ƒ0,29 gemeente Zrarikzee r GEMEENTE BROUWERSHAVEN DELTA DISCS r 11 FOTO VERSCHOORE ic RADIO T.V. VIDEO weten wat gebeurt FIRMA HOOGERWERF praktijk vrijdag 22 november gesloten GEMEENTE MIDDENSCHOUWEN Commissievergadering Bouwplannen Met z'n allen tegen kanker. Blijfgeven. WOENSDAG 20 NOVEMBER 1996 HET EXTRA NIEUWSBLAD RAADSVERGADERING De gemeenteraad van Zierikzee vergadert maandag 25 november om 19.30 uur in de raadzaal van het stadhuis. Het college stelt voor kredieten beschikbaar te stel len voor uitvoering van stedebouwkundige wer ken, voor het afscheid van de commandant en on dercommandant van de vrijwillige brandweer, voor het aanbrengen van monumentenverlichting op de Nobelpoort en voo,r een personeelsreis voor gemeente-ambtenaren naar ferussel. Op de agenda staan subsidieverzoeken van Stich ting "De Hoop", een psychiatrisch ziekenhuis voor mensen die hun verslaving willen beëindigen, de Stichting Aanvullende Opvang Asielzoekers voor de organisatie van het Kinderrechten Festival en de Stichting Katholiek Onderwijs Zierikzee voor een begeleidingstraject om tot bestuurlijke schaal vergroting te komen. Tevens stelt de gemeenteraad de subsidielijst 1997 vast. Op financieel gebied staan op de agenda rekening- courantverhoudingen, de screening van de begro ting en het éénmalig rentevoordeel 1996 en een deelnemingsovereenkomst van het bouwfonds inza ke de oprichting van de Stichting Stimulerings fonds Volkshuisvesting Nederlandse Gemeenten. Er komen veel onderwijszaken aan de orde, zoals aanvulling van 15 leerlingsets voor 6 - 12 jarigen, aanbrengen van verlichtingsarmaturen en vervan ging van vloerbedekking in de hal van de J.L. de Jongeschool; vervanging van vloerbedekking in de personeelsruimte, van stoelen in de gemeenschaps ruimte, van meubilair in de personeelsruimte, van krukken in de handenarbeidruimte en van een cv- ketel in de J.W. van den Doelschool; de aanschaf van een extra leermiddelenpakket, aanpassingen in het kader van de ARBO-wet en tijdelijke uit breiding van de huisvesting door de Willibrordus- school en het herstellen van de fietsenberging van 't Kofschip. Aan de orde komen tevens de financië le garantstelling van onderwijskundige opvang van leerplichtige anderstalige leerlingen, het ver vangen van de vloerconstructie en buitenkozijnen van de gymzaal aan de Raamstraat en een inventa risatie-onderzoek naar asbest in schoolgebouwen en gymzalen. Overige agendapunten zijn het vaststellen van een voorbereidingsbesluit voor het perceel Nieuwe Bo- gerdstraat 64, waar Auberge Maritiem een cate ringbedrijf wil bouwen, wijzigingen in de gemeen schappelijke regelingen van de Centrale Post Ambulancevervoer en de Regionale Brandweer •Zeeland, verlenging van een zijstraat van de Del tastraat op industrieterrien De Zuidhoek, aanpas sing van het pand Jannewekken, professionele on dersteuning voor het museumhavenproject, de .beheersstructuur van Mondragon en de aanschaf van een vitrine voor het model van de voormalig veerboot "Koningin Emma". Dit scheepsmodel krijgt de gemeente in bruikleen van de Slavenkas en is (vanaf de kerstvakantie) te zien in Maritiem Museum Zierikzee. Iedere burger kan een raadsvergadering bijwonen. De agenda en de bijbehorende voorstellen liggen tijdens kantooruren (9.00-17.00 uur) ter inzage bij Bureau Voorlichting. Na de opening van de verga dering kunt u het woord voeren over de meeste op de agenda vermelde punten (met uitzondering van zaken omtrent personen en de rondvraag). SPREEKUUR D66 De fractie van D66 houdt donderdag 21 november a.s. van 19.00 tot 20.00 uur spreekuur in de Vis markt aan de St. Domusstraat. COMMISSIES De commissie Openbare Werken en Milieu verga dert dinsdag 26 november om 19.30 uur in de raad zaal over de voorovereenkomst met Bijdevaate project. Bijdevaate Project wil woningbouw ontwikkelen in het gebied Zierikzee-Noord. De voorovereen komst strekt ter verzekering van o.a. de betaling van onder andere stedebouwkundige kosten van de gemeente, secretariële ondersteuning e.d., de voor- bereidingskosten voor uit te voeren infrastructure le werkzaamheden en de kosten van juridische ad viezen in verband met de overeenkomst. Verder worden in de voorovereenkomst ook procedure-re- gels, het eventueel instellen van een werkgroep en de bijdrage aan de reserve stadsuitleg vastgelegd. Op de agenda staan 7 krediet voorstellen. Dit be treft het vernieuwen en aanpassen van de riolering in de Poststraat. Korte St. Janstraat en Lange St. Janstraat (fase 9, 2e deel), het verbeteren van de openbare verlichting aan de Lange Blokweg, het aanbrengen van een semi-automatisch bewegings- werk aan het Witte Bruggetje bij de Zuidhaven poort. het vernieuwen van de geluidsinstallatie in de Concertzaal, het aanleggen van een basketbal veld naast het tenniscomplex aan de Grevelingen- straat, het plaatsen van een rolskatebaan in het Hatfieldpark en het aanleggen van verkeers- remmende voorzieningen in de Schouwenbank, Zandkreekstraat. Sloestraat. Zilvermeeuwstraat, Caustraat, De Kanterlaan en Grachtweg. De commissie Welzijn en Sociale Zaken vergadert dinsdag 26 november om 19.30 uur in de commissie kamer over de subsidie-overeenkomst met de Stichting Multifunctionele Gebouwen Zierikzee. Tijdens een eerdere vergadering van de commissie is de suggestie gedaan om een rolstoel te plaatsen' in het centrumgebied. Er zijn een tweetal mogelijk heden uitgewerkt, plaatsing op een parkeerplaats of plaatsing bij het VVV-kantoor. De directeur van de RSG "Professor Zeeman" heeft de gemeente er op gewezen dat het noodgebouw binnen niet al te lange termijn moeten worden ver vangen. De suggestie wordt gedaan om vervanging te combineren van de realisatie van een wijkvoor- ziening. In 1995 is voor de jaren 1996 en 1997 subsidie toege kend voor het buurtnetwerk. Omdat het project later van start is gegaan wordt het voorstel gedaan om de periode te verlengen tot en met 1998. Er worden 8 subsidieverzoeken behandeld. De We reldwinkel vraagt een bijdrage voor de organisatie van de Afrikamarkt en voor verbouwing van het pand aan de Verrenieuw- straat. Koninklijke Harmonie "Kunst Eer" heeft met een groei te maken en maakt hierdoor hogere kosten, onder andere voor uniforms, opleidingen en muziekinstrumenten. De Stichting Educatief Toerisme Zeeland "Oranje zon" vraagt een bijdrage, de Stichting Reformatori sche hulpactie Woord en Daad wil geld voor een nieuw project in India, het Gereforméerd Kerkkoor Zierikzee vraagt een bij drage voor het organisatie van de "Ceremony of Christmas Carols", het CJV vraagt een bijdrage voor het aanbrengen van een luchtafzuiginstallatie in de grote zaal en Veilig Verkeer Nederland vraagt een subsidie voor de seniorenrit 1996. Overige agendapunten zijn een wijziging in de ge meenschappelijke regeling samenwerkingsverband welzijnszorg en de derde begrotingswijziging 1997 van de GGD Zeeland. Op onderwijsgebied wil basisschool 't Kofschip 10 leerlingenstoelen aanschaffen en wordt gesproken over de verordening voorzieningen huisvesting on derwijs. Iedere burger kan' een commissievergadering bij wonen. De op de vergadering betrekking hebbende stukken liggen ter inzage in de leeskamer in het stadhuis. U kunt de stukken tijdens kantooruren inzien na afspraak met de secretaris van de com missie. Voor de commissie openbare werken en mi lieu is dit de heer C.L. van der Linde (tel. 454465) en voor de commissie welzijn en sociale zaken is dit mevrouw C.J. van der Vliet (tel. 454448). Voor het bezoeken van de vergadering hoeft u zich niet van te voren aan te melden. Voorafgaand aan het behandelen van een Agendapunt krijgt u de ge legenheid het woord te voeren. Daarna heeft u in twee termijnen de gelegenheid met de raadsleden mee te spreken. HET OPROER VAN ZIERIKZEE Van 27 tot 30 november a.s. vinden er in de Con certzaal van Zierikzee vijf voorstellingen plaats van "Het Oproer van Zierikzee". Deze voorstel lingen biedt het gemeentebestuur gratis aan aan de inwoners van Zierikzee ter gelegenheid van de afsluiting van de periode dat deze stad een zelfstandige gemeente is. Het theaterspeetakel "Het Oproer van Zierik zee" gaat over het belastingoproer. van. 1472. Ruim 80 acteurs, musici en zangers van verschil lende verenigingen werken onder leiding van Cees Möhlmahn en Mar van der Veer belange loos aan deze productie mee. Het Oproer van Zierikzee vindt na de pauze plaats. Voor de pauze is er een steeds wisselend voorprogram ma. waarin diverse Zierikzeese verenigingen zich presenteren. De voorstellingen zijn woensdag 27, donderdag 28, vrijdag 29 en zaterdag 30 november om 20.00 uur. Zaterdagmiddag is er tevens een matinee om 15.00 uur. Toegangsbewijzen De kaarten voor een van deze voorstellingen kunt u gratis afhalen bij Bureau Voorlichting in het stadhuis. Inwoners van buiten Zierikzee komen vanaf morgen, donderdag 21-november, eveneens voor een gratis toegangskaart in aan merking. Bureau Voorlichting is geopend van 9.00 tot 17.00 uur. Er is geen telefonische kaartuitgifte! Uiteraard zijn kaarten verkrijgbaar zolang de voorraad strekt. De voorstellingen op woensdag en vrijdag zijn uitverkocht. bewoners van de binnenstad. Al jaren geleden, bij de invoering van betaald parkeren, werd gespro ken over de mogelijkheden van parkeren voor ver gunninghouders. Nu wil de gemeente samen met bewoners, bedrijven en andere belanghebbenden dit onderwerp weer op tafel leggen. De gemeente heeft besloten een parkeerbeleidsplan te maken. Een plan dat de beschikbare parkeer ruimte in de binnenstad verdeelt tussen vergun ninghoudersplaatsen, betaalde parkeerplaatsen en 'vrije' plaatsen. Door middel van de in het voor jaar verspreide enquête hebben bewoners en be drijven al mee geholpen aan dat plan, nu vragen we u nogmaals met ons mee te denken en te praten over het parkeerbeleidsplan. Wij willen u daarom uitnodigen om met ons te pra ten over de toekomst van het parkeren in de bin nenstad van Zierikzee. Er zijn vijf avonden vastge legd voor de gesprekken tussen de gemeente, de bewoners en de ondernemers van de binnenstad: woensdag 20 november, donderdag 21 november, maandag 2 december en woensdag 4 december. Woensdag 27 novejnber is gereserveerd voor een ge sprek met de ondernemers. De gesprekken vinden allemaal plaats in de aula van de Scholengemeen schap Schouwen-Duiveland (VBO), Hatfieldpark 1 om 19.30 uur. De bewoners en ondernemers van de binnenstad krijgen allen een persoonlijke uitnodi ging- Het parkeerbeleidsplan ligt vanaf heden geduren de vier weken ter inzage bij de afdeling Algemene Zaken in het stadhuis van maandag tot en met vrij dag tijdens kantooruren, bij Bureau Burgerzaken in het stadhuis op donderdag van 19.00 uur tot 20.00 uur en bij de bibliotheek De Stolpe tijdens de openingsuren. BOUWAANVRAGEN A. Aangevraagde bouwvergunningen (art. 41 Woningwet) verbouwen winkel aan het Havenplein 14 door Th. Spinnewijn; verbouwen winkel/werkplaats in winkel/woning aan het Kraanplein 18-20 door C. Stuut. B. Ingekomen meldingen (art. 42 Woningwet) plaatsen tuinhuisje aan .de Mulockstraat 66 E door F.H. Cats; plaatsen tuinhuisje aan de Gruttostraat 2 door L. Bij de Vaate. C. Verleende bouwvergunningen bouwen kantoorgebouw aan de Industrieweg door Aannemingsmij.v.Gelder b.v.; bouwen lokaal distributiecentrum aan het Groe- neweegje 23 door N.V. Delta Nutsbedrijven; uitbreiden loods aan de Deltastraat 19 door A.J.I. Rombouts; bouwen garageherstelinrichting aan de Boeren- weg door Bouwadviesbureau/Projektontwikke- ling L.J. Grootendorst b.v.; verbouwen garage in woning aan de Nieuwe Bo- gerdstraat 42 door M.J.M. Borghouts; plaatsen dakkapel aan de Steiltjesstraat 3 door D. v. Eenige; verbouwen winkelpand(en) aan de Dam 19/Melk- markt 1-3 door rfolty fashion; bouwen duivenhok aan de Lange Blokweg 30 door C.H. Filius; uitbreiden woning aan Vlakestraat 31 door P. v. Beveren; bouwen polikliniek aan de Koning Gustaafweg 2 door StOosterscheldeziekenhuizen; aanbrengen rolluiken aan de Beddeweeg 13 door J. Peute. D. Verkeersbesluiten Met ingang van 21 november a.s. liggen de volgen de verkeersbesluiten ter inzage liggen bij de afde ling Algemene Zken: aanwijzing van een parkeerplaats op de Schuit haven voor het onmiddellijk laden en lossen van goederen; aanwijzing van een algemene invaliden-parkeer plaats op de Schuithaven opheffing van het stopverbod aan beide zijden van de Haringvlietstraat tussen de Laan van St.Hilaire en de Grevelingenstraat. Tegen de verleende bouwvergunningen (onder C) en de verkeersbesluiten (onder D) kan men op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na deze bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders. Tegelijkertijd kan de president van de rechtbank, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg worden ver zocht een voorlopige voorziening te treffen. SLUITING STADHUIS In verband met een personeelsreis naar Brussel zijn vrijdag 22 november a.s. alle gemeentelijke dien sten (secretarie, gemeentewerken en streekarchiva- riaat) de gehele dag gesloten. INFORMATIEAVONDEN PARKEERBELEIDSPLAN BINNENSTAD Door de groeiende bevolking en het onder andere daardoor toenemende autobezit wordt parkeren in Nederland steeds moeilijker. Ook in het gebied binnen de stadswallen van Zierikzee is dit de laat ste jaren een groot probleem geworden. Het wordt ook een steeds grotere bron van ergernis voor de WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken bekend dat bij hen een melding op grond van arti kel 8.41 Wet milieubeheer is ingekomen van de heer Joh. van de Waart, voor het van toepassing worden van het Besluit akkerbouwbedrijven mi lieubeheer op het akkerbouwbedrijf op het adres Gouweveerseweg 1; Informatie over genoemde melding kunt u verkrij gen bij de afdeling Algemene Zaken in het stad huis, tel. 454494. Gemeente Zierikzee NIEUWS is de wekelijkse informatierubriek van de ge meente. Redactie: Bureau Voorlichting Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee Tel. 0111-454454 MONUMENTENSTAD - PAREL AAN DE OOSTERSCHELDE Voor al uw reparaties van: SNEL, VAKKUNDIG, VOORDELIG 3 mnd. garantie op reparatie eventueel vrijblijvend prijsopgaaf vooraf. UW SPECIAALZAAK l/bor muziek, beeld en geluid Mol 15 - Zierikzee - Tel. 0111-414699 i Stichting LEZEN. Keizersgracht 391. 1016 EJ Amsterdam Auto- en demontagebedrijf Ruime sortering onderdelen gebruikt en nieuw In- en verkoop schade-auto's Lid STIBA Aangesloten bij Autorecycling Nederland met RDW vrijwaringsbewijs. Molenweg 2 - Bruinisse - Tel. 0111-481400 LFOTO'S 2 'WL'KOCpAQ'EÏÏL 1 uur service 0,99 gjj Dam 5 - Zierikzee Tandartsenpraktijk R. C. Schoots-Boersma Ring 19 4328 AE Burgh-Haamstede Telefoon 0111 652930* Telefax 0111 652870 noteer dit tel.nr. AGENDA GECOMBINEERDE VERGADERING COMMISSIES ALGEMENE ZAKEN. RUIMTELIJK BEHEER EN FINANCIËN OP 21 NOVEMBER 1996 OM 19.30 UUR IN HET STADHUIS VAN BROUWERSHAVEN. 1.Opening. 2. Vaststelling agenda. 3. Vaststelling verslag commissie algemene zaken en ruimtelijk beheer d.d. 16 september 1996 en vaststelling verslag commissie alge mene zaken en ruimtelijk beheer d.d. 14 ok tober 1996. 4. Ingekomen stukken en mededelingen. '5. Verzoek uitbreiding oefenveld en aanbouw kantine V.V. Zonnemaire. 6. Verzoek renovatie tenniscomplex Brouwers haven. 7. Huurovereenkomst VVV Brouwershaven. 8. Evaluatie project dorpsraden 1996 9. Subsidieverzoek St. Educatief Toerisme Oranjezon 1996. 10. Subsidieverzoeken ontwikkelingssamenwer king 1996. 11. Subsidieverzoek Werkgroep Schoolbiologie. 12. Vaststelling lijst van lokale en regionale sub sidies welzijn 1997. 13. Herinrichting markt. 14. Rondweg Den Osse 15. Vaststelling belastingverordeningen. 16. Voorbereidingsbesluit Brouwershaven Kom i.v.m. zendmast aan Slingerbos Brouwersha ven. 17. Evaluatie Verkeersbesluiten kern Brouwers haven. 18. Verzoek Muziekvereniging Apollo verhoging subsidie. 19. Herindeling. 20. Rondvraag. Zoals u bekend hebben toehoorders spreekrecht. Vanaf 19.30 uur zullen daarom toehoorders in de gelegenheid worden gesteld over niet op de agenda genoemde onderwerpen het woord te mogen voeren. Dit moeten wel onderwerpen zijn die de commissie aangaan. Voorts krijgen toehoorders voorafgaand aan ieder agendapunt de gelegenheid om over dat punt het woord te voeren. OPENBARE BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Brouwersha ven maken bekend, dat de volgende aanvragen voor bouwvergunning zijn ingekomen van: 1. Bouw winkel Zeeland Adviseurs te Middel burg, voor het seniorengeschikt maken van een woning op perceel Krabbendijke 18 te Brouwershaven. Op 13 november hebben burgemeester en wet houders van Brouwershaven de volgende gewij zigde bouwvergunning verleend: 1. Den Boer Bouw te Brouwershaven, voor de bouw van een clubhuis/zeilschoöl op perceel Blankersweg 4a te Brouwershaven. Brouwershaven, 20 november 1996 Burgemeester en wethouders van Brouwersha ven, de wnd. burgemeester, mw. A P. de Haan de wnd. secretaris, R.W. Schiettekatte Bekendmaking wet milieubeheer Burgemeester en wethouaers van Brouwersha ven zijn voornemens": 1. een veranderingsvergunning te verlenen aan de heer A. L. van de Velde, voor het verande ren van een gemengd agrarisch bedrijf aan de Zuiddijk 15 te Noordgouwe. De verandering zal bestaan uit het uitbreiden van het bestaan de bedrijf met een landbouwschuur voor het opslaan van landbouwproducten 2. een veranderingsvergunning te verlenen aan de heer O. van den Hoek, voor het veranderen van een landbouwbedrijf aan de Zuidweg 11 te Zonnemaire. De verandering zal bestaan uit het uitbreiden van het bestaande bedrijf met het houden van struisvogels en het fokken van paarden; 3. een nieuwe, de gehele inrichting omvattende, veranderingsvergunning te verlenen aan firma Gebr. Van Ast, Zuidwal 1 te Brouwers haven. Deze vergunning betreft de jachtwin- terberging en landbouwbedrijf aan de Oude Schouwsedijk 6 te Brouwershaven. De vergunningen zullen worden verleend onder het stellen van voorwaarden ter bescherming van van het milieu. INZAGE De betreffende stukken liggen vanaf 20 novem ber 1996 ter gemeentesecretarie, Markt 2 te Brouwershaven, voor een ieder ter inzage tot en met 17 december 1996 op elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur alsmede op maandagavond van 19.00 tot 20.00 uur en tijdens andere uren na tele fonische afspraak (tel. 0111-691651). BEDENKINGEN Een ieder kan gemotiveerde schriftelijke beden kingen tegen het ontwerp van de vergunning in brengen tot en met 18 december 1996 schriftelijk bij het collge van burgemeester en wethouders. Degene die schriftelijk bedenkingen indient, kan verzoeken zijn of haar persoonlijke gege vens niet bekend te maken. Het verzoek dient tegelijkertijd met de schriftelijke bedenkingen te worden gericht aan burgemeester en wethou ders van Brouwershaven (Postbus 28, 4318 ZG Brouwershaven). Indien daarom wordt verzocht kan tot en met 18 december 1996 over het ontwerp van de vergun ning van gedachten worden gewisseld tussen het bevoegd gezag, -de aanvrager en overige aanwe zigen. Namens het college van burgemeester en wet houders van Brouwershaven, de directeur van de Centrale Dienst Gemeente werken. Algemene en Bestuurlijke Zaken tijdstip: 27 november 1996, 19.30 uur plaats: gemeentehuis te Scharendijke agenda: o.m. - Ontwerp-bestemmingsplan 'Kam peerterreinen Scharendijke'. A.Aangevraagde bouwvergunningen (art. 41 Ww) - N.van derWeele - uitbreiden woning, Hogeweg 7 te Scharendijke - L.J. Elenbaas - bouw camping-serre, Kuijerdamseweg 56 te Ellemeet - M.C. Coomans - plaatsen tuinberging, Elkerzeeseweg 49 te Scharendijke - H. Katzmann - bouw garage, Noord- zeelaan 72 (Zeeland Village) te Scharendijke - Mechanisatiebedrijf Schouwen-Duive- B. Ingekomen meldingen (art. 42 Ww) - H. Mergheim - bouw berging, Noord- zeelaan 92 (Zeeland Village) te Scha rendijke - K. vanToledo - bouw carport, Klaver enVerleende bouwvergunningen - J.A. Oostvogels - bouw garage, straat 35 te Scharendijke Nieuwe Kerkweg 7 te Scharendijke - P. Komijn - plaatsen tuinhuis, Klaver- - N. Hogeling - plaatsen dakkapel, Dijk- straat 73 te Scharendijke. D. Geaccepteerde meldingen (art. 42, lid I onder bWw) - S. Hart - plaatsen dakkapel, Dijkstraat 10 te Scharendijke 10 te Scharendijke - L.J. Platteschorre - plaatsen blokhut, - S. Hart - uitbreiden berging, Dijkstraat Korenbloemstraat 18 te Scharendijke. E.Verleende sloopvergunning - N.M. van der Have - verwijderen asbest golfplaten,Taaijersweg 7 te Kerkwerve. ledereen wordt uitgenodigd om op deze avond van de bovenstaande zaak kennis te nemen. Aan het begin van de behan deling van de te bespreken zaak, kan het publiek inspreken. land - plaatsen roldeur,Verseputseweg 3 te Kerkwerve N.J. Natte - uitbreiden schuur, Ingrid- straat 19 te Scharendijke E.T.A. IJska - plaatsen dakkapel, Oude Hoofdweg 5 te Kerkwerve Camping Duin en Strand - bouw over kapping bij disco, Kuijerdamseweg 35 te Scharendijke. straat 43 te Scharendijke K. van Toledo - bouw tuinschuur, Klaverstraat 43 te Scharendijke. Tegen de verleende bouwvergunningen, toestemmingen en sloopvergunning (C, D en E) kan iedereen binnen zes weken na deze bekendmaking een bezwaar schrift indienen bij ons college, Platte- weg 33, 4322 BD Scharendijke. Tege lijkertijd kan de president van de recht bank, postbus 5015, 4330 KA Middel burg worden verzocht een voorlopige voorziening te treffen. 20 november 1996, Burgemeester en wethouders van Middenschouwen EXTRAATJES ■EBHI Constuctam 4 GT 1981, ro buust, veilig en sfeervol 5.500,-. Tfel. 0111-415368. CUPIDO brengt u bij el kaar! Bel nu voor de bro chure om straks weer ver liefd te zijn. 0345-631364 (24-uur-service). Cupido, erkend, voordelig en toon aangevend in Nederland. GIRO 26000 ÉUÊ KANKERBESTRIJDING ADVERTEREN IS VERKOPEN! DE^J^ERHEID Voot Lm alilrit bij trn veelzijdig t alman S. van Kanten Postbus 2I6H 4460 MD GOES Wij hebben er bel 0113 27 02 4t Als hel echt goed moet zijn VH- hauw/verbauw wordt realiteit Wij houwen Uw CASCO met U af Voor alle eorrecte toelevering Kunststof kozijnen Thermophane 1 Alle vakkundig onderhoud 7,o eenvoudig en voordelig is het n rr-jS voor: 'offax 0113 2 7 02 41 bel infocentrum 03J-960160 WINKELEN BEGINT IN HET EXTRA NIEUWSBLAD

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1996 | | pagina 4