Eindelijk een nieuw woningproject in Zierikzee: Poortambacht 10. n Passende hypotheek kan nu einde. is een uitstekend fundament b Ruime openingstijden Rabobank i Wat betekent de Euro voor uw bedrijf? Bericht voor ondernemers: Op donderdag is uw Rabobank te Zierikzee doorlopend geopend tot 20.00 uur en zelfs op zaterdag"') van 10.00 tot 12.30 uur. Dat geeft u meer tijd om uw bankzaken te regelen, zonder dat u zich hoeft te haasten. Hebt u nóg geen tijd dan komt de Rabobank gewoon naar toe. 's Avonds, in het weekend, het maakt niet uit. Wij regelen uw bankzaken wanneer het uitkomt. Hoofdkantoor Zierikzee. Verder kantoren te: Renesse Brouwershaven Haamstede Nieuwerkerk Scharendijke Rabobank Rabobank Schouwen-Zierik zee, want daar vindt u finan cieel adviseurs die garant staan voor een deskundig en persoonlijk advies. Een team van specialisten dat perfect op elkaar is ingespeeld. Dus ook wanneer u denkt aan een woning in Poort ambacht 10. Maak nu alvast een afspraak, zodat u straks verzekerd bent van een uitste kend fundament. Rentepercentage vanaf 4%. Rentewijzigingen voorbehouden. /i-N I I .1 I In Zierikzee lijk uw woon wens in vervul ling gaan. Rabobank Binnenkort start hier een nieuw woningproject: Poortambacht 10. Stuk voor stuk droompa- leisjes waar u echt op hebt zitten wachten. Maar mis schien denkt u tegelijkertijd: is het financieel wel allemaal haalbaar Denkt u dan ook eens aan Bijdevaate Makelaardij en Wij zijn gek op antiek. Behalve als het om pensioenconstructies gaat. WOENSDAG 19 NOVEMBER 1997 HET EXTRA NIEUWSBLAD De Rabo Euroverkenner is een computer programma* dat u helpt bij de overgang van de gulden naar de euro. Aan de hand van een vragenlijst zet het de gevolgen voor uw bedrijf snel op een rijtje. In een kwartier weet u wat de euro voor uw onderneming gaat betekenen. Meer weten? Kom dan even langs bij de Rabobank Schouwen-Zierikzee. Ook voor ondernemers die niet over een PC beschikken, heeft de Rabobank een passende oplossing. Geldt ook voor kantoor Haamstede. Een publicatie van: Schouwen-Zierikzee Havenpark 4 4301 CD Zierikzee Tel. 0111-418500 tueel Rabobank Schouwen-Zierikzee Uw Adviseurs: Marius Blom 0111-418552 HenkPairoux 0111-418553 Annelies Vermuë 0111 -418538 Commerciële Binnendienst 0111-418559 Bijdevaate Makelaardij Schouwen-Zierikzee Uw Adviseurs: Tonny Merle Anton Verbraak Wim Wenn ing Edwin van de Plasse Tel.: 0111 -412577, fax: 0111 -417503 bijdevaate makelaardij onroeren.d goed verzekeringen en hypothe ïkadvies Kiezen voor antiek is iets heel persoonlijks. Dat geldt ook voor uw financieel advies. Daarom heeft u altijd meer aan het Rabobank Persoonlijk Financieel Advies®. Een plan dat u samen maakt met de financieel adviseur van de Rabobank, bij u thuis of op de bank. U bepaalt eerst uw financië le wensen en behoeften. Daarna worden samen met u, op basis van uw persoonlijke situatie, alle mogelijkheden op het gebied van financieren, sparen, verzekeren en beleggen optimaal op elkaar afgestemd. Uiteraard inclusief alle daarbij behorende fiscale aspecten. Met als doel: een wel overwogen advies dat ook in de toekomst z'n waarde blijft bewijzen. Uw adviseurs: Rob Kroesbeek Bert van den Bos Rudi de Maayer 0111-418555 0111-418554 0111-418505 De Rabobank Schouwen-Zierikzee herkent u door: Uitgebreid dienstenpakket op bet gebied van beleggen, verzekeringen en pensioenen Scherpe tarieven voor sparen en lenen Deskundige adviseurs Lokale betrokkenheid, al bijna 100 jaar Snelle afwikkeling van uw vragen of opdrachten I

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1997 | | pagina 3