vso: ZIJ WERKEN AAN HÜN IDEALEN! MENSEN LEREN VAN ELKAAR Voor al uw FEESTEN en PARTIJEN Gemeente Schouwen-Duiveland HELE COLLECTIE'97 nu op alle kinderlwandel wagens Babifêhcp Bio-Medisch Centrum PRENATAL STOPT WOENSDAG 10 SEPTEMBER 1997 HET EXTRA NIEUWSBLAD Hatfieldpark 3, Zierikzee Postbus 5555 4300 JA Zierikzee telefoon: 0111-452000 fax: 0111-452452 SERVICEPUNTEN VAN START Vanaf woensdag 17 september breidt de gemeente lijke dienstverlening uit. U kunt dan bij de vestiging van de plaatselijke Rabobank in Burgh-Haamstede en Bruinisse terecht voor allerlei producten van de afdeling Burgerzaken: paspoort Europese Identiteitskaart rijbewijs uittreksel uit de basisadministratie (GBA) pas 65 werkboekjes in het kader van het rijtijdenbesluit verklaring omtrent gedrag verhuizing/vestiging binnen de gemeente (de aanna me) Wvg-strippenkaarten uittreksel burgerlijke stand (op aanvraag) dagventvergunningen eigen verklaring voor vernieuwing rijbewijs verklaring omtrent gedrag De service is klaar terwijf u wacht. Tijdens de ope ningstijden van de Rabobank kan iedereen boven dien terecht voor de inzage van stukken die betrek king hebben op het gebied rondom het servicepunt (bestemmingsplannen en dergelijke) en voor inzage van raads- en commissiestukken. Er zijn ook gemeentelijke folders verkrijgbaar. Beide servicepunten zijn gevestigd in de Rabobank Burghseweg 48 Lange Ring 2 4328 LB Burgh-Haamstede 4311 BD Bruinisse 0111 -651393 0111 -482610 Het gemeentelijk loket is maandag en woensdag geopend van 9.00 - 11.00 uur. Voor gemeentelijke folders en inzage in stukken, kunt u terecht tijdens de openingstijden van de Rabobank. Voor informatie buiten openingsuren van het servicepunt: afdeling Burgerzaken, 0111 - 452222. Naast de twee servicepunten heeft de gemeente ook een informatiepunt gevestigd in het VW-kantoor, Markt 2 in Brouwershaven. Telefoon: 0111 - 691940. Dit is bedoeld voor gemeentelijke folders en inzage van raads- en commissiestukken en stukken met betrekking tot Brouwershaven en omstreken (bestemmingsplannen en dergelijke) en algemene informatie over de gemeente. Tot 15 september is dit informatiepunt maandag t/m zaterdag tussen 9.00 - 12.00 en 13.15 -17.00 uur geopend. Van 16 septem ber tot 1 november geopend van 9.00 -13.00 uur. SPREEKUUR COLLEGE In verband met de opening van de servicepunten maandag 15 september, gaat het spreekuur van bur gemeester mr. J.J.P.M. Asselbergs niet door. Ook het spreekuur van wethouder mevrouw G.J. Van de Velde-de Wilde en de heer ir. C. W. Veerhoek vervalt. U kunt de 15e wel terecht voor het spreekuur van 10.00 tot 11.00 uur van de wethouders mevrouw P.W. Berrevoets-Ringelberg, de heer D. van der Wekken. Na een afspraak met het bestuurssecretari- aat (0111 -452376) kunt u ook op een ander tijdstip een gesprek aangaan met een van de collegeleden. OPEN MONUMENTENDAG Zaterdag 13 september is het weer monumenten dag. Tussen 10.00 en 17.00 uur staan op Schouwen-Duiveland de deuren van in totaal 42 monumenten wagenwijd open. Het thema dit jaar is historische schoolgebouwen. Belangstellenden kunnen de Burghse Schoole In Burgh en de open bare basisschool In Sirjansland bezoeken. Nieuw dit jaar is dat ook het mini-scheepvaartmuseum in I Viane, de meestoot Willem lil In Noordgouwe en het pand aan de Oude Haven 55 in Zierikzee toe gankelijk zijn. In het kader van het evenement Zierikzee Monumentaal verzorgt het Russische duo Victor en Vladimir een lunchconcert bij de Vismarkt. Ensemble Alteklein Is te horen in het centrum en Maurice Leenaars treedt op in het stadhuis in de Meelstraat. Volksdansgroep Neha/ennia is onder de Beuze drie keer te zien In de dansserie van Mazurka tot Boerenplof. In de Vierschaar van het stadhuis is tussen 10.00 en 12.00 uur een archeo logisch spreekuur, terwijl de Trouwzaal deze dag als filmzaal fungeert voor de film Elf Eeuwen Zierikzee. Voor het eerst er is dit jaar een kinder activiteit. Stichting Drakenvuur i.o. biedt een doorlopend programma aan in de Vierschaar van het stadhuis over ridders en draken. Wie meer wil weten over de achtergronden van de verschillende monumenten kan bij de VW-kanto- ren en de opengestelde monumenten een brochu re met achtergrondinformatie en een routekaartje halen. SPREEKUUR EN FRACTIEVERGADERINGEN POLITIEKE PARTIJEN Donderdag 18 september houdt D66 spreekuur in het gemeentehuis, ledereen is welkom tussen 18.30 en 19.30 uur. Op dezelfde avond is het spreekuur van de WD, aanvang 18.30 uur. Belangstellenden voor dit spreekuur kunnen gebruik maken van de achter zijde van het gemeentehuis (bellen). Het CDA houdt spreekuur voorafgaand aan de frac tievergadering. Maandag 22 september start het spreekuur van het CDA om 19.30 uur (bellen aan de achterzijde van het gemeentehuis). De fractieverga dering begint om 20.00 uur. Op dezelfde avond, de 22e, vergadert de fractie van de RPF, aanvang 19.30 uur. Ook de fractie van de SGP/GPV vergadert 22 september om 19.30 uur. COLLECTES In de periode van 7 tot en met 13 september collec teert de Nederlandse Organisatie voor Kanker bestrijding. Een week later (van 14 tot en met 20 sep tember) kunt u een collecte verwachten van het Prinses Beatrix Fonds. WET RUIMTELIJKE ORDENING Burgemeester en Wethouders maken bekend dat met ingang van 11 september 1997 gedurende een termijn van zes weken, voor iedereen het bes/uit van Gedeputeerde Staten van Zeeland van 12 augustus 1997 ter inzage ligt. Dit betreft de goedkeuring van het besluit van de gemeenteraad van 27 februari 1997, tot vaststelling van het bestemmingsplan Riekusweel, 2e herziening. Voor degenen die zich tijdig met bedenkingen tot Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben gewend en voor belanghebbenden die kunnen aantonen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest zich tijdig met bedenkingen tot Gedeputeerde Staten te wen den, bestaat de mogelijkheid om gedurende genoemde termijn van zes weken tegen de goedkeu ring van het bestemmingsplan beroep in te stellen en eventueel een verzoek om voorlopige voorziening in te dienen. Een beroepschrift c.q. een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Afdeling Bestuursrechtspraak, Postbus 20019, 2500 EA te Den Haag. Artikel 19 Wet op de Ruimtelijke Ordening De burgemeester van Schouwen-Duiveland maakt bekend dat door het gemeentebestuur van Schouwen-Duiveland verzocht is medewerking te verlenen aan de bouw van een gemeentewerkplaats aan de Straalweg te Zierikzee, kadastraal bekend gemeente Schouwen-Duiveland, Zierikzee, sectie K nr. 652 (gedeeltelijk). Het verzoek is in strijd met het bestemmingsplan "Buitengebied", maar in overeenstemming met een gedeeltelijke herziening. Burgemeester en wethou ders zijn bereid de gevraagde medewerking te verle nen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 50, lid 5 van de Woningwet. Medewerking kan echter pas worden verleend nadat gedeputeerde staten van Zeeland de verklaringen van geen bezwaar hebben afgegeven; deze verkla ringen kunnen pas worden aangevraagd nadat ieder een gedurende de termijn van ter-inzage-legging in de gelegenheid is gesteld van het verzoek om mede werking kennis te nemen en daartegen bedenkingen in te dienen. Het ingediende verzoek met achterliggende stukken ligt met ingang van 11 september gedurende twee weken voor iedereen op het gemeentehuis ter inza ge. Gedurende de hierboven genoemde termijn kan een ieder bedenkingen schriftelijk naar voren bren gen bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 5555, 4300 JA Zierikzee. VOORBEREIDINGSBESLUITEN De burgemeester van Schouwen-Duiveland maakt bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 4 september 1997 heeft besloten dat: a. een herziening van het bestemmingsplan "Dreischor Kom" wordt voorbereid voor het per ceel Ring 13, Dreischor, kadastraal bekend gemeente Schouwen-Duiveland, Brouwershaven, sectie K nr. 280; b. een herziening van het bestemmingsplan "Kom Oosterland" wordt voorbereid voor een gedeelte van de Wilgenstraat, Oosterland, kadastraal bekend gemeente Schouwen-Duiveland, Duiveland, sectie B nrs. 1107 en 1142; c. een herziening van het bestemmingsplan Bruinisse "West" wordt voorbereid voor de perce- len t Hoefje 8 en 10, Bruinisse, kadastraal bekend gemeente Schouwen-Duiveland, Bruinisse, sectie G nrs. 878 en 879; d. een herziening van het bestemmingsplan "Renesse Kom, 2 herziening" wordt voorbereid voor de percelen Hogezoom 202 en 204, Renesse, kadastraal bekend gemeente Schouwen-Duiveland, Westerschouwen, sectie A nrs. 323, 325 en 880. Genoemde besluiten met bijbehorende kaarten lig gen met ingang van 11 september 1997 op het gemeentehuis voor een ieder ter inzage en treden op deze datum in werking. Volgens artikel 8:5 van de Algemene Wet Bestuursrecht zijn dergelijke raadsbesluiten van beroep uitgesloten. Het is dan ook niet mogelijk hier tegen bezwaren in te dienen (artikel 7:1 AWB). KLACHTENREGELING BESTUURDERS Burgemeester en wethouders maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 4 sep tember 1997 de "klachtenregeling bestuurders, gemeente Schouwen-Duiveland" heeft vastge steld, De klachtenregeling treedt in werking op 18 september. Deze regeling en de achterliggende stukken liggen ter inzage in het gemeentehuis en bij de klachtencotrdinator In het stadhuis. Eerder al heeft de gemeente een klachtenregeling voor ambtenaren vastgesteld. Met beide klach tenregelingen wil de gemeente signalen van de burgers serieus nemen en werken aan een (riarrt- gerichte organisatie. Heeft u een klacht, dan kunt u terecht bij de klachtencoördinator K. de Vlaam, Meelstraat 8 in Zierikzee, telefoon: 0111 - 454466. U kunt uw ongenoegen ook schriftelijk kenbaar maken: postbus 5555,4300 JA Zierikzee. TERINZAGE LEGGING Alle bovengenoemde stukken liggen van 9.00 tot 16.Q0 uur ter inzage in het gemeentehuis, Hatfieldpark 3 te Zierikzee. Op donderdagavond kunt u tot 19.30 uur terecht. Tegen betaling van de kosten kunnen hiervan kopieën worden verkregen. Vanaf woensdag 17 september zijn algemene stuk ken ook in de servicepunten en het informatiepunt in te zien.- Besluiten over de regio van Bruinisse zijn in te zien in het servicepunt Bruinisse, terwijl stukken met betrekking tot de westelijke regio in het service punt Burgh-Haamstede zijn in te zien. Informatie over de regio rondom Brouwershaven is te verkrijgen in het informatiepunt in Brouwershaven. BELEID COFFEESHOPS SOFTDRUGS In de vergadering van 4 september 1997 heeft de gemeenteraad een besluit genomen over het soft drugsbeleid. De raad heeft de zogenaamde nuloptie als beleidsstandpunt inzake de verkoop van soft drugs onderschreven. Het kiezen voor de nuloptie houdt in dat verkoop van softdrugs vanuit coffees hops niet wordt gedoogd. Feitelijk is hiermee de komst van een coffeeshop geblokkeerd. Hiermee stemt de gemeenteraad niet in met het voorstel van een regionale werkgroep om het ged oogbeleid in de regio Oosterscheldebekken vorm te geven door het toestaan van "legale" coffeeshops in de gemeenten Goes en Schouwen-Duiveland. Gemeente Schouwen-Duiveland heeft de volgende argumenten voor een'nuloptie aangevoerd: de voormalige gemeenten op Schouwen-Duive land hebben allen ingestemd met een eerder door de voormalige gemeente Zierikzee ontwikkeld beleid met de nadruk op preventie; het college verwacht dat er geen maatschappelijk draagvlak aanwezig is voor een gedoogbeleid; dit standpunt is onderschreven door de Werkgroep Verslavingszorg Schouwen-Duiveland; de situatie op Schouwen-Duiveland is wezenlijk anders dan die bijvoorbeeld-in Goes; het gedogen van een coffeeshop in bijvoorbeeld Zierikzee zal een aanzuigende werking hebben op toeristen in de Westhoek van de gemeente; vestiging van een coffeeshop zal leiden tot versto ring van de openbare orde en een aantasting van het woon- en leefklimaat. Met uitzondering van de fracties van GroenLinks en D66 stemden alle partijen in met het genoemde voorstel in. Overigens stemde de hele gemeenteraad in met het voorstel voor het regionaal opgëstelde (soft-)drugspreventiebeleid. Dit beleid is enkele jaren geleden al in gang gezet. De gemeenteraad heeft besloten om meer geld uit te trekken voor het werk van de coördinator verslavingszorg. AFSLUITING WEGEN Burgh-Haamstede Burgemeester en Wethouders maken bekend dat in verband met de herinrichting van de Ring en de Noordstraat, de Noordstraat gedeeltelijk wordt afge sloten voor doorgaand verkeer. Deze afsluiting geldt van maandag 15 september tot en met vrijdag 7 november. Via borden wordt een omleidingsroute door de Bernhardstraat en Kraaijesteinweg aange geven. Na deze periode volgt een gedeeltelijke afsluiting van de Ring tot en met woensdag 17 december. Tijdens deze afsluiting is de Noordstraat is weer open voor alle verkeer. Renesse Burgemeester en wethouders van Schouwen- Duiveland maken bekend dat de Zeeanemoonweg en de Zeedistelweg in verband met een herinrichting afgesloten worden voor doorgaand verkeer. Deze afsluiting geldt voor de periode van maandag 15 september tot en met vrijdag 21 november 1997. Door middel van borden wordt een omleidingsroute aangegeven. Overlast van de afsluitingen De afsluitingen duren zoveel korter of langer duren als mogelijk, dan wel noodzakelijk blijkt. De gemeen te realiseert zich dat' de werkzaamheden overlast bezorgen en probeert de hinder zoveel mogelijk te beperken. CONCEPT-PROGRAMMA WELZiJNSSUBSIDIE Burgemeester en Wethouders maken bekend dat vanaf maandag 8 september tot en met 19 septem ber 1997 het concept-welzijnsprogramma 1998 ter inzage ligt. ledereen kan in deze periode schriftelijk op het concept-programma reageren. Dit welzijns- programma bevat de structurele subsidies voor 1998. Burgemeester en Wethouders hebben dit con cept-programma voorlopig vastgesteld. Op grond van de inspraak en het nog te voeren overleg biedt het college een (eventueel herziene) versie voor advies aan aan de commissie Maatschappelijke Aangelegenheden. Deze vergadering is maandag 10 november. Vervolgens komt het concept, voorzien van het commissie-advies, ter sprake in de gemeen teraad. Dinsdag 16 december 1997 gaat de gemeen teraad over tot definitieve vaststelling van dit pro gramma. Het college heeft bij de vaststelling van het concept- welzijnsprogramma een aantal uitgangspunten geformuleerd. Samengevat luiden deze als volgt: In principe ongewijzigde voortzetting van het beleid van de voormalige gemeenten. Het is niet haalbaar om op een veelheid van taakvelden nu al tot harmonisatie te komen. Toepassing van een maximale verhoging ten opzichte van het subsidiebedrag 1997 met 2%. Compensatie van de gevolgen van de afgesloten CAO welzijn 1996 -1998 voor die instellingen waar bij de personeelskosten onderdeel uitmaken van de subsidiegrondslag. Bij nieuwe of herziene sub sidiegrondslagen zal het uitgangspunt gaan gelden dat geen automatische koppeling blijft bestaan tussen het subsidiebedrag en CAO-wijzigingen. In beginsel een gelijkblijvend budget bij harmonisa tie van 'subsidie-clusters'. Alleen een verhoging van het subsidiebedrag indien de grondslag dit toelaat en de verhoging een gevolg is van toename van het gebruik. KAPPEN VAN BOMEN? DENK AAN EEN VERGUNNING! Als u van plan bent om bomen te rooien, dan is het goed om te weten dat daar een vergunning voor nodig is. Dit is opgenomen in de Algemeen Plaatselijke Verordening. Er zijn ook bijzondere voor schriften en aanwijzingen voor herplant- en instand- houdings- verplichtingen. Een kapvergunning kunt u aanvragen bij het collëge van Burgmeester en Wethouders. INFORMATIE VOOR BEWONERS IN HET BUITEN GEBIED Gemeente Schouwen-Duiveland werkt aan een goede informatievoorziening voor de burgers. Momenteel adverteert de gemeente wekelijks in Het Extra Nieuwsblad. Deze krant bereikt helaas niet alle woningen in het buitengebied. Dit geldt overigens voor alle kranten. De gemeente streeft echter wel naar een bereik van alle burgers. Daarom heeft het college besloten om mogelijke kandidaten op te roe pen een offerte in te dienen voor het wekelijks opma ken en drukken van een gemeentepagina (variërend van eenderde tot een gehele krantenpagina), waarbij de tijd tussen de aanlevering van de kopij en de ver spreiding maximaal twee dagen bedraagt. Daarnaast vraagt zij deze pagina huis-aan-huis te verspreiden onder 100% van de woon-adressen op Schouwen- Duiveland. Bovendien wil het college een prijsopga ve voor aanvullende verspreiding, zoals bijvoorbeeld de gemeentekrant. Bedrijven kunnen een aanbod doen voor de rubriek in een krant, maar wellicht zijn er ook mogelijkheden voor een separate verspreiding (eventueel met recla mevermeldingen, die voldoen aan de door de gemeente gestelde eisen). Naast prijs let het college Openingstijden: dagelijks van 9.00-16.00 uur en donderdag aansluitend tot 19.30 uur. Afdeling Sociale Zaken: alleen 's ochtends en voor WVG-zaken en de gemeentelijke Kredietbank uitsluitend op afspraak ook 's middags. ook op kwaliteit van het aanbod, bijvoorbeeld in hoe verre de uitingen (en de vorm daarvan) passen in het imago van de gemeente. Reacties zijn in te dienen tot uiterlijk dinsdag 16 september. Vooralsnog blijft de gemeenterubriek in het Extra Nieuwsblad staan. BOUWVERGUNNINGEN Aangevraagde bouwvergunningen en meldingen bouwvoornemen (artikel 41): •Zeelandcamping Ginsterveld, wijzigen bouwver gunning d,d. 25/4/83 (bouw dienstgebouw) J.J. Boeijesweg 45 te Burgh-Haamstede; J. den Hengst, bouw dakkapel Zevengetijstraat 8 te Zierikzee; M. Kamerling, plaatsen blokhut Bremweg 15 te Renesse; M. Slingerland, plaatsen blokhut Leeuwenburg 15 te Oosterland; gemeente Schouwen-Duiveland, plaatsen speel- elementen bij ijsbaan St. Joostdijk te Oosterjand; J.L. Daenen, veranderen garage Boeijesbosch 24 te Oosterland; M.A. Ramondt, bouw tuinhuisje Vlakestraat 11 te Zierikzee; J.H. van Gils, bouw veranda Christinastraat 1 te Zonnemaire; A.B. v.d. Bout, plaatsen tuinhuisje 's Gravenmeet 4 te Burgh-Haamstede; M. Bams, bouw tuinhuisje Hoogerwerfsweg "de Tong 19" te Bruinisse; A. van der Maas, bouw tuinhuisje Platte Capelledijk 2 te Nieuwerkerk; J.C. Folmer, plaatsen blokhut Schouwenbank 53 te Zierikzee. Tegen deze aanvragen kunnen nog geen bezwaren worden ingediend. B. Verleende bouwvergunningen M.C. Jonker, vergroten winkel Zeeanemoonweg 8 te Renesse (verz. 2/9/97); Villa Service, vergroten woning/bouwen berging Geertruidlaan 7 en 9 te Ouwerkerk (verz. 2/9/97); C. Clerx, vergroten, woning Stoofweg 4 te Noordgouwe (verz. 2/9/97); R.J. Bom, bouwen eengezinswoning Kapelleweg 8a te Scharendijke (verz. 2/9/97); S. v.d. Berg, verbouwen bijgebouw Nieuwstraat 26 te Bruinisse (verz. 2/9/97); R. van Heijzen, aanbouwen tochtportaal Sluispad 25 te Burgh-Haamstede (verz. 2/9/97); N.V. Delta Nutsbedrijven, bouwen spoelwaterver- werkingsreservoirs A. v.d. Weijdeweg 6 te Burgh- Haamstede (verz. 2/9/97); Mw. Van Gastel-Adriaenssens, bouwen woning Bettewaardsedijk 13 te Zierikzee (verz. 2/9/97); C.A. Bom, bouwen eengezinswoning Kapelleweg 8b te Scharendijke (verz. 2/9/97); Bouwbedrijf Louwerse, bouwen woning met gara ge Kapelleweg 6c te Scharendijke (verz. 2/9/97); C.C.Th. Rietberg, verbouwen woning Klaproosweg 9 te Burgh-Haamstede (verz. 2/9/97); Verleende vergunningen met toepassing van art 15WRO: Camping Duinhoeve, bouwen berging Scholder- laan 8 te Renesse (verz. 2/9/97); W. Bode, bouwen tweede dienstwoning Hoogen- boomlaan 40 te Renesse (verz. 2/9/97). Verleende vergunning met toepassing van art. 17 WRO: Hanse Hanse B.V., plaatsen tijdelijke kantoorunit Haringvlietplein 8 te Zierikzee (verz. 2/9/97). C. Positieve reacties op melding bouwvoorne men: L. Schilperoord, bouwen, garage/berging Mulock- straat 10 te Zierikzee (verz. 2/9/97); H.F. Schulz, bouwen tuinhuisje Hoogerwerfsweg, De Tong 105 te Bruinisse (verz. 2/9/97); T.S.T.P. B.V. bouwen berging Haven Zuidzijde 22 te Brouwershaven (verz. 2/9/97). Positieve reactie met toepassing van art 50 lid 5 Woningwet: J.E. Erbrink, plaatsen tuinhuisje Rijksweg 27 te Nieuwerkerk (verz. 2/9/97). Belanghebbenden kunnen tegen de vergunningen en positieve reacties genoemd onder B en C bezwaar indienen bij Burgemeester en Wethouders. Het bezwaarschrift moet binnen zes weken na de dag van verzending van de vergunning/positieve reactie schriftelijk zijn ingediend. Het bezwaarschrift moet tenminste bevatten: naam en adres van de indiener, dagtekening, een omschrijving van het besluit waar tegen het bezwaar is ingediend en de motivering van het bezwaar. Onze collectie 1997 moet ruimte maken voor de modellen/kleuren 1998 ECHT ALLES VOOR UW BABY ST. DOMUSSTRAAT 25 - TELEFOON 0111 -412341 Idmmtritnc* -1>rrtxj VSO stuurt geen geld of graan naar de Derde Wereld, maar mensen. Zonder deze vakmensen met werk ervaring in onderwijs, gezondheidszorg, landbouw of techniek zijn vele hulpprojecten kansloos. Gelooft u nog in idealen? Solliciteer dan als VSO-vrijwilliger. Of vraag nu de folder van de VSO-vnendenkring aan. VSO Nederland Hooghiemstraplein 142, 3514 AZ Utrecht Telefoon 030 - 27 69 231. Gironummer 92„ Acupunctuur Alle pijntherapicên, zoals migraines, nig- en nekklachtcn etc.. verlammingen en onbegrepen pijnklachlcn. Chelatietherapie De moderne Amerikaanse infuusthcrapie voor ban-, blocdvatcnziekten, reumatoide en veroudcringsklachten, zowel therapeutisch als voorkomend. HCG gewichtsverliestherapie De gezonde en verantwoorde manier om overgewicht kwijt te raken. Bel voor een afspraak, literatuur en informatie: ma„ di., do. en vr. van 10.00 tot 16.00 uur. P.J.C. Riethoven, arts. Wijngaardstraat 37 - Goes Tel. 0113-223999 ma.di.. do. Verzckcrings- en ziekenfondsvergoeding Ook voor ons onverwachts heeft Prenatal besloten het filiaal in Zierikzee te sluiten met ingang van 15 september. Wij kunnen u nog van dienst zijn t/m zaterdag. Onze klanten willen we hartelijk bedanken voor gestelde vertrouwen al deze jaren. Fam. NIKOUC HOTEL CAFE - RESTAURANT «0111-652229 Fam. J. de Vlieger Ro'stoelvriendelijk _Qok het toilet Noordstraat 2 - 4328 AL BURGH-HAAMSTEDE

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1997 | | pagina 7