-cursus niet vergeten wordt. Om een ieder in staat te stellen aan dit werk deel te nemen, zijn de lesgel den zoo laag mogelijk gehouden. Ook op sportgebied worden lesavon- den voorbereid en wanneer de belang stelling voor deze cursussen even groot blijkt te zijn als voor ontspanningsavon den, zal Vreugde en Arbeid ook met deze ontwikkelingsavonden velen hel pen om meer vreugde in het leven te Krengen, een doel dat zeer zeker aller medewerking verdient. Tenslotte zij nog gemeld, dat zooveel mogelijk ledën als niet-leden van het N.A.F. als deelnemer kunnen worden ingeschreven. Men dient zich hiervoor ten spoedigste aan te melden bij het plaatselijk N.A.F.-kantoor, de N.A.F boden of de Sociale Voormannen. Kameracidskes en Kameraden, de dag van St Nicolaas nadert, en het is nu reeds tijd te bepalen welke verrassingen men elkander zal bezorgen. Wij kunnen U nog aan vele dingen helpen, te veel om alles op te simmen, BOEKWERKEN Het Nationalisme en Socialisme van de N.S.B. FOTO'S VAN DEN LEIDER met en zonder lijst VLAGGEN N.S.B. en O.B.B.-vlaggen. TAFELVAANTJES N.S.B., W.A., Jeugdstorm en N.S.V.O. Nationalisme van de N.S.B3.25 Socialisme van de N.S.B>f 3.50 Van de Vos Reijnaerde „1-55 De Nationaal-Socialistische Alma nak 1943 1.70 Mijn Kamp „4.70 Moeder,» vertel eens wat van Adolf Hitler? „.3.90 De vreemde storm „1.50 Het Bloedbad van Abbeville 1.50 Brandende kwesties, Max Blokzijl 2.50 Luisteraars antwoorden, M. Blok zijl 2.10 Ras en toekomst 3.65 Nogmaals liet verraad der N.S.B. 0.95 Idee en gedaante van het Groot Duitsche Rijk A„.2.5Q Het overwonnen Frankrijkm-- 1.93. Zes eeuwen Engeland 4.10% Dollarvlucht -.4.50 IJslapdruiters „4.75 Wegen der hedendaagsche stra tegie „3.90 Beknopte rassenkunde der Ger- maansche Volken 3.25 Revolutie in de opyoeding „4.50 Kooplieden van den keizer „4.90 Hij leefde om te bouwen „4.90 Vrijmetselarij 2.95 En vele andere werken. Alles verkrijgbaar bij Diensthuis N.S.B., Koningstraat 4, Goes. Kringhuis N.S.B., Kromme Weele 19, Middelburg. Kringhuis N.S.B., Burgem* Geijlstraat, Temeuzen. Verder te bevra gen bij alle Groepsleiders.

Zeeuwsche Stroom | 1942 | | pagina 2