De Chipknip gaat nu echt van start! Nieuw: het Rabo Totaal Pakket Met de Rabobank sta je er niet alleen voor. Rabobank Schouwen-Zierikzee f Rabobank Schouwen-Zierikzee 0111-418500 De Rabobank Schouwen-Zierikzee herkent u door: Wilt u ook een Rabo TotaalPakket? WOENSDAG 5 FEBRUARI 1997 HET EXTRA NIEUWSBLAD Nummer 7, februari 1997 een publikatie van Rabobank Schouwen-Zierikzee Havenpark 4 4301 CD Zierikzee telefoon 0111-418500 fax 0111-412962 Rabobank Actueel Duizenden klanten van de Rabobank hebben al een nieuwe pas, met een Chipknip erop. De komende maanden krijgen nog eens honderdduizenden klanten bericht thuis: 'Uw pas met Chipknip ligt klaar!' Dan zijn er ook ruim 5.000 oplaadpunten gereed om de Chipknip op te laden. Bij enkele duizenden winkeliers komt een betaalautomaat waar u terecht kunt met uw elektronische portemonnee. Dit betekent dat een groot aantal klanten van de Rabobank hun aankopen nu al kunnen afrekenen met hun Chipknip. Voor wie is de Chipknip? Voor iedereen! Want de Chipknip is bij uitstek geschikt voor het betalen van kleinere bedragen. De salade bij de groenteman, het patatje speciaal in de snackbar, een drankje op het terras, het par- keergeld in de meter, om eens wat te noemen. Gaat u maar na: hoe vaak zoekt u niet in uw porto- monnee naar gepaste munt? Dat is met de Chipknip verleden tijd. Voortaan kunt u altijd gepast betalen. En met de Chipknip gaat afrekenen snel en gemakkelijk. Hoeveel geld heb ik in mijn knip? Geld in uw 'gewone' portemonnee kunt u even natellen. De inhoud van uw Chipknip ziet u in één oogopslag. Dat kan bij geldauto maten en oplaadpunten. Of met uw eigen Saldolezer. Daarop ziet u uw saldo en de laatste vijf transac ties. Zo controleert u nog even of de bakker inderdaad die 2,69 correct van uw Chipknip heeft gehaald. Hoeveel geld kunt u per week opladen? U kunt uw Chipknip opladen met elk bedrag tussen 25,en 500,Als er 500,op de Chipknip staat, dan is hij vol. Het geld dat u in de Chipknip -laadt, wordt meteen afgeschreven van uw betaalrekening. Net als met con tant geld dat u uit de geldautomaat haalt. In totaal kunt u 1.500, per week opnemen met uw bank pas. Het maakt daarbij niet uit of u contant geld opneemt of geld in de Chipknip laadt, of allebei. Stel, u laadt op donderdag uw Chipknip op met 400,en op zaterdag haalt u 1.000,uit de geldauto maat. Samen 1.400,Dan blijft er tot de volgende donderdag nog 100,over om op te nemen of in de Chipknip te laden. Komt u met deze weeklimiet niet uit, dan kunt u het bedrag laten wijzigen. Hoe laad ik mijn Chipknip op? De oplaadpunten rijzen als padde stoelen uit de grond, ook bij u in de buurt. Als u daar uw Chipknip oplaadt, dan hevelt u geld over van uw betaalrekening naar de elektro nische portemonnee op uw bank pas. Landelijk komen er zo'n 5.000 oplaadpunten, dus u noeft nooit lang te zoeken. Straks gaat het opladen nog makkelijker en veiliger. Biffnenkort komt er een betaalbaar apparaatje op de markt, de Chipknipper, waarmee u telefonisch 'contant' geld op uw Chipknip kunt zetten. U hoeft daarvoor dus niet meer door wéér en wind naar de bank. Als dat niet gemakkelijk en veilig is! Dat wil ik ook! Om een Chipknip te krijgen hoeft u helemaal niets te doen. Want iedere klant van de Rabobank die de komende twee jaar een Europas, Rabopa's of Jongerenpas vervangt, krijgt op de nieuwe pas automatisch een Chipknip. U ont vangt vanzelf bericht. Het enige zichtbare verschil met de normale bankpas is een klein goudkleurig plaatje aan de voorzijde van de pas. Eén Pincode voor pinnen en chippen Op elke nieuwe Europas, Rabopas of Jongerenpas zit automatisch een Chipknip. Met die pas kunt u dus chippen. En natuurlijk kunt u er ook mee blijven pinnen. Om de Chipknip op te laden gebruikt u dezelfde PINcode als om te pinnen. U hoeft dus geen extra PINcode te onthouden. Wat ook prettig is: bij het omwisselen van uw pas houdt u dezelfde PINcode. Alleen als u een compleet nieuwe pas aan vraagt, dan krijgt u natuurlijk ook een nieuwe PINcode. Wat u als ondernemer gerust van een paar miljoen Nederlanders kunt aannemen. Het gaat heel hard met de Chipknip in Nederland. Nu al gebruiken een paar miljoen men sen in Nederland dit superhandige betaalmiddel. Nu al hebben tien duizenden ondernemers een Chip knipautomaat. U nog niet? Dan is nu het ideale moment om ook dié stap te nemen. Want als u nu een Chipknipautomaat van de Rabobank neemt, betaalt u tot 1 januari 1998 geen abonnements kosten. Bovendien is uw chipgeld tot die datum gratis verzekerd. Daarbij komt nog eens dat de Chipknipautomaat tot ver in de toekomst is voorbereid op elk type chipkaart. Verkoop geen nee meer. Ga meteen langs bij de Rabobank. Of bel 0111-418526, de heer F. Slager. Scherpe tarieven voor sparen en lenen Uitgebreid dienstenpakket op gebied van beleggen, verzekeringen en pensioenen Deskundige adviseurs Lokale betrokkenheid, al bijna 1G0 jaar Korte beslissingslijnen, waardoor snelheid is gewaarborgd Pro-actieve medewerkfstjers Zo heef u nóg meer gemak van uw Betaalrekening bij de Rabobank! Het nieuwe_ Rabo TotaalPakket is voor u ontwikkeld om u de kans te geven méér te halen uit uw Betaalrekening. Voor slechts f 60,per jaar biedt het Rabo TotaalPakket u een compleet pakket extra's en bijzondere voordelen. Bepaal zelf hoe,uw,Rabo, TotaalPakket eruitziet! Wat u allemaal krijgt, vindt u per onderdeel beschreven in de brochure. Sommige extra's krijgt u altijd als u het Rabo TotaalPakket neemt, zoals de Gouden Rabocard. Andere extra's zijn mogelijkheden, waar u 'ja' of 'nee' op kunt zeggen - precies zoals het u uitkomt. V hoeft dus niet van alle faciliteiten en voordelen gebruik te maken, als u dat niet wilt. Meteen al voordeel op een pas of card voor uw partner! Wilt u ook een Gouden Europas voor uw partner Met het Rabo TotaalPakket betaalt u voor die tweede pas maar 10,in plaats van 17,50 per jaar. En voor een tweede Gouden Rabocard met bijbehorende Europas betaalt u als Rabo TotaalPakkethouder nog maar 30,in plaats van 55,U kunt dus direct al voordeel hebben van uw Rabo TotaalPakket! Speciale aanbiedingen Zelfs als u van al deze mogelijkheden geen gebruik wilt maken, heeft u altijd voordeel van uw Rabo TotaalPakket. Want bij uw Rabo TotaalPakket hoort onze gratis nieuws brief Varié, die geregeld bij u in de bus valt. Daarin vindt u om te beginnen veel nuttige en leuke dingen om te weten. Maar ook steeds nieuwe speciale aanbiedingen en aantrek kelijke kortingen op allerlei gebied. Exclusief voor u, als houder van het Rabo TotaalPakket. Informeer bij uw Rabo-adviseur. Bel 0111-418500. Hoofdkantoor Zierikzee. Verder kantoren te: Renesse. Haamstede. Scharendijke. Brouwershaven. Nieuwerkerk 1

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1997 | | pagina 2