TV Bru-Tèn koopt sproei-installatie Schaakvereniging Zierikzee boekt nipte overwinning Dynamo Moskou weer aan de start tijdens 6e internationaal Delta Sport Turntoernooi Grand Prix toernooi Wispelturige start jeugdteams Team BC Zierikzee loopt promotie mis De Jeugdvoetbalhoek Van der Wielen op Gronings ijs actief Ramses Bekkenk wint cross Zeeuwse jeugd kampioen schappen Cor Boot loopt verder uit DINSDAG 4 FEBRUARI 1992 NR 25097 9 Grote buitenlandse deelname ZIERIKZEE - De belangstelling uit het buitenland om aan het Delta Sport Turntoernooi te kunnen deelne men wordt steeds groter. Dit jaar staan turnsters uit Engeland, België, Duitsland, Tsjechoslowakije en Rus land aan de start. De topper is afkomstig van Dynamo Moskou die nu Tatiana Groshkova mee laat komen. Het toernooi in sporthal Onderdak wordt zaterdag 8 februari gehouden. 's-GRAVENPOLDER - De eerste Grand Prix, in een serie van zes op weg naar het invitatie Grand Prix toernooi op 23 mei, is onlangs verspeeld. Negen kin deren van BC Zierikzee deden mee aan deze Grand Prix, die georganiseerd werd door BC Backhand uit 's-Gravenpolder. Ttitiana Groshkova (18). 'Inter- nationaal Meester in de Sport', nam in 1990 onder meer deel aan de Europese kampioen schappen in Athene. Zij werd daar tiende in de individuele meerkamp en eindigde na Svetlana Boguinskaja als tweede op de vloer. De tweede turnster van Dyna mo Moskou is Natalia Gorelo- va (13) die vorig jaar de A- wedstrijd op haar naam schreef. Gorelova is lid van het Russische team. De mogelijk heid is aanwezig dat nog een derde Dynamo-turnster mee naar Zierikzee komt. In dat ge val zal Natalia Trouzova het Dynamo-trio volmaken. Grootste Dynamo Moskou is een van de grootste verenigingen in Rus land met een roemrijke histo rie. Sergei Kharkov maakte deel uit van het team van de Sovjetunie dat in Seoul het Olympisch goud won. Recent, bij het Wereldkampioenschap in Indianapolis, maakte Alexei Voropaev deel uit van het team dat de wereldtitel voor zich opeiste. Op dit moment berei den drie turners en een turn ster van de vereniging zich voor op de komende Olympi sche Spelen. Behalve dr. Vladimir Zaglada, president van Dynamo, maakt ook Michail Voronin deel uit van de delegatie. Voronin werd Europees kampioen in 1967 en 1969, won de wereldtitel in 1966 en werd in 1968 Olympisch kampioen bij het paardsprin- gen en aan de rekstok. Michael Voronin is nu bij Dynamo de eerstverantwoordelijke man voor het turnen. De delegatie uit Moskou zal in de loop van donderdagavond 6 februari op Schiphol arrive ren. Voor vrijdag staat in ieder geval een gezamenlijke trai ning-met de turnsters van Del ta Sport op het programma. De Russen keren op dinsdag 11 fe- COURCHEVEL - Het organi satiecomité van de Olympische Spelen in Barcelona (COOB) wil de deelnemers laten hollen om de openingsceremonie bin nen twee uur te kunnen afwer ken. Er zal passende muziek klinken bij de intocht. De fees telijke opening mag niet langer dan twee uur duren. Omdat zich door politieke omwente lingen in Oost-Europa meer en meer landen voor de Olympi sche Spelen aanmelden, dreigt het défilé van de ploegen in het normale tempo eindeloos te worden. GRONINGEN/ZIERIKZEE - Door het wegvallen van een zieke deelnemer kreeg de als reserve aangewezen Leon van der Wielen een uitnodiging deel te nemen aan de wedstrij den om de Grunobokaal. Tij dens zijn optreden op de open Groningse kunstijsbaan, liet de Zierikzeese schaatsenrijder enkele opmerkelijke presta ties noteren. Deelnemers aan de jaarlijkse wedstrijd om de Gruno-bokaal zijn afkomstig uit alle ge westen van Nederland. Pas één dag van tevoren kreeg Van der Wielen te horen dat hij als re serverijder ook van harte wel kom was. Tijdens het twee da gen durende toernooi kwam hij uit op de drie afstanden 500 meter, 5000 meter en 1500 me ter. Winnende tijd De halve kilometer legde Leon van der Wielen af in de voor zijn gewest Zuid-Holland win nende tijd van 41.51 seconden. In de landelijke lijst behaalde hij daarmee een fraaie twaalf de plaats. Over de 5000 meter liet Van der Wielen een tijd no teren van 7.58.17 minuten, waarmee hij een 29e plaats in nam. Op de winderige buitenbaan volbracht de Zierikzeeënaar zijn 1500 meter in een tijd van 2.11.42 minuten. De derde beste tijd van het gewest Zuid- Holland alwaar Van der Wielen voor uitkwam. Landelijk ge zien reikte hij met die tijd tot een dertigste plaats. Het ge west Zuid-Holland behaalde uiteindelijk een derde plaats overall, waarmee de bronzen schaats werd verdiend. bruari via Brussel weer naar Moskou terug. De turnsters uit Tsjechoslowa kije zijn afkomstig uit het Slo waakse deel van het land: Sla- via Trnava en VSZ Kosice. Sla- via Trnava nam ook vorig jaar al deel aan het Delta Sport Turntoernooi. VSZ Kosice is een nieuwkomer in het inter nationale deelnemersveld in Zierikzee. Turnsters en trai ners van VSZ Kosice waren in augustus vorig jaar, samen met Slavia Trnava, al te gast in Zie rikzee voor een korte trai ningsstage die toen in samen- Voorzitter Aart de Looff con cludeerde in zijn terugblik op het afgelopen jaar dat de club goed heeft gedraaid. Successen bij de Bruse sportvereniging bleven vorig jaar niet uit. Zo wel het eerste dames- als het eerste herenteam eindigden als kampioen. Penningmeester Els Stouten-van der Have legde het financiële plaatje van de club aan de ongeveer 25 aanwezige leden voor. Zij constateerde in haar verslag een leuke' winst. De gunstige baten uit de ge houden toernooien in 1991, het clubblad en niet te vergeten de inschrijfgelden brachten een aardige duit in het tennisclub zakje, een bijzonder prettige gebeurtenis noemde de pen- Aan bord 8 zat jeugdspeler Bart Karstens die in de huis houdelijke competitie bewezen heeft in het eerste team thuis te horen. Helaas voor hem kwam zijn tegenstander niet opda gen: 1-0. Aan bord 7 had Ben Snethorst het vanaf het begin heel moeilijk. Zijn tegenstan der G. Bouw haalde secuur wat pionnen op en toen moest Snet horst tegen zijn eigen ruïne aankijken. Hij verkoos echter op te geven: 1-1. Nieuw element Aan bord twee speeld Owe Boersma. Met de komst van hem is een nieuw element in het Zeeuwse schaakleven geko men. Boersma heeft een uiterst vriendelijk gezicht, zijn goud gerande brilmontuur doet zelfs een wetenschappelijke achter grond vermoeden. Achter het bord is van die vriendelijkheid helaas (voor zijn tegenstan ders) niets meer te merken. Hij kerkerde zijn tegenstander op ouderwetse wijze. Meulblok moest machteloos toezien hoe hij steeds verder ingesnoerd raakte. Dit is nu al de vierde overwinning op rij van Owe Scaldina 1 moest in de 3e klas A aantreden tegen MZ 4 een team dat is gepromoveerd uit de 4e klas. Erik Stoel verloor de le partij met 2 games (21-19, 21-19) van V. de Boer, terwijl Hans Boon ook zijn openings duel verloor. Nieuwe man Mau rice van Slobbe begon in de partij tegen M. Corver met ga- mewinst (51-21), verloor de 2e game (21-13) en bracht door de 3e game 18-21 het le punt bin nen. Kansloos Het dubbel Stoel/van Slobbe verloor kansloos: 21-14 en 21-9. Tben Hans Boon ook de tweede werking met Pro Patria Zoeter- meer was georganiseerd. De Slowaken komen in de loop van vrijdag 7 februari in Zie rikzee aan en keren zondag 9 februari weer naar hun land te rug. De Engelse deelname wordt dit jaar gevormd door Camberley Gymnastics Club. De Engelse delegatie maakt de oversteek per boot en zal via Calais in de loop van vrijdag naar Zierik zee komen. Uit Duitsland komen twee turnsters van het Kunsttum Leistungs Zentrum Düssel- dorf. Vorig jaar nam Delta ningmeester de uitbreiding van het ledenbestand. Het aan tal leden liep in 1991 namelijk op tot 230. Aankoop Alle leden gaven bij acclamatie hun goedkeuring om over te gaan tot de aankoop van een volautomatische sproei- installatie. De voorzitter be loofde de leden, dat het be stuur tracht om deze voorzie ning zo goed en goedkoop mo gelijk te laten installeren. Het bestuur is ondertussen in steeds verdergaande onderhan delingen met de gemeente over uitbreiding van het banencom- plex van vier naar vijf banen. Boersma 2-1. Aan bord drie speelde Hans Aangeenbrug weer een schitterende partij. Helaas sloegen in de tijdnood fase de stoppen door. J. van Ru- Ier profiteerde hier direct van. Een onverdiende nederlaag was het gevolg: 2-2. Aan bord vier speelde Richard van der Veken tegen Q. Bril. In het dagelijks leven verzeke ringsinspecteur. Van der Veken is achter het bord een voorstan der van geavanceerd gooche len. Dit keer probeerde hij met succes de verdwijntruc, deze werkte en een stuk ging in de doos. Tbrwijl teamleider Hans Baris de 1-0 noteerde kwam hij tot de uitspraak: „Richard heeft gelukkig meer verstand van schaken": 3-2. Aan bord vijf een drama in drie bedrijven. Martin Krijger had de stelling van zijn tegen stander J. Tholenaar geheel on der controle. Een Trojaans of fer nam Tholenaar wijselijk niet aan. Krijger liet het ergens liggen, want het ging op een ge geven moment mis: 3-3. Aan bord zes speelde Erjen van Nierop. Na de laatste neder laag schreef teamleider Baris wedstrijd verloor keken ze te gen een 4-1 achterstand aan. Nu evenwel ging dit team aan de slag en begon aan een inhaalra ce. Vijf punten op rij zodat de eindstand op 4-6 kwam. Maurice van Slobbe bleef on geslagen, Erik Stoel won twee maal en Hans éénmaal. In de terugwedstrijd zullen ze er een schepje bovenop moeten doen om zodoende nog meer winstpartijen te maken. Het derde jeugteam spelend in de pup/welpen le klas toog naar het Zeeuws-Vlaamse Sas van Gent om het daar op te ne men tegen STV 2. Boudewijn Heijboer (nieuwe man in dit team) begon met winst op Sport met een kleine groep turnsters deel aan een wed strijd in Düsseldorf. De Duit sers komen pas op zaterdag naar Zierikzee. Feestavond Alle buitenlandse deelnemers aan het Delta Sport Turntoer nooi worden ondergebracht in gastgezinnen. Na afloop van het evenement is er in de zaal aan de Mulockstraat nog een feestelijke afsluiting voor de buitenlandse deelnemers, de juryleden en de gastgezinnen. Het geopperde initiatief voor een zesde baan werd met een duidelijk neen van de tafel ge veegd. Ook de overname van de banen en opstallen, die nu van de gemeente worden ge huurd, is op het Bruse gemeen tehuis nog steeds bespreek baar. De Looff: „We kunnen ge rust stellen dat de gemeente vrij positief tegenover de ini tiatieven van onze club aan kijkt". Het bestuur heeft informatie ingewonnen over de aankoop van een aangrenzend perceel grond. Ambitieuze plannen zo als de vijfde baan en een talud met daarop een tprrasje, klonk ook bij de leden goed' in de oren. „Het bestuur kijkt in elk geval met scherpe blik naar de toekomst", aldus een van de aanwezige leden. „Deze initia tieven van het bestuur geven ons een duidelijk beeld". Tijdens deze jaarvergadering werden Aart de, Looff en Lya van der Stigchel herkozen als bestuurslid. De vakante zeven de bestuurszetel werd bij accla matie ingenorhen door Peter Coppoolse. hem de strenge tucht voor. Zo kent hij de disco alleen nog van de enthousiaste verhalen van zijn vroegere vriendinnetjes. Tevens kreeg hij 10 partijen van kampioen Owe Boersma ter bestudering opgelegd. Dat dit zijn uitwerking niet heeft gemis bleek uit het resultaat. Een fraaie overwinning: 4-3. Tijdnoodfase Nu zag het er weer naar uit dat Zierikzee 1 met een 4-4 gelijk spel genoegen moest nemen daar aan bord één Gerrit Vis ser tegen W. Bliek speelde, en Bliek het aanvankelijk zeer goed deed. In de tijdnoodfase kroop de mot echter in de stel ling van Bliek. Visser was er als de kippen bij, met de dege lijkheid van een Zeeuwse huis vrouw van de oude stempel ruimde het geheel keurig op. „Opgeruimd staat netjes", sprak de teamlpider kernach tig terwijl hij de winst noteer de: 5-3. Wederom een goed resultaat van dit team, op 22 februari zullen ze in het Zeeuws- Vlaamse Oostburg tegen SVZWV 1 een uitwedstrijd spe len, dat dit een spannende wed strijd kan worden bewijst de uitslag die tegen Goes werd be haald: 6V2-IV2. Schelstek, en dat deed Danny de Boer ook tegen Bjom Cleemput. Rafaël van de Put kwam door niet goed te spelen geen enkele keer tot winst. Ook Heijbper won van Cleem put en Danny de Boer van Schelstaek. Omdat het dubbel ook moest worden afgestaan kwam de eindstand op 6-4 voor STV zo dat dit Scaldina-team 4 punten meebracht. Ook dit team zal bij de terugwedstrijd moeten vechten voor meer punten, iets wat zeker te verwachten is voor hen. A.s. weekend thuis wedstrijden in de Raamstraat. De Graaf Scaldina-speler Paul de Graaf in de competitie uitkomend in Hotak'68 2 (Hoogerheide) speelde in Eindhoven tegen Oki 7, ze wonnen daar met 7-3 en De Graaf bleef ongeslagen. COLLALBO - Wereldrecord houder Dan Jansen heeft zijn laatste test voor de Olympi sche 500 meter afgelegd in 37,20. Jansen won de race tij dens het trainingskamp van de Amerikanen in Collalbo. De beste 500-metertijd bij de vrou wen was voor Jansens landge note Bonnie Blair: 40,68. ALBLASSERDAM - Opnieuw heeft de 16-jarige atleet Ram ses Bekkenk uit Zierikzee een overwinning behaald in een sterk bezette cross. De B- junior, die onlangs al de Zeeuwse crosstitel behaalde, was de snelste loper tijdens de Souburghcross in Alblasser- dam. In een spannende wedstrijd over 3900 meter won de Delta Sport-^tleet in een prima tijd van 13 minuten en 48 seconden. Hiermee bleef hij de talentvol le loper Jeroen Punt, uit Vlaar- dingen, 23 seconden voor. Moeder Moeder Jolien Bekkenk kwam in Alblasserdam eveneens in actie. De dames-veterane be haalde een derde plaats op het 4900 meter lange parcours. De Zierikzeese loopster had een tijd van 22 minuten en 20 se conden. De overwinning bij de damesveteranen ging naar Cor- rie Machielse uit Sliedrecht; 20.13 minuten. ZIERIKZEE - Komend week end staan voor BC Zierikzee de Zeeuwse jeugdkampioen schappen op het programma. Dit jaar is de organisatie in handen van BC Zierikzee. Er wordt in vier leeftijdklassen gestreden. Jl: 16-18 jaar; J2:14- 16 jaar J3: 12-14 jaar; J4: tot 12 jaar. De te verspelen onderdelen zijn: HE, DE, HD, DD en GD. De speeltijden voor beide da gen: zaterdag en zondag van 10.00-18.00 uur. Zondagmiddag worden dé meeste finales ver speeld. Er is in totaal door 96 kinderen uit het district Zee land ingeschreven, waarvan 12 kinderen van BC Zierikzee. In Jl komt Jacqueline Altena uit, die in de DE voor het laat ste seizoen haar titel kan ver dedigen. J2 is vertegenwoor digd door het Zeeuws selectie lid Leon Jonker. Eveneens in deze groep: Frans Koopman, Marloes Plu. In J3 strijden Mark den Boer (districtsselec tie), Jolanda van Groningen, Carola v. d. Have en Erik Tim mer. De jongste jeugdgroep wordt door BC Zierikzee vertegen woordigd door Mirelle v. d. Ha ve, René Holkers, Maartje Plu en Maurice Ravia. In totaal zul len 185 partijen worden afge werkt in de Oosterscheldehal van sporthal Onderdak. ZIERIKZEE - Voor de onder linge competitie van damvere niging Zierikzee werden vier partijen gespeeld. Het werd een goede avond voor lijstaan voerder Cor Boot: hij won zelf, terwijl de concurrentie punten verspeelde. Cor Boot moest tegen Chris van der Wielen spelen, die de minste verliespunten heeft, maar nog twee partijen moet inhalen. In de opening behaal de Boot schijf winst na een fou tieve afruil van zijn tegenstan der, wat uiteindelijk goed voor de volle winst bleek te zijn. Kostbaar Rinus van der Wielen leed kostbaar puntenverlies door een nederlaag tegen Jan de Jonge. In het middenspel wist hij dam te halen en door secuur positiespel won hij uiteinde lijk. In een familietreffen wist uiteindelijk Jan Flikweert te winnen van zijn oom A. J. Flik weert. Het was een ingewik kelde partij, waarin de eerstge noemde speler won door tem povoordeel. Een puntendeling was er als uitslag van de partij tussen John Honig en Jan Pe ter van der Veer, waarmee bei den tevreden waren, gezien het spelverloop. Voor het provinciaal damkam pioenschap eerste klasse speel de Jan de Jonge remise tegen Oostkapellespeler Wattel. Het was een gelijkopgaande partij waarin geen van de spelers beslissend voordeel wist te ha len. Tijdens de toernooien kunnen punten verdient worden, die meetellen voor de uitnodiging aan het invitatietoemooi. Er worden alleen enkels en dub bels gespeeld. Er wordt in 4 jeugdklassen gestreden, die weer onderverdeeld zijn in competitiespelers en recrea tiespelers. Deelnemers voor BC Zierikzee waren: Frank Koopman, Erik Timmer, Carola v. d. Have, An- net Schults, Mirelle v. d. Have, Mark den Boer, René Holkers, Maurice Ravia en Susanne Timmer. Resultaten: twee jeugdleden die voor de eerste keer meededen zorgden voor prima prestaties. Susanne Timmer werd poule-winnares in klas 4B, ze werd algemeen winnaar door in de finale Hei di Vercraye met 11-8 en 11-2 te verslaan. Twee tweede plaat sen voor Maurice Ravia. In 4B pakte hij de 2e plaats HE, en samen met partner René Hol kers de 2e plaats 4A HD. In 3A kwam Carola v. d. Have uit, die na winnares van haar poule in de -kwartfinale in 3 games verloor van Katrien Boerjan. Onaangename verrassingen verder voor Mark den Boer, Frans Koopman en Erik Tim mer. Nadat deze jongens zich allemaal geplaatst hadden na Vanwege het behaalde kam pioenschap in de eerste (dis- tricts)klas A, verdiende de hoofdmacht van BC Zierikzee onlangs een beslissings wedstrijd tegen de kampioen van de afdeling B. De winnaar van deze ontmoeting plaatste zich automatisch voor deelna me in de landelijke badminton- competitie. Neutraal Tijdens de op neutraal gespeel de wedstrijden te OostSouburg gelukte het slechts Jacqueline Altena één van de vier en- Uitslagen Onderdak: Zierikzee Cl- SKNWK C2 1-1; Duiveland C2- Mevo C2 0-0; Zierikzee Cl- Duiveland C2 1-0; SKNWK C2- Mevo C2 4-0; Zierikzee Cl-Mevo C2 9-0; SKNWK C2-Duiveland C2 3-0; Zierikzee Dl-DFS D2 4- 0; Mevo D2-ZSC Dl 0-3; Zierik zee Dl-Mevo D2 2-0; DFS D2- ZSC Dl 2-2; Zierikzee Dl-ZSC Dl 2-2; Zierikzee Dl-ZSC Dl 1- 0; DFS D2-Mevo D2 1-2; SKNWK Dl-Bruse Boys Dl 1-0; Duiveland D2-WIK Dl 1-1; SKNWK Dl-Duiveland D2 3-0; Bruse Bovs Dl-WIK Dl 4-0; SKNWK Dl-WIK Dl 2-0; Bruse Boys Dl-Duiveland D2 1-1. De Vanger: ZSC Fl-Zierikzee F1 0-0; DFS Fl-Brouwershaven F1 0-0; Zierikzee Fl-DFS Fl 1- 3; Brouwershaven Fl-ZSC Fl 2- 0; ZSC Fl-DFS Fl 2-1; Zierik zee Fl-Brouwershavcn Fl 1-2; Mevo El-Ouwerkerk El 1-5; SKNWK E2-Bruse Bovs El 1-0; Ouwerkerk El-SKNWK E2; Bruse Bovs El-Mevo E2 1-0; Me vo El-SKNWK E2 0-1; Ouwer kerk El-Bruse Boys El 0-3; Zie rikzee El-SKNWK El 2-1; Re- nesse El-ZSC El 4-1; SKNWK El-Renesse El 2-0; Zierikzee El-ZSC El 3-0; SKNWK El- ZSC El 4-0; Zierikzee El- Renesse El 4-0. poule-winnaar voor de finales, bleek dat de organisatie het toernooi affloot wegens tijdge brek. Zodoende konden de finale-poules niet afgewerkt worden, wat een hele teleur stelling was voor de Zierikzee se deelnemers. Mark den Boer was poule winnaar, dus kan zijn finale poule niet afwerken in 2A. Mark is 13 jaar, maar moet van wege het feit dat hij lid van de Zeeuwse jeugdseiektie 1 klas boven zijn leeftijd uitkomen. Erik Timmer in 3A was even eens hetzelfde lot beschoren en kon zijn wedstrijden niet af maken. Samen met Frans Koopman had Erik ook de fi nale gehaald in de HD 2A, maar ook hier kon de beslis singswedstrijd niet meer ge speeld worden. Oorzaak van deze vervelende afloop van de le Grand Prix moet gezocht worden in het foutief plannen van de wedstrijden. De eerst volgende Grand Prix staat ge pland op 15 februari aanstaan de bij BC Terneuzen, waar de wedstrijden zullen worden af gewerkt in 2 sporthallen. Na-competitie Programma na-competitie 1991-1992: Pluumpje 1- Zierikzee 2; Backhand 2- Zierikzee 3. kelspelen voor BC Zierikzee te winnen. Zij versloeg opponen- te Anouska Ridderikhoff in drie games: 9-11, 12-9 en 11-2. Het herendubbel, Peter Tijl en Hanco de Vos, sleepte het twee de punt binnen door - eveneens - in drie games het Avantri-duo Van Sluis/Potter aan de kant te schuiven: 14-17, 15-9 en 15-5. De derde gewonnen partij kwam op naam van het tweede gemengd dubbel koppel Ange- lique van der Have/Peter Tijl. Zij wisten in twee games oppo nenten Erik Potter en Stefanie Snoek met de cijfers 15-3 en 15- 10 te verslaan. Demonstratie- trainingen De KNVB, afdeling Zeeland, houdt de komende maanden door de gehele provincie zoge naamde demonstratietrainin gen. Tijdens een elftal bijeen komsten. speciaal bedoeld voor jeugdtrainers en jeugdlei ders, wordt getoond op welke wijze de allerjongsten met volkssport nummer één ver trouwd geraakt kunnen wor den. De demonstratietrainingen worden gegeven onder leiding van docenten van de cursussen jeugdvoetbalbegeleider, -spel leider en trainer. Ook Schouwen-Duiveland wordt twee keer aangedaan. De eerste sessie staat gepland op maandag 17 februari aan staande op het terrein van de zondagsclub SV Dreischor. VV Zonnemaire is vervolgens gast heer op vrijdag 28 februari. Het programma van een de monstratietraining ziet er als volgt uit: 18.00 uur Training E- en F-pupillen; 19.00 uur Trai ning B- en C-junioren; 20.00 uur Theorie en vragenronde; 21.00 uur Sluiting. BRUINISSE - De leden van de tennisvereniging Bru-Tèn, uit Bruinisse, hebben tijdens de jaarverga dering eeinsgezind besloten over te gaan tot de aan schaf van een volautomatische sproei-installatie. 4ï>F" 1 ZIERIKZEE - Wederom na een zeer spannende wed strijd wist SV Zierikzee 1 een zege te boeken, dit maal tegen aartsrivaal Goes. TTV Scaldina ZIERIKZEE - Van de vier jeugdteams van TTV Scal dina kwamen er twee in actie. Het le team won bij MZ 4 met 6-4, terwijl het 3e team met 6-4 verloor bij STV 2. OOST-SOUBURG - Het zo talentvolle jonge eerste team van badmintonvereniging Zierikzee is het niet gelukt de beslissingswedstrijd tegen Avantri 3 in winst om te zetten. Hierdoor loopt de kampioen in de hoogste districtsklasse A promotie naar de lande lijk competitie mis. Het Zierikzeese viertal verloor uiteindelijk met 5-3. ZIERIKZEE - Vorst, dooi en mist ten spijt hebben de eilandelijke C-junioren en E-pupillen het voorbije weekend gewoon hun jeugdzaaalvoetbalwedstrijden gespeeld in sporthal Onderdak en sportzaal De Van ger. Hieronder daarvan de uitslagen.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1997 | | pagina 9