J gemeente ZQrikzee GEMEENTE BROUWERSHAVEN de Jonge pjaj^et GEMEENTE DUIVELAND WesterscJioumen WATERSCHAP SCHOUWEN- DUIVELAND MM WOENSDAG 18 OKTOBER 1995 NIEUWSBODE EXTRA Commissies De commissie van advies voor de bezwaar- en be roepschriften vergadert maandag, 23 oktober om 19.30 uur in de commissiekamer van het stadhuis. Tijdens deze vergadering behandelt de commissie twee bezwaarschriften. De heer J. Jonker (Bloemsierkunst Romijn) heeft bezwaar ingediend tegen het besluit van burge meester en wethouder tot weigering van een ver gunning tot het plaatsen van voorwerpen op de openbare weg. Dit bezwaarschrift wordt om 19.30 uur behandeld. De heer R. M. F. C. Verschuren (Capri Zierikzee B.V.) heeft bezwaar ingediend tegen het besluit van burgemeester en wethouders houdende een aan schrijving tot het aanbrengen en hebben van recla memateriaal zonder vergunning. Dit bezwaar schrift wordt om 20.30 uur behandeld. Iedereen kan de zitting bijwonen waarin de indie ner van het bezwaarschrift, alsmede het verwerend bestuursorgaan en de eventueel betrokken advies organen in de gelegenheid worden gesteld zich door de commissie te doen horen. De op het bezwaarschrift betrekking hebbende stukken liggen uitsluitend voor belanghebbenden tot bovengenoemde datum ter inzage bij de afde ling Algemene Zaken in het stadhuis tijdens kan tooruren. Daarnaast liggen de op de vergadering betrekking he"bbende stukken een half uur voorafgaand aan de hoorzitting ter inzage in de vergaderzaal. Voor verdere informatie kan men zich wenden tot de secretaris van de commissie van advies voor de bezwaar- en beroepschriften, de heer P. J. Ver- kaart, tel. 0111-454441. Kennismakingsbijeenkomst voor nieuwe inwoners Jaarlijks organiseert het gemeentebestuur van Zierikzee een kennismakingsbijeenkomst voor ie-, dereen die zich' de afgelopen 12 maanden in Zierik zee heeft gevestigd. Deze avond wordt gehouden op maandag 23 oktober a.s. Personen die het afgelopen jaar naar Zierikzee ver huisd zijn hebben een uitnodiging ontvangen om deze avond bij te wonen. De kennismakingsavond begint om 20.00 uur in de Vierschaar van het stadhuis met een kopje koffie. Na een welkomstwoord door burgemeester mr. J. J. P. M. Asselbergs geven de leden van het college van B W een toelichting op de taken, waarvoor zij verantwoordelijk zijn. De gemeentesecretaris ver telt over de ambtelijke organisatie. Tevens is er ge legenheid tot het stellen van vragen. Om 21.00 uur wordt de dia-serie "Zierikzee, stad vol geheimen" vertoond, waarna de diverse ruim ten in het stadhuis, zoals de trouwzaal, raadzaal, werkvertrekken van burgemeester en secretaris en het Stadhuismuseum kunnen worden bekeken. In de stukken is een lijst opgenomen van de betrok ken woningen met de daarbij behorende ten hoog ste toelaatbare waarde van de geluidsbelasting. De termijn voor het indienen van een bezwaar schrift bedraagt, op grond van artikel 6:7 Awb. zes weken. Deze termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit door middel van pu blicatie bekend is gemaakt. Het bezwaar dient te worden gericht aan: De minister van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Or dening en Milieubeheer p/a Bureau Sanering Verkeerslawaai Postbus 97 3440 AB WOERDEN Het bezwaarschrift moet van een datum en van naam en adres van de indiener zijn voorzien. Dui delijk moet worden aangegeven waarom tegen het besluit bezwaar wordt gemaakt en zo mogelijk moet een kopie van het besluit worden meegezon den. Zij die tijdig bezwaar hebben ingediend, ontvangen een schriftelijke uitnodiging voor een hoorzitting. Bouw serre De burgemeester van Zierikzee maakt bekend dat door de heer A. C. J. de Vos, Mauritslaan 21, een melding bouwvoornemen is ingediend voor het bouwen van een serre op het perceel Mauritslaan 21, kadastraal bekend gemeente Zierikzee, sectie G nr. 601. Deze melding is in strijd met de eerste partiële her ziening van het bestemmingsplan "Kaaskenswa- ter". Burgemeester en wethouders zijn bereid aan de in gediende melding bouwvoornemen medewerking te verlenen door ingevolge artikel 16a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van de voorschriften van genoemd bestemmings plan. In verband hiermee liggen de op deze melding bouwvoornemen betrekking hebbende bescheiden, met ingang van 19 oktober a.s. gedurende veertien dagen ter inzage bij de afdeling Algemene Zaken in het stadhuis op werkdagen van 09.00-12.00 uur. Tijdens deze termijn kan men bedenkingen tegen het verlenen van een vrijstelling schriftelijk ken baar maken aan het college van burgemeester en wethouders, Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee. Collectes De komende weken worden de vier laatste collectes van dit jaar gehouden. Volgende week is de geldin zameling door de Stichting Vluchteling en in de week van 30 oktober tot 3 november zamelt de Ne derlandse Brandwonden Stichting geld in. In de eerste week van november is de collecte voor het Nationaal Jeugd Fonds en tussen 13 en 17 novem ber kunt u een collectant voor het Diabetes Fonds Nederland aan de deur verwachten. Plaatsing tuinhuisje De burgemeester van Zierikzee maakt bekend dat door de heer L. A. Eekhof, Volkerakstraat 41, een melding bouwvoornemen is ingediend voor het plaatsen van een tuinhuisje, plaatselijk bekend Volkerakstraat 41, kadastraal bekend gemeente Zierikzee, sectie M nr. 307. Deze melding is in strijd met het bestemmingsplan "Poortambacht 1-5-6". Burgemeester en wethouders zijn bereid aan de in gediende melding medewerking te verlenen door ingevolge artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van de voorschrif ten van genoemd bestemmingsplan. In verband hiermee liggen de op dezemelding bouwvoornemen betrekking hebbende bescheiden met ingang van 19 oktober a.s. gedurende veertien dagen ter inzage bij de afdeling Algemene Zaken in het stadhuis op werkdagen van 09.00-12.00 uur. Tijdens deze termijn kan men bedenkingen tegen het verlenen van een vrijstelling schriftelijk ken baar maken aan het college van burgemeester en wethouders, Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee. Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken bekend dat bij hen een aanvraag om vergunning in gevolge de Wet milieubeheer is ingekomen van het bestuur van St. Multi Functionele Gebouwen Zie rikzee, voor het beheer van een multifunctioneel gebouw op het adres De Huijbertstraat 35 te Zierik- Informatie over de vergunningprocedure en be roepsmogelijkheden zijn verkrijgbaar bij de afde ling Algemene Zaken in het stadhuis, tel. 0111- 454494. Wet geluidhinder Kennisgeving van een besluit inzake de vaststel ling van de ten hoogste toelaatbare waarde van de geluidsbelasting op de gevels van de woningen en van de maatregelen strekkende tot het terugbren gen van de geluidsbelasting binnen de woning van wege de weg "Westslraat" te Zierikzee ex artikel 90, tweede en vierde lid van de Wet geluidhinder. De minister van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Or dening en Milieubeheer maakt ingevolge het be paalde in artikel 3:42 van de Algemene wet be stuursrecht (Awb) bekend dat zij bij besluit van 29 september 1995 de ten hoogste toelaatbare waarde van de geluidsbelasting heeft vastgesteld die de ge vels van woningen gelegen aan de wegen "West straat" vanwege de wegen "Weststraat" mogen on dervinden. De betreffende woningen zijn gelegen in de gemeente Zierikzee. Het besluit en de daarbij behorende stukken, lig gen vanaf 19 oktober gedurende de bezwaartermijn ter inzage bij: de afdeling Algemene Zaken in het stadhuis op werkdagen tijdens kantooruren; het Bureau Sanering Verkeerslawaai (De Bleek 10 te Woerden) gedurende werkdagen van 8.30 uur tot 17.00 uur; politiebureau te Zierikzee op zaterdag van 09.00 - 12.00 uur. Bouwplannen A. Aangevraagde bouwvergunningen (art. 41 Woningwet) maken van een overdekt terras aan de Wevers- hoek 11-13 door P. Verfürth; verbouwen van een woning aan de Molenstraat 7 door C. J. van der Wekken. B. Verleende bouwvergunningen uitbreiden woning aan de Zandkreekstraat 21 door G. J. ter Riet; verbouwen woning aan het Groene weeg je 12 door L. Legemate. C. Mededeling (art.42, lid 1 onder b Woningwet) Wij helsben aan de volgende persoon de mededeling gedaan, dat hij het door hem gemelde bouwwerk mag bouwen plaatsen overdekt terras aan de Vondelingsplaat 9 door M. J. de Feijter. D. Verkeersbesluit Met ingang van 19 oktober ligt het volgende ver keersbesluit ter inzage bij de afdeling Algemene Zaken: Opheffing van de invaliden-parkeerplaats op het parkeerterrein Manhuisstraat in de nabijheid van de woning Manhuisstraat 8B. Tegen de verleende bouwvergunningen (onder B), de gedane positieve mededeling (onder C) en het verkeersbesluit (onder D) kan men op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na deze bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders. Tegelijkertijd kan de president van de rechtbank. Postbus 5015, 4330 KA Middelburg worden verzocht een voorlopige voorziening te treffen wat betreft de verleende bouwvergunningen en de gedane positieve medede ling. Gemeente Zierikzee NIEUWS is de wekelijkse informatierubriek van de ge meente. Redactie: Bureau Voorlichting Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee Tel. 0111-454454 MONUMENTENSTAD - PAREL AAN DE OOSTERSCHELDE Te huur aangeboden: Ruim appartement aan Oude Haven in centrum van Zierikzee. Huur 1140,- per maand, incl. gas, water, electr. en ka- bel-tv. Voorinformatie: te lefoon 0111-417082, alleen 's avonds na 18.00 uur. JE LEEST T IN DE ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE ALLE SOORTEN PARKET OOKSCHUREN VAN BESTAANDE VLOEREN Ook voor de doe-het-ze/ver Lamelparket Massief Parket Planken vloeren Bezoek onze showroom Goessestraatweg 7a - Kapelle 0113-342305 Dinsdagmiddag gesloten OPENBARE BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Brouwersha ven brengen ter openbare kennis, ingevolge arti kel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, dal met ingang van 19 oktober 1995 gedurende vier weken ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage ligt het ontwerp van een nieuw bestemmingsplan Den Osse. Het ontwerp-plan dient ter vervanging van het huidige verouderde bestemmingsplan Zomer- dorp Den Osse en de verschillende herzieningen en uitwerkingen daarvan, Gedurende de bovenvermelde termijn, van 19 oktober tot en met 15 november 1995, kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze omtrent het planontwerp kenbaar maken aan de gemeente- Yaad van Brouwershaven, Postbus 28, 4318 ZG Brouwershaven. Brouwershaven, 18 oktober 1995. Burgemeester en wethouders van Brouwersha ven. De burgemeester, L. N. LABRUYERE. De secretaris, A. P. G. VAN DER SLUIJS. WIJNCONCERT VRIJDAG 20 OKTOBER 20.00 uur in de hal van het stadhuis van Brou wershaven. PROGRAMMA: M. Ravel Sonatine en trio (arr. C. Sal- zedo) - Modere - Mouvement de Menuet - Anime Th. Dubois Terzettino J. Ibert Deux Interludes M. Moreno-Buendia Suite Popular Espanola - Divertimento - Fantasia - Danza - Nocturno Pauze M. Ravel Pavane S. Gubaidulina Garten von Freuden und Traurigkeiten '85 - 18' Marion Schopman, fluit Anuemarie van den Bogaard, altviool Lenie de Meij, harp Kaarten zijn verkrijgbaar in het stadhuis van Brouwershaven en lid VVV-kantoor op de Markt van Brouwershaven. AANKONDIGINGEN' WONINGWET Burgemeester en wethouders van Duiveland maken bekend dat bij hun zijn ingediend: A. Bouwaanvragen (art. 41 Woningwet) - A. van Hese, voor het veranderen voorgevel Post- straat 12 te Nieuwerkerk; - C. P. Radewalt, voor het vergroten woning Muye- weg 20 te Nieuwerkerk; - Adm.kantoor "De Baak", voor het veranderen raam in voordeur, Ribesstraat 20 1e Nieuwerkerk; - W. K. Fonteine, voor het oprichten woonhuis Garage voorl. genumm. Loensweg 14 te Nieuwer kerk; - J. Kater, voor het oprichten carport Zeeaster straat 2 te Nieuwerkerk. B. Meldingen (art. 42. Woningwet) - M. v/d Leer, voor het oprichten gasmeterkast Dil- lingsweg te Sirjansland; - H. R. Heemskerk, voor het plaatsen broeikas Meeuwenlaan 33 te Nieuwerkerk; - Fazliu, voor het plaatsen dakkapel Unas'traat 45 te Nieuwerkerk. Burgemeester en wethouders van Duiveland maken ingevolge artikel .3:40 van de Algemene wet be stuursrecht eveneens het volgende hekend: A. Verleende bouwvergunningen (art. 46 Woning wet) - J. Vermeer, voor het oprichten van een woning voorl. genumm. d'Heule 25 te Nieuwerkerk; - J. G. A. Pollemans, voor het oprichten van een woning met garage voorl. genumm. d'Heule 27 te Nieuwerkerk; - J. M. Hermes, voor het oprichten van een woning met garage voorl. genumm. Jacobsheul te Nieu werkerk; - C. F. Roodenburg, voor het oprichten woning met garage voorl. genumm. d'Heule 34 te Nieuwer kerk; - C. Bolijn, voor het oprichten woning met garage voorl. genumm. Jacobsheul 7 te Nieuwerkerk; - Bouwbedrijf Terpstra, voor het oprichten 2/1-kap- woning voorl. genumm. d'Heule 9-11 te Nieuwer kerk; - C. F. Prooij, voor het oprichten woning d'Heule 28 te Nieuwerkerk. B. Geaccepteerde meldingen (art. 42, lid 1 onder b. Woningwet): - R. F. Janson, voor het veranderen raam van dak kapel Kerkring 4 te Nieuwerkerk; - Gemeente Duiveland, voor het oprichten van een dieren verblijf ruimte Schoolstraat te Nieuwer kerk. - D. van der Velde, voor het oprichten van een schuurtje carport Poststraat 12 te Nieuwerkerk; - M. Otte, voor het plaatsen schuurtje Burg. v/d Havestraat 40 te Oosterland. Tegen de verleende bouwvergunningen c.q. geaccep teerde meldingen, alsmede tegen de verleende sloopvergunningen kan een ieder binnen zes weken na deze bekendmaking bezwaar indienen bij ons college. Tegelijkertijd kan de president van de ar rondissementsrechtbank te Middelburg worden ver zocht een voorlopige voorziening te treffen. TAXATIE VAN ALLE ONROERENDE ZAKEN Di'l jaar en volgend jaar worden alle onroerende zaken in de gemeente opnieuw gewaardeerd. Wet Waardering Onroerende -Zaken (Wet WOZ) Met ingang van 1 januari 1995 is de Wet WOZ van kracht geworden. Deze nieuwe wet heeft ten doel om op een uniforme wijze de taxaties uit te voeren. Daarnaast zorgt deze wet ervoor dat de taxatie waardes beschikbaar zijn voor meerdere doelein den. Gebruik van de taxatiewaarde Getaxeerd wordt doorgaande dé vrije verkoopwaar de dat wil zeggen, de waarde in lege toestand bij verkoop op de vrije markt aan dé meestbiedende gegadigde. De resultaten van deze taxaties worden door de gemeente, de belastingdienst en het water schap gebruikt. De gemeente baseert de aanslagen onroerendc-zaakbelastingen hierop. De belasting dienst gebruikt de taxatiewaarde ten behoeve van de bepaling van het huurwaardeforfait van de eigen woning en de vermogingsbelasting. Het waterschap hanteert deze waarden ten behoeve van de water schapomslag gebouwd. Dit jaar worden reeds de be staande taxatiegegevens aan eerdergenoemde in stanties geleverd. Taxatiebureau De taxatiewerkzaamheden zijn uitbesteed aan Rentmeesterskantoor Houdringe B.V. en zullen vanaf heden aanvangen. Verlenen van medewerking aan taxateurs Teneinde het project tijdig te kunnen afronden ver zoeken wij u om uw medewerking te verlenen aan deze werkzaamheden. Alle taxateurs zijn voorzien van een legitimatiebe wijs voorzien van pasfoto, handtekening en ge meentestempel, wat zij op verzoek tonen. Heeft u nog vragen? Voor meer informatie kunt u bellen met de afdeling financiën c.a. van onze gemeente tel. 0111-641651. INTREKKING MILIEUVERGUNNING Burgemeester en wethouders van Duiveland maken het volgende bekend. Op 2 februari 1982 is aan de heer W. P. Bij de Vaate, Lange Achterweg 12 te Oosterland, onder nummer 82/63 een milieu-vergunning verleend tot het op richten, in werking brengen en in werking houden van een landbouw- annex loonbedrijf op het perceel Lange Achterweg 12 te Oosterland. In de loop van 1994 is genoemd bedrijf beëindigd. Om deze reden heeft de heer Bij de Vaate, op grond van artikel 8.26 Wet milieubeheer, verzocht tot intrekking van de milieuvergunning. Naai het oordeel van het college, verzet het belang van het milieu zich niet tegen intrekking. Desge vraagd heeft de regionaal inspecteur van de volks gezondheid voor de milieuhygiëne te kennen gege ven te kunnen instemmen met de intrekking. Het college is derhalve voornemens om over te gaan tot intrekking van de op 2 februari 1982 aan de heer W. P. Bij de Vaate verleende milieuvergunning. Ingevolge het bepaalde in paragraaf 3.5.6. van de Algemene wet bestuursrecht heeft het ontwerp van het intrekkingsbesluit gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage gelegen, gedurende welke termijn schriftelijke bedenkingen (bezwaren) konden wor den ingediend tegen het ontwerpbesluit. Van deze mogelijkheid is geen gebruik gemaakt. Het college heeft dan ook besloten om over te gaan tot intrekking van de bedoelde milieuvergunning. Het intrekkingsbesluit ligt, met bijbehorende stuk ken, met ingang van 19 oktober 1995 gedurende 6 weken voor een ieder ter inzage op de gemeentese cretarie (gedurende de openingstijden). Tegen het intrekkingsbesluit kan beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA, 's-Gravenhage) dooi de regionaal inspecteur van de volksgezondheid voor de milieu-hygiëne en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ont werp van het besluit. De termijn waarbinnen be roep kan worden ingesteld bedraagt zes weken en vangt aan met ingang van 20 oktober 1995. INTREKKING BOUWVERGUNNING Burgemeester en wethouders van Duiveland maken het volgende bekend. Bij besluit van 8 april 1994 is aan Zeldenrust Onroe rend Goed BV, Abraham Kroesweg 54, 2742 KX te Waddinxveen onder nummer B93/25/BW94- 296/rnr.200, bouwvergunning verleend tot het op richten van een warenhuis (kassenbedrijf) aan de Noord Hogeweg te Sirjansland, kadastraal bekend gemeente Duiveland, sectie H nrs. 723, 724, 729 en 730. Namens Zeldenrust Onroerend Goed BV is thans verzocht om intrekking van de bouwvergun ning. Het college is bereid om tot de verzochte in trekking over te gaan. Ingevolge het bepaalde in paragraaf 3.5.6. van de Algemene wet bestuursrecht ligt het ontwerp van het intrekkingsbesluit, met bijbehorende stukken, vanaf 19 oktober 1995 gedurende 2 weken ter ge meentesecretarie (afdeling Bestuurszaken) tijdens de openingstijden voor een ieder ter inzage. Gedu rende genoemde termijn kunnen belanghebbenden schriftelijk bedenkingen (bezwaren) indienen tegen het ontwerp van het besluit. Deze bedenkingen die nen te worden gericht aan het college van burge meester en wethouders. Bij het indienen van beden kingen kan om geheimhouding van de persoonlijke gegevens worden verzocht. Dit verzoek dient schrif telijke te worden gedaan en dient gelijktijdig met het indienen van de bedenkingen te worden inge diend. BESTEMMINGSPLAN "BEDRIJVENTERREIN NIEUWERKERK" Burgemeester en wethouders van Duiveland maken, ingevolge artikel 28 ;lid 6 van de Wet op de Ruimtelijke Oldening juncto artikel 3:12 van de Al gemene wet bestuursrecht, bekend dat Gedeputeer de Staten van Zeeland bij besluit van 5 september 1995, onder nummer 956524/37, de door de Gemeen teraad van Duiveland op 6 juli 1995 vastgestelde eerste herziening van het bestemmingsplan „bedrij venterrein Nieuwerkerk" hebben goedgekeurd. Genoemd besluit en de herziening van het bestem mingsplan liggen met ingang van 24 oktober 1994 gedurende zes weken voor een ieder ter gemeentese cretarie ter inzage (tijdens werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur). Gedurende de termijn van terinzagelegging kan tegen het besluit van Gedeputeerde Staten beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State. Beroep kan worden ingesteld door een belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest zich over eenkomstig artikel 27, eerste of tweede lid van de Wet op de Ruimtelijke Ordening tot Gedeputeerde Staten te wenden. Het besluit van Gedeputeerde Staten inzake goed keuring treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn, zijnde derhalve 5 december 1995. Indien binnen de beroejjstermijn een verzoek om voorlopige voorziening bij de voorzitter van de af deling bestuursrechtspraak van de Raad van STate is ingediend, treedt, het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Het beroep" - onderscheidenlijk het verzoek om voorlopige voorziening moet worden gezonden aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State respectievelijk aan de voorzitter van die Af deling, beiden geadresseerd postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Burgemeester en wethouders voornoemd, De wnd. burgemeester, G. HOKKEN De secretaris, F. C. DIELEMAN Nieuwerkerk, 17 oktober 1995. RECREATIEGEMEENTE AFSLUITING LAONE RENESSE In verband met de reconstructie van de Laone te Renesse zal deze weg geheel of gedeeltelijk af gesloten worden voor alle rijverkeer vanaf de aansluiting Mauritsweg tot aan de aansluiting met de Korte Moermondsweg gedurende de periode 23 oktober 1995 tot 1 december 1995. Aanliggende woningen en bedrijven zullen zoveel mogelijk bereikbaar blijven. De afsluiting zal zoveel korter of langer duren als mogelijk, dan wel noodzakelijk zal blijken. G E M I NTE Molenstraat 65 (431 I EB) Telefoon 01II 481251 postadres: postbus 50 (4310 AB) Fax 01 I I 482092 Geopend op werkdagen van 8.30-12.00 uur Aangevraagde bouwvergunningen De volgende bouwaanvraag is ingediend: - G. Maaskant - vergroten woning, 't Hoefje 4. Binnen 2 weken kunnen belanghebbenden hun ziens wijze naar voren brengen. Besluiten Het college van burgemeester en wethouders heeft in zijn vergadering o.m. de volgende besluiten geno men: - standplaatsvergunning verleend voor snoep- kraam op woensdagmorgen op het Kerkplein; - bouwvergunning verleend aan W.J. Goossens - bouw woning, Grevelingenhout 126 (verzonden 12 oktober 1995). Belanghebbenden kunnen tegen deze besluiten, in gevolge de Algemene wet bestuursrecht, bezwaar indienen. Het bezwaarschrift moet binnen zes we ken na verzending van het besluit schriftelijk bij ons zijn ingediend. Het bezwaarschrift moet tenminste bevatten: de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waar tegen het bezwaar is gericht en de motivering van het bezwaar. Raadsvergadering tijdstip: donderdag 26 oktober 1995, 19.30 uur plaats: gemeentehuis agenda: o.m. - Algemeen kasgeldleningsbesluit en machtigings besluit tot beleggen van overtollige kasgelden - Nieuwe verordeningen diverse belastingen Krediet opstellen plan reconstructie trottoir/ bermen Dorpsweg Verordening klachtenbehandeling ongewenste intimiteiten openbaar onderwijs - Wijzing sollicitatiecode openbaar onderwijs - Voortzetting subsidiëring Stichting Stimulering Werkgelegenheid Zeeland Noord. Besluit beleidsregels belastingplichtige In de vergadering van 10 oktober 1995 zijn beleidsre gels vastgesteld voor het aanwijzen van een belastingplichtige in een keuzesituatie. De beleidsregels kunnen toepassing vinden bij de volgende belastingen: - onroerende-zaakbelastingen - forensenbelasting - hondenbelasting. De beleidsregels liggen gedurende een maand ter inzage in het gemeentehuis. 18 oktober 1995, Burgemeester en wethouders van Bruinisse SCHOUW Hiermede maken wij bekend dat op grond van het bepaalde in hoofdstuk D van de verordening waterhuishouding Zeeland de jaarlijkse schouw wordt gedreven over alle sloten, ook kavelslo- ten, vanaf: a1 november 1995: in het gebied ten westen van de lijn Hogeweg" - Ilogezooni - Laóne; b. 15 november 1995: in het overige deel van Schouwen-Duiveland. De onderhoudsplichtigen - eigenaren/gebrui kers van de aan de sloten gelegen gronden - die nen voor de voor hen geldende datum: - de sloten te schonen; - de taluds en de bodems te maaien; - de zich in de dammen bevindende duikers vrijgemaakt en in goede staat van onderhoud te hebben; - de afgetrapte of ingelopen kanten hersteld te hebben. Zierikzee, 18 oktober 1995 Het dagelijks bestuur van het waterschap Schouwen-Duiveland, mw. A. R DE HAAN, dijkgraaf. P. VISCH, wnd. secretaris.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1995 | | pagina 6