gemeente Z rikzee gij GEMEENTE DUIVELAND JAC HANSE MONTAGE ASBEST, UW PROBLEEM? Wet milieubeheer Besluiten Openbare commissievergaderingen Goedgekeurde verordening HULPSUPPOOST WIJ LOSSEN HETVÖOR U OP GEMEENTE MIDDENSCHOUWEN Nog nooit waren JVC videorecorders ZO GOEDKOOP tel.(0111)641976 fax (01 11)642230 J. B. Visser, huisarts /BRLn 5050 DELTA DISCS WOENSDAG 27 MAART 1996 HET EXTRA NIEUWSBLAD RAADSVERGADERING MONUMENTENWET SI'REEKUUR D66 BESLUIT BELEIDSREGELS BELASTINGPLICHTIGE FONDS VAN KAZERNERING BELEIDSNOTITIE INZAKE HET PLAATSEN VAN VOORWERPEN OP DE OPENBARE WEG OF OP GROND VAN DE GEMEENTE ZIERIKZEE 1996 MARITIEM MUSEUM GEOPEND BOUWAANVRAGEN COMMISSIES artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad op 26 februari jl. heeft besloten dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor het gebied Zelkeweg en omgeving. Dit gebied wordt globaal begrensd door -in alfabe tische volgorde- Julianastraat, Kleine Zelkeweg, Rijksweg, Sas, Stapelshofweg, Weg naar de Val (ged.) en Zille. Genoemd besluit met bijbehorende kaart ligt met ingang van 29 maart ter inzage bij de afdeling Al gemene Zaken in het stadhuis en treedt op deze datum in werking. j Molenstraat 65 (4311 EB) Telefoon 0)11 481251 postadres: postbus 50 (4310 AB) Fax 01II 482092 Geopend op werkdagen van 8.30-12.00 uur AANKONDIGINGEN WONINGWET stukken liggen ter inzage in de leeskamer in het stadhuis. U kunt de stukken tijdens kantooruren inzien na afspraak met de secretaris van de com missie. Voor de commissie ruimtelijke ontwikke ling is dit de heer K.A. de Vlaam (tel. 454440). Voor het bezoeken van de vergadering hoeft u zich niet van te voren aan te melden. Voorafgaand aan het behandelen van een agendapunt krijgt u de ge legenheid het woord te voeren. Daarna heeft u in twee termijnen de gelegenheid met de raadsleden mee te spreken. U kunt zich abonneren op de commissiestukken. Dit betreft de agenda's voorafgaande aan de verga dering en de verslagen achteraf. Voor één raads commissie kost dit 13,50 en voor alle raadscom missies 53,= per jaar. Heeft u hiervoor belangstelling dan kunt u u abonneren bij de afde ling Interne Zaken in het stadhuis, tel. 454415. Burgemeester en wethouders van Duiveland maken bekend dat bij hun zijn ingediend: A. Meldingen (art. 42 Woningwet): - M. Geuze, voor het oprichten bijkeuken Leuven straat 22 te Oosterland; - Mw. de Vlieger-de Jonge, voor het plaatsen tuin huisje Lageweg 28 te Sirjansland; De gemeenteraad van Zierikzee vergadert maandag 1 april om 19.30 uur in de raadzaal van het stad huis. Vorig jaar zijn in het kader van Sociale Vernieu wing drie wijkonderzoeken onder de bevolking ge houden. Een van de wensen van veel inwoners was meer toezicht op straat. Door uitbreiding van de taken van de parkeerwachters kan dit gerealiseerd worden. Op de agenda staan vele voorstellen om kredieten beschikbaar te stellen. Er is een toezichthouder voor de Mr. Breetveltspeeltuin nodig en het ge meentebestuur wil de inwoners graag een cadeau tje aanbieden bij de afsluiting van de periode dat Zierikzee een zelfstandige gemeente is. De openbare verlichting aan de Zaagmolen en de Sas moeten verbeterd worden en voor het mechani seren van het witte bruggetje is geld nodig, evenals voor het aanbrengen van een fietsstrook bij deze brug. In de Muziekschool zijn de linoleum dekvloer en het plafond aan vervanging toe. De overige kredietvoorstellen betreffen het ver vangen van de zonwering van kinderdagverblijf "De Petteflet", deelname aan het Alcohol Verkeer project en aanschaf van verkeersveiligheidshesjes, het onderhoud van wegen en straten en uitbreiding van de parkeerhaven aan de Laan van St. Hilaire. De raad behandelt vijf subsidie-aanvragen voor een rijvaardigheidstest voor senioren, voor het fes tival Cultureel Gekleurd, voor het project Toeris ten Slachtofferhulp, van de Stichting "Wij Ook" en voor een schoolschaaktoernooi. Overige agendapunten zijn onder andere de ver koop van het pand Stapelshofweg 2, de uitvoering van het Sociaal Cultureel Noodfonds, eilandelijk samenwerking van drugsproblematiek, de begro ting van sociaal cultureel werk "De Lichtboei" en een onderzoek naar "Brogum". Voor de Gracht weg wordt een voorbereidingsbe- sluit vastgesteld, zodat er een fietsenstalling kan worden gebouwd. Binnenkort vindt een onderzoek plaats naar de re latie tussen de gemeentelijke overheid en de bur gers op Schouwen-Duiveland. Hierbij komen conse quenties van de herindeling naar voren. Een aantal inwoners, getrokken door middel van een steek proef, krijgt binnen een enkele weken een enquête formulier. Iedere burger kan een raadsvergadering bijwonen. De agenda en de bijbehorende voorstellen liggen tijdens kantooruren (9.00-17.00 uur) ter inzage bij Bureau Voorlichting. Na de opening van de verga dering kunt u het woord voeren over de meeste op de agenda vermelde punten (met uitzondering van zaken omtrent personen en de rondvraag). U kunt zich abonneren op alle raadsstukken. Dit betreft de raadsagenda, de voorstellen van het col lege van burgemeester en wethouders aan de ge meenteraad en het verslag van de vorige vergade ring. De raadsstukken worden ruim 1 week voor de vergadering toegestuurd. Een jaarabonnement op de raadsstukken kost 42,60. Heeft u hiervoor belangstelling dan kunt u zich opgeven bij de afdeling Interne Zaken in het stadhuis, tel. 454415. De burgemeester van Zierikzee maakt bekend dat door Kon. Zeelandia H.J. Doeleman b.v., Post- straat 11, een aanvraag om vergunning ingevolge artikel 11, lid 2, sub a van de Monumentenwet is ingediend voor het verbouwen van een kantoor, Poststraat 8-10, Zierikzee. Genoemde aanvraag met bijbehorende bescheiden ligt met ingang van 28 maart a.s. gedurende twee weken ter inzage bij de afdeling Algemene Zaken in het stadhuis op werkdagen van 09.00-12.00 uur. Gedurende de hierboven genoemde termijn kan men zijn zienswijze tegen het verlenen van een ver gunning op grond van artikel 11 van de Monumen tenwet schriftelijk kenbaar maken aan het college van burgemeester en wethouders, Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee. Beschikkingen Burgemeester en wethouders hebben (op grond van art. 8.40 Wet Milieubeheer) besloten de voor schriften in de volgende Algemene Maatregelen van Bestuur van toepassing te verklaren: Opslag Propaangas - Rijksgebouwendienst t.a.v. de opslag nabij een kantoor van de KLPD (politie te water), Krammersluis I Detailhandel - J.M. Bolle, rijwielherstelinrichting, Kerkstraat 14a. Tegen deze beschikkingen kan eenieder beroep instellen. Het beroepschrift moet binnen zes weken schriftelijk worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Duiveland maken ingevolge de artikelen 8.1 en 13.10 van de Wet Mi lieubeheer bekend dat bij hen zijn binnengekomen de volgende aanvragen ingevolge de Wet Milieube heer voor een vergunning van: - Meijer Seedpotatoes and Research B.V., M.H. Jobsweg 9 te Oosterland. De aanvraag betreft het in werking hebben van een agrarisch bedrijf met verwerkingsruimtes en koelopslagloodsen voor aardappelen op het perceel kadastraal bekend ge meente Duiveland, sectie H nr. 154, plaatselijk be kend M.H. Jobsweg 9 te Oosterland; - NEDATO B.V., Jan van der Heydenstraat 48 te Oud Beijerland. De aanvraag betreft het in wer king hebben van een agrarisch bedrijf met verwer kingsruimtes en koelopslagloodsen voor aardappe len op het perceel kadastraal bekend gemeente Duiveland, sectie B nrs. 519 en 542, plaatselijk be kend Van den Abeelestraat 3 te Oosterland. De fractie van D66 houdt donderdag 28 maart van 19.00 tot 20.00 uur spreekuur in de Vismarkt aan de St. Domusstraat. Bij besluit van 18 maart 1996 zijn beleidsregels vastgesteld voor het aanwijzen van een belasting plichtige in een keuzesituatie. De beleidsregels kunnen toepassing vinden bij de volgende belas ting: onroerende-zaakbelastingen ""hondenbelasting De beleidsregels liggen gedurende een maand ter inzage bij de afdeling Financiën (ingang Verre- nieuwstraat 1) in het stadhuis. De integrale tekst is kosteloos verkrijgbaar. Het college van burgemeester en wethouders heeft in zijn vergadering de volgende besluiten genomen: bouwvergunningen - W.A. Lems - bouw tuinhuisje, Pr. Bernhardstraat 10 (verz. 21.03.96) - A. de Koning - bouw dakkapel, Grevelingenstraat 26 (verz. 21.03.96) - Woningbouwvereniging Beter Wonen - bouw van 17 woningen, Pr. Marijkestraae/Tarwestraat/ Riekusweel, ónder verlening van vrijstelling van de bestemmingsplannen Bruinisse Kom en Rie kusweel (verz. 22.03.96). Belanghebbenden kunnen tegen deze besluiten, in gevolge de Algemene wet bestuursrecht, bezwaar indienen. Het bezwaarschrift moet binnen zes we ken na verzending van het besluit schriftelijk bij ons zijn ingediend. Het bezwaarschrift moet tenminste bevatten: de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waar tegen het bezwaar is gericht en de motivering van het bezwaar. Het Fonds van Kazernering opent de mogelijkheid voor instellingen, verenigingen en particulieren om een financiële tegemoetkoming te vragen voor so ciale en culturele doeleinden of activiteiten binnen de gemeente Zierikzee en/of ten behoeve van de in woners van Zierikzee. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om positief op de aanvragen te beschikken, onder het stellen van voorschriften ter bescherming van het milieu en voor de omgeving. Hiertoe zijn de vergun ningen in ontwerp vastgesteld. De aanvraag en de ontwerpvergunningen alsmede de hierop betrekking hebbende stukken liggen ter inzage op de gemeentesecretarie te Nieuwerkerk, van 28 maart 1996 totdat de definitieve beschikkin- gen op de aanvragen zijn genomen elke werkdag van 09.00- 12.00 uur. Gemotiveerde bezwaren tegen het ontwerp van de beschikkingen kunnen schriftelijk worden inge diend bij hun college van 28 maart 1996 tot 8 mei i 1996. Tijdens deze periode kunnen de aanvragen en de ontwerpvergunningen alsmede de hierop betrek king hebbende stukken worden ingezien, iedere werkdag van 09.00 uur -12.00 uur en van 13.00 uur - 16.00 uur en (na telefonische afspraak) op maandag avonden van 18.30 - 21.30 uur. Een ieder kan monde ling in persoon of bij gemachtigde bezwaren inbren gen, indien daartoe vooraf telefonisch wordt verzocht. Hierbij wordt dan tevens de gelegenheid geboden tot een gedachtenwisseling omtrent de aan vraag en de ontwerpvergunning. Indien men dat wenst worden de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift indient niet bekend gemaakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk en gelijktijdig met het bezwaarschrift bij hun college worden inge diend. Beroep tegen de definitieve vergunningen kan later, behalve door de aanvragers en de adviseurs, slechts worden ingesteld door diegene die tegen het ont werp van de vergunningen bezwaren hebben inge bracht, alsmede door belanghebbenden die aantonen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest om bezwaren in te brengen tegen het ontwerp van de vergunning. De aanvragen dienen een zo duidelijk mogelijke omschrijving te bevatten van de activiteit en/of het doel waarover steun wordt aangevraagd. De aan vraag dient zo mogelijk voorzien te zijn van een fi nancieel overzicht, bevattende een raming der uit gaven en inkomsten en, indien van toepassing, de rekening over het afgelopen jaar. De aanvragen moeten vóór 31 maart 1996 worden ingezonden aan: Het Fonds van Kazernering, p/a Stadhuis, Meelstraat 8, 4301 EC Zierikzee. Meer informatie is verkrijgbaar bij de heer H. Uil, tel. 454454. Het college van burgemeester en wethouders heeft op 18 maart de "Beleidsnotitie inzake het plaatsen van voorwerpen op de openbare weg of op grond van de gemeente Zierikzee 1996" vastgesteld. Op grond van artikel 3:42 van de Algeméne wet be stuursrecht ligt deze beleidsnotitie met ingang van 1 april gedurende 4 weken ter inzage bij de afde ling Algemene Zaken in het stadhuis op werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur. Het treedt op deze datum in werking. Vanaf zondag 31 maart is het Maritiem Museum da gelijks geopend tot 1 november. In het in het Gravensteen gevestigde museum zijn maritieme voorwerpen, zoals scheepsmodellen en- schilderijen, alsmede eeuwenoude gevangenisruim ten en de door gevangenen aangebrachte inscipties en tekeningen te zien, alsmede vondsten uit de Oos- terschelde. In de kelders staan Nehalennia-votiefal- taren opgesteld en op de tweede verdieping is een nieuwe "Kor en Bot-expositie" ingericht onder de naam "Bot Gevangen". Behalve fossiele beenderen zijn er wandschilderingen, een (opgezette) hyena en verschillende kijkdozen. Het museum is geopend van maandag t/m zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur en op zon- en feestdagen van 12.00 tot 17.00 uur. De toegangsprijs is voor volwassenen 2, en voor kinderen van 6 tot 13 jaar en 65-plussers 1, Kin deren tot 6 jaar en houders van een CJP-kaart en Museumjaarkaart hebben gratis toegang. Financiën tijdstip: woensdag 3 april 1996 om 19.30 uur plaats: raadzaal, gemeentehuis agenda: o.a. - aanleg riolering en reconstructie Molenweg - buitendijks fietspad langs de Grevelingen - eerste bestuursrapportage 1996. Openbare Werken tijdstip: dinsdag 2 april 1996 om 19.30 uur plaats: raadzaal, gemeentehuis agenda: o.a. - buitendijks fietspad langs de Grevelingen - aanleg riolering en reconstructie Molenweg - servo voor het luiden van de klok Nederlands Hervormd kerkgebouw. Algemeen Bestuurlijke Zaken donderdag 4 april 1996 om 19.30 uur plaats: raadzaal, gemeentehuis agenda: o.a. - upgradingsplan recreatiepark Aquadelta. De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 25 januari 1996 de tweede wijziging van de verordening op de heffing en invordering van onroerende-zaak belastingen 1996 vastgesteld. Deze wijziging is 6 februari 1996 goedgekeurd door Gedeputeerde Staten van Zeeland, onder nummer 96907. Het betreft de wijziging van de belastingtarieven voor het eigenaren- en gebruikersgedeelte van de tarieven. De verordening ligt ter inzage op het gemeentehuis. 27 maart 1996, Burgemeester en wethouders van Bruinisse A. Verleende bouwvergunningen verplaatsen kozijn entree showroom westgevel aan het Groeneweegje 15 door Esselink Beheer; uitbreiden woning aan de Kokmeeuwstraat 8 door S.H. Kraayeveld. B. Aangevraagde bouwvergunningen (art. 41 Woningwet) uitbreiden woning aan de Zeikevoetpad 1 door J. Dorst; plaatsen dakkapel aan de Melkmarkt 13 door P.C. Meerdink. Tegen de verleende bouwvergunningen (onder A) kan men op grond van de Algemene wet bestuurs recht binnen 6 weken na deze bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wet houders. Tegelijkertijd kan de president van de rechtbank, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg worden ver zocht een voorlopige voorziening te treffen. De commissie Ruimtelijke Ontwikkeling vergadert woensdag 3 april om 20.00 uur in de raadzaal. Binnen het gemeentebestuur bestaat de wens om regels te stellen voor het weren van ontsierende, hinderlijke of gevaarlijke reclames, het schilderen van buitengevels, afwijkend in kleur van de be staande situatie en het weren van geblindeerde ramen die het stadsschoon ontsieren. Daartoe is een concept-verordening op het stads- schoon-gebied beschermd stadsgezicht opgesteld. Op de agenda staan vijf voorbereidingsbesluiten. L.J. Grootendorst b.v. te Boskoop wil 20 apparte menten bouwen aan het Jannewekken nr. 1. Hier is nu een garagebedrijf gevestigd. M.W. Uijl heeft een verzoek ingediend om een wo ning te bouwen aan de Boeren weg, aansluitend aan bestaande woningbouw. M. Bolle wil de winkel aan de Zuidwellestraat 14 uitbreiden en het gemeentebestuur wil een schuil hut voor dieren aanleggen in de dierenweide van het park Kaaskenswater. Architecten en Ingenieursbureau Pennink te Am sterdam wil het zorgcentrum Borrendamme uit breiden met 34 woningen en 2 vrijstaande liften. Al deze bouwplannen zijn in strijd met de geldende bestemmingsplannen. Medewerking kan worden verleend via een artikel-19-procedure. Het laatste agendapunt is het concept-bestem mingsplan "Buitengebied". Iedere burger kan een commissievergadering bij wonen. De op de vergadering betrekking hebbende Burgemeester en wethouders van Duiveland maken ingevolge de artikelen 8.1 en 13.22 van de Wet mi lieubeheer tevens bekend dat zij vergunning hebben verleend aan Hanse Staalbouw B.V., Sportweg 9 te Sirjansland, voor het oprichten en in werking heb ben van eeij staalconstructiebedrijf met verfspuitin stallatie plus depothouder van industriële gassen op het perceel kadastraal bekend gemeente Duiveland, sectie F nrs. 260 (ged.), 263 (ged.) en 418 (ged.), plaat selijk bekend Rolleklootsedijk te Nieuwerkerk. Aan de vergunning zijn voorschriften verbonden ter bescherming van het milieu. Tegen het ontwerp van de vergunning, welke voor een ieder ter inzage heeft gelegen van 1 februari 1996 tot 13 maart 1996, zijn geen bezwaren ingediend. De definitieve vergunning wijkt niet af van de ontwerp-vergunning. De aanvraag, de ontwerp-vergunning alsmede de definitieve vergunning en alle op voornoemde zaak betrekking hebbende stukken liggen ter inzage op de gemeentesecretarie te Nieuwerkerk, van 28 maart 1996 tot 8 mei 1996, elke werkdag van 09.00-12.00 uur, en op maandagavonden gedurende deze periode van 18.30-21.30 uur, na telefonische afspraak, tel. 0111-641651. De gemeente Zierikzee heeft voor een periode van twee maanden in de zomervakantie, waaron der enkele weekenden, plaats voor enkele scho lieren of jonge mensen die de functie van willen vervullen in Maritiem Museum Zierikzee. Tot de werkzaamheden behoren: verkoop van toegangskaartjes verkoop van boeken en ansichtkaarten bewaking van de museale collectie lichte schoonmaakwerkzaamheden Salariëring vindt plaats op basis van het mini mum loon. Gemeente Zierikzee NIEUWS is de wekelijkse informatierubriek van de ge meente. Ben je geïnteresseerd, neem dan contact op met Theo Rigter, Bureau Voorlichting, tel. 454464. Redactie: Bureau Voorlichting Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee Tel. 0111-454454 De burgemeester van Zierikzee maakt ingevolge Tegen de definitieve vergunning kan gedurende voornoemde periode beroep worden ingesteld door de aanvrager, de regionaal inspecteur van de volks gezondheid voor de milieuhygiëne; degenen die tegen het ontwerp van de beschikking tijdig een be zwaarschrift hebben ingediend alsmede door belang hebbenden die aantonen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest om bezwaren in te brengen tegen het ontwerp van de vergunning. Het beroep dient te worden ingesteld bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500EA 's-Gravenhage. Indien beroep wordt inge steld, kan tevens overeenkomstig artikel 20.3 Wet milieubeheer juncto artikel 8:81 Algemene wet be stuursrecht een verzoek worden gedaan tot schor sing van de beschikking (vergunning), danwel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Burgemeester en wethouders van Duiveland maken, ter voldoening aan artikel 8.41 lid 4 van de Wet Milieubeheer bekend dat bij hen een melding is ingekomen als bedoeld in het Besluit akkerbouwbe drijven milieubeheer, van de heer D. Voorbeijtel, Capelleweg 8 te Nieuwerkerk, t.b.v. het in werking hebben van een akkerbouwbedrijf aan de Capelle weg 8 te Nieuwerkerk. PLAATSEN OP VRIJMARKT KONINGINNEDAG BROUWERSHAVEN 0111-692620 MONUMENTENSTAD - PAREL AAN DE OOSTERSCHELDE Raadsbesluiten De gemeenteraad heeft op 21 maart I996 de volgende besluiten genomen: - reconstructieplan Boutlaan te Scharendijke en beschikbaar stellen uitvoeringskrediet - meerjarenprogramma restauratie monumenten 1996-2002 - structuurschets Scharendijke I995 - strandzonering en krediet bebording in verband met zonering - voorbereidingsbesluit voor aanleg fase 2 fietspadenplan - overeenkomst standplaats Brouwers- dam t.b.v. de heer Hillebrand - verkoop perceel grond aan H.J. Natte te Scharendijke - krediet archiefwerkzaamheden - krediet vervanging motorspuit en aan hanger brandweer Middenschouwen - krediet afsluitende personeelsreis I996 - onderzoek effecten gemeentelijke herindeling op democratisch functio neren lokaal bestuur - wijziging IZA Nederland-regeling - eerste wijziging Legesverordening I996 - definitieve uitgaven en inkomsten over de jaren I985 t/m I990 in het kader van de vijfjaarlijkse afrekening ex art. 102 WBO periode 1985-1990 definitieve uitgaven en inkomsten over de periode 1985-1990 in het kader van de vijfjaarlijkse afrekening ex art. 102 WBO uit de agenda voortvloeiende begro tingswijzigingen. Burgemeester en wethouders van Duiveland, De wnd. burgemeester, G. HOKKEN De secretaris, F. C. DIELEMAN Nieuwerkerk, 26 maart 1996. HRJ 228 PDC show-view Bouwplannen A. Aangevraagde bouwvergunningen (art. 41 Woningwet) - B. Deurloo - bouw garage, Elkerzeeseweg 48, Scharendijke - J.D.K. Bohg - bouw woning, Turelureweg 8, Kerkwerve - J. Eits-Muller - bouw berging en carport.Het Baken 142, Scharendijke B. Ingekomen melding (art. 42 Woningwet) - H.D. Falk - bouw schuur, Moolweg 19, Ellemeet HRJ 425 PDC show-view, 4 koppen afwezig van 28 maart tot 7 april 1996 WAARNEMING: A t/m F: mw. Audier, huisarts, telefoon 401480 G t/m L: C. H. G. Daniels, huisarts, telefoon 413410 M t/m R: A. W. van Geer, huisarts telefoon 412080 S t/m Z: J. de Jonge, huisarts, telefoon 412280 HRJ 620 HiFi stereo <§54^ HRJ 628 HiFi stereo, show-view, PDC Erkend door de R,,d voorde Certificatie Profiteer van deze uitstekende kwaliteit voor zo'n lage prijs. Dillingsweg I 4308 NV Sirjansland Tevens kunt u bij ons terecht voor HANDEL en MONTAGE van DAK- GEVELBEPLATING Alle recorders met gratis videoband en scart kapel. 27 maart 1996, Burgemeester en wethouders van Middenschouwen UW SPECIAALZAAK l/óor muziek, beeld en geluid Mol 15 - Zierikzee - Tel. 0111-414699 ADVERTEREN IS VERKOPEN! VRAAG NAAR ONZE ADVERTENTIE-TARIEVEN 0IIHI655I

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1996 | | pagina 6