Rabobank Kortingen tot 36% Tot zaterdagmorgen Met de Rabobank sta je er niet alleen voor. Hoofdkantoor Zierikzee. Uitslapen? Wij wel, zeker op zater dagmorgen. Tussen 10.00 en 12.30 uur zitten we altijd gereed om u van advies te dienen. (Overigens, donderdags zijn we in Zierikzee doorlopend tot 20.00 uur geopend.) Heeft u helemaal geen tijd om langs te komen? Bel en maak een afspraak met een van onze adviseurs, 's Avonds of in het weekend, het maakt niet uit. Wij regelen uw bankzaken wanneer het uitkomt. Schade? Bel 013-5801234. Hypotheek zonder huizenhoge lasten? Onbezorgd pensioenadvies? Persoonlijk verzekeren? De Rabobank maakt autorijden nog leuker. We hebben de tarieven van onze autoverzekeringen drastisch laten zakken met kortingen die pas stoppen bij 36% (excl. no-claim- korting)! Daar moet u meer van weten... Maak daarom een tussenstop bij de Rabobank Schouwen- Zierikzee of bel 0111-418500. Wij verzekeren u nu al dat ons gesprek u meer zal opleveren dan u denkt. Renesse Brouwershaven Haamstede Nieuwerkerk Scharendijke WOENSDAG 17 SEPTEMBER 1997 HET [XTRA NIEUWSBLAD Een publicatie van: Rabobank Schouwen-Zierikzee Havenpark 4 4301 CD Zierikzee Tel. 0111-418500 De nieuwe autoverzekering van de Rabobank in Zierikzee of Haamstede. Bij elke schade belt u voortaan dit nummer, dat bovendien 24 uur per dag bereikbaar is. U krijgt meteen iemand aan de lijn die verstandige adviezen geeft en die de schade-experts voor u aan het werk zet. Maak dan een afspraak met één van de hypotheek adviseurs van de Rabobank, die prima thuis is in de woningrparkt. Dan krijgt u precies te weten hoeveel hypotheek u nodig hebt, welke vorm bij u past en met welke fiscale gevolgen u te maken krijgt. (Rente thans vanaf 3,7%.) Of u nu in loondienst bent of eigen baas, u wilt straks een goed pensioen. Maar er zijn zoveel manieren om een vermogen op te bouwen dat wij u aanraden u persoonlijk te laten adviseren. Een optimaal eindresultaat is dan snel geregeld. Onze deskundige adviseurs helpen u graag. Dat regelt u zo bij de Rabobank Schouwen- Zierikzee. Daar combineren ze financiële diensten met verzekeringen van Interpolis. Snel, gemakke lijk en goed geregeld. Heel persoonlijk en niet duur. Informeer bij één van onze verzekeringsadviseurs. Verder kantoren te: De Rabobank Schouwen-Zierikzee herkent u door: Uitgebreid dienstenpakket op bet gebied van beleggen, verzekeringen en pensioenen Scherpe tarieven voor sparen en lenen Deskundige adviseurs Lokale betrokkenheid, al bijna 100 jaar Snelle afwikkeling van uw vragen of opdrachten 1 V

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1997 | | pagina 4