01134-3260 9 DAGEN UITVERKOOP NIEUWSBODE EXTRA The Viking's in sporthal De Dukdalf Midas Dekkers in De Goote te Brielle Actieve vakantie Toekomst verpleeghuis Thuishulp informatiedag Cursussen Kamer van Koophandel Wijnproeven in Ouddorp PLU S Tweede Run-Bike-Run in Spijkenisse NOG SLECHTS in gouden en zilveren sieraden horloges, barometers, klokken, cassettes TMdMP WOENSDAG 18 MAART 1992 13 (Gratis rubriek voor verenigingen en dergelijke, in samenwerking met VVV Overflakkee. Opgave schrifte lijk dan wel telefonisch tot dinsdag 12.00 uur voor het verschijnen van de Extra-editie.) GOEREE-OVERFLAKKEE Dirksland PvdA-Ombudsteam; 01877- 2412. Middelharnis PvdA-Ombudsteam; R. Koole, 01870-6664. Ombudsteam, lijst Hoogzand; 01870-2917, 01875-1998. Goedereede PvdA-Ombudsteam; 01879- 2207. Oostflakkee PvdA-Ombudsteam; J. de Kor te, 01874-1372. Sommelsdijk Streekmuseum Goeree-Over- flakkee, Kerkstraat 2. Bezoek na afspraak tel. 01870-3778. Elke dag, ook op zondag Stellendam Haringvliet Expo, Haringvliet - plein 3. Tentoonstelling over de Deltawerken. Geopend van 1 april-15 nov. van 10.00 tot 17.00 uur. Elke eerste maandag van de maand Goedereede Spreekuur Woningbouwver eniging Beter Wonen. Markt 7. Aanvang: 19.30 uur. Elke derde dinsdag van de maand Middelharnis Spreekuur Vrouw en Werkwin kel in Diekhuus. Van 10.00 tot 12.00 uur. Elke tweede woensdag van de maand Sommelsdijk Knutselclub voor kinderen van 4 tot 12 jaar. In wijkgebouw de Zwaluw. Van 14.00 tot 15.30 uur. Iedere maandag Middelharnis Repetitie Mannenkoor Ons Koor van 20.00-22.15 uur in 't Verenigingsgebouw naast de R.K. kerk aan de Langweg. Sommelsdijk Bridgen bij wijkgroep de Zwa luw. 13.15-17.00 uur. Iedere woensdag Oude-Tonge Knutselclub in d'Ouwe School. Knutselen voor kinderen uit groep 1 t/m 8 van de basisscho len. Van 13.30-14.30 uur. Instuifclub in d'Ouwe School. Spellen en knutselen voor kin deren uit groep 5 t/m 8 van de basisscholen. Van 14.45 tot 15.45 uur. Iedere donderdag Sommelsdijk 55-plussers soos in wijkge bouw De Zwaluw. Van 13.30 tot 16.30 uur Elke donderdagavond Oude-Tonge Zwangerschapsyoga en gewone yoga. De Grutterswei. Inlich tingen: tel. 01874-2398. Elke vrijdag Dirksland Vrijdansen in de Victoriahal, minimum leeftijd 18 jaar. 21.00 uur. Iedere zaterdag Goedereede Vrij dansen bij dansclub Let's Dance, met regelmatig gastop tredens. Verenigingsgebouw Oostdam. 21.45 uur. Ouddorp Beklimming toren Ouddorp. Raadhuisstraat. Vanaf 10.30 uur. Dirksland Disco Stichting Thunderbird. Victoriahal. Vanaf 19.30 uur. Elke tweede donderdag van de maand Middelharnis Handwerken te koop in het Ro de Kruis gebouw. Van 14.00- 16.00 uur. Elke derde donderdag van de maand Middelharnis Bijeenkomst postzegelclub Flakkee. Bovenzaal van café De Kok. Vanaf 20.00 uur. Sommelsdijk Clubavond van Philatelica af deling Flakkee, in de boven zaal Café de Kok, Kaai 49. 20.00 uur. Dirksland Vraagbaak FNV. Vanaf 19.00 uur. Maandag tot en met vrijdag Ooltgensplaat Smederij-museum Piet Kamp. Van 13.00 tot 16.00 uur, of vol gens afspraak. Iedere donderdag en vrijdag Sommelsdijk Bijeenkomst van Schietvereni ging Flakkee, Haveneind 36. 19.00-23.00 uur. Tot 1 april Middelharnis Tentoonstelling. Edith Stoel, realistische olieverven, etsen. International Art Centre, Ring 40. Goedereede Expositie doorleefde tafels. Haven 29. Van 14.00 tot 17.00 uur, op woensdag en zaterdag. Woensdag 18 maart Middelharnis Marco Kreiken en Leendert de Jonge verzorgen een concert met stukken voor fluit en gi taar (klassiek) in het Diek huus. 20.00 uur. Nieuwe-Tonge Sport Spelmiddag bij de Gym Vereniging SSS. 13.30 uur. Vrijdag 20 maart Middelharnis Frank Degruyter en Rik De- bonne (piano) brengen het lied jesprogramma 'Mensen' in Het Diekhuus. 21.30 uur. Nieuwe-Tonge De Verkeerskwis, georgani seerd door Veilig Verkeer Ne derland afd. Nieuwe-Tonge in Ons Dorpshuis. Stad aan 't Haringvliet Klaverjasavond bij v.v. SNS in het clubhuis Vrouwtjesweg. 20.00 uur. Zaterdag 21 maart Middelharnis Herdenkingsconcert van J. S. Bach. Paul Kieviet op het orgel van de Nederlandse Hervorm de kerk. 20.00 uur. Sommelsdijk Concert van Ons Koor met ka merorkest De Drieklank in de Exóduskerk. 20.00 uur. Oude-Tonge Blijspel Zwarte Schaap, witte lammetjes. Grutterswei. 20.00 uur. Dinsdag 24 maart Sommelsdijk Bloemschikcursus, wijkgroep de Zwaluw, Sperwer 5. Donderdag 26 maart Middelharnis In het Filmhuis: Let's get lost met Chet Baker. Melissant Kinderkledingbeurs. Melishof. 9.00 tot 12.00 uur. Oude-Tonge In de Nederlandse Hervormde kerk vindt een zangconcert plaats van 8 koren van de Kring van Chr. Gem. Zangver enigingen op Goeree-Overflak- kee. 20.00 uur. Vrijdag 27 maart Middelharnis Soosavond met quiz. Stichting de Klup, vrijetijdsbesteding voor verstandelijk gehandicap ten. Hernesseroor; gebouw 't Vlot. 19.30 uur. Sommelsdijk Clubavond van Fotoclub De Rarekiek in het clubhuis, Kerkstraat 7. Open vanaf 20.00 uur. Oude-Tonge 24 uurs toernooi van BC de Krammer. Zaterdag 28 maart Oude-Tonge 24 uurs toernooi van BC de Krammer. In de Rooms Katholieke kerk een concert georganiseerd door de Stichting Kerkconcerten Goerée-Overflakkee met Rob Strevelaar, klarinet en Abram Bezuyen, orgel. 20.00 uur. Zondag 29 maart Oude-Tonge Koffieconcert door Trio Mar jan van Neuren (piano-so praan-alt) in de Grutterswei. 11.30 uur. Dinsdag 31 maart Sommelsdijk Cursus Sieraden maken Ver. wijkgroep de Zwaluw. 'Het werk van de provinciaal- archeoloog in Zuid-Holland", een voordracht gehouden door drs. W. A. M. Hessing voor Ver. van amateurarcheologen voor Goeree-Overflakkee De Motte. 20.30 uur in De Doelen. ARNEMUIDEN - De Stichting Recreatiewerk Zeeland (SRZ) biedt kans aan zo'n 250 recrea tiewerkers om in de maanden juli en augustus op een actieve manier hun vakantie te beste den. De recreatiewerkers dra gen zorg voor een activiteiten programma op campings en andere toeristische projecten in de provincie Zeeland. Zij geven hieraan uitvoering door het organiseren van acti viteiten op het gebied van on der meer sport, spel, cultuur en handvaardigheid. Naast het feit dat een groot aantal men sen in het recreatiewerk een amusante, zinvolle besteding van de vakantie ziet, blijkt het werk ook vaak aan te sluiten op de opleiding die gevolgd wordt. In samenwerking met die opleidingen probeert de SRZ een stage-aanbod te ont wikkelen. Vaak wordt het werk aangegrepen om ervaring op te doen die van pas kan ko men bij bij sollicitaties in het buitenland. Niet alleen het organiseren van activiteiten komt bij het werk kijken maar ook zaken als lei ding geven, presentatie en klantvriendelijkheid. De vrij willigers moeten minimaal 18 jaar zijn en minstens twee we ken in de maanden juli en augustus beschikbaar zijn. Enige werkervaring op dit ge bied is een voorwaarde hoewel er een trainingsweekeinde aan de werkperiode voorafgaat. De vrijwilligers ontvangen voor het werk een onkostenvergoe ding van 140 gulden per week plus een vergoeding voor de reiskosten. Voor huisvesting wordt gezorgd. Voor informa tie en/of aanmelding: 01182- 3310. SCHOUWEN-DUIVELAND Iedere eerste zaterdag van de maand Bruinisse Verkoopbeurs van Vogelvereni ging Nachtegaal van 10.00 tot 12.00 uur in het clubgebouw aan Molenweg 10. Opkopers aanwezig. Tot woensdag 1 april Zierikzee Tentoonstelling etsen en gra fiek van Saskia Eggink. Corne- liastichting. Tot en met 28 maart Burgh-Haamstede Expositie olieverfschilderijen en pastels Mini van Iterson, Bewaerschole. Dagelijks, be halve zondags, van 13.30 tot 16.30 uur. Tot 16 april Zierikzee Expositie About Art van Rei- mario Aani in galerie Galerij; maandag van 14.30 tot 15.30 uur en verder op afspraak. Woensdag 18 maart Zierikzee Goed Nieuws Club voor kinde ren 6 tot 12 jaar. De Lichtboei. 14.00 uur. Bijeenkomst NCVB. Neder lands Hervormd Kerkcentrum. 14.30 uur. Tineke Schouten met cabaret programma Tien maal tien. Concertzaal. 20.00 uur. Burgh-Haamstede Vergadering commissie grond en pachtzaken. Gemeentehuis. 19.30 uur. Nieuwerkerk Lingerieverkoop ten bate van Adullam in zaal kerk Gerefor meerde Gemeente in Neder land aan de Stationstraat. Van 19.30 tot 21.00 uur. Donderdag 19 maart Zierikzee Themabijeenkomst PCOB over servicewoningencomplexen. Driehoek. 14.00 uur. Ledenvergadering CBTB. Huis van Nassau. 19.30 uur. Informatiebijeenkomst be taald parkeren in Vierschaar stadhuis. 20.00 uur. ANBO-bezoek aan Om den Broode; 13.45 uur bij Paternos terstraat. Ledenvergadering CFO. Gere formeerde kerk. 20.00 uur. Neeltje Jans Opening expositie Kartografie. Ir. J. W. Tbpshuis. 15.45 uur. Burgh-Haamstede Vergadering adviescommissie AZ. Gemeentehuis. 19.30 uur. Scharendijke Raadsvergadering. Gemeente huis. 19.30 uur. Bruinisse Ledenvergadering Rode Kruis. Dorpshuis. 20.00 uur. Vrijdag 20 maart Zierikzee Receptie jubileum L. J. C. Wes- sels. Ms. Stad Zierikzee. Vanaf 15.45 uur. Nieuwerkerk Vergadering algemeen bestuur AMSTERDAM - Het Konink lijk Theater Carré heeft voor de'verbouwing van het toneel huis een bedrag van drie mil joen gulden gekregen van de Stichting VSB Fonds. De dona tie werd maandagavond be kendgemaakt tijdens een Ster rengala in Carré. De opbrengst van het gala, waaraan tal van van artiesten belangeloos mee werkten, komt ook ten goede aan de verbouwing. Stichting Welzijn Ouderen. Ge meentehuis. 14.00 uur. Zaterdag 21 maart Serooskerke Straofeest. Op de Dorpsring. Vanaf 12.00 uur. Welfare afdeling Schouwen/ Westhoek houdt verkoping tij dens Strao. Dorpshuis. 13.00- 16.00 uur. Toneeluitvoering Bonbons in luxe verpakking. Dorpshuis. 19.30 uur. Brouwershaven Zomerkleding- en speelgoed beurs. Blokkendoos. 9.30 tot 11.30 uur. Feestavond ASV Brouwersha ven. Tbnnenmagazijn. 20.00 uur. Bruinisse Verkiezing discjockey van de Pul 1992. Jeugdsoos De Pul. Vanaf 19.30 uur. Zondag 22 maart Zierikzee Concert Tröckener Kecks. Bro- gum. 16.30 uur. Maandag 23 maart Burgh-Haamstede Schrijfbij eenkomst Amnesty International. Gereformeerde kerk. Van 19.00 tot 20.30 uur. Brouwershaven Schrijfbijeenkomst Amnesty International. Gereformeerde kerk. Van 19.00 tot 20.30 uur. Dinsdag 24 maart Burgh-Haamstede Lezing Schrijfsters uit Afrika. De Schutse. 14.00 uur. Scharendijke Schrijfbijeenkomst Amnesty International. Gereformeerde kerk. Van 19.00 tot 20.30 uur. Noordgouwe Schrijfbijeenkomst Amnesty International. Dr. Wortman- straat 23. 10.00 tot 12.00 uur. Nieuwerkerk Schrijfbijeenkomst Amnesty International. Gereformeerde kerk. Van 19.00 tot 20.30 uur. Woensdag 25 maart Burgh-Haamstede Bijeenkomst over sociale ver nieuwing. Gereformeerde kerk. 19.30 uur. Scharendijke Vergadering commissie be zwaarschriften. Gemeentehuis. 20.00 uur. Donderdag 26 maart Zierikzee Schrijfbijeenkomst Amnesty International. Prinses Juliana- school. Van 19.00 tot 20.30 uur. Afdelingsavond Diabetes Ver eniging Nederland. Huis van Nassau. 19.30 uur. Vrijdag 27 maart Zierikzee Oliebollenaètie Leger de$. Heils. Huis-aan-huisverkoop. Jazz- en tapdanse ensemble Opus One. Concertzaal. 20.00 uur. Kerkwerve Vergadering Algemeen Be stuur Reinigingsdienst. Kan toor Ring 10. 15.00 uur. UTRECHT - De parkeergarage bij het Utrechtse academisch ziekenhuis is te klein en altijd vol. Werknemers - door schade en schande wijs geworden - staan een uurtje vroeger op om een plaatsje te bemachtigen, veel medewerkers nemen in middels maar de (brom)fiets of de bus. Bezoekers weten vaak pas een plaats te vinden als het bezoekuur bij wijze van spre ken weer voorbij is. DELFT - In de Korenbeurs in Delft wordt zaterdag 21 maart het Anti-Racisme Festival ge houden. GOES - In het Goese verpleeg huis Ter Valcke wordt dinsdag 24 maart een conferentie ge houden met als thema: de toe komst van het verpleeghuis. De directe aanleiding hiertoe is het feit dat het ruim 25 jaar oude verpleeghuis toe is aan modernisering. Intern wordt er gewerkt aan een bouwplan om het verpleeghuis de komen de 25 jaar goed te laten func tioneren. Het optimaal aanpassen van Ter Valcke aan de meest moder ne opvattingen zal zo'n 12 tot 20 miljoen gulden kosten. De re sultaten van de conferentie worden meegenomen in het toekomstplan van Ter Valcke. Vandaar dat als titel is gekozen voor Van Verpleeghuismodel naar Model Verpleeghuis. Mo menteel wordt het instituut verpleeghuis geconfronteerd met een aantal belangrijke vragen als: moet er een keus worden gemaakt voor bepaal de doelgroepen? Een ander punt dat moet worden meege nomen in de toekomstplannen is de privacy van patiënten. Veel oudere verpleeghuizen hebben evenals Ter Valcke een nogal ziekenhuisachtige" in deling terwijl de roep om meer privacy steeds luider wordt. Discussie De vraag is nu hoe aanpassin gen bekostigd moeten worden en hoe ver er gegaan kan wor den, een complete verbouwing of wat minder drastische aan passingen? Vier inleiders uit de provinciale gezondheids zorg geven vanuit verschillen de invalshoeken hun visie op de toekomst van het verpleeg huis. Ook de heer dr A. G. W. J. Lansink, Tweede Kamerlid van het CDA en vice-voorzitter Van de commissie Volksgezondheid geeft zijn mening over deze kwestie. Na de inleidingen is er volop gelegenheid voor een dis cussie tussen het forum en de zaal. De conferentie begint om 18.45 uur in zaal De Ark van Ter Valcke. Voor inlichtingen en deelname, telefoon 01100- 40000. MIDDELBURG - Op zaterdag 28 maart wordt in Middelburg een informatiedag gehouden Over thuishulp voor jonge kin deren met een verstandelijke handicap. De bijeenkomst wordt georganiseerd door de kern Zeeland van de stichting Down's Syndroom (SDS) die zich inzet voor kinderen met die verstandelijke handicap (mongooltjes). De thuishulp waarover wordt gesproken is gestoeld op we tenschappelijke leest. Aan de hand van videobeelden legt de voorzitter van de SDS, ir E. A. B. de Graaf uit wat de moge lijkheden zijn en op welke wij ze gewerkt kan worden met de kinderen. Tenslotte presen teert de plaatselijke hulpverle ning zich om aan te geven hoe ouders van een kind met Down's syndroom van daaruit geadviseerd en begeleid kun nen worden. De bijeenkomst vindt plaats in het Sociaal- Pedagogisch Dienstverlening scentrum aan de Sirigelstraat 9-11 en duurt van 10.00 tot 16.00 uur. MIDDELBURG - Een cursus personeelsmanagement, een workshop over het zaken doen met het Verre Oosten en een se minar EG overheidsopdrach ten. Dit is slechts een greep uit het totale voorlichtings- en cursussenprogramma dat de Kamer van Koophandel heeft vastgesteld voor het jaar 1992. In het kader van de week van de winkel wordt er op 6 april in samenwerking met de provin ciale opleidingscommissie een seminar gehouden met als the ma de preventie van winkel diefstallen. Verder komt er een uitgebreid programma op het gebied van inkoop. Op finan cieel terrein biedt de Kamer eind maart een tweetal cursus sen aan. Een algemene cursus financieel inzicht gericht op al le branches en een cursus fi nancieel management speciaal gericht op de toeristischrecroa- tieve sector. Op 2 juni kunnen geïnteresseerden een thema dag bijwonen over het onder werp: het uitbouwen of afbou wen van mijn BV. Voor elke bijeenkomst stuurt de Kamer van Koophandel een selectieve mailing aan de di verse doelgroepen. In de Ka merkrant wordt er iedere maand een overzicht van de cursussen en andere activitei ten gegeven. Voor vragen: Ka mer van Koophandel, telefoon 01180-73500.' "N OUDDORP - „Is wijn proeven te leren? Ja wijnproeven is te leren!" Onder dit motto organi seert restaurant De Vier Windstreken uit Oud- dorp een wijnproef avond onder leiding van de heer en mevrouw v. d. Bogaard uit Aarle- Rixtel. Op deze avond kookt chefkok Rijk Bosland met zijn brigade een ge waagd menu bestaande uit vier gerechten zonder soep, waarin de lente centraal staat. Elk ge recht wordt vergezeld van drie wijnen van hoog niveau, die gratis geproefd worden. Hier uit kiest u de wijn die u het lekkerste vindt bij het gerecht. Deze wijn is per glas of fles te koop tegen inkoopprijs. Op deze avond kan men de wijnvoorraad voor thuis aanvullen tegen bodemprijzen. Reserveren voor deze avond die op 24 maart plaats vindt en 'om 20.00 uur begint, kan bij res taurant De Vier Wind streken, Hogepad 28 te Ouddorp, telefoon 01878- 1942 of 2630. Vy ROTTERDAM - De Rotterdam se Kunststichting presenteert op 5, 6 en 7 april in Zaal De Unie de cinematografische ver kenningen van de dichter/beel dend kunstenaar Marcel Broodthaers, de schilder René Magritte en cineast Olivier Smolders. UTRECHT - Bij Genootschap Kunstliefde in Utrecht zijn vanaf 31 maart keramische beelden van Mario Askjaer Veld, schilderijen van Meria Bakker en gouaches en reliefs in steen van Auk de Boer te zien. De werken van De Boer zijn er t/m 24 april en die van de anderen tot en met 26 april te zien. Midas Dekkers staat bekend om zijn controversiële opvat tingen over het milieu en de re latie tussen mensen en dieren. Hij schrijft boeken over mens en dier. Meestal over de raak vlakken tussen beide. Omdat mensen en dieren nogal merk waardige betrekkingen met eikkaar onderhouden, valt hierbij meer dan eens te la chen. Zes mannelijke strippers ver zorgen dit optreden. Het grote voorbeeld voor deze groep zijn de Amerikaanse Chippenda le's. Bij zowel de Chippendale's als The Vikings blijven de slip jes aan. The Viking's verzorgen optredens in het hele land, maar ook in België en Duits land. Amerika Inmiddels is de groep ook in Amerika uitgenodigd. The Vi king's zijn drie en half jaar ge leden als duo begonnen. Dank zij hun estetisch verantwoord optreden en de bijna extreme Advertentie SIL een veranda of serre leve ren wij snel vakkundig! Meer weten? showroom Oostpolderweg 1 - Krabbendijke SPIJKENISSE/DIRKSLAND - Leden van de triathlonvereni- ging Goeree-Overflakkee ver schenen bij de tweede Run-Bi- ke-Run te Spijkenisse die ge houden werd door de plaatse lijke triathlonvereniging. On danks de harde wind waren er toch nog 55 atleten die de strijd aandurfden. Marco van Leeuwen kwam als eerste van hen over de finish in een tijd van 1.31.30. Wim Zoon als le in 1.43.00 en Arie Kwee kei als lie in 1.43.18. 's Middags was de vereniging van Goeree-Overflakkee weer vertegenwoordigd bij de 20e Pannekoekloop in Westen- schouwen, georganiseerd door atletiekvereniging Delta Sport uit Zierikzee. De loop ging over een afstand van 15 km door de duinen en over het strand. Her- bert Zoon eindigde hier in een tijd van 1.04.12 en André Melis sant in 1.10.17. Wie ooit eens iets van Midas Dekkers heeft gelezen, beziet niet alleen Moeder Natuur, maar vooral ook de mens met andere ogen. Toegangskaarten kosten 7,50 en zijn verkrijg baar bij het SCC De Goote, Reede 2 en bij het VVV-kantoor in de Venkelstraat 1, beide in Brielle. Boekwinkel Van Mear- lant sponsort deze avond en is aanwezig met een aantal boe ken van Midas Dekkers. publiciteit is de groep uitge- groeit tot een team van zesent wintig jongens en meisjes waarvan de zes strippers de vaste kern vormen. Afgelopen week nog bij Berg en binnen kort te zien in sporthal De Dukdalf in Brielle. Toegangs kaarten zijn verkrijgbaar bij het SCC De Goote, telefoon nummer 01810-17264. Ook is het mogelijk plaatsen te reser veren via de reserveringslijn, telefoonnummer 01810-18077. Sporthal De Dukdalf is op zon dag 29 maart vanaf 20.00 uur open voor het publiek dat van 21.00 tot 24.00 uur de voorstel ling kan hijwonen. Oplage 29.400 Hét Huis-aan-huis blad voor Schouwen-Duiveland en Goeree-Flakkee Verschijnt wekelijks huis-aan-huis in: Bruinisse/Zierikzee/Westerschouwen, Renesse, Burgh- Haamstede, Westenschouwen, Noordwelle, Serooskerke Middenschouwen, Kerkwerve, Scharendijke, Ellemeet Brouwershaven, Brouwershaven, Schuddebeurs, Dreischor, Zonnemaire! Noordgouwe Duiveland, Nieuwerkerk, Ouwerkerk, Sirjansland, Oosterland, Goedereede, Goedereede, Goedereede-Havenhoofd, Ouddorp, Stellendam Oostflakkee, Achthuizen, Den Bommel, Ooltgensplaat, Oude- Tonge Middelharnis, Middelharnis, Sommelsdijk, Nieuwe Tonge, Stad aan 't Haringvliet Dirksland, Dirksland, Herkingen, Melissant. Uitgave en druk Drukkerij Lakenman Ochtman bv Jannewekken 11, 4301 HH Zierikzee Postbus 1, 4300 AA Zierikzee Telefoon 01110-16551 Telefax 01110-14315 Druktechniek Offsetrotatie Sluitingstijd advertenties: Dinsdag 11.30 uur Advertentie-verkoop voor Schouwen-Duiveland, Frits Koster na 18.00 uur 01119-1941, voor Goeree-Overflakkee, Dieneke Klompe, na 18.00 uur 01112- 1656. Bezorging/Lezersservice 01110-17314. Redaktfe Tijdens kantooruren 01110-16551 toestel 226. Na 18.00 uur Lianne Kooiman 01110- 12868. De Nieuwsbode Extra maakt deel uit van de Zeeland Combinatie huis-aan-huis bladen in Zeeland. Totale oplage 167.000. Advertentie Wegens overname DAM 10 - ZIERIKZEE Service en garantie worden gegarandeerd. The Vikings. BRIELLE - Een estetisch verantwoorde show, die het midden houdt tussen een demonstratie body building en een bewegingsoefening op hoog niveau. Dat is op zondag 29 maart te zien tijdens de drie uur durende show van The Viking's. BRIELLE - Op donderdag 26 maart is Midas Dek kers te gast in het Sociaal Cultureel Centrum De Goote te Brielle waar hij onder meer zal voorlezen uit eigen werk. Bovendien is er gelegenheid om vra gen te stellen aan deze bekende bioloog en schrijver.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1997 | | pagina 13