nda Albert Heijn houdt een vleesspaaractie Peugeot introduceert allround bestelwagen Concert The Bayous in 't Swarte Schaep HET NIEUWSBLAD DEURLOO Re-cars verhuist naar Hobbemastraat ggneramer inDomburg Bruisend theai WOENSDAG 20 NOVEMBER 1996 A Hf T CXTRA NIEUWSBLAD Gratis rubriek voor éénmalige activiteiten en exposities. Schriftelijke of telefonische opgave kan tot maandag 17.00 uur. Van alle datumgebonden berichten die op de redactie binnenkomen wordt automatisch melding gemaakt in deze rubriek. Tot en met donderdag 28 november Burgh-Haamstede Poppen van Mien in den Bosch. Galerie Josefine. Dinsdag, woensdag en donderdag 10.00-12.30 uur en 13.30-16.00 uur. Tot en met vrijdag 29 november Burgh-Haamstede Vrouwfiguren in gouache. Galerie 't Zuuddek. Donder dag 10.00-17.00 uur en vrij dag 13.00-tot 17.00 uur. Tot vrijdag 29 november Ouddorp Oogstsymbolen en decora ties van stro gemaakt door Lia Roodzant. 't Blaeuwe Huus. Maandag t/ m vrijdag 08.30-12.00 uur en 13.00-17.00 uur. Zaterdag 08.30-12.00 uur en 13.00 tot 16.00 uur. Middelharnis Aquarellen uit gemeentemu seum Maassluis. Gemeente huis. Maandag tot en met vrijdag 09.00-16.30 uur. Toten met zaterdag 30 november Middelharnis Blikje frisdrank. Gemeen schapsbibliotheek. Tijdens openingsuren. Van maandag 25 november t/ m zaterdag 7 december Brouwershaven Creatieve kerstwerkstuk ken. Noordwal Kreatief. Dagelijks van 10.00 tot 16.30 uur (behalve op dinsdag, woensdag- en vrijdagmiddag en zondag). Tot en met 12 december Herkingen Mexicaanse kunstnijver- heidsprodukten en foto-ex positie Mexico. Theetuin De Bongerd. Tot en met herfst vakantie dagelijks (behalve donderdag) van 10.30 tot 21.30 uur. Daarna alleen op zaterdag en zondag. Tot 31 december Neeltje Jans Authentiek materiaal waterwerken. HalTopshuis. Tijdens openingstijden Delta Expo. Tot en met 5 januari Renesse Sint-Nicolaas en Santa Claus. Blikmuseum De Blik vanger. Dinsdag en vrijdag van 10.00 tot 12.00 uur. Zondag 8 december en zon dag 5 januari van 11.00 tot 15.00 uur. Toten met donderdag 31 juli Nieuwe-Tonge Potloottekeningen Anno- nym. Kerkstraat 49. Maan dag tot en met zaterdag 10.00 tot 17.00 uur. GOEREE-OVERFLAKKEE Woensdag 20 november Goedereede Verkoping vrouwenvereni ging Bidt en Werkt. De Ark. 09.30-12.00 uur en 13.00 -16.30 uur. Sommelsdijk Rommel en kadomarkt. Re monstrantse kerk. 09.30 tot 15.30 uur. Wintermarkt. Verpleeghuis De Samaritaan. 11.00-15.30 uur. Middelharnis Vergadering adviescommis sie financiën. Gemeentehuis. 19.30 uur. Donderdag 21 november Dirksland Geldbingo. Victoriahal. 20.00 uur. Middelharnis Bijeenkomst NBvP met voordrachtskunstenares J. van Ark. Diekhuus. 19.45 uur. Oude-Tonge Bazar Rode Kruis-afdeling. Verzorgingshuis Ebbe en Vloed. 13.30 tot 16.00 uur. Vergadering adviescommis sie Maatschappelijke aange legenheden. Gemeentekan toor. 19.30 uur. Vrijdag 22 november Sommelsdijk Concert van Philippe Elan. Franse chansons. Het Prieel De Staver. 20.15 uur. Middelharnis Oliebollenactie. Op de markt. Vanaf 09.00 uur. Vergadering Waterschap Goereep-Overflakkee. Wa terschapshuis. 13.00 uur. Voorlichtingsavond door oud-leerlingen. Sjem-ge- bouw Regionale Scholenge meenschap G-O. 19.30 uur. Concert rhythm bluesband Free Easy. Diekhuus. 21.30 uur. Zaterdag 23 november Stellendam Zwemavond. Zwembad 't Zuiderdiep. 19.00 uur. Sommelsdijk Bazar. Verzorgingshuis De Goede Ree. 10.00-16.30 uur. Orgelconcert Hollandse ko raalkunst door Paul Kievit. Hervormde kerk. 20.00 uur. Middelharnis Blues rockconcert Julian Sas Band. CS Products, Indus trieweg 38. 21.30 uur. Oude-Tonge Flakkees kampioenschap klaverjassen voor koppels. Grutterswei. 11.00 uur. Dansavond Dance Fever '85. Grutterswei. 20.30 uur. Ooltgensplaat Intocht Sinterklaas. De Kaai. 14.00 uur. Maandag 25 november Middelharnis Bijeenkomst PvdA-raadsle- den en publiek. Diekhuus. 19.00 tot 20.00 uur. SCHOUWEN-DUIVELAND Woensdag 20 november Zierikzee Open ochtend voor vrouwen. MFC. 09.15 uur. Prijsklaverjasmiddag.UW- gebouw Kerkhof. 13.30 uur. Bijeenkomst ouderen NCVB in Herv. Kerkcentrum. 14.30 uur. Lezing schrijfster Elisabeth Ardon. MFC. 19.30 uur. Inspraakavond parkeren binnenstad. Aula Scholenge meenschap Schouwen-Dui- veland. 19.30 uur. ZOC. Foyer Mondragon. 19.45 uur. Kerkwerve Bijeenkomst NCVB 'uit vaartverzorging'. Dorpshuis 't Zuudènde. 19.45 uur. Brouwershaven Bingo. Poortershof. 14.00 uur. Bijeenkomst NBvP. Tonnen- magazijn. 20.00 uur. Donderdag 21 november Zierikzee ANBO-middag. In de Pater noster, Paternosterstraat. 14.00 uur. Inspraakavond parkeren binnenstad. Aula Scholenge meenschap Schouwen-Dui- veland. 19.30 uur. Brouwershaven Vergadering gecombineerde adviescommisses. Stadhuis. 19.30 uur. Nieuwerkerk Lezing Groei en Bloei over bamboe. Ons Dorpshuis. 19.30 uur. Oosterland Bijeenkomst NBvP Vrouw en kind in Japan. Oosterhof. 10.30 uur. Bruinisse Jaarvergadering NCVB. Verenigingsgebouw Deestraat. 18.30 uur. Vrijdag 22 november Zierikzee Ledenvergadering Volkstuin vereniging Kaaskenshof in het MFC om 19.30 uur. Schrijf- en informatieavond straatkinderen Colombia. Gebouw Leger des Heils, Poststraat. 19.45 uur. Concert van het Bruinissser Visserskoor in de Concert zaal. 20.00 uur. Brouwershaven Oliebollenactie. Huis-aan- huis. Vanaf 12.00 uur. Concert The Bayous, 't Swarte Schaep. 20.30 uur. Zaterdag 23 november Zierikzee Rommelmarkt/bazar in de zalen van de Christelijke Gereformeerde kerk, Zeven- getijstraat. Van 09.30 tot 15.00 uur. Postzegelbeurs Postzegel vereniging Schouwen-Dui- veland. Scoutinggebouw Van'Veenlaan. 10.00 tot 17.00 uur. Paranormale beurs in MFC. 12.00 uur. Renesse Jaarlijkse verkoopdag van de Hervormde vrouwen groep martha. Nederlandse Hervormde kerk. Tussen 10.00 en 16.00 uur. Zondag 24 november Zierikzee Optreden koor/combo Espe- rance. Gereformeerde kerk. 18.30 uur. Praise-avond. Christenge meente. MFC. 20.00 uur. Maandag 25 november Zierikzee Gemeenteraadsvergadering. Stadhuis. 19.30 uur. Bijbelstudie. Christenge meente. MFC, lokaal 18. 20.00 uur. Burgh-Haamstede Schrijfavond Amnesty Inter national. Gereformeerde kerk. Van 19.00-20.30 uur. Brouwershaven Schrijfavond Amnesty Inter national. Gereformeerde ker, Bostonplein. Van 19.00- 20.30 uur. Ouwerkerk Schrijfavond Amnesty Inter national. Zwanenburgseweg 12. Van 19.00-20.30 uur. Dinsdag 26 november Zierikzee Concert cellist D. Ferscht- man en pianist M. Baslaws- kayo. Vierschaar. 20.00 uur. PVDA MIDDELHARNIS - Raadsle den van de PvdA-fractie in de gemeenteraad van Mid delharnis houden maandag 25 "november ëèn' bijeen komst in Het Diekhuus. Belangstellenden kunnen tij dens de bijeenkomst op- of aanmerkingen maken op de standpunten die de PvdA in neemt in de raadsvergade ringen. Ook kan men laten weten of ze het al dan niet eens zijn met het PvdA-be- leid. De bijeenkomst is van 19.00 tot 20.00 uur. PEUTERMARKT OUD-BEIJERLAND - In sportcomplex De Boogerd in Oud-Beijerland wordt zater dag 23 november een speelse en informatieve markt ge houden, waarbij peuters cen traal staan. De informatieve markt duurt van 10.00 tot 15.00 uur. ACTIEVE DIEF OUDDORP - De politie hield een 31-jarige man aan, die bekende een aantal diefstallen te heb ben gepleegd in Ouddorp en omgeving. Hij werd voorgeleid aan de offi cier van justitie. De man bekende een inbraak te hebben gepleegd in een vakantiewoning. Uit een andere woning nam hij sieraden mee. Hij stal drie fietsen en nam lege kratten en flessen mee uit supermarkten, om la ter het statiegeld te in nen. De man kon worden aangehouden omdat zijn signalement bekend was. Advertentie Hel optimale zitcomfort uit Noorwegen traploos verstelbaar draaibaar in stof of leder leverbaar Kom vrijblijvend proef zitten bij: INTER'MEUBEL Haringvlietplem 4, Zierikzee Tel. 0111-412946 •j Mxr*Uqs gastoten. Donderdag toopevcnd De eigenaar van Re-Cars Eric Leeuwenburgh (links) met medewerker Danny de Jong voor het nieuwe pand aan de Hobbemastraat in Middelharnis. (Foto: Marieke Mand'emaker) Winkel en werkplaats autobeveiliging op zelfde locatie MIDDELHARNIS - Na vijf jaar actief te zijn ge weest aan de Nieuwstraat in Middelharnis, verhuist het bedrijf voor autobeveiliging en autotelefoons Re-Cars jaar naar een groter pand aan de Hobbema straat. Waren in het verleden de winkel en de werkplaats voor inbouw van autobevei- ligingsapparatuur op ge scheiden lokaties gevestigd, sinds afgelopen zaterdag zijn alle activiteiten op één loca tie. Re-cars zit nu in het pand van de voormalige super markt Super. Al geruime tijd was de eigenaar van Re-cars op zoek naar een beter pand 1 voor de bedrijfsvoering. De lokatie moest ruim zijn en niet te ver van het centrum van Middelharnis liggen. Door de aankoop van de voormalige supermarkt aan de Hobbemastraat kan Re- cars zich volledig ontplooien. Door de steeds groter wor dende vraag naar inbouwap- paratuur in auto's, was een speciale inbouwfaciliteit hard nodig. Het nieuwe pand beschikt over een ruimte waar voor dat doel drie au to's geplaatst kunnen wor den. Autotelefoons Recars is officieel PTT- dealer en servicedealer van Debiltel en Libertel. Naast het verkopen van autotele foons van de merken PTT, Motorola. Sony, Ericson en Nokia adviseert het bedrijf over de abbonnementen, die daarbij mogelijk zijn. Verder biedt Re-Cars een ruim as sortiment accessoires aan, want op het gebied van auto telefoons is tegenwoordig heel veel mogelijk. Op stern- commando draait de telefoon het nummer van een klant of relatie. Er zijn ook installa ties waarbij de muziek zach ter wordt wanneer de tele foon overgaat, zodat de beller over de speaker te ho ren is. Met behulp van een in- bouwmicrofoon kan de be stuurder terugpraten. Dit komt de veiligheid ten goe de. Alarm Verzekeringsmaatschappij en weigeren tegenwoordig een contract af te sluiten voor een dure, nieuwe auto wanneer die niet op een deugdelijke manier is bevei ligd. Re-cars heeft de certifi caten en knowhow om die be veiliging te verzorgen. De alarminstallaties van het be drijf voldoen aan de S.C.R. normen. Alle werknemers van Re-cars zijn gespeciali seerd in inbouw van alarm systemen, geluidsinstalla ties en telefoon car kits. Uiteraard heeft Recars zelf, ook haar eigen nieuwe pand uitermate goed Hi Tech be veiligd. Aangezien veel men sen lange tijden doorbrengen in hun auto, niet in de laatste plaats door de files is com fort in het voertuig prettig. Autobezitters kopen vaak een dure muziekinstallatie voor thuis en voor in de auto een goedkoop radiootje ter wijl ze uren in de auto zit- ten," aldus Eric Leeuwen burgh van Re-cars. Behalve de keuze voor een goede ra dio of muziekinstallatie, plus boxen die daarop afge stemd zijn, is de plaatsing van zo'n installatie uiterma te belangrijk. De medewer kers van Re-cars zorgen daarvoor. In de winkel aan de Hobbemastraat wordt een assortiment auto-accesoires aangeboden. Onder meer stoelhoezen, spuitlakken, mistlampen en wieldoppen. Ook bestaat de mogelijkheid sneeuwkettingen of ski boxen te huren. De skibox wordt meteen op de auto ge monteerd. Omdat Recars bij de landelijke organisatie Quality Centers is aangeslo ten kunnen klanten in het he le land geholpen worden, wanneer zich problemen voordoen met alarm of tele foon. Korting bij aankoop keukenmessen ZIERIKZEE/MIDDELHARNIS - Albert Héijn houdt vanaf donderdag 21 november een vlees spaaractie voor keukenmessen. Bij aankoop van vlees, wild en gevogelte ontvangt de klant spaarpunten, de zoge naamde 'Mespuntjes'. Deze punten geven recht op een korting op de aankoopprijs van één of meer keukenmes sen en een bijbehorend mes- senblok. Het grootwinkelbe drijf maakte voor de actie een keuze uit de meest ge bruikte messen: het koks mes, vleesmes, broodmes, keukenmesje en tomaten- mesje. De set wordt gecompleteerd door de keukenschaar en het aanzetstaal. De messen wor den in een vitrinekast bij de vleesafdeling gepresenteerd. Klanten met voldoende 'Més- puntjes' kunnen de messen en toebehoren direct meene men en afrekenen bij de kas sa. Om de veiligheid te waar borgen zijn de messen per stuk in een stevige doos ver pakt. De Vleesspaaractie loopt tot en met 31 december. Bij de vleesspaaractie van Albert Heijn kunnen klanten kor ting krijgen bij de aankoop van keukenmessen. Advertentie Het sfeervolle theater van De Parel staat op 30 november garant voor een wervelend avondje uit. Heerlijk genieten van een warm- koud buffet en ondertussen vermaakt worden door een avondvullend programma met o.a. een intrigerende magic-show,«^tfantastische zanger/ entertainer en als climax de nederlandse Julio Iglesias! 49,50 p.p. Hel voor meer info of reservering naar: 0118-588260 Uiteraard is er tussendoor tijd voor een dansje En als afsluiting ontvangt u een kleine attentie '90UtMUd, MllHA. «VU» f REAt/TVCf NTMIM TMlATl* CMt De Peugeot Partner ZIERIKZEE/MIDDELHARNIS - Een eigentijds ui terlijk, praktische eigenschappen en 'personen- auto'-comfort zijn verenigd in de nieuwe compacte bestelauto van Peugeot: de Partner. De Partner is vanwege deze eigenschappen een originele nieuwkomer in de klasse be stelauto's tot achthonderd kilo laadvermogen. De auto is leverbaar als gesloten be stelwagen, als combi en als luxueuze break. De vorm van de carrosserie van de Peugeot Partner kwam tot stand door inmen ging van de Italiaanse mees- ter-ontwerper Bertone en wordt beschouwd als 'inno vatief'. Opvallend is de vloeiende wijze waarop de motorkap overgaat in de voorruit en vervolgens in het dak. In het ontwerp komt de filo sofie van Peugeot naar voren om haar bestelwagens net zo te benaderen als de perso nenauto's. Dat blijkt onder meer uit het interieur dat fraai is afgewerkt, veel com fort biedt en rijk is aange kleed. De Partner kan desge wenst worden voorzien van twee airbags, airconditio ning en centrale deurver grendeling met afstandsbe diening. De auto is stan daard onder meer uitgerust met een verstelbaar stuur wiel. De nieuwe bestelauto heeft een opklapbare bijrijders- stoel, waardoor de laadruim te aan de rechterzijde kan worden verlengd tot 2.10 me ter. Door alleen de rugleu ning neer te klappen ont staat een 'tafeltje' met uitsparingen voor bekers en een klem voor documenten. Lange voorwerpen kunnen schuin uit het dak stekend worden vervoerd dooy mid del van een girafon. De Partner heeft een laad vermogen tot 822 kilo en kan worden geleverd met vier verschillende motoren, waaronder twee diesels. De rijeigenschappen hebben het niveau van een personenwa gen. Meer informatie over de nieuwe bestelauto is ver krijgbaar bij de Peugeot- dealers autogarage De No- belpoort in Zerikzee en autogarage J. A. Visser in Middelharnis. The Bayous Vrijdag22 november in Brouwershaven BROUWERSHAVEN - In eetcafé 't Swarte Schaep in Brouwershaven treedt vrijdag 22 november de band The Bayous op. Deze groep uit Denemarken heeft zich gespecialiseerd op het gebied van de Zyde- co-, cajun- en tex mex-muziek. Na de optredens van de River Zydeco Band in Brouwersha ven, besloot organisator Hans Schoon The Bayous, als vertolkers van de in Lou- siana ontstane slavenmu- ziek, uit te nodigen. The Bayous is al elf jaar een toonaangevende band in De nemarken. De band vertolkt nummers van Queen, Ida, Rockin Doopsie en Los Lo bos. De muzikanten spelen ook eigen composities. The Bayous waren te gast op vele festivals in Europa. De band bestaat uit: Jens Ganer: accordeon/fiddle, Henrik Möller: saxofoon, J.P. Son ne: zang, bas, Preben Erik- sen: gitaar en Anders Klode: drums, chorus. Het concert in 't Swarte Schaep begint om 20.30 uur. Hèt gratis nieuwsblad voor Schouwen-Duiveland en Goeree-Overflakkee. Verschijnt wekelijks op woensdag. Oplage 31.065. Uitgave en druk Kantoor Directie Redactie Hoofdredacteur Advertentie-verkoop Verkoopleider Sluitingstijd advertentie Bezorging/Lezersservice Drukkerij Lakenman Ochtman bv Jannewekken 11 4301 HH Zierikzee Postbus 1 4300 AA Zierikzee Telefoon 0111 -453535 Telefax 0111 - 453546 W. O. Deddens Tijdens kantooruren 0111 - 453549 Marijke Vael Na 18.00 uur 0111 -412449 A.H.M. van den Nouweland Voor Schouwen-Duiveland Frits Koster na 18.00 uur 0111 -691941 Voor Goeree-Overflakkee Ruud Kraay na 18.00 uur 0181 - 323814 A.J. van Eendenburg Dinsdag 11.30 uur Voor Schouwen-Duiveland 0111 - 453538 tijdens kantooruren van 8.30- 17.00 uur Voor Goeree-Overflakkee Reklameverspreiding Bouwman. 0181-315950 van 9.00 - 17.00 uur Het Extra Nieuwsblad maakt deel uit van de Zeeland Combinatie huis-aan-huis bladen in Zeeland. Totale oplage 175.220.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1996 | | pagina 13