Gratis chipgeldverzekering (voor ondernemers) HUREN OF KOPEN? GRATIS FAXSERVICE BELEGGINGEN RaboKompas Reiswijzer Met de Rabobank sta je er niet alleen voor. U heeft een huurhuis. Maar wat koopt u daar nou voor? Bel de Rabo Hypotheeklijn: 06 92 79. Rabobank Schouwen-Zierikzee Je bromfietsverzekering: zó geregeld bij de Rabobank Rabobank De Rabobank Schouwen-Zierikzee herkent u door: Nummer 10, mei 1997 een publikatie van Rabobank Schouwen-Zierikzee Havenpark 4 4301 CD Zierikzee telefoon 0111-418500 fax 0111-412962 Rabobank Actueel JL Op dit moment worden 500 klanten van onze bank in het bezit gesteld van de Chipknip. Nuttige informatie vlak voor vertrek Snel en eenvoudig al uw vakantiebankzaken regelen Betalen in het buitenland Bellen met thuis èn met de Rabofoon Hulp bij ongèvallen in het buitenland Vergeet deze folder voor uw vakantie niet af te halen! Hoeveel huur betaalt u nu per maand En weet u zeker dat dat bedrag lager is dan de maandlasten als u een huis zou kopen? Weet u zelfs dat bet geld dat u betaalt voor een eigen woning niet weg is? Dat u bet kunt zien als een manier van sparen? Immers, met het betalen van uw bypotheeklasten bouwt u een eigen vermogen op. Dat maakt bet kopen van een huis niet alleen interessant, maar ook voordeliger. Of bel rechtstreeks onze hypotheekadviseurs via de telefoonnummers: 0111-418552 (M.H. Blom), 0111-418553 (H.J. Pairoux) of 0111-418538 (A.J.M. Vermue). Als het om beleggen gaat, speelt 'actuele informatie' een belangrij ke rol bij uw beleggingsbeslissing. Actuele informatie biedt immers de mogelijkheid om bijtijds kan sen te signaleren en te benutten. De beleggingsadviseurs van uw lokale Rabobank, R. Ie Comte en M. van der Hoeden, houden u der halve graag op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op de financiële markten met actuele beleggingstips en -strategieën. Vandaar dat de Rabobank Schouwen-Zierikzee sinds kort is gestart met een gratis FaxService voor de actieve belegger. Heeft u ook interesse om op regel matige basis op de hoogte te wor den gehouden over de laatste ont wikkelingen op de financiële Momenteel wordt in Nederland de Chipknip landelijk ingevoerd. Dat betekent dat voortaan ook kleine betalingen in warenhuis en super markt, bij benzinepomp, slager en bakker met de 'elektronische portemonnee' kunnen worden gedaan. Maar ook parkeermeters, telefooncellen en automaten. De Chipknip ivordt gecombineerd met de PIN-pas, die in korte tijd een enorme populariteit beeft gekregen. Daarmee is duidelijk dat de nieuive Chipknip voor de consument en de winkelier een uitkomst is. Rabobank heeft haar krachten op het gebied van de Chipknip ver sterkt. Resultaat: een nieuwe aan pak in de strijd om de voorkeur bij het midden- en kleinbedrijf. Naast de mogelijkheid de huidige betaalautomaat gratis uit te brei den met de Chipknip-faciliteit biedt de Rabobank nu ook een gratis chipgeldverzekering voor winkeliers. Ondernemers die klant zijn of worden bij de Rabobank, krijgen een gratis verzekering van 'chipgeld'. Verlies of diefstal van het in de nieuwe chipautomaat opgeslagen geld en eventuele risico's die verbonden zijn aan het dataverkeer van het elektronische geld zijn daarmee kostenloos gedekt. Interpolis, onderdeel van de Rabobankorganisatie, verzekert dit risico voor Rabobankklanten gratis tot een bedrag van markten?. Laat het ons dan even weten en meld uw faxnummer. De beleggingsadviseurs zijn te bereiken via faxnummer 0111-418508 of rechtstreeks via de telefoonnummers 0111-418515 (R. Ie Comte) en 0111-418510 (M. van der Hoeden). yterpolis Informeer bij de Rabobank Op je toekomstige individuele personenauto- of motorverzekering tot 15% korting Op dit moment worden 500 klanten van onze bank in het bezit gesteld van de Chipknip. Eén jaar schadevrij rijden: 10% korting op je bromfietspremie Snelle schadeafhandeling: 24 uur per dag, 7 dagen bereikbaar 2.500,Bedrijven die hun inventaris op uitgebreide condities hebben verzekerd bij Interpolis krijgen gratis een uitgebreide dek king tot 10.000, Schouwen-Zierikzee 0111-418500 Scherpe tarieven voor sparen en lenen Uitgebreid dienstenpakket op gebied van beleggen, verzekeringen en pensioenen Deskundige adviseurs Lokale betrokkenheid, al bijna 100 jaar Korte beslissingslijnen, waardoor snelheid is gewaarborgd Pro-actieve medewerk(st)ers Hoofdkantoor Zierikzee. Verder kantoren te: Renesse. Haamstede. Scharendijke. Brouwershaven. Nieuwerkerk 1 1 i K

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1997 | | pagina 3