gemeente Zfrarikzee GEMEENTE DUIVELAND «ft De gemeenten op Schouwen-Duiveland VERKIEZING VAN LEDEN VAN DE GEMEENTERAAD Westerschouioen AANBIEDINGEN het extra nieuwsblad houdt u op de hoogte de moeite waard binnenhuisadvies rijke berrevoets WOENSDAG 13 NOVEMBER 1996 HET EXTRA NIEUWSBLAD HET OPROER VAN ZIERIKZEE Van 27 tot 30 november a.s. vinden er in de Con certzaal van Zierikzee vijf voorstellingen plaats van "Het Oproer van Zierikzee". Deze voorstel lingen biedt het gemeentebestuur gratis aan aan de inwoners van Zierikzee ter gelegenheid van de afsluiting van de periode dat deze stad een zelfstandige gemeente is. Het theaterspectakel "Het Oproer van Zierik zee" gaat over het belastingoproer van 1472. Ruim 80 acteurs, musici en zangers van verschil lende verenigingen werken onder leiding van Cees Möhlmann en Mar van der Veer belange loos aan deze productie mee. Het Oproer van Zierikzee vindt na de pauze plaats. Voor de pauze is er een steeds wisselend voorprogram-' ma, waarin diverse Zierikzeese verenigingen zich presenteren. De voorstellingen zijn woensdag 27, donderdag 28, vrijdag 29 en zaterdag 30 november om 20.00 uur. Zaterdagmiddag is er tevens een matinee om 15.00 uur. Toegangsbewijzen Inwoners van Zierikzee kunnen één van deze vijf voorstellingen bezoeken. De kaarten kunt u gratis afhalen bij Bureau Voor lichting in het stadhuis. Bureau Voorlichting is geopend van 9.00 tot 17.00 uur. Er is geen telefonische kaartverkoop! Uiteraard zijn kaarten verkrijgbaar zolang de voorraad strekt. INFORMATIE-AVONDEN PARKEERBELEIDSPLAN BINNENSTAD Door de groeiende bevolking en het onder andere daardoor toenemende autobezit wordt parkeren in Nederland steeds moeilijker. Ook in het gebied bin nen de stadswallen van Zierikzee is dit de laatste jaren een groot probleem geworden. Het wordt ook een steeds grotere bron van ergernis voor de bewo ners van de binnenstad. Al jaren geleden, bij de in voering van betaald parkeren, werd gesproken over de mogelijkheden van parkeren voor vergun ninghouders. Nu wil de gemeente samen met bewo ners, bedrijven en andere belanghebbenden dit on derwerp weer op tafel leggen. De gemeente heeft besloten een parkeerbeleidsplan te maken. Een plan dat de beschikbare parkeer ruimte in de binnenstad verdeelt tussen vergun ninghoudersplaatsen, betaalde parkeerplaatsen en 'vrije' plaatsen. Door middel van de in het voorjaar verspreide enquête hebben bewoners en bedrijven al mee geholpen aan dat plan, nu vragen we u nog maals met ons mee te denken en te praten over het parkeerbeleidsplan. Wij willen u daarom uitnodigen om met ons te pra ten over de toekomst van het parkeren in de bin nenstad van Zierikzee. Er zijn vijf avonden vastge legd voor de gesprekken tussen de gemeente, de bewoners en de ondernemers van de binnenstad: woensdag 20 november, donderdag 21 november, maandag 2 december en woensdag 4 december. Woensdag 27 november is gereserveerd voor een ge sprek met de ondernemers. De gesprekken vinden allemaal plaats in de aula van de Scholengemeen schap Schouwen-Duiveland (VBO), Hatfieldpark 1 om 19.30 uur. De bewoners en ondernemers van de binnenstad krijgen allen een persoonlijke uitnodi ging. Het parkeerbeleidsplan ligt vanaf heden gedurende vier weken ter inzage bij de afdeling Algemene Zaken in het stadhuis van maandag tot en met vrij dag tijdens kantooruren, bij Bureau Burgerzaken in het stadhuis op donderdag van 19.00 uur tot 20.00 uur en bij de bibliotheek De Stolpe tijdens de ope ningsuren. KANDIDATEN GEVRAAGD VOOR BEHEERSSTICHTING MONDRAGON De gemeente Zierikzee verwerft eind dit jaar res taurant Mondragon in eigendom. De met dit com plex verbonden Concertzaal is reeds in bezit van de gemeente. Door deze aankoop blijven er in de toekomst cultu rele activiteiten plaats vinden in de Concertzaal en kunnen de vaste gebruikers, zoals service-clubs, ge bruik blijven maken van de accommodatie van Mondragon. De gemeente gaat de panden niet zelf exploiteren. Er wordt een Beheersstichting Mondragon opge richt, die dit gaat regelen. In deze beheersstichting gaan vertegenwoordigers van onder andere de Stichting Uit op Schouwen-Duiveland en de vaste gebruikers zitting nemen. Daarnaast worden voor deze beheersstichting kandidaten gevraagd, die af finiteit hebben voor podiumkunsten en belangstel ling hebben voor de exploitatie van een zalencom plex met een horecafunctie. De taken van de Beheersstichting bestaan onder andere uit het afsluiten van een dienstverlenings overeenkomst met de exploitatiestichting, het vast stellen van verhuurtarieven en verantwoording af leggen aan de gemeente ten aanzien van het ■gevoerde beleid. Heeft u hiervoor belangstelling, dan kunt u uw re actie binnen 10 dagen sturen naar het College van B W van Zierikzee, t.a.v. de heer M.J. Walraven, Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee. Meer informatie is verkrijgbaar bij de heer M.J. Walraven, tel. 454454. HOORZITTING RECLAMEBELEID Op maandag 2 december a.s. wordt om 19.30 uur in de trouwzaal van het stadhuis voor belangstellen den een hoorzitting gehouden, waarbij ons college en een vertegenwoordiging van de monumenten- en welstandscommissie de concept-nota reclamebeleid en de concept-verordening op het stadsschoon zul len toelichten en op eventuele reacties uit het pu bliek zullen ingaan. Beide concepten hebben be trekking op het gebied van het beschermd stadsgezicht. De concept-nota reclamebeleid en de concept-veror dening op het stadsschoon liggen tot en met 8 de cember ter inzage bij de afdeling Algemene Zaken in het stadhuis op werkdagen van 09.00 uur tot 12.00 uur en verder op afspraak, alsmede in biblio theek "De Stolpe" tijdens de openingstijden. Tijdens deze termijn kunnen ingezetenen en in de gemeente een belang hebbend^ natuurlijke ei\ rechtspersonen hun zienswijze naar keuze schrifte lijk of mondeling bij ons college naar voren bren gen. Afhankelijk van de resultaten van deze inspraak zal worden bezien of de concepten aanpassing be hoeven, waarna vaststelling van de nota en veror dening door de gemeenteraad zal plaatsvinden. BOUVVAANVRAGEN A. Aangevraagde bouwvergunningen (art. 41 Woningwet) uitbreiden stal aan de Oudeweg 21 door V.o.f. van de Velde; wijzigen buitenreclame aan het Havenpark 42 door Philip Morris Holland B.V. B. Mededeling (art. 42, lid 1 onder b Woningwet) Wij hebben aan de volgende persoon de mededeling gedaan dat hij het door hem gemelde bouwwerk mag bouwen: plaatsen hobbykas aan de De Kanterlaan 18 door M. Verhagen. Tegen de gedane positieve mededeling (onder B) kan men op grond van de Algemene wet bestuurs recht binnen 6 weken na deze bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wet houders. Tegelijkertijd kan de president van de rechtbank, Postbus 5015, 4330 KA Middelbürg worden verzocht een voorlopige voorziening te treffen. PLAATSING TUINHUISJES De burgemeester van Zierikzee maakt bekend dat: A. de heer F.H. Cats, Kabbelaarsbank 55, een mel ding bouwvoornemen heeft ingediend voor het plaatsen van een tuinhuisje, plaatselijk bekend Mulockstraat 66E, kadastraal bekend gemeente Zierikzee, sectie G nr. 665 (gedeeltelijk); B. de heer L. Bij de Vaate, Gruttostraat 2, een mel ding bouwvoornemen heeft ingediend voor het plaatsen van een tuinhuisje, plaatselijk bekend Gruttostraat 2, kadastraal bekend gemeente Zie rikzee, sectie K nr. 456 (gedeeltelijk). Genoemde meldingen zijn respectievelijk in strijd met de bestemmingsplannen "Malta" en "Poortam bacht 9". Burgemeester en wethouders zijn bereid aan de ingediende meldingen medewerking te ver lenen door ingevolge artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het bestemmingsplan. In verband hiermee liggen de op deze meldingen bouwvoornemen betrekking hebbende bescheiden met ingang van 14 november a.s. gedurende twee weken ter inzage bij de afdeling Algemene Zaken in het stadhuis op werkdagen van 09.00-12.00 uur. Gedurende de hierboven genoemde termijn kan men bedenkingen tegen het verlenen van een vrij stelling schriftelijk kenbaar maken aan het college van burgemeester en wethouders. Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee. Gemeente Zierikzee NIEUWS is de wekelijkse informatierubriek van de ge meente. Redactie: Bureau Voorlichting Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee Tel. 0111-454454 MONUMENTENSTAD PAREL AAN DE OOSTERSCHELDE Brouwershaven - Bruinisse - Duiveland - Middenschouwen - Westerschouwen - Zierikzee BEKENDMAKING VAN DE UITSLAG De voorzitter van het centraal stembureau voor de verkiezing van de leden van de gemeenteraad van Schouwen-Duiveland maakt, ingevolge artikel P 20, lid 2, van de Kieswet bekend, dat op vrijdag 15 november a.s. om 10.00 uur de uitslag van gemeenteraadsverkiezing van 13 november bekend wordt ge maakt in een openbare zitting in de raadzaal van het stadhuis van Zierikzee. VERORDENING HUISVESTING ONDERWIJS Burgemeester en wethouders van bovengenoemde gemeenten maken, ter voldoening van het bepaalde in artikel 139 Gemeentewet, bekend dat de raden van deze gemeenten in oktober 1996 de verordening procedure overleg huisvesting onderwijs hebben vastgesteld. Deze verordening treedt in werking met ingang van donderdag 14 november a.s. en het ligt ter inzage in de zes gemeentehuizen van Schouwen-Duiveland. RECREATIEGEMEENTE WIJZIGING DATA COMMISSIEVERGADERINGEN - Openbare Werken van 14/11 verzet naar 21/11 - Ruimtelijke Ordening van 12/11 naar woensdag 27/11 - A.B.Z. van 19/11 verzet naar 28/11 VERGADERING COMMISSIE OPENBARE WERKEN Datum en tijdstip aanvang 21 november 1996 te 19.30 uur AGENDA 1. Opening 2. Vaststellen notulen van de vergadering van 17 oktober 1996 3. Ingekomen stukken/Mededelingen 4. Betaald parkeren 5. Aanpassing Nieuwe Havenweg 6. Overdracht gedeelte Stoofweg 7. Directievoering Transferium 8. Verder voorkomende zaken 9. Rondvraag 10. Sluiting VERGADERING COMMISSIE FINANCIEN Datum en tijdstip aanvang: woensdag 20 november 1996, 19.30 uur Agenda 1. Opening. 2. Vaststelling verslag vergadering d.d. 30 oktober 1996. 3. Ingekomen stukken/mededelingen: ajaarrekening 1995 dorpshuis Noordwelie b. begroting 1997 stuurgroep Veiligheid Zee land c. CPA-jaarstukken 1994/1995 en 1997 d. directievoering transferium. 4. Jaarrekening gemeente 1995. 5. belastingverordeningen Schouwen-Duiveland 1997. 6. Inventaris Peuterspeelzaal Renesse. 7. Betaald parkeren 1997. 8. Aanpassen Nieuwe Havenweg. 9. Rondvraag. 10. Sluiting. De commissievergaderingen zijn openbaar en wor den in het gemeentehuis gehouden. Voor het publiek bestaat gelegenheid het woord te voeren t.a.v. de genoemde agendapunten, behou dens de rondvraag. De op de vergadering betrekking hebbende stuk ken liggen een half uur voor de aanvang van de ver gadering ter inzage. ONTWERP BESTEMMINGSPLAN Burgemeester en wethouders van Westerschouwen maken bekend dat met ingang van 14 november 1996 bij de Afdeling RO, gedurende een termijn van 4 weken, voor een ieder ter inzage ligt het ontwerp van: het bestemmingsplan "Onder de Toren", betreffen de het gebied gelegen tussen de Dapperweg en de Serooskerkse-weg, achter de Ring te Haamstede. Bij dit plan hoort tevens een verzoek om een hoge re grenswaarde, ten behoeve van 4 geplande wo ningen aan de Dapperweg. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schrif telijk bedenkingen tegen dit ontwerp indienen bij de gemeenteraad. HERZIENING BESTEMMINGSPLAN De raad van deze gemeente heeft in zijn vergade ring van 11 november 1996 besloten onvte verkla ren, dat een bestemmingsplanherziening wordt voorbereid voor: 1. sectie F nrs. 644 en 651, J. J. Boeijesweg 43-45 te Haamstede; 2. sectie F nr. 1423, Omloopsweg 6 te Haamstede; 3. sectie H. nr. 651, Duinwekken 5 te Renesse. 4. sectie H nr. 764, Scholderlaan 8 te Renesse; 5. sectie H nr. 846, Hogezoom 112 te Renesse; Genoemd besluit ligt met de bijbehorende tekenin gen met ingang van vrijdag 15 november 1996 ter gemeente-secretarie te Haamstede, afdeling RO, voor een ieder ter inzage. Dit besluit treedt in werking met ingang van 15 no vember 1996. Volgens artikel 8:5 van de Algemene Wet Bestuurs recht is een dergelijk raadsbesluit van beroep uitge sloten. Dientengevolge is het evenmin mogelijk hiertegen bezwaren in te dienen (artikel 7:1 AWB). BOUWAANVRAGKN (artikel 41 van da Woningwat) - S. G. Rodenburg, bouw garage Violenweg 4 te Burgh-Haamstede; - W. A. van Herpen, bouw tuinhuisje 't Lage Burgh 27 te Burgh-Haamstede; - J. Landegent, bouw werkplaats en showroom De Roterij 16 te Burgh-Haamstede; - A. W. de Koning, plaatsen tuinhuisje 's Graven- meet 24 te Burgh-Haamstede; - P. van Lelieveld, bouw carport en vergroten wo ning Korenbloemlaan 2 te Burgh-Haamstede; - S. Verkaaik, bouw dakkapel Dorpsplein 16 te Se- rooskerke; - Delta Warenhuis, veranderen gevel Hogezoom 194-200 te Renesse; - Camping Blomshoeve, bouw garage Hogeweg 84 te Burgh-Haamstede; - Sportvereniging DFS, vergroten clubgebouw Le- liëndaleweg 13 te Burgh-Haamstede; - J. W. v. d. Velde, vergroten loods Kuijerdamse- weg 4 te Noordwelie; - Delta Warenhuis, bouw verkoopkast Hogezoom 194-200 te Renesse; Verleende bouwvergunningen: - U. J. C. Brand, wijzigen bouwvergunning Serin genlaan 7 te Burgh-Haamstede; - A, J. van Oostveen, bouw woning Violenweg 9 te Burgh-Haamstede; - J. Bruinsslot, vergroten vakantiewoning Hoogen- boomlaan 44, Horizon 16 te Renesse; - M. P. M. de Smet, bouw serre Scharendijkseweg 10 te Renesse; - M. A. Landman, bouw schuur Sluispad 1 te Burgh-Haamstede; - A. Sommer, vergroten woning Esdoornweg 3 te Burgh-Haamstede; - J. M. Quaak, vergroten dienstgebouw J. J. Boe ijesweg 50 te Burgh-Haamstede; - A. P. van Damme, bouw recreatiewoning Groene- woudswegje 11-15 te Burgh-Haamstede; - J. J. de Hamer, bouw woning Constantijnwëg 38 te Renesse; - P. C. van Doorn, wijzigen bouwvergunning Hoge Hilleweg 45 te Burgh-Haamstede; Positieve reaktie op melding bouwvoornemen; - C. Kostense, veranderen woning Mauritsweg 88 te Renesse; - C. E. van Duist, vergroten woning Duinweg 11 te Renesse; - Tennisver. Scelveringhe, bouw berging Maurits weg 75 te Renesse; - A. Smit, bouw dakkapel Stoofweg 13 te Renesse; - P. Manni, bouw tuinhuisje Weststraat 23 te Burgh-Haamstede; - J. v. d. Schelde, bouw blokhut 's Gravenmeet 39 te Burgh-Haamstede. De bouwvergunningen en positieve reakties zijn verzonden op 8 november 1996. Belanghebbenden kunnen tegen deze besluiten bezwaar indienen bij burgemeester en wethouders. Het bezwaarschrift moet binnen zes weken na de dag van verzending van het besluit schriftelijk zijn ingediend. Het be zwaarschrift moet tenminste bevatten; naam en adres van de indiener, dagtekening, een omschrij ving van het besluit waartegen het bezwaar is ge richt en de motivering van het bezwaar. ART, 19WRO De burgemeester van Westerschouwen maakt be^ kend: dat burgemeester en wethouders van deze gemeente voornemens zijn om met toepassing van: artikel 19 van de wet op de Ruimtelijke Ordening/artikel 50, lid 5 van de Woningwet (vrij stelling geldend bestemmmingsplan en vooruitlo pend op het nieuwe bestemmingsplan) vergun ning/vrijstelling te verlenen aan: 1. dhr. L. A. G. Dekker voor het bouwen van een garage op het perceel sectie F nr. 1423, Om loopsweg 6 te Haamstede; 2. Camping Duinhoeve voor het bouwen van een rekreatiewerkgebouw op het perceel kadastraal bekend sectie H nr. 764, Scholderlaan 8 te Re nesse; 3. Camping De Wijde Bliek voor het bouwen van een rekreatiewerkgebouw op het perceel kada straal bekend sectie H nr. 846 te Renesse; 4. Camping Ginsterveld voor het uitbreiden van 2 toiletgebouwen op de percelen sectie F nrs. 644 en 651J. J. Boeijesweg 43-45 te Haamstede. Bovengenoemde plannen liggen met ingang van donderdag 14 november 1996 gedurende 14 dagen ter gemeentesecretarie, afdeling RO ter inzage. Ge durende deze termijn kan een ieder schriftelijk be^ denkingen indienen bij genoemd college van burge^ meester en wethouders, tegen hun vermeld voornemen. EXTRAATJES Voor klusjes en onder houd aan huis of caravan. Tel. 0111-653183. Stichting LEZEN. Keizersgracht 391 t016 EJ Amsterdam VRAAG NAAR ONZE ADVERTENTIETARIEVEN 0III-4I65SI ontwerpen en adviezen realisatie complete inrichtingen en kleinschalige bouw nieuwe haven 139 4301 dl zierikzee telefoon 0111-417299 06 5324 20 75 telefax 0111-414123 VOORBEREIDING S- BESLUITEN De burgemeester van Duiveland maakt, ter voldoe- I ning aan het bepaalde in artikel 22 lid 2 van de Wet I op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 3:12 van f de Algemene wet bestuursrecht bekend, dat de Raad van deze gemeente in zijn vergadering van 7 novem- I ber 1996 heeft besloten te verklaren dat de volgende herzieningen worden voorbereid van: 1. het bestemmingsplan "Sirjansland" ten behoeve I van het perceel kadastraal bekend gemeente Dui- I veland, sectie C nr. 256 (ged.), gelegen aan de Gre- I velingenstraat te Sirjansland; 2. het bestemmingsplan "Kom Oosteriand" ten be- d hoeve van het perceel kadastraal bekend gemeen-1 te Duiveland, sectie B nr. 532, gelegen aan de Van 1 den Abeelestraat te Oosteriand. één en ander zoals is aangegeven op de bij deze be-1 sluiten behorende en als zodanig gewaarmerkte te- j| keningen/kaarten. De besluiten treden in werking met ingang van 15 I november 1996. De besluiten liggen met ingang van I genoemde datum, ter gemeentesecretarie, voor een I ieder ter inzage. WET OP DE RUIMTELIJKE ORDENING De burgemeester van Duiveland maakt, ter voldoe-1 ning aan het bepaalde in artikel 19a van de Wet op 1 de Ruimtelijke Ordening, het volgende bekend. Met ingang van 15 november 1996 liggen, gedurende I een periode van veertien dagen, ter gemeentesecre- I tarie (tijdens werkdagen gedurende de openstel-1 lingsuren van 9.00 tot 12.00 uur) voor een ieder ter inzage de verzoeken om vrijstelling van: -het bestemmingsplan "Sirjansland", ingediend I door de heren J.C. Visser en N.A. Vaandrager, ten I behoeve van het oprichten van twee vrijstaande I woningen aan de Grevelingenstraat te Sirjansland, I op het perceel kadastraal bekend gemeente Duive-I land, sectie C nr. 256 (ged); -het bestemmingsplan "Kom Oosteriand", inge-1 diend door v.o.f. de Driesprong, ten behoeve van I het veranderen van de huidige bestemming van het I de gemeente-werkplaats te Oosteriand, kadastraal 1 bekend gemeente Duiveland, sectie B nr. 532. I Het betreffen verzoeken om vrijstelling, als bedoeld I in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Orde- I ning. Gedurende de genoemde periode van veertien dagen t kan een ieder, schriftelijk en gemotiveerd bezwaren i indienen bij burgemeester en wethouders van Dui- I veland, tegen het verlenen van vrijstelling van het betreffende bestemmingsplan. De wnd. burgemeester voornoemd, G. Hokken. Nieuwerkerk, 12 november 1996. WET OP DE RUIMTELIJKE ORDENING Burgemeester en wethouders van Duiveland maken, 1 ter voldoening aan het bepaalde in artikel 19a van I de Wet op de Ruimtelijke Ordening en gelet op het 1 bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht, het vol-1 gende bekend. Met ingang van 15 november 1996 ligt gedurende een 1 periode van zes weken ter gemeentesecretarie (tij-1 dens werkdagen gedurende de openstellingsuren I van 9.00 tot 12.00 uur) ter inzage het besluit van bur-1 gemeester en wethouders tot vrijstelling van het be-1 stemmingsplan "Buitengebied", verleend aan de I heer A. Dijkshoorn, Van Hasseltweg 16 Moerkapel-1 le. Het betreft een vrijstelling als bedoeld in artikel I 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. De vrij-1 stelling is verleend ten behoeve van het oprichten I van een glastuinbedrijf op een perceel gelegen aan I de Noord Hogeweg te Sirjansland, kadastraal be-1 kend gemeente Duiveland, secties H. nrs. 142, 143,1 144 en 145. De vrijstelling is verleend na ontvangst I van de vereiste verklaring van geen bezwaar van I Gedeputeerde Staten. Gedurende de genoemde periode van zes weken kun-1 nen belanghebbenden tegen het besluit tot verlenen I van vrijstelling van het betreffende bestemmings-I plan een bezwaarschrift indienen bij burgemeester I en wethouders van Duiveland. WONINGWET Burgemeester en wethouders van Duiveland maken I bekend dat bij hun zijn ingediend: A. Bouwaanvragen (art. 41 Woningwet): -Wandel Aannemersbedrijf c.v., voor het oprichten I 16 woningen Deltastraat te Nieuwerkerk; -M. Otte, voor het vernieuwen garage/berging Kerk-1 straat 16 te Oosteriand; - J. Bree, voor het vergroten slaapkamers Nieuw-1 straat 18 te Oosteriand; - M. Reijnsbergen, voor het oprichten woonhuis Rol-1 leklootsedijk te Nieuwerkerk; C. Sloopaanvragen (art. 8 lid 2 onder h. Woningwet): - A. Dijkshoorn, voor het slopen panden Noord Ho geweg 2 te Sirjansland. Burgemeester en wethouders van Duiveland maken ingevolge artikel 3:40 van de Algemene wet be stuursrecht eveneens het volgende bekend: A. Verleende bouwvergunningen (art. 46 Woning wet): - C. Stouten, voor het oprichten warenhuis M.H. J Jobsweg 6 te Oosteriand; - Fa. J. en L. v.d. Wel, voor het oprichten ligboxen- stal Stoofweg 4 te Nieuwerkerk; - A. v.d. Cingel, voor het plaatsen dakkapel Elzen: straat 26 te Nieuwerkerk; - A. v.d. Wekken, voor het oprichten garage Brede- weg 3 te Sirjansland; B. Geaccepteerde meldingen (art. 42, lid 1 onder b. Woningwet): - Gebr. W. en J. v.d. Maas, voor het oprichten schuurtje de Saele te Oosteriand; - A.J.M. Koenen, voor het plaatsen blokhut Burg. Romeijnstraat 12 te Ouwerkerk. Tegen de verleende bouwvergunningen en de geac- cepteerde meldinge kan een ieder binnen zes weken f na deze bekendmaking bezwaar indienen bij ons col lege. Tegelijkertijd kan de president van de arron dissementsrechtbank te Middelburg worden ver- zocht een voorlopige voorziening te treffen. WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Duiveland maken, I ter voldoening aan artikel 8.41 lid 4 van de Wet Mi- J lieubeheer, bekend dat bij hen een melding is ingc- I komen als bedoeld in het Besluit tuinbouwbedrijven met bedekte teelt milieubeheer van Mts. Stouten. |l M.H. Jobsweg 6 te Oosteriand t.b.v. een tuinbouw- tl bedrijf aan de M.H. Jobsweg 6 te Oosteriand. Burgemeester en wethouders voornoemd. De wnd.burgemeester. G. Hokken De secretaris, F.C. Dieleman. Nieuwerkerk, 12 november 1996.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1996 | | pagina 10