mm HAAMSTEDE mjl iifPB1 U A II CE ZIERIKZEE Oil 15-1414 lï ::IAi»lliStJ USE OIIIO-I4175 Ring" !fi! Makelaardij O.G. en Verzekeringen |g Haring»iietplein8 BURGH RENESSE HAAMSTEDE OUWERKERK NIEUW-HAAMSTEDE ELLEMEET ZIERIKZEE SEROOSKERKE KLAVERLAAN 3 De zeer royaal opgezette en van duurzame materialen voorziene bunga low met garage, oprit en volledig aangelegde en ingeplante tuin met vij verpartij en terrassen ligt op loopafstand van de brede stranden bij Nieuw- Haamstede. Gelegen op 640 m2 eigen grond. Inhoud 645 m2. Bouwjaar 1990. Indeling: entree, hal, toilet en garderobe, L-vormige woonkamer met open haard, grote eethoek, grote voorraadkast (berging), moderne keuken voorzien van alle aparatuur, bijkeuken, inpandige garage. Verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met bad, douche, toilet en badmeubel met dubbe le wastafel, berging met mogelijkheid tot realisatie van een extra slaapka mer. Algemeen: verwarming d.m.v. combiketel, voorzien van vloerverwar ming, marmeren plavuizenvloer. Vraagprijs 535.000,- lek. FRIETWAGEN Op prima lokatie aan de Brouwersdam. Vraagprijs 115.000,- lek. Algemeen: Diverse rekreatiewoningen: Resort Haamstede, Livingstone, De Horizon en Port Greve. WOENSDAG 5 JULI 1995 NIEUWSBODE EXTRA DREEF 9 De vrijstaande, thans als rekreatiewoning gebruikte, woning en tuin, staan de en gelegen op bijna 300 m2 eigen grond in het centrum van Burgh. De woning moet gerenoveerd worden. Uitsluitend voor permanente bewo ning bestemd. Inhoud 120 ml Indeling: entree, gang, keuken, woonkamer, toilet, douche, zolderkamer, overloop. Vraagprijs 115.000,- lek. FAZANTENWEG I De permanent bewoonde vrijstaande bungalow met garage/schuur, car port, oprijlaan, siertuin, moestuin, boomgaardje en twee vijvers ligt op 1.040 m2 erfpachtsgrond met vele soorten solitaire bomen en heesters rondom een groenstrook en bossages. Zeer rustig gelegen op 5 minuten van strand en nabij de kern van Renesse. Inhoud 266 m3. Bouwjaar 1960. Indeling: entree, hal, gang, woonkamer met open keuken (1982), grote slaapkamer en twee kleine slaapkamers, toilet, douche, wastafel, garage/ berging (verwarmd). Algemeen: geïsoleerd, gedeeltelijk dubbel glas (tuin deuren); combiketel 1982 met radiatoren. Erfpachtscanon 1.800,- per jaar. Vraagprijs 375.000,- lek. Wij hebben meer objecten in verkoop dan hier vermeld, bel ons voor meer informatie. DIJKWEG 20 Vrijstaande woning op 1470 m2 eigen grond, gelegen nabij het centrum van het dorp op korte afstand van de kernen Burgh-Haamstede en Renesse. Inhoud 400 m3. Indeling: entree, gang, woonkamer met open keuken 1989), kelder, slaapkamer, badkamer met bad, douche en wastafel, toilet met fonteintje. Verdieping: 2 slaapkamers, berging, overloop en een vlie ring. Algemeen: warmwatervoorziening en verwarming d.m.v. een HR- combiketel met radiatoren waarop thermostaatknoppen. 1 Vraagprijs 245.000,- lek. WEELWEG 8A Houten zomerwoning met schuur en tuin met gazon, (fruit)bomen en struiken op ruim een 1/2 h.a. eigen grond op een goede lokatie op fietsaf- stand van het Noordzeestrand en het Grevelingenmeer. De woning mag uitgebreid/verbouwd worden tot een maximale oppervlakte van 100 m2, bijgebouw tot 10 m2. Indeling: woonkamer met open keuken en open slaande deuren naar tuin, 2 slaapkamers en wasruimte, op de verdieping een vliering. Algemeen: aansluiting op elektrisch, water en riolering; aard gas tot het perceel. Vraagprijs 250.000,- lek. HOGEZOOM 165 Vrijstaande woning met grote garage en schuurtje en kippenren gelegen op 527 m2 eigen grond, nabij het centrum van Renesse. Inhoud 340 m3. Indeling: entree, gang, toilet, grote zonnige woonkamer, badkamer met bad, wastafel, woonkeuken. Verdieping: overloop, 2 slaapkamers. Algemeen: warmwatervoorziening en verwarming via c.v.-combiketel met radiatoren, gedeeltelijk geïsoleerd. Vraagprijs f 269.000,- lek. ZUIDSTRAAT 7 De halfvrijstaande woning met aanbouw en schuurtje staande en gelegen in het centrum van Haamstede op 215 m2 eigen grond. Bouwjaar 1948. Geheel gerenoveerd. Inhoud woning 335 m3. Indeling: entree, woonkamer met eethoek, woonkamer met kastruimte, open keuken, douche, toilet en berging met kelder. Verdieping: drie ruime slaapkamers, waarvan één met balkon, overloop met berging waarin de combiketel. Algemeen: verwar ming en warmwatervoorziening d.m.v. combiketel, dubbel glas aan de voorzijde. Mooi ingerichte tuin met zij-uitgang. Vraagprijs 215.000,- lek. HOGEZOOM 3-5 Het beneden-appartement met terras op ca. 50 m2 grond in de 'Residentie Hogezoom' nr. 5. Op uitstekende lokatie gelegen in het centrum van Haamstede op enkele minuten van strand, bos en duinen. Terras gelegen aan de fraaie tuin met vijverpartij. Indeling: entree/hal, L-vormige woon kamer met open keuken en schuifpui naar terras, slaapkamer en badkamer met douche, toilet en wastafel, betegeld. Algemeen: warmwater en ver warming d.m.v. combiketel en radiatoren; het appartement is geïsoleerd en voorzien van dubbel glas; bijdrage V.V.E. 1.300,- per jaar. Vraagprijs f 157.500,-lek. BURGHSEWEG 31 Grote, vrijstaande geheel gerenoveerde gezinswoning met vrijstaande garage en schuur, oprijlaan, moestuin en siertuin gelegen op 1170 m2 eigen grond tussen de dorpen Burgh en Haamstede. Op loopafstand zijn bereik baar: postkantoor, scholen, winkels, dorpshuis etc. inhoud: 600 m3. Indeling: entree, gang, grote woonkamer met parketvloer, nieuwe keuken met luxe inbouwapparatuur, kantoor (hobbykamer), bijkeuken waarin toi let en berging voor wasmachine/-droger. Verdieping: 4 slaapkamers, ruime moderne badkamer met bad, douche, bidet, toilet en wastafel, zolderber ging. Algemeen: verwarming d.m.v. HR-combiketel ('92), gedeeltelijk gen soleerd en gedeeltelijk dubbele beglazing. Vraagprijs f 485.000,- lek. HOGEZOOM 45 Op korte afstand (10 minuten lopen) van het dorp Haamstede gelegen landhuis met dubbele ingebouwde garage gelegen op 2.040 m2 eigen grond. Zeer rustig gelegen in het zoomgebied, overgangsgebied tussen duinen en open polder. Het is behalve voor uitsluitend bewoning ook zeer geschikt voor bewoning en praktijkgebruik of kantoor aan huis. De dubbele gara ge met bergruimte en ruimte voor fietsen e.d. maken het geheel compleet. Inhoud 1.100 m2. Zeer goed onderhouden en uitgevoerd in duurzame materialen. INDELING: ruime entree, garderobe, hal, zeer ruime woon kamer met vide, aparte living, eethoek met gedeeltelijk open keuken en aparte studieboek. Aan de voorzijde is de aparte werkkamer, die ook geschikt is als slaapkamer. Groot overkapt terras op het zuiden en westen. VERDIEPING: 4 ruime slaapkamers, badkamer met bad, wastafel en dou che, aparte wasruimte, apart toilet Zeer veel kastruimte; bergzolder, afge schermd dakterras. Boven de garage grote hobbykamer, ook geschikt als werkruimte, berging of in te richten als kantoorruimte. ALGEMEEN: pla vuizen, tropisch hardhout; goede steen en goed metselwerk,vloerverwar ming, open haard, verharde oprit met parkeerruimte. Vraagprijs op aanvraag. Alleen achter een goede naam staat NVM DORPSWEG 13 In het centrum van Serooskerke gelegen vrijstaande bungalow met garage, intensief aangelegde tuin en oprit op 563 m2 eigen grond. Inhoud 415 m3. Bouwjaar 1990. Indeling: entree; hal; toilet; woonkamer; moderne woon keuken. Verdieping: 2 slaapkamers; overloop; badkamer mee bad, douche, toilet en wastafel. Algemeen: verwarming en warmwatervoorziening d.m.v. combiketel; voorzien van plavuizenvloer met vloerverwarming; geheel geï soleerd en voorzien van dubbel glas. Vraagprijs f 387.500,- lek. VLAKESTRAAT I Hoekwoning op 160 m2 eigen grond gelegen in een rustige woonkwijk (Poortambacht) in Zierikzee-West, met voor-, en achtertuin en stenen schuur. Indeling: entree/gang, toilet met fonteintje, meterkast, trapkast, woonkamer en keuken met deur naar buiten. Verdieping: 3 slaapkamers, waarvan I met vaste wastafel, douche met wastafel en wasmachine-aan sluiting. 2e verdieping: ruime zolder met mogelijkheid voor een extra kamer. Algemeen: de woning is gedeeltelijk geïsoleerd en voorzien van dubbel glas; warmwatervoorziening en verwarming d.m.v. een combiketel en radiatoren. Vraagprijs 165.000,- Iele SALVATORHOEVE 79 Modern gerenoveerde (rekreatie)bungalow op 246 m grond, in een geheel in het groen gelegen park, omringd door een fraai Kreekengebied. De woning is in 1994 geheel gerenoveerd, bouwjaar 70-er jaren. Indeling: woonlömer met serre met deur naar terras, moderne open hoek-keuken met halogeen kookplaat, afzuigkap, elektrische oven, koelkast en (vitrine) kasten, luxe badkamer niet bad, handdouche, hangtoilet en wastafel, ber ging waarin m.k. en c.v.-ketel. Verdieping: 2 slaapkamers. Algemeen: warm water en verwarming d.m.v. een combiketel en vloerverwarming; de woning is geheel geïsoleerd en voorzien van dubbel glas; halogeenverlich- ting. Vereniging van Eigenaren 500,- per jaar. Vraagprijs f 165.000,- lek. ONLANGS DOOR ONS KANTOOR VERKOCHT: Burgh-Haamstede: - Boomgaardwekken, vrijstaande woning - Bosweg I -11recreatiebungalow - Repel 8, 2-onder-l-kapwoning - Ring 18, half vrijstaande woning - Weststraat 40, vrijstaande woning Burghsluis: - Nieuwe Havenweg 3, vrijstaande woning Nieuw-Haamstede: - Populierenlaan 2, rekreatiewoning - Seringenlaan 4, vrijstaande villa Renesse: - Hoogenboomlaan 18, vrijstaande woning Nieuwerkerk Uone 23, vrijstaande woning (pension) - Lijsterbesstraat 2, eindwoning VERHUURD: Zierikzee: - Nieuwe Bogerdstr. 2 winkelpand ROGGEBOS 5 Vrijstaande bungalow voor permanente of recreatieve bewoning, met garage op 1.081 m2 eigen grond, gelegen op een uitstekende lokatie in een doodlopende straat met bungalows en landhuizen, nabij strand, bos en dui nen. Inhoud: 550 m3. Bouwjaar: 1990. Indeling: entree/hal, keuken met eet hoek, grote woonkamer, 3 slaapkamers, badkamer met douche, toilet en wastafel, bijkeuken en aangebouwde geïsoleerde garage. Verdieping: zol derberging. Algemeen: in de gehele woning vloerverwarming, warmwater voorziening d.m.v. een combiketel; de woning is geheel geïsoleerd en voor zien van dubbel glas. Vraagprijs 475.000,- lek. CHRISTINASTRAAT 42 Vrijstaande bungalow met garage gelegen op 450 m2 eigen grond nabij het centrum. Bouwjaar 1976. Inhoud 370 m3 inclusief garage. Indeling: entree, hal, badkamer met bad, toilet en vaste wastafel, woonkamer met open haard, open keuken. Verdieping: 3 slaapkamers, toilet, berging waarin c.v. ketel. Algemeen: verwarming d.m.v. c.v-ketel met radiatoren, d.m.v. gas- boiler, dubbel glas, hard houten kozijnen. Vraagprijs 285.000,- lek. WESTSTRAAT 30 Geheel gerenoveerde hoekwoning, gezinswoning, gelegen op 160 m2 eigen grond met terras (25 m2), zonnige tuin (75 m2) en schuur (20 m2) met berg zolder in het centrum van Haamstede, aan de rand van het Slotbos. Inhoud 340 rri3. Indeling: entree, woonkamer; moderne keuken (1992) met oven/grill; vaatwasser; modèrne badkamer f94) met douche, wastafel en toilet (betegeld). Douche en wastafel voorzien van thermostaatkranen. Verdieping: 3 slaapkamers met vaste wastafels, zolderberging. Algemeen: verwarming en warmwatervoorziening d.m.v. HR-combiketel (1991), dub belglas, geïsoleerd. Vraagprijs f 198.000,-lek. Zoekt u een woning? Deskundige begeleiding bij Hanse Hanse makelaardij o.g. voor taxaties, hypotheken en verzekeringen. Wij beschikken over alle informatie van te koop staande objecten op het eiland, in onze eigen huizenlijn. JAN VAN RENESSEWEG 9 In het centrum van Renesse gelegen ruime gezinswoning 1960) met gara ge en apart woongedeelte en tuin met diverse grote bomen en heesters op loopafstand van strand en winkels. Een object met mogelijkheden b.v. woonhuis met kantoor, pension of permanente bewoning. Oppervlakte 755 m2 eigen grond. Indeling: entree, hal, toilet, woonkamer, eethoek, open keuken (elektrische kookplaten), bijkeuken. Verdieping: grote slaap kamer, badkamer (wastafel en douche), twee slaapkamers met wastafel, overloop, 2e toilet Aanbouw beneden: woonkamer, slaapkamer, badka mer met douche, toilet bidet en wastafel; verwarming d.m.v. gaskachels. Algemeen: gasgestookte c.v.-ketel met radiatoren, inhoud ruim 650 m3. Vraagprijs f 395.000,- lek.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1995 | | pagina 14