Eerste unit kinderhuis in Santa Cruz is vol EXTRA end DEURLOO Psychologisch bureau op een nieuwe lokatie HET NIEUWSBLAD Alsnog: de Mégane Scenic Rayontentoonstelling van Vogelvereniging Brief zendingsechtpaar Dicker) Thérese Altena In Ford-garage Middelharnis WOENSDAG 6 NOVEMBER 1996 HET EXTRA NIEUWSBLAD Gratis rubriek voor éénmalige activiteiten en exposities. Schriftelijke of telefonische opgave kan tot maandag 17.00 uur. Van alle datumgebonden berichten die op de redactie binnenkomen wordt automatisch melding gemaakt in deze rubriek. Doorlopend van maandag tot en met zaterdag Brouwershaven Expositie: Op de Reede. De wereld van boelhouwer Van Beveren (1822-1899), schipper, berger, redder, loods en lichttorenwachter. Museum De Vergulde Garnaal. Toten met vrijdag 29 november Burgh-Haamstede Vrouwfiguren in gouache. Galerie 't Zuuddek. Donder dag van 10.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 13.00 tot 17.00 uur. Tot vrijdag 29 november Ouddorp Oogstsymbolen en decora ties van stro gemaakt door Lia Roodzant. 't Blaeuwe Huus. Maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur. Zaterdag van 08.30 tqt 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur. Middelharnis Aquarellen uit gemeentemu seum Maassluis. Gemeente huis. Maandag tot en met vrijdag 09.00-16.30 uur. Toten met zaterdag 30 november Middelharnis Blikje frisdrank. Gemeen schapsbibliotheek. Tijdens openingsuren. Tot en met 12 december Herkingen Mexicaanse kunstnijver- heidsprodukten en foto-ex positie Mexico. Theetuin De Bongerd. Tot en met herfst vakantie dagelijks (behalve donderdag) van 10.30 tot 21.30 uur. Daarna alleen op zaterdag en zondag. Tot 31 december Neeltje Jans Authentiek materiaal waterwerken. Hal Topshuis. Tijdens openingstijden Delta Expo. GOEREE-OVERFLAKKEE Donderdag 7 november Dirksland Vergadering adviescommis sie financiën. Gemeentehuis. 19.00 uur. Bingo-avond. Victoriahal. 19.30 uur. Middelharnis Gemeenteraadsvergadering. Gemeentehuis. 19.00 uur. Rayon-tentoonstelling vogels. Showroom Ford Garage. Koningin Juliana- weg. 20.00 tot 22.00 uur. Oude-Tonge Feestavond afsluiting Om loop G.O. met The Amazing Stroopwafels. Grutterswei. 20.00 uur. Vrijdag 8 november Melissant Open Herfstdrive bridge club Melissant. Melishof. 19.30 uur. Middelharnis Rayon-tentoonstelling vogels. Showroom Ford Garage. Koningin Juliana- w eg. 10.00 tot 22.00 uur. Open huis haarden en ka chels. Esselink Bouwmate rialen, Molenweg 28. 08.00 tot 21.00 uur. Concert The Gimmick. Jail- house. 22.00 uur. Coen Pronk met Indische verhalen. Diekhuus. 21.00 uur. Zaterdag 9 november Ouddorp Verkoopexpositie olieverf schilderijen. MFG Dorp stienden. 10.00 tot 16.30 uur. Stellendam Bingo-avond. De Schuur. 20.00 uur. Dirksland Muziekavond met DJ Corné Klein. Victoriahal. 19.30 tot 23.30 uur. Sommelsdijk Instrumentaal concert. Nederlandse Hervormde kerk. 20.00 uur. Middelharnis Open huis haarden en ka chels. Esselink Bouwmate rialen, Molenweg 28. 09.00 tot 16.00 uur. Rayon-tentoonstelling vogels. Showroom Ford Garage. Koningin Juliana- weg. 10.00 tot 19.00 uur. Open dag ZEP. Voorstraat 10.00 tot 16.00 uur. Oude-Tonge Bingo-avond. Parochiehuis. Bolbaeken. 20.00 uur. Stad aan 't Haringvliet Zangavond met christelijk mannenkoor Jubilate Deo. Nederlandse Hervormde kerk. 20.05 uur. Zondag 10 november Ouddorp Zangdienst met christelijk mannenkoor Prins Alexan der. Gereformeerde kerk. 18.30 uur. Maandag 11 november Middelharnis Vergadering adviescommis sie algemene bestuurszalen. Gemeentehuis. 19.30 uur. Nieuwe-Tonge Wijnproeverij. Slijterij-win- handel 'De Molen'. 20.00 uur. Den Bommel Koekjesactie peuterspeel zaal De Rakkertjes. Huis- aan-huis. Dinsdag 12 november Oude-Tonge Winterse maaltijd 55-plus- sers. Infocentrum SWOO. 12.00 uur. Woensdag 13 november Middelharnis Theatervoorstelling Dat is de kleine man. Dienstencen trum. 14.00 uur. Open speelavond badmin tonvereniging Sommid. Re creatiecentrum De Staver. 20.15 tot 22.30 uur. Donderdag 14 november Oude-Tonge Verkoping handwerkclubs. Dienstencentrum. 14.00 uur. Vrijdag 15 november Sommelsdijk Zangavond met jeugdkoor De Blijde Klanken en het Christelijk jeugdkoor Bid en Zing. Nederlandse Hervorm de kerk. 19.45 uur. Zaterdag 16 november Stellendam Herfst fancy-fair peuter speelzaal. Het Haegse Huüs. 09.30 tot 15.30 uur. Dirksland Concert door koor Magnificat. Orgel: Wim Diepenhorst, m.m.v. het blokfluitensemble Tibiarum Cantus. Nederlandse Hervormde kerk. 20.00 uur. Middelharnis Intocht St. Nicolaas. Haven. 13.30 uur. Zondag 17 november SCHOUWEN-DUIVELAND Woensdag 6 november Zierikzee Auto's graveren. Parkeerter rein De Mosselboomgaard. 10.00 tot 17.00 uur. Presentatie cd bewoners Corneliastichting in MFC, de Huybertstraat 35 om 19.00 uur. Cursus fietsreparatie. Centerpoint. 20.00-22.00 uur. Burgh-Haamstede Presentatie activiteiten zen dingsechtpaar Altena. Ne derlandse Hervormde kerk. 20.30 uur. Brouwershaven Uitstapje NBvP naar orchi- deeënkassen fam. Klein-van Dongen, Dreischor. Vertrek vanaf Markt. 13.00 uur. Zonnemaire Lezing inbraakpreventie, NBvP. Dorpshuis. 20.00 uur. Donderdag 7 november Zierikzee Verkoping vrouwenvereni ging Tesselschade Arbeid Adelt. Burgerweeshuis. 10.30 tot 15.30 uur. Opening Afrika-markt. Vierschaar. 10.30 uur. Presentatie verkiezings programma Groen Links Schouwen-Duiveland. MFC. 19.30 uur. Vergadering raadscommis sie financiën in de raadzaal van het stadhuis. 19.30 uur. Verkiezingsbijeenkomst CDA. Restaurant Mondra- gon. 20.00 uur. Zaterdag 9 november Zierikzee Boekenverkoop. Biblio theek De Stolpe. 09.30 tot 12.00 uur. Open huis Gereformeerde kerk. Sint Domusstraat 35. 14.00 tot 16.00 uur. Officiële opening kerkge bouw Gereformeerde Kerk. St. Domusstraat 35. 16.00 uur. Burgh-Haamstede Amaryllisbollenactie CJV Haamstede. Huis-aan-huis. Uitvoering koninklijke mu ziekvereniging Witte van Haemstede. Dorpshuis De Schutse. 20.00 uur. Nieuwerkerk Contactbijeenkomst Helpen de Handen. Gebouw Salem. 14.15 uur. EUemeet Uitvoering 'Pluchen Beertje' van toneelvereniging Elle- meet. Dorpshuis. 20.00 uur. Zondag 10 november Brouwershaven Concert Cosa Nostra Jassgang. Jazzcafé 't Swarte Schaep. 15.00 uur. Maandag 11 november Zierikzee Prijsklaverjassen. Sportcafé Onderdak. 13.00 uur. Bijbelstudie. Christenge meente. MFC, lokaal 18. 20.00 uur. Burgh-Haamstede Raadsvergadering. Gemeen tehuis. 19.30 uur. V erkiezingsbijeenkomst RPF met mr. A. Rouvoet. Hotel Bom. 20.00 uur. Dinsdag 12 november Zierikzee Verkoping Welfare Rode Kruis. De Wieken. 14.00- 16.00 uur. Presentatie eerste CD Kam Van der Meulen-orgel. Nieuwe Kerk. Vierschaar. 15.00 uur. Dreischor Uitstapje naar landbouw museum Goemanszorg door Vrijwillige Hulpdienst. Vergadering dorpsraad in het dorpshuis. 20.00 uur. Woensdag 13 november Zierikzee Cursus fietsreparatie. Cen terpoint. 20.00-22.00 uur. Donderdag 14 november Noordgouwe Vergadering dorpsraad in het dorpshuis. 19.30 uur. Zaterdag 16 november Burgh-H aamstede Oliebollenactie door zang vereniging Nu met Hope. Huis-aan-huis verkoop. Woensdag 20 november Zierikzee Bijeenkomst ouderen NCVB in Hervormd Kerkcentrum. 14.30 uur. VRIJWILLIGERS MIDDELBURG - De provin ciale organisaties voor jeugd- en jongerwerk houden gezamelijk een wervingsac tie voor vrijwilligers. Het betreft Scouting Zee land, Impuls Zeeland en het Oecumenisch Centrum voor jeugd- en jongerenwerk Zee land. Via de actie willen ze in contact komen met mensen vanaf zeventien jaar, die als vrijwilliger actief willen zijn in het jeugd- en jongeren werk. Men denkt daarbij aan men sen die bereid zijn om samen te werken en iets nieuws te leren. Belangstellenden kun nen voor nadere informatie of aanmelding telefonisch contact opnemen via 0118- 623475. BOEKENVERKOOP ZIERIKZEE - In bibliotheek De Stolpe in Zierikzee wordt zaterdag 9 november een ver koop gehouden van gebruik te boeken uit de bibliotheek. Het gaat om enkele honder den boeken die worden weg gedaan omdat ze een bepaal de leeftijd hebben bereikt of niet vaak worden uitge leend. Op deze wijze komt in de bibliotheek ruimte vrij voor nieuwe boeken. Het is dit jaar voor de tweede keer dat een boekenverkoop wordt gehouden in De Stol pe. Het evenement is van 9.30 tot 12.00 uur. Advertentie Het optimale zitcomfort uit Noorwegen traploos verstelbaar draaibaar in stol of leder leverbaar Kom vrijblijvend proetmten bij: INTER-MEUBEL Haringvliet plein 4, Zierikzee Tel. 0111-412946 's Maandags gesloten. Donderdag koopavond ZIERIKZEE/MIDDELHARNIS - Omdat Dick Alte na momenteel in Nederland is, bestaat de brief deze keer uit twee onderdelen. Een schrijven van Therese en de kinderen uit Santa Cruz en een brief van Dick uit Zierikzee. Het echtpaar Altena zet zich in voor kinderen in Bolivia die zonder ouders of verzorgers door het leven moeten. Hieronder de tekst van hun brieven. „Lieve vrienden, We hebben goed nieuws: De eerste unit is vol. Er is hooguit nog plaats voor een echt noodge val, zoals de laatste twee kin deren die binnen kwamen. De familie Van den Ouden was nauwelijks vertrokken naar Nederland, toen we ge vraagd werden ook Michel's zusje Lilian op te nemen. Ze was eerst bij andere mensen ondergebracht, maar hun moeder wil graag dat Michel en Liliana samen opgroeien. Dit was zeer lange tijd niet het geval. Liliana bleek Mi chel alleen maar even als ba by te hebben gezien. Ze was dan ook even verdrietig, maar nu spelen ze samen of het nooit anders is geweest. Liliane was twee dagen bij ons toen we vanuit de gevan genis werden gebeld: Een jongetje van vijf jaar was verkracht door de vriendin van zijn moeder. Of we hem direct konden ophalen, want hij liep voortdurend gevaar op herhaling van het inci dent. Bij de gevangenis wer den we opgewacht door de commandante van de vrou wengevangenis. Of we alstu blieft ook een acht-jarig meisje wilden meenemen. Haar ouders zitten in Brazi lië in de gevangenis en zij verdiende in Santa Cruz haar eten door een koeriersdienst tussen de mannen-en vrou wengevangenis te onderhou den. Niemand wist, dat het een meisje was. Maar het ge vaar op spoedige ontdekking was groot en dan zou het kind niet meer veilig zijn. Zo belandden Josue en Deya in het kindertehuis. Josue deed de eerste dagen niets anders als huilen, maar is in middels gewend geraakt. Het is een actief en ondeu gend, maar ook hulpvaardig kind. Hij gaat inmiddels sa men met Alejandra, Sareth en Mariene naar de kleuter school. Pas zijn we met de kinderen op bezoek geweest in de ge vangenis. Ze vinden het fijn om hun moeders weer te zien, maar zijn altijd weer blij te rug te gaan naar 'huis'. De ouders zelf zijn ook tevreden nu ze zien dat het goed gaat met hun kinderen en dg.t we woord houden wat visites be treft. De gevangenen hebben een petitie aangeboden aan de burgemeester, waarin ze vragen om hulp voor Timo- teo, zodat wij zo snel moge lijk de tweede unit kunnen bouwen. We zijn erg blij met het ver trouwen en de houding van deze mensen. Dit geeft aan dat ze ook zelf de nood van hun kinderen inzien. We krij gen inmiddels iets meer hulp vanuit Bolivia zelf. Van en kele broeders uit de kerk krijgen we rijst, maïs en bruine bonen en bij een fa briekje mogen we iedere maand een bepaalde hoeveel heid macaroni komen halen. Ook bidt de gebedsgroep in de kerk voor het kinderhuis. We zijn erg blij met deze steun. We zijn ook erg blij met alle steun die we in zo veel verschillende vormen iedere keer weer vanuit Ne derland ontvangen. Als we in november in Nederland zijn, hopen we u te vertellen over ons werk. We hebben fo to's van het tehuis, de kinde ren en de medewerkers. We willen u graag laten weten waarvoor u geeft en bidt.Thérese, Lydia en Cris- tel. Brief van Dick Toen we de laatste kinderen uit de gevangenis haalden, moest ik sterk denken aan dc tekst 'Het loon dat de zonde geeft is de dood' (Rom. 6:23). Deze kinderen hadden te ma ken met verkrachting, drugs, alcohol en geweld. Wij zijn steeds weer verbaasd te zien hoe ze veranderen als ze in het kinderhuis komen. Ik schrijf u vanuit Neder land. Voorlopig ben ik hier nog alleen omdat we het pro ject niet negen weken lang aan onze Boliviaanse mede werkers over kunnen laten. Thérese komt in november. Ik heb deze negen weken in Nederland hard nodig om meer steun voor de kinderen te verwerven. Zoals Thérese al geschreven heeft, zouden wij graag een tweede unit bouwen om meer kinderen te kunnen helpen. Hiertoe ontbreken momen teel de financiële middelen. Maar meer nog dan naar geld voor de bouw van een tweede unit, zijn wij op zoek naar mensen die het onderhoud van de kinderen in de units willen garanderen door een maandelijkse bijdrage. In dien wij namelijk de conti nuïteit van het tehuis kun nen onderbouwen met voldoende blijvende steun, is het veel gemakkelijker om geld voor de bouw van een tweede unit te verzamelen. Gedurende de komende we ken verzorgen we een aantal presentaties. Onder meer op woensdag 6 november vanaf 20.30 uur in de Nederlands Hervormde Kerk in Haam stede en op zondag 8 decem ber in het gebouw van de Pinkstergemeente aan de Meelstraat 1 in Zierikzee vanaf 10.00 uur." BADMINTON MIDDELHARNIS - De bad- mintonvereniging Sommid houdt woensdag 13 novem ber een Open Speelavond in recreatiecentrum De Staver. Tijdens het evenement kun nen belangstellenden nader kennis maken met de bad- mintonsport. Deskundige le den geven informatie over de spelregels van badminton en bezoekers kunnen het spel zelf uitproberen. De Open Speelavond is van 20.15 tot 22.30 uur. Voor aanmelding of nadere informatie kan te lefonisch contact worden op genomen via 0187-486369. ZIERIKZEE/STAD AAN 'T HARINGVLIET - Door een vergissing bij het doorgeven van de copy werd in Het Extra Nieuwsblad van vorige week een foto van de Fiat Bravo afgedrukt bij het artikel over de nieuwe Renault Mégane Scénic. Daarom deze week alsnog de foto van de Mégane Scénic. De eerste vijfpersoons ruim tewagen van Renault, die het imago heeft zeer veelzijdig te zijn. De auto is te bezichtigen bij autobedrijf Braai BV in Zierikzee en Ramoco BV in Stad aan 't Haring vliet. Praktijk drs. De Winter naar Mantelmeeuwstraat ZIERIKZEE - Ruim twee jaar na de start van haar psychologisch bureau in Zierikzee, verhuist psycho loge drs. K. A. C. de Winter met haar praktijk naar de Mantelmeeuwstraat 19. De nieuwe locatie biedt meer mogelijkheden voor het ont vangen van meerdere perso nen tegelijkertijd. Tevens is nu een wachtkamer beschik baar. Cliënten komen vooral naar het Psychologisch bu reau nadat ze op die moge lijkheid attent zijn gemaakt door hun huisarts. Ook ne men mensen op eigen initia tief contact op met de psy chologe. Haar dienstverlening be staat uit onderzoek, advise ring en kortdurende begelei ding bij psychische klachten als angsten, schuldgevoe lens, somberheid of een zaamheid. Ook biedt de psychologe hulp bij lichamelijke klach ten, die mogelijk voortko men uit problemen in de werk- of privésituatie. Psychologisch bureau De Winter kan verder hulp bie den bij relatieproblemen en sexuele problemen en geeft advies bij school- en beroeps keuze. Uit de gestage groei van het aantal cliënten in de afgelopen twee jaar, blijkt dat het een vorm van hulp verlening betreft waaraan behoefte bestaat. Voor mevrouw De Winter een eigen praktijk begon in Zierikzee was zij werkzaam als psychologe op de afdeling klinische psychologie van de Oosterschelde Ziekenhuizen. Een aantal ziektenkosten- verzekeraars vergoedt de kosten voor psychologische hulpverlening wanneer men verzekerd is volgens een be paald pakket. Ook komt het voor dat de werkgever bijdraagt in de kosten. Mevrouw De Winter is in de nieuwe praktijk van maandag tot en met vrijdag telefonisch bereikbaar via 4171164, van 9.00 tot 17.00 uur. TERKENBURG Deze aflevering draagt enigszins een bijzonder karak ter. Niet zozeer vanwege de inhoud, maar de plaats waar het geschreven is. In het ziekenhuis. Zaterdag 26- 10 05.00 uur opgenomen met bleek achteraf, een maag bloeding. Inmiddels, bij het afleveren van deze copij op maandag 4-11, ben ik weer thuis, en gaat het mij goed, maar enige geneugten in de goede dingen des levens zal ik moeten beperken of helemaal laten voorlopig. Het zij zo! Ongelukkig was het allemaal wel, want mijn najaar stentoonstelling liep net af op 26-10. Er komen dan ver schillende afhalers van verkochte schilderijen waarbij we dan gebruiken wat drinken en een 'hapje' nuttigen. Nou ja, het is niet anders, veel ervan is toch niet goed voor me, dus De tentoonstelling was overigens een zeer geslaagde, de beste van alle tentoonstellingen tot nu toe. Het geeft me weer ruimte om nieuwe objecten te kopen. Het resultaat had nóg beter kunnen zijn als ik in die periode van drie weken een bijzonder schilderij had kunnen verkopen naar Duitsland. Een vrij duur schilderij, maar naar mijn stellige overtuiging niet te duur. Wij, de klant en ik, ver schillen daarover echter van mening. Wellicht aardig u deze problematiek voor te leggen. Onze verschillen zijn wezenlijk door dat onze uitgangspunten verschillend zijn. Mevr. R. komt in de zaak en is 'helemaal weg' van 'het' schilderij. Ze kijkt naar de prijs en vraagt of dit een ui terste prijs is. Na een korte inleiding, waarin ik haar uitleg geef over onder meer de totstandkoming van de vraagprijs, wil ik voor haar een 'speciale' prijs maken, en kom ik uit op een korting van ruim 15 procent op de aankoopprijs. Mevr. R. zegt dat ze haar 'agenten' in een aantal landen zal consulteren, (ze collectioneert nl. por tretten), en me daarna zal berichten. Enige tijd later krijg ik inderdaad een bondige, maar duidelijke brief. Daarin stelt ze o.m. „dat na informatie in binnen en bui tenland, m.n. veilingopbrengsten of uitslagen mijn vraagprijs niet te rechtvaardigen is, en zelfs vermeer derd met een bedrag voor de liefhebber derhalve te duur is". En daar begint ons verschil van mening! Ik schrijf haar terug dat een schilderij kopen, waar dan ook, geen optelsom is van 'kosten winst', maar het hoe dan ook enigszins een kwestie van subjectiviteit is. Zowel bij koop als verkoop. Er is altijd, bij aan en verkoop, spra ke van een 'emotie'. Hoe zouden anders 'records' tot stand komen? Het is tenslotte een unica, een enig en enkel exemplaar. Natuurlijk zijn veilingopbrengsten een zeer belangrijk handvat, zelfs leidraad in vele gevallen. Maar dat is niet het enige wat telt. Als het zó eenvoudig was Ik heb haar dan ook teruggeschreven dat ik haar mening dat het schilderij te duur is niet kan onderschrijven. Wel respecteer ik haar mening als ze het te duur vind. Tevens heb ik haar geschreven wat ik u voor heb gelegd in dit artikel. Eveneens haar mijn mening gegeven dat de 'trend' tot prijsvorming in hoofdzaak op veilingen plaats vind. Maar hoezeer het verlangen naar hoge prij zen en omzetten ook is bij veilinghuizen wordt de prijs toch bepaald door de koper. Gelukkig vaak om andere redenen dan de directies van veilinghuizen. Deze over tuiging vormt voor een zeer groot deel mijn manier van zaken doen. Ik ben nieuwsgierig naar haar reactie. Ik laat het u nog wel wetem MIDDELHARNIS - In de showroom van de Fordga rage in Middelharnis wordt vanaf donderdag 7 no vember een rayon-tentoonstelling gehouden van zang- en sier vogels. Het betreft een initiatief van de Eerste Flakkeese Vogel vereniging, die dit jaar 45 jaar bestaat. 850 Vogels In totaal hebben 92 leden van acht verschillende vogelver enigingen uit de regio zich in geschreven voor het evene ment. Zij brengen 850 vogels in voor de jubileum-tentoon stelling. Het evenement wordt don derdag om 20.00 uur geopend door de heer Kruik, die bij de oprichting van de Eerste Flakkeese Vogelvereniging in 1951 werd benoemd tot voorzitter van de nieuwe vereniging. Het evenement wordt zaterdag 9 november afgesloten met de uitreiking van de prijzen door de burge meester van Middelharnis J. G. Sleurink-Rabbinge. De rayon-tentoonstelling is donderdag 7 november geo pend van 20.00 tot 22.00 uur. Vrijdag 8 november kunnen belangstellenden er terecht van 10.00 tot 22.00 uur en za terdag 9 november van 10.00 tot 19.00 uur. Hèt gratis nieuwsblad voor Schouwen-Duiveland en Goeree-Overflakkee. Verschijnt wekelijks op woensdag. Oplage 31.065. Uitgave en druk Kantoor Directie Redactie Hoofdredacteur Advertentie-verkoop Verkoopleider Sluitingstijd advertentie Bezorging/Lezersservice Drukkerij Lakenman Ochtman bv Jannewekken 11 4301 HH Zierikzee Postbus 1 4300 AA Zierikzee Telefoon 0111 -453535 Telefax 0111 -453546 W. O. Deddens Tijdens kantooruren 0111 - 453549 Marijke Vael Na 18.00 uur 0111 -412449 A.H.M. van den Nouweland Voor Schouwen-Duiveland Frits Koster na 18.00 uur 0111 - 691941 Voor Goeree-Overflakkee Ruud Kraay na 18.00 uur 0181 - 323814 A.J. van Eendenburg Dinsdag 11.30 uur Voor Schouwen-Duiveland 0111 - 453538 tijdens kantooruren van 8.30 - 17.00 uur Voor Goeree-Overflakkee Reklameverspreiding Bouwman. 0181-315950 van 9.00 -17.00 uur Hel Extra Nieuwsblad maakt deel uit van de Zeeland Combinatie huis-aan-huis bladen in Zeeland. Totale oplage 175.220.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1996 | | pagina 11