steeds mooier in Sonnemaire, innenen Muiten! Bekroonde uitvinding rekent af met onkruid Verandering in de woning begint met goede adviezen HnffimNIEUWSBLAD SPECTACULAIR AANBOD VAN 250,- TOT 5.000,- VERF BURGH-HAAMSTEDE NU MINSTENS 1500 KLEUREN VIA ONZE KLEURENSELECTOR Tevens in de aanbieding: 5 zakken tuinaarde of potgrond voor 10,- Verdere tuinartikelen vindt u op ons buitenterrein i De Rotery - Burgh-Haamstede - Tel. 0111-651617 fax 0111-654418 ORANJEPLEIN 2-4 3251 XE STELLENDAM 0187-493733 UTRECHT - Gardena is opnieuw bekroond voor een van haar hieuwste uitvindingen: de onkruidtrekker. Op de tuinvakbeurs in de Jaarbeurs in Utrecht, ontving Gardena voor het derde achtereenvolgende jaar de Zilveren Tuin pluim. 'Harde' Met de onkruidtrekker worden paar debloemen en andere 'harde' on kruidsoorten met een penwortel to taal verwijderd. Door eenvoudig de onkruidtrekker op de bloem te zet ten en vervolgens diep genoeg te ste ken. Doordat de holle steel taps toeloopt, kan het onkruid inclusief de wortel, eenvoudig uit de trekker verwijderd worden door hem op zijn kop te hou den. De onkruidtrekker heeft name lijk bovenin een opening. Door de lengte van de steel kunnen er meerdere bloemen achter elkaar gestoken worden, alvorens de trek ker te legen. De onkruidtrekker is met zijn lengte van 88 centimeter bo vendien een prettig gereedschap. Bukken is er niet meer bij waardoor de rug wordt ontzien. Voordelen De onkruidtrekker is ook handig om wat kleinere gaten in de grond te maken, bijvoorbeeld voor het plan ten van kleine bloembollen. Zonder veel moeite wordt het on- ruid met wortel en al uit de grond erwijderd met de onkruidtrekker «an Gardena. Maar een van de belangrijkste voor delen yan de onkruidtrekker is de milieuvriendelijkheid: zonder che mische middelen kan onkruid goed aangepakt worden. Zelf meenemen en zelf monteren, behalen het vriendelijke prijskaartje van Nou>2. Een jong verfrissend concept met een kenmerkend uiterlijk, in de vertrouwde Hiihta-kwaliteit. Paos-aanbieding: fl. 3984,- (ah afgebeeld). voor iedere bestede fl. 1000,- een ecu-cheque t.w.v. fl. 125,-. (enkele artikelen uitgezonderd) Stap voor de nieuwste trends en ook voor goede adviezen binnen bij de Speciaalzaak in uw omgeving. Hoe wild de verbouwingsplannen ook zijn. Het is altijd ver standig niet op de zaken vooruit te lopen. Voordat plannen ten uitvoer worden gebracht, is brede oriëntatie noodzakelijk, Waarbij volop wordt gekeken en vergeleken. Er is immers een enorme verscheidenheid aan artikelen, materialen en mogelijk heden die in aanmerking komen. speciaalzaak. Bij de sanitair- en/of De keuken verbouwen tot een uitge kiende ergonomische werkruimte, de badkamer een flinke opfrisser be zorgen met nieuw sanitair of de vloer in de huiskamer toch eindelijk piaar eens van echt parket voorzien. Het zijn slechts enkele mogelijke plannen die door het voorjaar wor den geïnspireerd. Als geen ander jaargetijde betekent de lente van pudsher het begin v^n een frisse £tart, een nieuw begin, ook voor de mens èn zijn interieur. .jfYdviezen !rjet is aan te raden om voor de nieuwste trends en ook voor goede adviezen binnen te stapppen bij een keukenspecialist zijn de meest actu ele ontwikkelingen op het gebied van keukentechniek en badkamer- comfort te zien. Bij de specialist op het gebied van zachte en harde vloerbedekkingen kan kennis ge maakt worden met de mooiste vor men van vloerafwerking. Bij de in terieurspeciaalzaak laten ze graag de nieuwste interieurtrends zien in meubels, stoffen, accessoires en nog veel, veel meer. De interieurspeciaalzaak is de plek bij uitstek waar volop inspiratie op gedaan kan worden voor al die wooncomfort verhogende plannen die, al dan niet vanwege de nieuwe lente, voor het huis en interieur op stapel staan. een inspirerende PaaS'meubelShoiv met buiten een exclusieve tuinmeubelshow Klassieke harmonie in optima forma. Voorzien een perfecte lederen armstukken en een x onovertroffen Zitcomfort. Een Vorstelijk bezit voor jaren en jaren! Een nieuw gezicht bij Interieur Paauwe. Modern ogend, met klassieke trekjes en schitterend vormgegeven, lijkt dit de meubelstijl van de volgende decennia. Paas-aanbieding: fl. 1630,-. Zuidwcg 20A, Zonnemaire. Tel. 0111-401318. Vrijdag koopavond. Ruime parkeergelegenheid. WASSEN DROGEN De onkruidtrekker rekent af met hardnekkig onkruid door het pro bleem met wortel en al aan te pak ken. Met name paardebloemen zijn in staat om een mooi gazon te ont sieren. Als ze niet met wortel en al verwijderd worden, zijn ze een te rugkerende bron van irritatie. KOELEN VRIEZEN Eigentijdse vormgeving op z'n best, dit zorgvuldig belijnde bankje in chroom-buis en originele alcantara. alal Paas-aanbieding: fl. 3120,-.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1996 | | pagina 25