halve prijs Autobedrijf Braai B 0 ER *3 VOORDEEL Voor f 43.675,- kunt u tijdelijk twee Laguna's kopen. Aan n de keuze niet stikken /trterieurghop laat de vogels GEMEENTE MIDDENSCHOUWEN I DEN i tapijt BONGO laatste meters 2&J5T5 nu 59,00 tapijt GREENWITCH VELOURS tê&fiO nu 129,00 VERBOUWINGSUITVERKOOP beige tapijt, polypropyleen normaal B^OCT nu 59,00 ONZE HERSENEN WORDEN BEDANKT Giro 860 Aangevraagde bouwvergunningen Besluiten Besluiten gemeenteraad Voorbereidingsbesluit bestemmingsplan West Vrijstelling bestemmingsplan Vaststelling reglement Goedgekeurde verordening weten wat gebeurt De Laguna van Renault. Wat kan functi.neeï to m WOENSDAG 6 MAART 1996 HET EXTRA NIEUWSBLAD ■n k Erfbeplantingsprojecten Evenals in voorgaande jaren wil de gemeente ook in 1996 een aantal erfbeplantingsprojecten uitvoeren. Zij zoekt hiervoor enkele gegadig den die bereid zijn de erfbeplanting van hun perceel aan te passen. In overleg met de gemeente zal worden bekeken hoe de erfbeplanting er uit zou moeten komen te zien. In principe betaalt de gemeente de plankosten, de plantkosten en het plantmateriaal. De overige kosten komen voor rekening van de erf- eigenaar. In eerste instantie komen hier personen voor in aanmerking die een kampeervrijstelling hebben, en waarvan de groensingel niet voldoet. Ech ter ook andere erfeigenaren kunnen zich aanmelden voor het project Als u zich voor het project wilt aanmelden,verzoeken wij u zich schrifte lijk te melden. Als er meer aanmeldingen zijn dan projecten voor I996, zullen de overgebleven erven op een wachtlijst worden geplaatst. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer P.C.J.M. van Santé van de afdeling algemene zaken, telefoon 672020. Bouwplannen A. Aangevraagde bouwvergunningen (art. 41 Woningwet) - A. Depta - bouw garage. Strand 22 (Zeeland Village), Scharendijke - C.M. Vlug - bouw garage, Boogerdweg 10, Kerkwerve. B. Ingekomen melding (art. 42 Woningwet) - J. Mol - bouw toiletunit, Zwaardweg 5, Kerkwerve. Voorgenomen vrijstelling Een aanvraag om vergunning is ingediend door: - L.H. Kunst - bouw woning, kas, loods en dierenverblijf, Klosster- weg, Scharendijke. Voor het gebied waarin het perceel ligt is onlangs een ontwerp-be- stemmingsplan vastgesteld. Het bouwplan is daarmee niet in strijd. Medewerking op korte termijn is alleen mogelijk door vrijstelling van het bestemmingsplan te verlenen, zoals bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Voordat burgemeester en wethouders daartoe overgaan, bieden zij eenieder de gelegenheid bedenkingen in te dienen tegen het voor nemen vrijstelling te verlenen. Bedenkingen kunnen vóór 21 maart 1996 schriftelijk bij het college worden ingediend (Platteweg 33,4322 BD Scharendijke). De stukken liggen tot 21 maart 1996 ter inzage in het gemeentehuis te Scharendijke. Verordeningen De raad heeft in zijn vergadering van 14 december 1995 de volgende verordeningen vastgesteld: - Legesverordening 1996 - toeristenbelasting Middenschouwen 1996 - watertoeristenbelasting Middenschouwen 1996 - hondenbelasting Middenschouwen 1996 - forensenbelasting Middenschouwen - precariobelasting Middenschouwen - lijkbezorgingsrechten Middenschouwen - I e wijziging Verordening op de heffing en invordering van parkeer belastingen 1995 in de gemeente Middenschouwen. De verordeningen zijn goedgekeurd door de staatssecretaris van Bin nenlandse Zaken op 12 februari 1996. Alle genoemde verordeningen treden in werking op 14 maart 1996. De verordeningen liggen voor eenieder ter inzage op het ge meentehuis. Tegen betaling van de kosten kan een afschrift verkregen worden. Wet milieubeheer Gewijzigde vergunning art. 3.30, lid I Algemene wet bestuursrecht Burgemeester en wethouders hebben besloten de toenmalige Hin derwetvergunning te wijzigen: 1. die op 31 augustus 1992 verleend is aan firma A.M. van Dongen, Baken 40, Scharendijke voor het oprichten en in werking hebben van een constructiewerkplaats met taxi-, rijwiel- en detailhandel, Baken 38/40 2. die op 25 september 1989 verleend is aan de heren I.C. en I.W. Padmos, Hoogenboomsweg 3, Scharendijke voor het op richten en in werking hebben van een landbouw- loonwerk- en reparatiebedrijf. Van beide vergunningen zullen de verouderde voorschriften worden Ingetrokken en in de plaats hiervan nieuwe voorschriften met betrek king tot de bescherming van het milieu aan de vergunningen worden verbonden. Ter inzage De desbetreffende stukken liggen vanaf 7 maart 1996 ter ge meentesecretarie ter inzage: - elke werkdag van 8.30 tot 12.00 uur - na telefonisch verzoek van 13.00 tot 16.30 uur en buiten kantoor uren. Beroep De volgende personen/instanties kunnen tegen de gewijzigde vergun ning beroep instellen: - zij, die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp-besluit - de adviseurs, die in de gelegenheid zijn gesteld advies uit te bren gen over het ontwerp-besluit - zij, die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die, ten opzichte van het ontwerp-besluit, in het uiteindelijke besluit zijn aangebracht - belanghebbenden, die aantonen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest bedenkingen in te dienen tegen het omwe/p-besluit. Zij moeten een dergelijk beroepschrift uiterlijk op 18 april 1996 in dienen bij de Afdeling bestuursrecht van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Het besluit wordt van kracht na afloop van de beroepstermijn, tenzij gedurende deze termijn beroep is ingesteld én aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State is gevraagd de milieuvergunning te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek om schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gezonden aan Voorzitter van voornoemde Afdeling. Voorgenomen wijziging van een vergunning art. 3.30 Algemene wet bestuursrecht Burgemeester en wethouders zijn voornemens de verleende milieu vergunning te wijzigen, die op 15 november 1993 is verleend aan: - J. Boot, Heuvelsweg 15, Kerkwerve voor een akker- en tuinbouw bedrijf met bedekte teelt. Tijdens een milieucontrole is gebleken dat de huidige voorschriften van de vigerende vergunning niet adequaat zijn. Daarom zullen er nieuwe voorschriften betreffende het afleveren van motorbrandstoffen aan de bestaande vergunning worden verbonden. Ter inzage Het ontwerp-besluit tot wijziging van de vergunning, de bijbehorende voorschriften en andere relevante stukken liggen van 7 maart t/m 20 maart 1996 ter inzage: - elke werkdag van 8.30 uur tot 12.00 uur - na telefonisch verzoek van 13.00 uur tot 16.30 en buiten kantoor uren op de afdeling algemene zaken van de gemeentesecretarie. Bedenkingen Gedurende genoemde periode kan eenieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen tegen het ontwerp-besluit (tot ambtshalve wijziging) in dienen bij het college van burgemeester en wethouders. Daarnaast kan hij of zij verzoeken om een zitting, waarbij eenieder de gelegen heid heeft tot een gedachtenwisseling over het ontwerp-besluit en tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. Hiervoor kan hij of zij telefonisch contact opnemen met de afdeling Algemene Zaken van het gemeentehuis. Wie een schriftelijke bedenking heeft ingediend, kan verzoeken zijn of haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Hij of zij moet het verzoek schriftelijk indienen tegelijkertijd met de schriftelijke be denking. Beroep Alleen zij, die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen het voornemen tot wijziging, kunnen later -bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State- beroep in stellen tegen het uiteindelijke besluit; tenzij zij aantonen, dat zij rede lijkerwijs niet in staat zijn geweest (tijdig) bedenkingen tegen het uiteindelijke ontwerp-besluit in te brengen, of als de besluitvorming straks afwijkt van genoemd ontwerp-besluit Vergunning art. 3.44 Algemene wet bestuursrecht Burgemeester en wethouders hebben -onder het stellen van voor schriften ter bescherming van het milieu- vergunning ingevolge de Wet milieubeheer verleend aan: vj - P.C. bij de Vaate - voor een chinchilla fokkerij, Kapelleweg 29, Scharendijke. Ter inzage De desbetreffende stukken liggen vanaf 7 maart 1996 ter inzage: zie onder gewijzigde vergunning. Beroep De volgende personen/instanties kunnen tegen de verleende vergun ning beroep instellen: - de aanvrager - de adviseurs, die in de gelegenheid zijn gesteld advies uit te bren gen m.b.t. het geven van het besluit - zij, die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp- besluit - zij, die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die, ten opzichte van het ontwerp-besluit, in het uiteindelijke besluit zijn aangebracht - belanghebbenden, die aantonen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest bedenkingen in te dienen tegen het ontwerp-besluit. Zij moeten een dergelijk beroepschrift uiterlijk op 18 april 1996 in dienen bij. de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Het besluit wordt van kracht na afloop van de beroepstermijn, tenzij gedurende deze termijn beroep is ingesteld èn aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State is gevraagd de milieuvergunning te schorsen of voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek om schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gezonden aan Voorzitter van voornoemde Afdeling. 6 maart 1996, Burgemeester en wethouders van Middenschouwen SLAPEN WONEN TEXTIEL ST. DOMUSSTRAAT 76 - TELEFOON 0111-412345 LEGGEN VAN TAPIJT TOT 100,00 10,00 LEG LOON, PER M2 diverse coupons voor VRAAG NAAR ONZE ADVERTENTIE-TARIEVEN 0III-4I65SI Eén op de vijf Nederlanders krijgt een hersenaandoe- ning. Dan ziet het leven er we) even anders uit, soms van de ene op de andere dag. De Hersenstichting Nederland bevordert jaar in, jaar uit. het wetenschappelijkonderzoek. Elke gulden, elke donatie is bitter noodzakelijk. Ons jaarthema in 1996 is: HERSENEN IN DE WAR. Hersenstichting Nederland Korte Houtstraat 10 - 2511 CD 's-Gravenhage GEMEENTE De volgende bouwaanvragen zijn ingediend: - Autobedrijf Hoogerwerf - sloop en nieuwbouw van opslag- en werkplaatsen, Molenweg 2 - A. de Koning - dakkapel woning, Grevelingenstraat 26. Belanghebbenden kunnen binnen 2 weken hun ziens wijze naar voren brengen. Het college van burgemeester en wethouders heeft in zijn vergadering o.m. de volgende besluiten genomen: bouwmelding: - J.C. Vane - bouw houtopslag Vlasstraat 12, middels vrijstelling bestemmingsplan Riekusweel (verzon den 29.02.96) bouwvergunningen; - R. de Jonge - verbouw plankenstalling Strandweg 4 (verzonden 27.02.96) - Chr. Boeker - bouw tuinhuisje Hoogerwerfsweg De Elf Boompjes 42 (verzonden 27.02.96) - J. Kik - bouw tuinkamer en bijkeuken Meekrapstraat 10 (verzonden 27.02.96) - H. van der Vlist - uitbreiden keukengroep Jeugdher berg Stoofpolder, Boomdijk 21 middels vrijstelling bestemmingsplan Bruinisse Kom (verzonden 29.02.96) - Gebr. van Santen - bouw bedrijfsloods Nijverheids- weg 9 (verzonden 29.02.96) - G. Schönepauck - bouw tuinhuisje Molenweg De Kreek Hertengang 55 (verzonden 29.02.96) - M.M.J. de Bruine - verbouw woning Deestraat 3 (verzonden 29.02.96) t J. Bij de Vaate - bouw schuur van Hertsbekestraat 8 (verzonden 29.02.96) - M.A.C. de Vette - bouw woning Grevelingenhout I70 (verzonden 29.02.96) - A. Verwijs - sloop en bouw woning Noorddijk 17 en 18 onder verlening vrijstelling bestemminsplan Bruinisse West (verzonden 29.02.96). verleende sloopvergunning - woningcorporatie Beter Wonen - verwijderen asbesthoudende dakbedekkingen op bergingen aan de: - Van Hertsbekestraat - Boeijerstraat - Hoogaarsstraat - Dr. de Kockstraat - Botterstraat - Noordstraat De sloopwerkzaamheden worden gedurende de maand maart uitgevoerd. Belanghebbenden kunnen tegen deze besluiten, inge volge de Algemene wet bestuursrecht, bezwaar indie nen. Het bezwaarschrift moet binnen zes weken na verzending van het besluit schriftelijk bij ons zijn ingediend. Het bezwaarschrift moet tenminste bevat ten: de naam en het adres van de indiener, de dagteke ning, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de motivering van het bezwaar. 6 maart I996, Burgemeester en wethouders van feruinisse Molenstraat 65 (431 I EB) Telefoon OKI 48I25I postadres: postbus 50 (4310 AB) Fax Oi l I 482092 Geopend op werkdagen van 8.30-12.00 uur De gemeenteraad heeft o.m. de volgende besluiten genomen: - Verordening Voorzieningen Gehandicapten I996 - Wijziging IZA Nederland-regeling - Krediet: - voor het uitwerken van zogenaamde as-gedachte - voor renovatie hoofdveld sportveldencomplex - voor aanschaf oproepontvangers ten behoeve van brandweer en rode kruis - Aanvullend krediet: - voor recontructie Steinstraat - voor nieuwbouw brandweergarage annex rode kruisaccommodatie - verkoop woning Prinses Wilhelminalaan 21 - intrekking besluit invalidenparkeerplaats Oude straat. (art. 22 WRO en art. 3.12 Awb) De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 29 februari 1996 besloten te verklaren, dat voor het perceel 't Hoefje 4 te Bruinisse een herziening van het bestemmingsplan West wordt voorbereid. Dit voorbereidingsbesluit ligt gedurende 14 dagen voor eenieder ter inzage ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken. Dit besluit treedt in wer king op 7 maart I996. (art. 19a lid 4 WRO) Met ingang van 7 maart I996 ligt gedurende twee weken voor eenieder ter inzage het verzoek om vrijstelling, ingevolge art. 19 van de WRO van het bestemmingsplan West. Dit verzoek heeft betrekking op de bouwaanvraag voor de verbouw Van de woning 't Hoefje 4 te Bruinisse. Gedurende bovengenoemde termijn kunnen door eenieder bedenkingen tegen het voornemen vrijstel ling te verlenen worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van Bruinisse. Bij besluit van 27 februari 1996 heeft het college van burgemeester en wethouders het'Reglementvoor de gemeentelijke bevolkingsadministratie' vastgesteld. Dit reglement, dat vanaf heden voor eeniederter inzage ligt op de afdeling Burgerzaken, treedt op 7 maart 1996 in werking. De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 21 december 1995 de eerste wijziging van de verorde ning op de heffing en invordering van onroerende- zaakbelastingen 1996 vastgesteld. Deze wijziging is 20 februari 1996 goedgekeurd bij besluit van de staatssekretaris van Binnenlandse Zaken, onder num mer FBA 96/4/U5. De verordening ligt ter inzage op het gemeentehuis. Luchtvervuiling Bodemvervuiling Verzuring Ontbossing Tienduizenden vogels worden de dupe van milieuvervuiling - Vogelbescherming maakt zich sterk om de achter uitgang van de vogel stand te keren. Wdrdt nu voor I 35,- lid van Vogelbescherming en u redt talloze vogellevens en hun leefmilieu. STEUN VOGELBESCHERMING GIRO 29213 ZEIST j Geef geen geld, geef een thuis. Help een kind, word pleegouder. Voor meer informatie belt u gratis: C 04-032 34 32 De Laguna Alizé least u al vanaf J f999.- per maand!" i MüéRfmTniet krachtige 2-liter De extra luxe Laguna Alizé RT 18 met automatische aircondihomng voor de prijs van f43.b7b,- De Alizé-uitvoering is tegen meerprijs of ook als Stichting LEZEN. Keizersgracht 391 1016 EJ Amsterdam ^mot^en handbediende airconditioning voor de prijs van f 43.b75,- Break leverbaar. Welke Laguna u ook kiest. ii heeft altijd duizenden guldens voordeel. nosbl|drage en kosten rijklaarmaken Prijs- en p /2Q fl00 km Prijs inclusief BTW, exc'us'®^®^'^?p^QperaUonal lease e.cl BTW en brandstof, op bas s .F.NMi.t elf® 8 jaar plaatwerkgaranlie Grevelingenstraat 1-3, 4301 XZZierikzee. Tel. 0111-412529. RENAULT Dnve-m Service

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1996 | | pagina 9