Gemakkelijk en comfortabel credo in de mannenmode Stoere outdoor- en vrijetijdskled ing Modeweuws Mags Megamoks are here to stay Uppermen pept werksfeer op Exclusieve hemden voor modeminnende mannen HET EXTRA NIEUWSBLAD Gemakkelijke sweaters, broeken, shirts en de klassieke blazer in een nieuwe vorm. Van zakelijk en representatief tot relaxed en casual kan de man het nieuwe modeseizoen alle kanten op. Zijn favoriete kleuren zijn donkerblauw en basic naturel, aangevuld met kleine, blauw-witte ruitjes en streepjes in de shirts. Daarnaast zijn er voor dit voorjaar natuurlijke kleuren die variëren van steen kool via zachte bruintonen tot olijfgroenen. Met losse blazers, jasjes, luchtige shirts en zomerse lightweigt pants maak je het jezelf gemakkelijk en comfor tabel. Voor na het werk en in het weekend zijn er de populaire easy casuals, luchtige ruitjesshirts, dunne twill broeken, lichtgewicht blazers, katoenen truien en onverwoestbare sweaters in bright blue, warm geel en tabasco rood. Een gestreepte zijden das, katoenen sokken en sportieve riemen passen daar prima bij. Donkere jeans met een blauwe blazer over het nieuwe, blauw-wit gestreepte poloshirt. WOENSDAG 19 MAART 1997 Single-needle mouwkoppen en kapnaden benadrukken de luxe optiek van deze overhemden. Uiterst fijne stik sels en accessoires passen perfect binnen het zomerse beeld evenals de mouwsplitten voorzien van knoop en knoopsgat. De voorjaarscollectie van John Miller is breed van opzet en verdeeld over drie sfeerbeelden: re presentatief, feest en casual. Als verbindend element appelleren de hemden aan een specifieke Oxford-sfeer met daarin plaats voor college- en nautic-invloeden.Het sophisticated aspect speelt een grote rol. Dit komt ook naar voren in de keuze van de boorden. Dressboorden worden afgewisseld met semi-spread en wide-spread, button-down en tabboorden. Zelfs de pin- collar en vadermoordenaars zijn in de nieuwe collectie opgenomen. Hans Baumler in Igolstadt creëert mode voor 'mannen van de wereld'. Zakelijk en correct, maar tegelijk vlot en sportief. Kwalitatief op su bliem niveau, ongeëvenaard om van het mooiste van het leven te genieten. NO-NONSENSE IN NIEUWE'SETTING' Madras is de rode draad die door het thema 'authentics' loopt. Met kleurnuances in diverse varianten zien we deze ruiten verwerkt. Ook strepen geïnspireerd op deze dessins vormen een welko me aanvulling op de basic georiënteerde ruiten en streepjes. De aandacht trek ken de lichte structuren ver kregen door mill-washings, door linnen optieken, chan- geant-cotelé's en wafelpi- qué's in een ruitmotiefPop lins krijgen body door de hemden te voorzien van dub bele borstzakken en voor een uitgewerkte optiek te kie zen. Belangrijk nieuw ele ment is Ledüb Cotton. Een serie decente hemden waarin vooral gewerkt is met fraaie zachte pastels naast een hel der beeld in de maritieme sfeer. Hier voert de klassiek Engelse sfeer de boventoon en dat komt tot uiting in het gebruik van microruitjes op een helder wit fond, ton-sur- ton satijn effecten in fijne krijtstrepen en fil-è-fil. Sportieve ruiten en strepen voor comfortabele casual shirts, (foto's: Part Two). Mags Megamoks zijn forse, handgestikte mo cassins op een anatomisch gevormde zool. Ze zijn stoer en stevig maar vooral heerlijk draagbaar. Het unieke is de combinatie van een trendy 'streetwear'-look met spectaculair draagcom- fort. Mags zijn absoluut geen sportschoenen, maar ze zitten net zo lekker als originele sne akers. De collectie bestaat uit drie modellen: een ho ge- en een lage veterschoen. Dit alles in zo'n tien verschillende kleuren suède en vier kleu ren leer. Wat te denken van lime-groen, stra lend oranje of tijdloos zwart en wit? En voor de echte hippe vogels is er zelfs een (imitatie) kroko-leer variant. In de Verenigde Staten en in Europa dringt het besef door dat casualkleding een positieve bijdrage levert aan de werksfeer en ook door werknemers zelf hoog wordt gewaardeerd. Representatief casual is een term die de man aanspreekt. Hij is geen trendsetter, maar houdt wel nauwlettend in de gaten wat mode is. Hij stelt hoge eisen aan de kwaliteit van de kleding die hij koopt. Hij wil waar voor zijn geld en kiest kleding die meerdere seizoenen meegaat. Uppermen staat voor nette en representatieve casualkleding. Een kwaliteitsbewus te collectie herenmode, bedoeld voor de man die midden in het leven staat. Vormgeving, stofgebruik en afwer king van Europese origine bepalen de uitstraling. Resul taat is hoogwaardige casual-kleding die zowel in de vrije tijd als tijdens de dagelijkse werksfeer hoog wordt ge waardeerd. Wentworth, een voorbeeld van klassieke, avontuurlijke countrykleding met uitzon derlijk veel functionele details. aal voor Regatta ontwikkeld. De jacks zijn uitgevoerd met sneldrogende lycra man chetten, hoge kragen en zakken mét rits. In sprekende kleuren zoals lava-rood, diver se schakeringen groen, citrus-geel, navy, frost-, atlantic- en donkerblauw, effen in combikleuren. Countrykleding Klassieke, avontuurlijke countrykleding met uitzonderlijk veel functionele details. De Rough Country-lijn van Regatta biedt onder andere ademende, waterproof, wind- dichte jacks. Een voorbeeld is de Wentworth, uitgevoerd in isotex-coating met luxu euze microfibre, ruwe katoen-canvas en wol. Daarnaast is er een uitgebreide waxcollectie, fleece jacks, bodywarmers en thermi sche waterproof drieseizoenen vrijetijdsjassen en casual shirts, shorts en broeken (Foto's: Regatti). MODE DIE VOOR ZICHZELF SPREEKT Representatief Panamabindingen en cotelé's worden gebruikt als fond voor subtiele krijtstrepen. Heldere pasteltinten komen als ondergrond eveneens goed tot hun recht onder fijne strepen en onder de micro versies van de Prince de Gal les ruiten. Als Oxford-binding trekken blauw, zacht geel, abrikoos en bleek jade de aandacht. Oranje-scha keringen worden vertaald naar dress-hemden met natté fond en collegestripes. Wie erop uit trekt voor een stevige wandeling, een rugzaktocht of op de fiets, stelt ho ge eisen aan kleding en schoeisel. Die moeten praktisch zijn, gemakkelijk dragen en tegen een stootje kunnen. Regatta, een van oorsprong Engels bedrijf dat inmiddels in twaalf Europese landen is te vinden, is een van de specialisten in de kwalitatief bete re outdoor- en vrijetijdskleding. De kleding is zowel functioneel als modieus dankzij de combinatie van moderne stof fen en de toepassing van nieuwe technologieën. Toegepast worden stoffen als ribstop polykatoen, moleskin, zacht polykatoen/canvas, polyester en een hoge kwaliteit flee^ ce. Winddicht Regatta &-ert is kleding van hoge kwaliteit voor de actieve man met een outdoor life style die vraagt om comfort onder verschillende omstandigheden. Voorbeelden zijn ademende, waterproof, winddichte jassen met isotex-coating, zoals de Sedburgh en 3- in-1 Herriots plus overbroeken in diverse kleuren. Superfleece jacks Nieuwe zijn zes superfleece jacks van slechts 380 gram. Het non-pill polyester is speci- Sedburgh, een ademende, waterproof en winddichte jas van Regatta met isotex-coating. 3-inl Herriots plus overbroeken uit de Regatta-collectie in diverse kleuren.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1997 | | pagina 24