Enkele sportieve hoogtepunten uit 1995 VRIJDAG 29 DECEMBER 1995 OUDEJAARSBIJLAGE 29 Paul de Graaf is Schouwen-Duivelands succesvolste tafeltenniser. De Nieuwerkerkér promoveerde met zijn vereniging Hotak'58 (Hoogerheide) naar de derde divisie en prolongeerde tevens zijn clubtitel. (Foto: Marijke Folkertsma) Zierikzee had dit jaar geen wielerronde meer. Het spektakel dat zich op het Kraanplein afspeelde kreeg de naam omnium mee. Omdat het euenemeut uit verschillende onderdelen bestond, waren er behalve fietsers ook derny's te zien in het centrum van de stad. Arnold Duinhouwer probeert op bovenstaande foto aan te pikken bij zijn voorganger. (Foto: Marijke Folkertsma) De start van de Bombokaalloop, één van de vele door Delta Sport georganiseerde lopen op Schouw en-Dxdveland, bi het midden Rachid Ben Meziane die tijdens de meeste wedstrijden een hoofdrol speelde. (Foto: Marijke Folkertsma) Jan Voshart werd dit jaar de nieuwe trainer van korfbalvereniging All-Ready. Het veldseizoen werd mede doorzijn professionele aanpak afgesloten met een plaats in de promotiepoule. In het zaalseizoen loopt het nog niet naar wens. (Foto: Joop van Houdt) Tanja Gerards was de snelste dame van Schouwen- Duiveland tijdens de dit jaar waarschijnlijk voor het laatst gehouden triathlon van Zierikzee. (Foto: Marijke Folkertsma) De mooie zomer (alweer) van 1995 stond garant voor een daverend succes van vrijwel alle buitenevenementen. Voor de zeilers stond er dikwijls wat te weinig wind, maar voor de volleyballers en de korfballers was het heerlijk toeven op het strand van Westenschouwen. (Foto: Marijke Folkertsma) Bruse Boys, Ouwerkerk en Zierikzee sloten het seizoen 1994-1995 af met een kampioenschap. Heden ten dage gaat het met de betrokken verenigingen wat minder voor de wind. Bruse Boys en Ouwerkerk bivakkeren onderaan de ranglijst, Zierikzee heeft zich in de middenmoot genesteld. (Foto: Joop van Houdt) Delta Sport organiseerde dit jaar het Nederlands Kampioenschap meerkamp voor junioren. De prestatie van Jurgen de Lang viel echter wat tegen. Hij miste zijn aanvangshoogte bij het polsstokhoogspringen. (Foto: Joop van Houdt) 1 t

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1995 | | pagina 39