gemeente ZfTSrikzee GEMEENTE DUIVELAND 779,- IWeedehands keuken 1.000,- LOUWERSE B.V. Fa. Gebr. Verton HYunom VAN DER VLIET mm WesterschouLuen tu GEMEENTE MIDDENSCHOUWEN BOUWBEDRIJF Bouwplannen Herziening bestemmingsplan - Commissie voor de bezwaar- en beroepschriften GEMEENTE BROUWERSHAVEN Wij gaan weer naar school Nu dames- en herenfietsen Gazelle jongensfietsen nu 100,- korting FIRMA HOOGERWERF WOENSDAG 14 AUGUSTUS 1996 Hf T EXTRA NIEUWSBLAD COMMISSIES Begin volgende week vergaderen vier adviescom missies. De commissie Welzijn en Sociale Zaken vergadert maandag 19 augustus om 19.30 uur in de commissie kamer over een drietal subsidieverzoeken. Eén van deze verzoeken betreft de subsidiëring van Bro- gum. Voor het verbouwen van de accommodatie willen b en w maximaal f 120.000,- beschikbaar stellen. Voor het herstel van het openbaar vervoer in Bosnië-Herzegovina vraagt de Stichting Bussen voor Sarajevo een bijdrage voor de aanschaf van vijftig bussen. De Stichting Tafeltje-dek-je heeft de gemeente om meer subsidie gevraagd, omdat de kostprijs van de maaltijden wordt verhoogd terwijl de gebruikersprijzen niet aangepast worden. De commissie bespreekt verder de begroting voor 1997 van het buurt- en clubhuiswerk en peuterspeelzaal- werk "De Lichtboei" en de jaarlijkse en vijfjaar lijkse afrekening onderwijs. Eveneens aan de orde komen de aanvraag van de Willibrordusschool voor een buitenzonwering en een aanvraag van de J.L de Jongeschool voor het vervangen van de kozijnen. De commissie Openbare werken en milieu verga dert maandag 19 augustus om 19.30 uur in de raad zaal over zes kredietvoorstellen. Krediet wordt ge vraagd voor het in beeld brengen van de oude contouren van de Sint Lievensmonsterkerk. Het voorstel is om de contouren zichtbaar te maken door middel van een stroken-verharding rondom de kerk. Verder wordt gedacht aan een verharding met gebakken klinkers in de aansluitende gedeel ten buiten de contouren. Ter plaatse van het voor plein zou een verharding met natuursteenkleurige betontegels moeten komen. Krediet is ook nodig voor het vervangen van de verharding op de Appelmarkt, het aanleggen van een fietspad bij het Groeneweegje op het stuk tus sen 's Heer Lauwendorp en het zwembad. De com missie bespreekt eveneens het krediet dat nodig is voor de aanpassingen van de Concertzaal en Mond ragon. Andere agendapunten zijn: een verzoek om voor de St. Lievensstraat éénrichtingsverkeer in te stellen, de .verkoop van een stuk grond aan de Grevelingen- straat aan Oosterschelde Thuiszorg en de aankoop van een perceel aan de Kleine Zelkeweg/Sas. Het rapport Heroriëntatie doelmatig gebruik havens staat eveneens op de agenda. De commissie Bestuurlijke zaken vergadert dins dag 20 augustus vanaf 20.00 uur in de raadzaal. Op de, agenda staat een krediet voor de aankoop van restaurant Mondragon en het pand Paardenstraat 2. Met de aankoop van dit complex dat vervonden is met de Concertzaal wil de gemeente de podium kunsten voor de toekomst veilig stellen en ervoor zorgen dat de vaste gebruikers van Mondragon hun activiteiten kunnen voortzetten. De commissie Ruimtelijke ontwikkeling vergadert woensdag 21 augustus vanaf 20.00 uur in de raad zaal. Voorafgaande aan deze commissievergadering is er om 19.30 uur in de trouwzaal een openbare zit ting. Onderwerp is het ontwerp-besluit van b en w op de aanvraag van het bestuur van de L.T.C. Zie- rikzee voor een vergunning (artikel 8.1 van de Wet milieubeheer) voor het in werking hebben van een sport- en recreatie-inrichting aan de Grevelingen- straat 5. Tot en met donderdag 5 september 1996 kunnen bedenkingen tegen het ontwerp-besluit zowel schriftelijk als mondeling worden ingediend. Op de agenda voor de vergadering die aansluitend volgt, staat onder meer het voor-ontwerp Streek plan Zeeland. Dit plan geeft het provinciaal ruim telijk beleid weer tot het jaar 2005. Tot uiterlijk vrijdag 13 september kan men hierop schriftelijk reageren. Verder bespreekt de commissie de her verdeling van de middelen voor het stadsvernieu wingsfonds, de jaarstukken van woningbouwver eniging Beter Wonen en een voorbereidingsbesluit voor het perceel aan de Zandweg 22. M. A. de Rijke wil hier een,verkoopkas bouwen. Daarvoor is ech ter een artikel 19 procedure nodig. Iedere burger kan een commissievergadering bij wonen. De op de vergadering betrekking hebbende stukken liggen ter inzage in de leeskamer in het stadhuis. U kunt de stukken tijdens kantooruren inzien na afspraak met de secretaris van de com missie. Voor de commissie welzijn en sociale zaken is dit mevrouw M. A. Luijendijk-Bergwerf (tel. 454446), voor de commissie openbare werken en mi lieu de heer C. L. van der Linde (tel. 454465), voor de commissie bestuurszaken de heer P. J. Verkaart (tel. 454441) en voor de commissie ruimtelijke ont wikkeling de heer K. A. de Vlaam (tel. 454440). Voor het bezoeken van de vergadering hoeft u zich niet van te voren aan te melden. Voorafgaand aan het behandelen van een agendapunt krijgt u de ge legenheid het woord te voeren. Daarna heeft u in twee termijnen de gelegenheid met de raadsleden mee te spreken. U kunt zich abonneren op de commissiestukken. Dit betreft de agenda's voorafgaande aan de verga dering en de verslagen achteraf. Voor één raads commissie kost dit 13,50 en voor alle raadscom missies 53,- per jaar. Heeft u hiervoor belangstelling dan kunt u u abonneren bij de afde ling Interne Zaken in het stadhuis, tel. 454415. AFSLUITING CENTRUM TIJDENS TOERISTENDAGEN In verband met de organisatie van de zomeractivi- teiten op dinsdag 20 augustus is een gedeelte van het centrum van Zierikzee afgesloten voor alle ge motoriseerde verkeer, alsmede fietsers en brom fietsers. De afsluitingen duren van 8.00 tot 18.00 uur. BOUWAANVRAGEN A. Melding bouwvoornemen (artikel 42 Woningwet) bouw schuurtje Schouwenbank 5 door M. K. A. Romijn. B. Positieve reactie op melding bouwvoornemen verbouw woning Nassaulaan 2 door A. Gerret- sen. Tegen de positieve mededeling (onder B) kan men op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht bin nen zes weken na*deze bekendmaking een bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders. Tegelijkertijd kan de president van de rechtbank, postbus 5015, 4330 KA Middelburg worden verzocht een voorlopige voorziening te treffen. WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken bekend dat bij hen een melding op grond van arti kel 8.41 van de Wet Milieubeheer is ingekomen van mevrouw C. G. Klap-Bil. Dit voor het van toepas sing worden van het Besluit horecabedrijven mi lieubeheer op een gasthuis aan de Nieuwe Kooiweg 5 in Zierikzee. Informatie over genoemde melding kunt u verkrij gen bij de afdeling Algemene Zaken van dé ge meentesecretarie te Zierikzee, tel. 0111-45 44 94). Gemeente Zierikzee NIEUWS is de wekelijkse informatierubriek van de ge meente. Redactie: Bureau Voorlichting Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee Tel. 0111-454454 «jju MONUMENTENSTAD PAREL AAN DE OOSTERSCHELDE RECREATIEGEMEENTE GEMEENTEHUIS BEPERKT GEOPEND OP 22 EN 23 AUGUSTUS In verband met de jaarlijkse personeelsreis is het bureau burgerzaken (o.a. uittreksels, paspoorten, rijbewijzen) op 22 en 23 augustus a.s. gesloten. Ook personeel van andere afdelingen zal aan de reis deelnemen en daarom verdient het aanbeveling tevoren telefonisch te informeren of degene die men wenst te spreken aanwezig is. JVoor dringende burgerlijke stand zaken zoals ge- iboorten en overlijden dient telefonisch contact te 'worden opgenomen voor het maken van een af spraak, via nummer 651651 MARKTVERORDENING WESTERSCHOUWEN t Het college van burgemeester en wethouders van Westerschouwen maakt, ingevolge artikel 139 van de Gemeentewet, bekend dat de raad van deze ge meente op grond van de Marktverordening een be sluit heeft genomen betreffende de aanwijzing van de plaats, dagen en tijd van de markt te Renesse. Dit raadsbesluit treedt in werking met ingang van 15 augustus 1996. De verordening ligt gedurende 4 weken ter inzage ten gemeentehuize, afdeling Alge mene Zaken. Een ieder kan op verzoek (tegen betaling van de kosten) een afschrift van de ter inzage liggende stukken verkrijgen. Tegen dit besluit kan iedere belanghebbende be zwaar maken bij de gemeenteraad. Dit bezwaar schrift dient te zijn voorzien van een dagtekening, de omschrijving van het besluit waartegen het be zwaar is gericht, de motivatie en de naam en het adres van de indiener, alsmede van een onderteke ning. Voorts kan de president van de arrondissements rechtbank, sector bestuursrecht, postbus 5015, 4330 AD Middelburg, worden verzocht een voorlo pige voorziening te treffen indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokkken belangen, dat ver eist. Vergadering commissie: Commissie voor de ruimtelijke ordening Datum en tijdstip aanvang: 20 augustus 1996, 19.30 uur. Agenda: 1. opening; 2. hoorzitting inzake ingekomen zienswijzen tegen de ontwerp-bestemmingsplannen: - 2e herziening Renesse - 4e herziening Burgh - 5e herziening Haamstede Kom - Recreatie-Transferium 3. vaststelling verslag vergadering d.d. 9 juli 1996; 4. ingekomen stukken/mededelingen: 5. concept reaktie voorontwerp-Streekplan; 6. ontwerp-streekplanuitwerking Schouwen-West; 7. concept 1e herziening bestemmingsplan Ramp- weg; 8. toepassing art. 19 WRO t.b.v. stro-opslagplaats Manege Grol. Stoofweg 10 te Renesse; 9. verder voorkomende zaken; 10. rondvraag; 11. sluiting. De voorzitter der commissie, De vergadering is openbaar en wordt in het ge meentehuis gehouden. Voor het aanwezige publiek bestaat gelegenheid het woord te voeren t.a.v. de genoemde agendapunten, behoudens de rond vraag. De op de vergadering betrekking hebbende stuk ken liggen een half uur voor de aanvang van de ver gadering ter inzage. WH. y Bouwplannen A, Aangevraagde bouwvergunning (art. 41 Woningwet) - J. de Jong - bouw carport, Klaproos- straat 5 te Scharendijke. B. Ingekomen melding (art. 42 Woningwet) - A.R.R, Posadowsky - bouw schuur tje, Het Baken I33 te Scharendijke. C. Mededelingen (art. 42, lid I onder b Woningwet) Wij hebben de volgende personen een mededeling gedaan, dat zij het door hen gemelde bouwwerk mogen bouwen: - C.D.Verkaik - bouw luifel, Heerenis- straat 23 te Ellemeet - E. Post - plaatsen tuinhuisje, Elkerzee- seweg 30b te Scharendijke. Tegen de gedane mededelingen (onder C) kan iedereen op grond van de Alge mene wet bestuursrecht binnen zes weken na deze bekendmaking een be zwaarschrift indienen bij ons college, Platteweg 33,4322 BD Scharendijke.Te- gelijkertijd kan de president van de rechtbank, postbus 5015,4330 KA Middelburg worden verzocht een voorlopige voorziening te treffen. Middenschouwen Commissie voor de bezwaar- en beroepschriften De commissie vergadert op 21 augus tus 1996 om 20.00 uur in het gemeen tehuis te Scharendijke. De vergadering is openbaar. Zo nodig is aansluitend een besloten zitting. Op de agenda staan de bezwaarschrif ten van: - Stichting Wij Ook tegen de beslis sing van de gemeenteraad geen sub sidie te verlenen voor het bekosti gen van een haalbaarheidsonderzoek naar het opzetten van een lijnkoe- riersdienst die wordt bemand door WAO- en AAW-ers - Advocatenkantoor Den Hollander namens R.I.T.A. Geneuglijk te Ellemeet tegen de beslissing van bur gemeester en wethouders waarbij een dwangsom wordt opgelegd te gen het exploiteren van een manege- bedrijf en de daarbij behorende acti viteiten - C. Berrevoets te Kerkwerve tegen de in de verleende bouwvergunning ge stelde voorwaarde de garage te be kleden met horizontale rabatdelen. Zierikzee Bestemmingsplan 'Buitengebied' Op dinsdag 3 september 1996 zal om 20.00 uur in Dorpshuis 't Zuudende, Beatrixstraat I te Kerkwerve een in spraakavond worden gehouden over het ontwerp-bestemmingsplan 'Buiten gebied' voor de gemeenten Midden- schouwen en Zierikzee, als bedoeld in art. 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. ledereen kan hierbij kennis nemen van het ontwerp-plan en desgewenst zijn of haar mondelinge öf schriftelijke visie geven. Het ontwerp-plan ligt van 20 augustus tot en met 17 september 1996 tijdens kantooruren en verder op afspraak op de gemeentesecretarieën van beide ge meenten voor iedereen ter inzage. In Zierikzee ligt het plan ook ter inzage in de openbare bibliotheek 'de Stolpe'. 14 augustus 1996, Burgemeester en wethouders van Middenschouwen AANKONDIGINGEN WONINGWET Burgemeester en wethouders van Duiveland maken bekend dat bij hun zijn ingediend: A. Bouwaanvragen (art. 41 Woningwet): - J. A. Lievense, voor het vérgroten woonhuis Loens weg 7 te Nieuwerkerk. B. Meldingen (art. 42 Woningwet): - H. Th. van Dijk, voor het plaatsen blokhut d'Heule 31 te Nieuwerkerk. Burgemeester én wethouders van Duiveland maken ingevolge artikel 3:40 van de Algemene wet be stuursrecht eveneens het volgende bekend: A. Verleende bouwvergunningen (art. 46 Woning wet): - D. Folmer, voor het vergroten berging Ribesstraat 10 te Nieuwerkerk; - A. A. Bouwman, voor het oprichten berging Erl. Steenstraat 6 te Nieuwerkerk; - M. C. Verwijs, voor het vergroten onderhouds- ruimte Wilgenstraat 10 te Oosterland; - H. Roland, voor het vergroten woning Oostweg 2- 137 te Ouwerkerk; - J. A. v/d Velde, voor het vergroten woning Oude Polderdijk 6 te Nieuwerkerk; - R. N. Pennarts, voor het verbouwen bedrijfsloods Deltastraat 10 te Nieuwerkerk; - A. P. Varel, voor het plaatsen serre Rijksweg 24 te Oosterland. B. Geaccepteerde meldingen (art. 42, lid 1 onder b. Woningwet): - M. J. Bevelander, voor het plaatsen tuinhuisje d'Heule 13 te Nieuwerkerk; - G. Buiter, voor het oprichten overdekt terras Hoge Kerkstraat 28 te Nieuwerkerk. Tegen de verleende bouwvergunningen en geaccep teerde meldingen kan een ieder binnen zes weken na deze bekendmaking bezwaar indienen bij ons colle ge. Tegelijkertijd kan de president van de arrondis sementsrechtbank te Middelburg worden verzocht een voorlopige voorziening te treffen. Burgemeester en wethouders voornoemd, De wnd.burgemeester, G. Hokken De secretaris, F.C. Dieleman. Nieuwerkerk, 13 augustus 1996. TE KOOP met inbouwapparatuur Nieuwbouw Verbouw Renovatie Onderhoud Vraag vrijblijvend offerte DIJKSTRAAT 3 - SCHARENDIJKE TEL. 0111-671392 FAX 0111-672063 Adverteren doet verkopen! GEMEENTE Molenstraat 65 (4311 EB) Telefoon (0III) 481251 postadres: postbus 50 (4310 AB) Fax (Oil I) 482092 Geopend op werkdagen van 8.30-12.00 uur aangevraagde bouwvergunning - A. Schnettler - bouw tuinhuisje, De Kreek/Hertengang 56. Belanghebbenden kunnen binnen twee weken hun zienswijze naar voren brengen. verleende bouwvergunning (verzonden 8 augustus 1996) - R. Rooyers - plaatsen zadeldak op garage, Grevelingenhout 2 - H. Gries - bouw tuinhuisje, Hoogerwerfsweg De Tong 11 I - H. Webeling - bouw tuinhuisje, Hoogerwerfsweg De Tong 169. Belanghebbenden kunnen tegen deze besluiten, ingevolge de AWB, bezwaar indienen. Het bezwaarschrift moet binnen zes weken na verzending van het besluit schriftelijk bij ons zijn ingediend. Het bezwaarschrift moet ten minste bevatten: de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de motivering van het bezwaar. (art. 28, lid 6 WRO en art. 3.2, eerste lid, Awb) Gedeputeerde staten heeft het bestemmingsplan Recreatieplan goedgekeurd, dat met ingang van 15 augustus 1996 gedurende vier weken voor iedereen ter inzage zal liggen ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken. De herziening van dit bestemmingsplan heeft betrekking op het creëren van de bouwmogelijkheid van een berging van max. 6 m2 per stacaravan op het caravan- park Onze Hoeve. Gedurende genoemde termijn van terinzagelegging kan tegen hèt besluit van Gedeputeerde Staten beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State. Daarbij is een griffierecht verschuldigd. Voor zover het besluit van Gedeputeerde Staten strekt tot goedkeuring van de herziening van het bestemmingsplan, kan beroep worden ingesteld door degene die tijdig schriftelijke bedenkingen bij Gedeputeerde Staten hebben ingebracht, alsmede door belanghebbenden die aantonen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest tijdig deze bedenkingen in te brengen. Op dinsdag 20 augustus 1996 om 20.00 uur vindt in de raadzaal van het gemeentehuis een openbare hoorzitting plaats over: - bezwaarschrift van de Cliëntenbond afdeling Zeeland tegen het besluit van de gemeenteraad tot afwijzing van het subsidieverzoek voor het jaar 1997 - bezwaarschrift van J. van Dommele tegen het besluit van het college tot weigering bouwvergunning voor bouw ponystalling aan Molenweg - bezwaarschrift van Aquadelta Beheer BV II tegen het besluit van het college tot verlening bouwvergunning voor vernieuwen van daken in het park 'De Kreek' - bezwaarschrift van fam. L. v.d. Velde tegen het besluit van het college tot het verlenen van bouwvergunning aan Graanhandel D. van Tuyl. 14 augustus 1996, «Jj| Burgemeester en wethouders van Bruinisse OPENBARE BEKENDMAKING De burgemeester van Brouwershaven brengt ter openbare kennis, dat met ingang van 15 augus tus 1996 gedurende 14 dagen ter gemeentesecre tarie voor een ieder ter inzage ligt een bouw plan, ingediend door de heer P. Jonker, voor het volledig vernieuwen van zijn woning op het per ceel Noordbosweg 5 te Zonnemaire, kadaster nummer F nr. 447. Ingevolge het bestemmingsplan Buitengebied is ter plaatse uitsluitend vernieuwing en vergro ting toegestaan, en geen totale nieuwbouw. In verband hiermede is een herziening van dit bestemmingsplan in voorbereiding. Daartoe is door de raad bij besluit van 23 mei 1996, nr. 13, een zgn. voorbereidingsbesluit vastgesteld. Daar het bouwplan met deze voorgenomen her ziening in overeenstemming is, hebben burge meester en wethouders besloten middels toepas sing van de procedure geregeld in artikel 19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van het huidige bestemmings plan, teneinde daarna vergunning te kunnen verlenen met inachtneming van het bepaalde in artikel 19 van de genoemde wet, juncto artikel 50, lid 5, van de Woningwet. Gedurende bovengenoemde termijn, van 15 tot en met 28 augustus 1996, bestaat voor een ieder de mogelijkheid schriftelijk bedenkingen tegen het verlenen van de vrijstelling in te dienen bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 28, 4318 ZG Brouwershaven. Brouwershaven, 14 augustus 1996. De wnd. burgemeester van Brouwershaven, Mw. A. P. DE HAAN 3 versnellingen - trommelremmen 1 jaar gratis verzekering 24" wiel v.a. 8 jaar Verder diverse laatste modellen 1995 tegen zeer voordelige prijzen. Tweewielerspecialist Kerkstraat 1Burgh Telefoon 0111-651324 Auto- en demontagebedrijf Ruime sortering onderdelen gebruikt en nieuw In- en verkoop schade-auto's Lid STIBA Aangesloten bij Autorecycling Nederland met RDW vrijwaringsbewijs. Molenweg 2 - Bruinisse - Tel. 0111-481400 Austin Rover Montego 2.0 D 7-pers. station BMW 318i, veel extra's Chevrolet Camaro Z28 Special i.z.g.st. Daihatsu Charade 130016V, 13.000 km Daihatsu Charade TS Special, zuinige auto Fiat Panda 1000 CLX luxe Fiat Uno 1100i, nieuw type, 45.000 km Ford Sierra 1800 turtx» diesel CLTX 5-deurs Ford Escort 1600 diesel r.s. velgen Ford Escort 1600 Diesel Ford Escort 1400i CL zonnedak Ford Escort 2000 RS, als nieuw Hyundai Sonata 2.0i GL LPG Hyundai Lantra 1500 GIS, 22.000 km Hyundai Lantra 1500 i GL, zeer mooi Hyundai Lantra 1500 GL Hyundai Excel 1500 GL sedan l.m.-velgen Hyundai Excel 1500 GLS 30.000 km Hyundai Pony 1500 GS HB als nieuw Jaguar 4.0 Sovereign, zeer veel extra's, 1e eig. Lancia Thema 2.0 IE Mercedes 200 benzine, als nieuw Mitsubishi Colt Cabri special, vol open dak Nissan Micra 1300,5-drs., LX airco 16 Valve Nissan Sunny 1600i SLX Nissan Sunny 1400 LX 16V 5-deurs 1e eig. Opel Corsa 1200 nw. model, 21.000 km Opel Corsa 1200 HB Swing Opel Kadett 1300 LS. zeer mooi Opel Omega 2.0i Sedan Peugeot 106 Etoile 1100, als nieuw Peugeot 205 XE 1100 Renault 19 GTR, als nieuw Renault 19 TR 1400 Renault 19 TR, 5-drs.. zéér mooi Renault 25 diesel TD de Luxe Seat Marbella CLX, als nieuw, 18.000 km Seat Toledo 1800 GL, 6.000 km, nieuw Toyota Camry 2.0 XLi, 65.000 km, Exiv uitv. Toyota Cortolla 1300 XL sedan Toyota Corolla 1300 XU sedan, zeer mooi Toyota Starlet 1300 special, veel extra's Volvo 240 stationcar diesel VW Polo Fox coupé special nw. type BEDRIJFSAUTO'S (INCL BTW) Citroên C15 Diesel, bestelauto 7/1993 Mitsubishi L300, diesel dubb. cab. bus 1987 Mitsubishi L300 diesel dubb. cab. bus 1987 Nissan Vanette 2 0 D, dubb. cab. bus 1990 Suzuki Samurai Jeep Pepper urtv.. 23.000 km 1992 GOEDKOPE AUTO'S NU UITVERKOOP! NU HANDELAARSPRIJZENI Austin Rover Montego. sedan Honda Accord 1800 EX HB Mazda 626 2.0 HB 1990 10.500,- 8/1987 9.950,- 1980 10.500,- 10/1994 20.950,- 1990 9.500,- 7/1993 10500,- 1992 13500,- 1991 18.500,- 1987 8.500,- 1987 7.500, 1990 13.500, 1978 7.500,- 1992 17.500,- 1994 25.500.- 1992 17.500,- 7/1992 19.500,- 6/1991 16.500.- 10/1992 19.500,- 1990 9.500,- 1990 36.500.- 6/1987 6.950.- 7/1985 10.500,- 1991 19.500.- 6/1993 18.500,- 8/1989 10.500,- 1991 17500.- 1993 19950.- 6/1989 9500,- 10/1987 7 950,- 10/1987 7 950,- 1994 19 500.- 1989 10.950.- 8/1990 12500,- 1990 10.950.- 1989 11.500.- 7/1988 7.450,- 1993 10.950,- 11/1995 32.500.- 7/1990 18.950.- 8/1989 12.950.- 8/1990 13.950.- 1994 19.500, 1986 5.950, a/1993 18.500,- 16.500.- 12.750.- 13.500,- 17.500.- Nissan Sunny 13 Station Renault 11 automaat Renault 11 GTX 1700 Saab 99 GL APK Volvo 340 LPG7/1987 Toyota Corolla 1.8 diesel HB 1986 11/1983 1985 11/1984 10/1985 1984 7/1987 1986 ƒ5.500.- nu 2.950.- nu ƒ2.450,- nu ƒ3.500,- nu ƒ2.500,- nu ƒ4.500.- nu 3.500,- nu ƒ3.500,- nu ƒ4.500,- nu ƒ4.950,- 2.500.- V950.- 2.950.- 1.950,- 2.950.- 2.500,- 2.950,- 3.500,- Klein Frankrijk 23, Goes tel. 0113 - 228751

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1996 | | pagina 6