gemeente Zl Srikzee GEMEENTE BROUWERSHAVEN DRUKKERIJ LAKENMAN OCHTMAN WATERSCHAP SCHOUWEN- DUIVELAND Er is iets veranderd bil/ Weight Watchers. ±T&Z/&£cAe/UA: Westerschouiuen VOOR AL UW REKLAMEDRUKWERK SUBGEMEENTE DUIVELAND WOENSDAG 6 SEPTEMBER 1995 NIEUWSBODE EXTRA Commissies De commissie Financiën en Economische Zaken vergadert donderdag 7 september om 19.30 uur in de raadzaal van het stadhuis over een definitieve openstelling van Bureau Burgerzaken op donder dagavond van 19.00 tot 20.00 uur. De proef die het afgelopen half jaar is gehouden is geslaagd. Op de agenda staat verder de jaarrekening 1994 van de Stichting Kinderopvang Schouwen-Duive- land, de subsidie-aanvraag van Koninklijke Har monie "Kunst Eer" en de besteding van het één malig rente- en afschrijvingsvoordeel van 302.800,-. Iedei'e burger kan een commissievergadering bij wonen. De op de vergadering betrekking hebbende stukken liggen ter inzage in de leeskamer in het stadhuis. U kunt de stukken tijdens kantooruren inzien na afspraak met de secretaris van de com missie. Voor de commissie financiën en economi sche zaken is dit de heer A. J. Geleijnse (tel. 54430). Voor het bezoeken van de vergadering hoeft u zich niet van te voren aan te melden. Voorafgaand aan het behandelen van een agendapunt krijgt u de ge legenheid het woord te voeren. Daarna heeft u in twee termijnen de gelegenheid met de raadsleden mee te spreken. U kunt zich abonneren op de commissiestukken. Dit betreft de agenda's voorafgaande aan de verga dering en de verslagen achteraf. Voor één raads commissie kost dit 13,25 en voor alle raadscom missies 52,- per jaar. Heeft u hiervoor belangstelling dan kunt u u abonneren bij de afde ling Interne Zaken in het stadhuis, tel. 54415. Open Monumentendag: zaterdag 9 september Zaterdag 9 september is de jaarlijkse Open Monu mentendag. Het spreekt voor zich dat deze dag vele monumen ten in Zierikzee van 10.00 tot 17.00 uur opengesteld worden: 18 in totaal. Daarnaast zijn er nog diverse activiteiten. Opengestelde monumenten De deelnemende monumenten in Zierikzee zijn de drie stadspoorten (Nobelpoort, Noord- en Zuidha venpoort), drie kerken (de Gasthuiskerk, de Lut herse kerk en voor de eerste keer na de restauratie de Willibrorduskerk), twee molens (Den Haas en De Hoop), de musea (Stadhuismuseum in het stad huis, Maritiem Museum in het Gravensteen, Bur gerweeshuis, bakkerijmuseum "Om den Broode" van Zeelandia en de museumhaven) en bijzondere gebouwen als 's Landskamer van het waterschap, het pand Oude Haven 54, de Vismarkt, de Vrijmet selaarsloge en de St. Lievensmonstertoren (beklim men van de toren voor 1,-). Al deze monumenten worden gratis opengesteld. Activiteiten Op verschillende locaties zijn rondleiders en sup poosten in (Schouwse) klederdracht gekleed. .Tus sen 12.00 en 16.00 uur rijden zij in een fraaie koets door de stad. "Gheselscap Goet ende Fijn" onder leiding van Robbert van Lint speelt oude Nederlandse muziek en volksmuziek rond de Oude Haven en bij de Gas thuiskerk. Theatersport Genootschap "Kiekieres" speelt om 11.30 en 14.30 uur in de Lutherse kerk een scene uit Shakespeares' "Romeo en Julia". In de Vierschaar van het stadhuis is van 10.00 tot 12.00 uur een archeologisch spreekuur en een ver dieping hoger, in de Trouwzaal, wordt regelmatig de film "Elf Eeuwen Zierikzee" uit 1949 vertoond. Op het pleintje bij de Vismarkt is een oud Zeeuwse ambachtenmarkt. Er zijn demonstaties babbelaars bakken, garnalen pellen en houtsnijden en ër is een nettenboeten Tenslotte zijn er wandelingen onder leiding van een VVV-gids. Deze gids vertelt in een uur allerlei we tenswaardigheden over het exterieur van monu mentale panden. Het vertrek is om 11.00 en 14.00 uur vanaf het VVV-kantoor. De kosten zijn 2,50 per persoon. Open Momimentendagfolder Een drukwerk met uitgebreide beschrijving van de deelnemende monumenten, een overzicht van de ac tiviteiten, een routekaartje, een fotowedstrijd en informatie over de overige plaatsen op Schouwen- Duiveland, die aan de monumentendag meedoen, is gratis verkrijgbaar bij Bureau Voorlichting in het stadhuis, het VVV-kantoor en op zaterdag 10 sep tember bij alle deelnemende monumenten. Collectes In de maand september zijn er vier collectes in Zierikzee. Deze week is de collecte van de Gezamenlijke Thuisfronten en volgende week zamelt de Neder landse Organisatie voor de Kankerbestrijding geld in. In de week van 18 tot 23 september is de collecte voor het Prinses Beatrix Fonds en in de laatste week van september kunt u een collectant voor de Nier Stichting Nederland aan de deur verwachten. Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken bekend dat zij op grond van artikel 8.1 respectieve lijk artikel 8.4 Wet milieubeheer vergunning heb ben verleend aan: 1. de directie G. C. de Jong Agencies B.V., voor het oprichten en in werking hebben van een metaal bewerkingsinrichting, bestaande uit een kantoor en een werkplaats op het adres Deltastraat 23, kadastraal bekend gemeente Zierikzee, sectie K, nr. 562 (ged.); 2. de directie van Betonmortel Grevelingen B.V., voor het in werking hebben van een betonmor- telcentrale op het adres Deltastraat 25, kada straal bekend gemeente Zierikzee, sectie K, nr. 392. Aan de vergunning hebben wij voorschriften ver bonden ter bescherming van het milieu. Ter inzagelegging en liet instellen van beroep Het besluit en andere relevante stukken liggen vanaf heden tot het einde van de beroepstermijn ter inzage bij de afdeling Algemene Zaken in het stadhuis op werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur en op het politiebureau op zaterdagen van 09.00 uur tot 12.00 uur. Beroep tegen het door ons genomen besluit kan in de periode van 7 september tot en met 19 oktober 1995 schriftelijk in tweevoud worden ingesteld door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen die (tijdig) bedenkingen hebben inge bracht naar aanleiding van het ontwerp-besluit; d. enige andere belanghebbende die kan aantonen dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest be denkingen over het ontwerp-besluit in te bren gen; e. degenen die bedenkingen hebben over eventuele wijzigingen in de definitieve besluitvor ming ten opzichte van het ontwerp-besluit. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij binnen deze termijn beroep is in gesteld en tevens op grond van artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek is gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening, het geen een schorsing van het besluit kan inhouden. Een eventueel beroepschrift moet worden gericht en gezonden aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van deze afdeling. Nadere informatie over de beroepsprocedure en de daaraan verbonden kosten kunnen bij de afdeling Algemene Zaken in het stadhuis verkregen worden. Monumentenwet De burgemeester van Zierikzee maakt bekend dat door mevr. C. Tettero-Rademaker, Korte St.Jan straat 8, een aanvraag om vergunning ingevolge ar tikel 11, lid 2, sub a van de Monumentenwet is ingediend voor het plaatsen van een reklame- uithangteken, plaatselijk bekend Korte St.Jan straat 8. Genoemde aanvraag met bijbehorende bescheiden ligt met ingang van 7 september a.s. gedurende twee weken ter inzage bij de afdeling Algemene Zaken in het stadhuis op werkdagen van 09.00-12.00 uur. Gedurende de hierboven genoemde termijn kan men zijn zienswijze tegen het verlenen van een ver gunning op grond van artikel 11 van de Monumen tenwet schriftelijk kenbaar maken aan het college van burgemeester en wethouders, Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee. Bouwplannen A. Ingekomen melding (art. 42 Woningwet) aanbrengen rolluiken aan de Touwbaan 17 door G. A. Kooman; B. Aangevraagde bouwvergunning (art. 41 Woningwet) bouw schuur/carport aan de Kievitstraat 13 door M. A. Giltay; C. Mededeling (art. 42,lid 1 onder b Woningwet) Wij hebben aan de volgende persoon een medede ling gedaan, dat hij het door hem gemelde bouw werk mag bouwen: plaatsen gevelbelettering aan de Manhuisstraat 1-3 door Delta Makelaardij; Tegen de gedane positieve mededeling (onder C) kan men op grond van de Algemene wet bestuurs recht binnen 6 weken na deze bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wet houders. Tegelijkertijd kan de president van de rechtbank, Hofplein 8, 4331 CK Middelburg worden verzocht een voorlopige voorziening te treffen. Gemeente Zierikzee NIEUWS is de wekelijkse informatierubriek van de meente. Redactie: Bureau Voorlichting Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee Tel. 01110-54454 MONUMENTENSTAD - PAREL AAN DE OOSTERSCHELDE BEKENDMAKING Het dagelijks bestuur van het waterschap Schou- wen-Duiveland maakt bekend dat op: vrijdag 8 september 1995 de kantoren van het waterschap, Havenpark 40 en Kerkhof 1 gesloten zullen zijn. Uitsluitend voor zeer dringende gevallen is het waterschap telefonisch bereikbaar onder tel.nummer (01110-12551). Zierikzee, 6 september 1995. Het dagelijks bestuur van het waterschap Schouwen-Duiveland, mw. A. P. DE HAAN, .dijkgraaf. P. VISCH, wnd. secretaris. JE LEEST 'T IN DE ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE. Vanaf september: is het nieuwe en revolutionaire Fat Fiber Plan uit zijn de cursusprijzen afgeslankt en drastisch verlaagd Het afslanksucces blijft verzekerd. vaai u. Meer weten? Kom snel naar de gratis en vrijblijvende informatiebijeenkomsten. tel. 0174 - 629790 U bent van harte welkom: Zierikzee, Verenigingsgebouw 'Haven Kwartier' Visstraat 5 maandag 11 en 18 september, 19.30 uur. RECREATIEGEMEENTE EXPOSITIE "BEELDEN VOOR GERECHTIGHEID" 5 t/m 15 september in gemeentehuis Deze tentoonstelling geeft d.m.v. foto's en verkla rende teksten een indruk van de werkzaamheden van het Internationaal Oorlogstribunaal voor het voormalig Joegoslavië en van situaties waarmee het Tribunaal geconfronteerd wordt. Het "Internationaal Oorlogstribunaal voor het voor malig Joegoslavië" werd in 1993 dopr de Veilig heidsraad van de Verenigde Naties ingesteld. Het doet onderzoek naar en vervolgt personen die ver antwoordelijk kunnen worden gesteld voor vaak gruwelijke oorlogsmisdaden in het voormalig Joe goslavië. De expositie is tijdens werkdagen voor het publiek geopend. Zaterdag 9 september om 09.30 uur TRADITIONELE PERENVERKOOP TE BURGH Rijp en rond hangen ze aan de perebomen die de Burghsering, de Kerkstraat, de Dreef, het Lage Burgh en de Hogeweg sieren. De Gieser Wildeman en de St. Remy, twee - volgens de liefhebbers roodkokende - stoofperensoorten. Sinds vele jaren worden in dit Westerschouwse dorp bij Haamstede de peren op een zaterdagochtend in september openbaar geveild. Aan de boom, wel te verstaan. Want het is de bedoeling dat de kersverse eigenaar de peren zelf van de boom plukt of laat plukken. De (zachte) prijsjes zijn er dan ook naar. Onder toezicht van burgemeester H. Tees van Wes- terschouwen worden de aan de straat groeiende peren "per boom" verkocht door veilingmeester/ plantsoenmedewerker H. A. van Felius. "Contant, terstond en tegen kwijting te voldoen". Wie getuige wil zijn van deze folkloristische veiling dient zich dus des zaterdags vóór half tien te ver voegen in Burgh. ledereen is van harte welkom. VERGADERING GEMEENTERAAD Openbare vergadering van de raad der gemeente Westerschouwen op maandag 11 september 1995 in het gemeentehuis te Haamstede, aanvang 19.30 uur. Agenda 1. Opening. Spreekrecht voor het publiek. 2. Bepaling volgorde stemming. 3. Notulen vorige vergadering. 4. Ingekomen stukken. 5. Voorstel verlenen van een subsidie t.b.v. admi nistratieve ondersteuning bejaardenalarm. 6. Voorstel aanpassing begroting 1995 van Stich ting Westerschouwen Kultureel. 7. Voorstel verlenen van een subsidie t.b.v. Boomwandeling" 8. Voorstel verstrekken van een eenmalige subsi die van 1.600,- t.b.v. vrouwenaktiviteiten voor bewoners van het Asielzoekerscentrum. 9. Voorstel nemen voorbereidingsbesluit en be sluit machtiging voeren ex art. 19 WRO proce dure t.b.v. percelen in Burgh-Haamstede t.w.: -1... perceel Esdoornweg 1 2. een perceel ongenummerd aan de Meeldijk; 3. perceel de Haaymanweg 3. 10. Voorstel afwijzing verzoek van Boogaard Advo caten namens dhr. A. de Vries tot bestem mingsplanherziening voor perceel De Zoom 15 te Renesse. 11. Voorstel verkoop grond aan de Hogezoom te Haamstede aan dhr. W. C. Boogerd. 12. Voorstel herbenoeming bestuursleden alge meen bestuur Stichting Verzorgingscentrum Duinoord. 13. Voorstel voteren krediet t.b.v. renovatie riool gemaal Vliegveld-Kloosterweg. 14. Voorstel voteren krediet t.b.v. aanschaf van een hogedrukreiniger t.b.v. gebruik op ge meentelijke begraafplaatsen. 15. Voorstel voteren van een krediet t.b.v. vervan ging van een buitenboordmotor voor de Strandreddingsbrigade. 16. Voorstel voteren van een krediet t.b.v. aanpas sing zandbak v.m. Beatrixschool te Haamste de. 17. Voorstel voteren aanvullend krediet t.b.v. uit breiding begraafplaats Renesse. 18. Voorstel voteren van een krediet t.b.v. uitbrei ding van het sportgebouw van de Sportvereni ging Renesse, afd. voetbal. 19. Voorstel voteren van een krediet t.b.v. de aan schaf van computers en software voor de openbare basisscholen in de gemeente. 20. Voorstel wijziging bebouwde komgrens Nieuw- Haamstede en instelling maximum snelheid Kloosterweg te Haamstede. 21. Voorstel tot aanpassing 'van de Huisvestings verordening. 22. Advies van de commissie voor de bezwaar- en beroepschriften tot ongegrond verklaring van- het bezwaarschrift van dhr. C. W. Jonker be treffende bouwplan aan de Oude Lagezoom te Haamstede. 23. Voorlopige vaststelling Jaarrekening 1994. 24. Verkoop zomerwoningen door Stichting Re nesse. 25. Begrotingswijziging. 26. Verder voorkomende zaken, o.a. voorstel vote ren krediet renovatie 2e veld sportterrein Le- liëndaleweg te Burgh-Haamstede. 27. Rondvraag. 28. Sluiting. VERGADERING COMMISSIE OPENBARE WERKEN VAN 14/9 IS VERZET NAAR 21/9 BOUWAANVRAGEN (artikel 41 van de Woningwet) - W. Trouerbach, bouw dakkapel Dreef 12 te Burgh-Haamstede; - gem. Westerschouwen, vergroten sportgebouw Laöne 8 te Renesse; - C. de Voogd, plaatsen tuinhuisje Repel 8 te Burgh-Haamstede; - Fa. Dijkman, vergroten loods De Roterij 34 te Burgh-Haamstede; - E. Groeneveld, plaatsen tuinhuisje Ligusterlaan 2 te Burgh-Haamstede; - J. Verton, plaatsen schuurtje J. Delstlaan 9 te Noordwelle; - D.' Mooijaart, plaatsen broeikas Westerenban 18 te Burgh-Haamstede; - C. Huizer, bouw zwembad en plaatsen tuinhuisje en schuurtje Zeepaardjesweegje 2 te Burgh- Haamstede. ART. 18AW.R.O. De burgemeester van Westerschouwen maakt be kend: dat burgemeester en wethouders van deze ge meente voornemens zijn om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning (vrijstelling geldend bestemmingsplan) ver gunning te verlenen aan: J. Hart voor het uitbreiden van een woning op het perceel sectie D nr. 147, Oude Zandweg 9 te Serooskerke; Bovengenoemd plan ligt met ingang van donder dag 7 september 1995 gedurende 14 dagen ter ge meentesecretarie, afdeling VROR ter inzage. Gedu rende deze termijn kan een ieder schriftelijk bedenkingen kenbaar maken bij genoemd college yan "burgemeester en wethouders, tegen zijn ver meld voornemen. COMMISSIE VERGADERINGEN De commissie Ruimtelijk Beheer op maandag 11 september 1995 en de commissie Financiën op donderdag 14 september 1995 GAAN NIET DOOR REKTIFICATIE De commissie algemene zaken en ruimtelijk be heer Vergadert op donderdag 7 september 1995, aanvang 19.30 uur in het stadhuis van Brouwers haven. 1. Opening. 2. Vaststelling agenda. 3. Vaststelling verslag commissie AZ d.d. 8 juni 1995. 4. Ingekomen stukken en mededelingen: com missie Algemene zaken en ruimtelijk beheer. 5. Concept welzijnsprogramma 1996. 6. Begroting VVV 1996. 7. Subsidieverzoek Tafeltje Dekje. 8. Herindeling. 9. Regionale milieustraten. 10. Onderzoek aanpassing/ombouw objektver- lichting monumenten. 11. Rondvraag en sluiting. VOORBEREIDINGSBESLUIT De burgemeester van Brouwershaven brengt ter openbare kennis, ingevolge het bepaalde in arti kel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, dat vanaf 7 september 1995 ter gemeentesecreta rie voor een ieder ter inzage liggen de besluiten van de gemeenteraad van 28 augustus 1995, nrs. 7 en 8, waarbij op grond van artikel 21 van ge noemde wet wordt verklaard, dat herzieningen van het bestemmingsplan Buitengebied worden voorbereid voor de navolgende percelen grond: a. perceel kadastraal bekend gemeente Brou wershaven, sektie G nr. 32, plaatselijk be kend Blankersweg 4a te Brouwershaven; b. perceel kadastraal bekend gemeente Brou wershaven, sektie G nr. 245 gedeeltelijk, plaatselijk bekend Spuiweg te Brouwersha ven, een en ander zoals oio de bij deze besluiten beho rende tekeningen gearceerd is aangegeven. De burgemeester van Brouwershaven, L. N. LABRUYÈRE. Brouwershaven, 6 september 1995 AANKONDIGINGEN WONINGWET Burgemeester en wethouders van Duiveland maken bekend dat bij hun zijn ingediend: A. Meldingen (art. 42 Woningwet): - J. A. Otte, voor het plaatsen houten schuurtje To renplein 28 te Oosterland. Burgemeester en wethouders van Duiveland maken ingevolge artikel 3:40 van de Algemene wet be stuursrecht eveneens het volgende bekend: A. Verleende bouwvergunningen (art. 46 Woning wet) - B. Verloo, voor het vergroten woning Kerklaan 8 te Sirjansland; - M.B. Delta Projekten b.v., voor het oprichten wo ning garage voorlopig genumm. Jacobsheul 4 te Nieuwerkerk; - H. A. J. Kesteloo, voor het vergroten woning Mei doornstraat 4 te Nieuwerkerk; - J. Lievense, voor het oprichten carport Loensweg 7 te Nieuwerkerk. B. Geaccepteerde meldingen (art. 42, lid 1 onder b. Woningwet): - W. Verwijs, voor het oprichten ventilerende ruim te Oude Noordstraat 17 te Nieuwerkerk; - A. van Dam, voor het plaatsen tuinkoof Lageweg 36 te Sirjansland; - A. C. de Jongh, voor het plaatsen tuinschuurtje El zenstraat 27 te Nieuwerkerk; K. Magito, voor het jolaatsen tuinhuisje Oostweg 2- 58 te Ouwerkerk. Tegen de verleende bouwvergunningen en geaccep teerde meldingen, alsmede tegen de verleende sloop vergunningen kan een ieder binnen zes weken na deze bekendmaking bezwaar indienen bij ons colle ge. Tegelijkertijd kan de president van de arrondis sementsrechtbank te Middelburg worden verzocht een voorlopige voorziening te treffen. BESTEMMINGSPLAN "OOSTKENSHIL" Burgemeester en wethouders van Duiveland maken ingevolge artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat met ingang van 8 september 1995 op de afdeling Bestuurszaken van de gemeente secretarie gedurende vier weken voor een ieder ter inzage ligt, het door de Gemeenteraad in zijn verga dering van 30 augustus 1995 vastgestelde bestem mingsplan "Oostkenshil", bestaande uit plankaart, voorschriften en toelichting. Tegen het ontwerp van het bestemmingsplan zijn bij de Gemeenteraad geen zienswijzen ingediend. Het bestemmingsplan heeft tot doel, het juridisch- planologisch mogelijk maken van een nieuw wo ningbouwgebied voor de kern Oosterland. Bij de vaststelling van het bestemmingsplan is door de ge meenteraad een wijziging aangebracht ten opzichte van het ontwerp-bestemmingsplan zoals dat ter in zage heeft gelegen. De wijziging heeft betrekking op een fasering van het aantal af te geven bouwvergun ningen. De fasering is gerelateerd aan de maximale woningcapaciteit van het bestemmingsplan "Oost kenshil". De belanghebbende die aantoont redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest overeenkomstig artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke.Ordening tijdig zijn zienswijze kenbaar te maken bij de Gemeenteraad, kan gedurende bovengenoemde termijn van vier weken schriftelijk bedenkingen inbrengen tegen het vastgestelde bestemmingsplan bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middel burg. Gelijke bevoegdheid komt gedurende bovengenoem de termijn van 4 weken toe aan een ieder die, in ver band met de door de gemeenteraad bij de vastgestel de aangebrachte wijzigingen, bedenkingen heeft tegen het bestemmingsplan. VOORBEREIDINGSBESLUITEN De burgemeester van Duiveland maakt, ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 22 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 3:12 van de Algemene wet bestuursrecht bekend, dat de Raad van deze gemeente in zijn vergadering van 30 augus tus 1995 heeft besloten te verklaren dat de volgende herzieningen worden voorbereid van: 1. het bestemmingsplan "Buitengebied" ten behoeve van het perceel kadastraal bekend gemeente Dui veland, sektie B nr. 1091, gelegen aan de Nieuw- straat 24 te Oosterland; 2. het bestemmingsplan "Buitengebied" ten behoeve van het perceel kadastraal bekend gemeente Dui veland, sektie G nr. 660, gelegen aan de Rijksweg 26a te Nieuwerkerk; 3. het bestemmingsplan "Buitengebied" ten behoeve van het perceel kadastraal bekend gemeente Dui veland, sektie G nr. 668 (ged.), gelegen aan de Rijksweg 28a te Nieuwerkerk één en ander zoals is aangegeven op de bij deze be sluiten behorende en als zodanig gewaarmerkte te keningen/kaarten. De besluiten treden in werking met ingang van 8 september 1995. De besluiten liggen met ingang van genoemde datum, ter gemeentesecretarie,-, voor een ieder ter inzage. WET OP DE RUIMTELIJKE ORDENING De burgemeester van Duiveland maakt, ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, het volgende bekend. Met ingang van 8 september 1995 liggen, gedurende een periode van veertien dagen, ter gemeentesecre tarie (tijdens werkdagen gedurende de openstel lingsuren van 9.00 tot 12.00 uur) voor een ieder ter inzage de verzoeken om vrijstelling van: - het bestemmingsplan "Buitengebied", ingediend door dhr. J. Geuze, ten behoeve van het vergroten van een voliere aan de Nieuwstraat 24 te Ooster land, op het perceel kadastraal bekend gemeente Duiveland, sektie B nr. 1091; - het bestemmingsplan "Buitengebied", ingediend door dhr. W. P. Flikweert,, ten behoeve van het vergroten van een woning aan de Rijksweg 26a te Nieuwerkerk, kadastraal bekend gemeente Duive land, sektie G nr. 660; - het bestemmingsplan "Buitengebied", ingediend door dhr. W. F. Schenk, h.o.d.n. exploitatiemaat schappij "Las Vegas", ten behoeve van het vergro ten van een werkplaats aan de Rijksweg 28a te Nieuwerkerk, kadastraal bekend gemeente Duive land, sektie G nr. 668 (ged.). Het betreffen verzoeken om vrijstelling, als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning. Gedurende de genoemde periode van veertien dagen kan een ieder, schriftelijk en gemotiveerd bezwaren indienen bij burgemeester en wethouders van Dui veland, tegen het verlenen van vrijstelling van het betreffende bestemmingsplan. Burgemeester en wethouders voornoemd. De wnd. burgemeester, G. HOKKEN De secretaris; F. C. DIELEMAN Nieuwerkerk, 5 september 1995.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1995 | | pagina 4