Lipstick die geen sporen achterlaat Modewewttt Leermode in natuurlijke kleuren Met de goede tas naar het werk Verleidingskracht op de juiste beenlen^të Sieraden glanzen als de lente Tassen en rugzakken met ingebouwde koelelementen WOENSDAG 19 MAART 1997 Welke vrouw durft te beweren dat haar glimlach nog nooit is verbleekt door het verdwijnen van haar lipstick? In de paskamer op kleding of tijdens een diner in een restaurant. Of op die tedere momenten, die een verraderlijke afdruk achterla ten? Voor al die ogenblikken waarop men indruk wil maken zonder een afdruk achter te laten, is er nu een lipstick die geen sporen achterlaat.. Voor al die tedere vrou wen, voor vrouwen die dol zijn op lekker eten, voor de actieve en voor de prakti sche vrouw, voor al die mooie momenten gedurende de dag Onoverdraagbaar Een mooi partnerschap in een speciale doseerstift dat begint met één klikje. Trouw onder alle omstandigheden. Rouge Incorruptible laat de moderne vrouw nooit in de steek. Een uiterst subtiele combinatie van kleurpigmenten en vluchti ge bestanddelen verdampen bij het opbrengen verdampen. De kleur blijft daar door uren op de lippen behouden zonder af te geven op boorden, glazen of wangen. De ongeparfumeerde crème bevat verzachtende en hydraterende bestanddelen en voelt comfortabel aan op de lippen. Praktisch is de perfect hermetisch afsluitbare pen waardoor de duurzaamheid is gewaarborgd. De pen is licht en gemakkelijk hanteerbaar met een ultra zacht en soepel penseeltje dat speciaal geschikt is voor de zachte liphuid en waarmee een uiterst precies contour getekend kan worden. Actueel gamma Rouge Incorruptible is er in tien kleurnuances, een duidelijk, harmonieus en he dendaags kleurengamma. Twee beige-tinten, twee bruintinten, twee rode kleu ren, twee roze-tinten, één paarse en één oranje kleurnuance. Voor ieder smaak een HET EXTRA NIEUWSBLAD Mode bestaat uit gevoel, stemming en emotie. Wanneer aan het ontwerpen van een modelijn slechts met verstand, traditie en functionatliteit wordt gewerkt, zal die niet aanslaan. Mode stimuleert, versiert en verandert mensen. Daarbij hoort fantasie en moed. Emotie betekent gevoel en gevoel betekent ook je lekker voelen. Dat willen vrouwen anno 1997. Kleding moet chi que maar gemakkelijk, attractief èn sportief zijn. De grote attractie van dit voorjaar is het ge bruik van kleur. Met veel gevoel en een juiste do sering brengt kleur de mode in een positieve stemming. Juist kleur voegt aan de voorjaarsmo de een nieuwe dimensie toe. Beïnvloed door natuurlijke elementen presen teert de leermodelijn een palet van kleurnuances van lucht, water, vuur en aarde. De nieuwe col lecties zijn natuurlijk en zonder overdrijving. Elegantie in combinatie met comfort en zorgeloze sportiviteit is het credo. Basickleuren met lichte transparante tinten van wit, parelwit, offwhite en zilvergrijs, maar ook zwart en blauw. Waterkleuren zoals lagoon, tur koois met fris mintgroen of citroen- en citrustin- ten. Levendige rood- en geeltinten zoals oranje en zon- nebloemgeel maar ook zand- en aardetinten van donker bruin tot roodachtigbruine schakeringen en camelkleurige nuances. Clean Sculpture Details worden in dit thema tot het minimum worden beperkt. Eenvoudige geometrische tas sen vormen de hoofdmoot waarbij het grote for maat het functionele karakter kenmerken. Spaarzaam gebruikte juweelelementen bena drukken de aparte klasse van deze collectie. Southern Spirit Dit is een nieuwe koloniale stijl waarin sportieve elementen naast exotische en Latino-chique sa menkomen. De sportieve tassen in warme brui- Uit het VIP Club thema een opvallend rode tas van Bernd Berger. nen en de kleuren van vuur geven aan het expressieve leer met een klassieke structuur een eigen uitstraling. Reptiel- en struisvogelléder zijn erg trendy. VIP Club In de VIP Club is een sportieve lijn met rugzakken, grote shoppers en klassieke Kelly- en Bugatti variaties. Rood is de belangrijkste partner van de witte trend in het kleurenpallet van dit thema. Jong Romantische op de zomer geïnspi reerde tassenmode vinden wij in het thema Strict romantic. In gedachten bevinden wij ons in Capri of St. Tropez in de jaren vijftig. Ruiten, bloem- en fruitdessins bepalen samen met snoepjeskleuren dit thema. De tassen zijn klein tot middelgroot, grappige vierkante en ronde boxforma ten maar ook jong ogende mandtasjes. New generation Plastic en kitsch uit de jaren zestig. Ac tieve sporten, high-tech en holografie zijn de inspiratiebronnen voor het the ma 'new generation'. Grappige sandwich-tassen en rugzak ken, nieuwe box-varianten en onortho doxe geometrische formaten vallen op. Helder stralende kleuren en schittering met als doel: het effect. 9 Modern genoeg om indruk te maken op je vrienden. Laura Ashley biedt meisjes heeft de juiste oplossing. VEEL KEUZE VOOR KINDEREN MET STIJL Vandaag de dag eisen kinde ren dat hun kleding indivi dualiteit uitstraalt en dat ze 'in' zijn. Maar hoe krijg je die én maak je je moeder ge lukkig? Het nieuwe seizoen gaat voor de meisjes van start met nautische kleding. Een frisse, nieuwe interpre tatie van een klassiek the ma, dat bovendien tegen een stootje kan. Gewassen katoen, geribbel de jersey en stoffen met wa felstructuur in strawberry red, cornflower blue, daffo dil yellow en optic white vormen de basis. Jacquards, strepen en madeliefjes met ruiten bieden mooie, opval lende, onderling verwissel bare kledingstukken, die goed te combineren zijn met de populaire denim. 'Retro souvenir' weerspie gelt de vijftiger jaren styling voor meisjeskleding met een eigentijdse aantrekkings kracht. De mooiste zomer jurken zijn vervaardigd van nostalgisch seersucker, ge borduurde gingham ruiten of katoen met smok- of bor duurwerk. Wijde rokken, breisels met textuur, fruit en bloemdessins en patchw ork ruiten herinneren aan vroegere tijden. De kleuren crystal blue, blossom en strawberry met tinten van seaspray, peppermint en do ver roepen beelden van hel dere zomerdagen op en zor gen met een verfrissende kinderlijkheid voor een mo derne kleurencombinatie. Komende lentemode le vert in alle opzichten een klassiek beeld op. Voor het sierraaddesign bete kent dit dat de neiging naar pure, strakke vormen zoals de mode-industrie die toont, is vertaald in goud en zilver. De nadruk ligt op het simpele, maar weldoordachte ontwerpen. De lijnen zijn eenvoudiger, het effect groter. Kleur mag volop. Als antwoord op de lange, sombere en kleurloze winter verleven digen kleur- en edelstenen menig sieraad. Massief gouden gourmette choker bezet met cabouchon geslepen saffier wordt ge completeerd door bijpassen de oorknoppen en ring. (foto: Schaap en Citroen). Voor bagpackers, eilandhoppers en andere avontu riers, maar ook voor diegenen die een dagje Zand- voort aan zee al een hele onderneming vinden, heeft Kipling de 'Cool collection' ontworpen. Deze tas sen, rug- en plunjezakken zijn allemaal uitgevoerd met ingebouwde koelelementen. Gemak dient de mens, want de koelbox kan in de kast blijven. Voortaan worden frisse versnaperin gen gewoon op de rug gedragen. Handig voor de strandganger die een koel drankje bij de hand wil hebben zonder al te veel sjouwwerk. Maar ook makkelijk voor de sportfreak die zijn blikje graag koud drinkt na het joggen. De serie bestaat uit de 'coolcan', een overal aan- klikbaar tasje ten grote van een blikje drinken, de 'coolkit', een plunjezak met koelhoudende bodem, de 'supercool', een koelbox die op de rug gedragen wordt en de 'coldside', een rugzak met verkoelde zijvakken. De tassen zijn er in het rood, blauw, oranje en groen, alsmede de natuurtinten poeder blauw, aardëbruin en limegroen. Voor de jonge vrouwelijke en mannelij ke executives ontwikkelde Claudio Ferrici een complete zakenlijn in soepel zwart nappa. De serie bestaat uit A4 tassen van documentenmap tot uitge breide organizertas, reistassen in drie formaten maar ook in combinatie van zakentas en suitbag, vernuftige shirt- bag, toilettas, heuptasje, polstas en or ganizer in één, inclusief vakje voor por table telefoon, wallet-on-a-string en floppy hoesje. Van chique tot sportief en van zakelijk tot vrije tijd. Leren tassen zijn er te kust en te keur. Van de damestas in de sign- en casual stijl tot de shopper voor zaken en de schoudertas en/of rugzak. In actuele tinten als ocean, bloedrood en bruinen, maar ook in primaire kleu ren zoals kanarie geel, wit,.helder blauw, beige, rood en zwart. Boxvormi- ge, hoge, rechthoekige en van smal-tot-breder rondaflopende model len trekken de aandacht. Gebruikt wordt het exclusieve Itali aanse Rustica Antico leer in gladde ho rizontale of verticale vormen. De strak ke mat-zilveren bars als sluiting of ophanging van schouderriem vormen het enige accent. De collectie is uitge breid met een 'ladies briefcase', rugzak- modellen met riem over de klep (anti- piek pocket), mini boxtassen met bar, en rechtopstaande minimodellen met klep of rits. Basics in rancho Jong qua belijning is de ranchoserie. Een spel van ronde en rechte lijnen ken- Gemak dient de mens, want de koelbox kan voor taan in de kast blijven. (foto:Kipling). merken de vormen, die met klep, rits of clip slui ten. De modellen variëren van minitasje tot A4 formaat. Ze zijn er in de nieuwe kleuren bloedrood, ocean en verder in bruinen, zwart, forest en bordeaux. Nappa Raffinato Deze soepele tassen zijn aangevuld met een jeugdige emmervormige rugzak met verticaal ritsvak, shopper met leren klep in hoog-, A4-, of verticaal model, rechthoe kige buidel en schoudertasje met aan weerszijden kleppen. Raffina to, heeft uitvoeringen met zilver kleurige halvemaansluiting of zon der ornament. Kleuren: bloedrood, ocean, ecru, wit, zwart en donker bruin. Specialist in ragfijne beenmode Du Pare weet vrouwen keer op keer te verleiden. De panty's volgen perfect iedere bewe ging van het been zonder rimpeltjes. Ook de verpakkingen van de panty's zijn op en top klantvriendelijk. In een oogopslag kun je zien of de panty een versterkte broek, versterkte tip of bijvoorbeeld een comfortabel kruisje heeft. Handig zijn ook de maataandui dingen. S, M, L en XL kent natuurlijk ie dereen. Du Pare voegt daaraan FL en RS toe, respectievelijk bedoeld voor 'slanke dames met lange benen (Fine with Long legs) en 'volslanke dames met korte be nen' (Round with Short legs). Witte damesslip String 856. (Foto's: du Pare Fashion). Voor glamourbenen Astral biedt ware glamour op het gebied van de actuele beenmode. Afgewerkt met elastische kantboord. Een sierlijk bloemmotief van mat en glanzend garen op een basis van tule. Dit geeft een licht reliëf wat prachtig uitkomt op de huid. Compact schoudertasje Raffinatomet aan weerszijden klepvakken. Uit de collec tie van Claudio Ferrici. Invisible voelt aan als een tweede huid. Je ziet het bijna niet, maar het effect blijft zeker niet onopgemerkt. De panty geeft de benen een zachte zomerkleur en verleent ze een heel natuurlijke schoon- heid. Door het gebruik van een gloednieuw Lycra-nylon garen is Invisible heel luch tig en fris om te dragen, ook wanneer het warmer wordt. Panty Invisible geeft de benen een zachte zomerkleur.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1997 | | pagina 22