Lamellen lente actie pe nieuwe ue/z PAK 'At 3UZ'N STAAKT. 2 lamelgordijnen compleet en gemonteerd /jy Reinigingsdienst Schouwen-Duiveland gemeente ZQrikzee in kunststof nu In stof nu 01110-17086 De Vlieger Verhuur C.V. SAMAN WOENSDAG 31 MEI 1995 NIEUWSBODE EXTRA Commissies De commissie Welzijn en Sociale Zaken vergadert vanavond, woensdag 31 mei om 19.30 uur in de raadzaal van het stadhuis over het beleidsplan "Met het oog op 2000" van de Stichting Brogum. Overige agendapunten met betrekking tot welzijn zijn de concept-notitie gemeentelijk kinderopvang- beleid voor 1995 en 1996, een beheerder voor de Mr. Breetveltspeeltuin en subsidieverzoeken van de Stichting Slachtofferhulp voor het project toeris tenservice en Buurtnetwerken Jeugdhulpverlening voor kinderen tot 12 jaar en hun ouders. De commissie bespreekt de begrotingen 1996 van de Stichting Welzijn Ouderen Schouwen-Duiveland en de GGD Zeeland en de jaarrekening 1994 van de Zeeuwse Muziekschool. Op onderwijsgebied staan op de agenda de continu ering van het vakonderwijs textiele werkvormen, het nemen van anti-vandalisme maatregelen aan schoolgebouwen en de rekening 1994 van Overleg orgaan Stichting Regionaal Pedagogisch Centrum Zeeland. De commissie Openbare Werken en Milieu verga dert dinsdag 6 juni om 19.30 uur in de raadzaal over het concept-verkeersveiligheidsplan. Kredieten zijn nodig voor het aanleggen van een speelplaats aan de Vagerstraat, voor het herbestraten van de speel plaats bij peuterspeelzaal Kwibus, voor het actuali seren van bestek en begroting voor de reconstructie van de kademuur aan de Vissersdijk en voor het uitvoeren van een studie naar de verkeerssituatie op de Scheepstimmerdijk. Een extern bureau be kijft de consequenties van het omkeren van de rij richting of afsluiting van deze straat door middel van palen. De overige agendapunten zijn de aankoop van de tegen de Noordhavenpoort gebouwde woning Scheepstimmerdijk 1, een subsidieverzoek van Voetgangersvereniging VBV, deelname aan het Al cohol Verkeer Project, de ontwerp-begroting 1995 van de afdeling gemeentewerken en de wensen voor de komende vier jaren. De commissie Ruimtelijke Ontwikkeling vergadert woensdag 7 juni om 16.30 uur in de raadzaal over de concept-uitwerking van het bestemmingsplan - "Poortambacht 10", zoals dit is opgesteld door VHP Stedebouwkundigen en Landschapsarchitecten. De commissie bespreekt het beleid met betrekking tot het bouwen van tuinhuisjes in binnenstad. De overige agendapunten zijn de resultaten van het vooroverleg en de inspraak van het bestemmings plan "Laan van St. Hilaire" en het ontwerp-bestem- mingsplan "Zierikzee, gedeelte Eerste Weegje". Dit plan is opgesteld door Rothuizen Van Doorn 't Hooft, Architecten Stedebouwkundigen. Iedere burger kan een commissievergadering bij wonen. De op de vergadering betrekking hebbende stukken liggen ter inzage in de leeskamer in het stadhuis. U kunt de stukken tijdens kantooruren inzien na afspraak met de secretaris van de com missie. Voor de commissie welzijn en sociale zaken is dit mevrouw M. A. Bergwerf, voor de commissie openbare werken en milieu de heer C. L. van der Linde en voor de commissie ruimtelijke ontwikke ling de heer K. A. de Vlaam. Voor het bezoeken van de vergadering hoeft u zich niet van te voren aan te melden. Voorafgaand aan het behandelen van een agendapunt krijgt u de ge legenheid het woord te voeren. Daarna heeft u in twee termijnen de gelegenheid met de raadsleden mee te spreken. U kunt zich abonneren op de commissiestukken. Dit betreft de agenda's voorafgaande aan de verga dering en de verslagen achteraf. Voor één raads commissie kost dit 13,25 en voor alle raadscom missies 52,- per jaar. Heeft u hiervoor belangstelling dan kunt u u abonneren bij de afde ling Interne Zaken in het stadhuis, tel. 54415. Bestemmingsplan Poortambacht 10 Op grond van het bepaalde in artikel 31 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening geeft het college van burgemeester en wethouders kennis van het feit dat onherroepelijk is geworden het besluit van ge deputeerde staten van Zeeland van 7 februari 1995 inhoudende de goedkeuring van het bestemmings plan "Poortambacht 10", vastgesteld door de ge meenteraad op 12 december 1994. Voormeld besluit en het bestemmingsplan "Poort ambacht 10" liggen ter inzage bij de afdeling Alge mene Zaken in het stadhuis. Monumentenwet De burgemeester van Zierikzee maakt bekend dat door L. Fluyt/F. J. Wijnveldt, Wielingenstraat 28, een aanvraag om vergunning ingevolge artikel 11, lid 2, sub a van de Monumentenwet is ingediend voor het verbouwen van de keuken/toilet/badka mer in de aanbouw van het pand Ravestraat 14. Genoemde aanvraag met bijbehorende bescheiden ligt met ingang van 1 juni a.s. gedurende twee weken ter inzage bij de afdeling Algemene Zaken in het stadhuis op werkdagen van 09.00-12.00 uur. GeÖurende de hierboven genoemde termijn kan men zijn zienswijze tegen het verlenen van een ver gunning op grond van artikel 11 van de Monumen tenwet schriftelijk kenbaar maken aan het college van burgemeester en wethouders, Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee. Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken bekend dat zij op grond van artikel 8.1 Wet milieu beheer vergunning hebben verleend aan de directie M. C. van den Dries B.V., voor het in werking heb ben van een opslagloods met terrein en kantoor voor de uitoefening van een aannemingsbedrijf in grond-, water- en wegenbouw op het adres Room potstraat 3, kadastraal bekend gemeente Zierikzee, sectie F, nr. 1341. Aan de vergunning hebben wij voorschriften ver bonden ter bescherming van het milieu. Ter inzagelegging en het instellen van beroep Het besluit en andere relevante stukken liggen vanaf heden tot het einde van de beroepstermijn ter inzage bij de afdeling Algemene Zaken in het stadhuis op werkdagen tijdens kantooruren, alsme de op het politiebureau op zaterdagen van 09.00 uur tot 12.00 uur. Beroep tegen het door ons genomen besluit kan in de periode van 1 juni tot en met 13 juli 1995 schrif telijk in tweevoud worden ingesteld door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen die (tijdig) bedenkingen hebben inge bracht naar aanleiding van het ontwerp-besluit; d. enige andere belanghebbende die kan aantonen dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest be denkingen over het ontwerp-besluit in te bren gen; e. degenen die bedenkingen hebben over eventuele wijzigingen in de definitieve besluitvorming ten opzichte van het ontwerp-besluit. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij binnen deze termijn beroep is in gesteld en tevens op grond van artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek is gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening, het geen een schorsing van het besluit kan inhouden. Een eventueel beroepschrift moet worden gericht en gezonden aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een verzoek tot het treffen van een voorlopi ge voorziening moet worden gericht aan de voorzit ter van deze afdeling. Nadere informatie over de beroepsprocedure en de daaraan verbonden kosten kunnen bij de afdeling Algemene Zaken in het stadhuis verkregen worden. Bouwplannen A. Aangevraagde bouwvergunningen (art. 41 Woningwet) aanbrengen lichtreclame aan de Boerenweg 4 door Autobedrijf Legemaate; verbouw winkel aan de Poststraat 26 door Clear- kin Europe B.V.; verbouw woning aan de Steiltjesstraat 8 door J. N. Nuijens; bouw serre aan de Krabstraat 21 door L. Sluys; aanbrengen zonwering aan de Balie 9-10 door A. T. Ong. B. Geweigerde bouwvergunning plaatsen lichtreclame aan de Mol 9 door Gudde Optiek. C. Mededeling (art. 42, lid 1 onder b Woningwet) Wij hebben aan de volgende persoon een medede ling gedaan, dat hij het door hem gemelde bouw werk mag bouwen: bouw tuinberging aan de Lange Blokweg 24 door M. W. Viergever. D. Verkeerbesluiten Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26, lid 1 van het Besluit administratieve bepalingen inzake het wegverkeer maken burgemeester en wethou ders bekend dat met ingang van 1 juni a.s. de vol gende verkeersbesluiten ter inzage liggen bij de af deling Algemene Zaken in het stadhuis: A. Instellen van een parkeerverbod voor beide zij den van de Gravenstraat tussen de huisnummers 15 en 29; B. Opheffen van het parkeerverbod aan beide zij den in het overige gedeelte van de Gravenstraat; C. Het aanbrengen van een invaliden-parkeerplaats bij de woning Wielingenstraat 38. Tegen de gedane positieve mededeling (onder C.) en de verkeersbesluiten (onder D.) kan men op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na deze bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders. Tegelij kertijd kan de president van de rechtbank, Hof plein 8, 4331 CK Middelburg worden verzocht een voorlopige voorziening te treffen wat betreft de ge dane positieve melding. Gemeente Zierikzee NIEUWS is de wekelijkse informatierubriek van de ge meente. Redactie: Bureau Voorlichting Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee Tel. 01110-54454 MONUMENTENSTAD PAREL AAN OE OOSTERSCHELOE 475,- 5,->: Kunststof lamellen Jaloezieën Rolgordijnen tot 30% korting tot 30% korting tot 10% korting Windéko-prijzen zijn echt all-in! vrijblijvend thuis winkelen W w gratis meten Uit onze schitterende collectie Lamelbreedte 89 mm max 2 25 m breed B gratis vakkundige montage x 3 m. hoog Ook andere maten leverbaar tegen scherpe prijzen! I 2 maanden volledige garantie BEL NU nooit voorrijkosten topkwaliteit voor uw raam b.g.g. bel gratis 06-0226222. Hoofdkantoor Nautilusstraat 167, Tilburg LAKENMAN OCHTMAN MAAKT VAKWERK VAN DRUKWERK. RECREATIEGEMEENTE Westerscfiouiuen BOUWAANVRAGEN (artikel 41 van de Woningwet) - Walcherse Bouw Unie, bouw 160 woningen Rampweg 12 te Noordwelle; - M. Jeremiasse, bouw paardestal Kraaijensteinweg 134 te Burgh-Haamstede; - M. Staat, bouw tuinhuisje Appelmeet 25 te Burgh- Haamstede; - M. De Ridder, bouw tuinhuisje Hogeweg 34 te Burgh-Haamstede; ART. 19 WRO/ART. 50 LID 5 WONINGWET De burgemeester van Westerschouwen maakt be kend: dat burgemeester en wethouders van deze ge meente voornemens zijn onrmet toepassing van: artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning/artikel 50, lid 5 van de Woningwet (vrijstel- lingn geldend bestemmingsplan en vooruitlo pend op het nieuwe bestemmingsplan) vergunning/vrijstelling te verlenen aan: 1Rijkswaterstaat voor het aanleggen van een (brom)fiets- en voetgangerstunnel op de perce len sectie K nrs. 19, 101,136,163 ged., 164, 168 ged. en 169 ged., Serooskerkseweg (kruising met de Delingsdijk) te Serooskerke; 2. de gemeente Westerschouwen voor het realise ren van 2 bouwkavels op het perceel sectie C nr. 2343 ged., het parkeerterrein aan de Torenweg tegenover Hotel Vliegveld te Haamstede. Bovengenoemde plannen liggen met ingang van donderdag 1 juni 1995 gedurende 14 dagen ter ge meentesecretarie, afdeling RO ter inzage. Geduren de deze termijn kan een ieder schriftelijk bedenkin gen indienen bij genoemd college van burgemeester en wethouders, tegen hun vermeld voornemen. ART. 17 W.R.O. De burgemeester van Westerschouwen maakt be kend; dat burgemeester en wethouders van deze ge meente voornemens zijn om met toepassing van: artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (tijdelijke vrijstelling geldend bestemmingsplan) vergunning te verlenen aan: de Stichting Renesse voor het exploiteren van kinderattracties op het perceel sectie E nr. 1850, Daleboutsweg 9 (Sport- en rekreatiecentrum Westerschouwen) te Burgh-Haamstede; Bovengenoemd plan ligt met ingang van donder dag 1 juni 1995 gedurende 14 dagen ter gemeente secretarie, afdeling RORM ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijk bezwaren in dienen bij genoemd college van burgemeester en wethouders, tegen hun vermeld voornemen. 3èÉS£ GEMEENTE DUIVELAND OPENBARE KENNISGEVING Burgemeester en wethouders van Duiveland maken bekend, dat de secretarie op maandag 5 juni a.s. voor het publiek gesloten zal zijn. Voor dringende zaken betreffende de burgerlijke stand kan contact worden opgenomen met de heer P. J. van de Panne, telefonisch bereikbaar onder nummer 01114-2788. WONINGWET Burgemeester en wethouders van Duiveland maken ingevolge artikel 3:40 van de Algemene wet bestuurs recht eveneens het volgende bekend: B. Geaccepteerde meldingen (art. 42, lid 1 onder b. Woningwet): R. C. J. Hermes, voor het plaatsen houthok Schoolstraat 40 te Nieuwerkerk; F. T. M. Witkamp, voor het plaatsen blokhut Greve- lingenstraat 17 te Sirjansland; J. J. de Jonge, voor het plaatsen blokhut Zweed- sestraat 9 te Ouwerkerk; J. Kik, voor het plaatsen blokhut Leeuwenburg 18 te Oosterland. Tégen de geaccepteerde meldingen kan een ieder bin nen zes weken na deze bekendmaking bezwaar indie nen bij ons college. Tegelijkertijd kan de president van de arrondissementsrechtbank te Middelburg wor den verzocht een voorlopige voorziening te treffen. Burgemeester en wethouders voornoemd, De wnd. burgemeester, G. HOKKEN De secretaris, F. C. DIELEMAN Nieuwerkerk, 30 mei 1995 GEMEENTE MIDDENSCHOUWEN H Bouwplannen A.Verleende bouwvergunningen - M.C. Cqomans - bouw garage, Elkerzeeseweg 49 te Scharendijke - M. Kleppe - bouw dakkapel, Heuvelsweg 4 te Kerkwerve. B. Mededeling (art. 42, lid I onder b Woningwet) Wij hebben de volgende persoon een mededeling gedaan, dat hij het door hem gemelde bouwwerk mag bouwen: - J. Eits - bouw berging, Baken 142 te Scharendijke. Tegen de verleende bouwvergunningen (onder A) en de gedane mededeling (on der B) kan eenieder op grond van deAlgemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na deze bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij ons college, Platteweg 33,4322 BD Scharendijke.Tegelijkertijd kan de president van de rechtbank, Hof plein 8,4331 CK Middelburg worden verzocht een voorlopige voorziening te treffen. Wet Milieubeheer Melding Bij burgemeester en wethouders is binnengekomen een melding ingevolge de Wet milieubeheer voor het van toepassing worden van het Besluit horecabedrijven milieubeheer van: - Surfcentrum Brouwersdam, Port Zélande I te Ouddorp - oprichten horecabe drijf, Middelplaathaven te Scharendijke (Brouwersdam). Aangevraagde vergunning (art. 3.19, lid 2 Algemene wet bestuursrecht) Bij burgemeester en wethouders is een aanvraag om vergunning in het kader van de Wet milieubeheer ingediend door: - Mevrouw B.C. Reehorst - oprichten en in werking hebben stoeterij, Zwaardweg I te Kerkwerve. Ter inzage De aanvraag, het ontwerp-besluit -dat gericht is op vergunningverlening onder voorschriften- en andere relevante stukken liggen vanaf morgen, I juni 1995 t/m 28 juni 1995 op de gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage: - op elke werkdag tussen 8.30 en 12.00 uur - buiten kantooruren (na telefonisch verzoek) tussen 13.00 en 16.30 uur. Bedenkingen In bovenstaande periode kunnen bedenkingen tegen het ontwerp van het besluit schriftelijk door eenieder bij het college worden ingediend. Daarnaast kan men verzoeken om een zitting, waarbij eenieder de gelegenheid heeft tot een gedachtenwisseling over het ontwerp-besluit en tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. Hiervoor kan telefonisch contact worden opgenomen met de afdeling Algemene Zaken van het gemqentehuis.Wie een schriftelijk bedenking heeft ingediend, kan verzoeken zijn of haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Het verzoek moet schriftelijk, onder vermelding van de persoonlijke gege vens, tegelijkertijd met de schriftelijke bedenking worden ingediend. Beroep Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht te gen het ontwerp van het besluit kunnen later beroep instellen bij de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State tegen het uiteindelijke besluit, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te brengen tegen het ontwerp van het besluit, of als de besluitvorming straks afwijkt van het ontwerp van het besluit. 31 mei 1995, Burgemeester en wethouders van Middenschouwen het goedkoopste adres voor het huren van MARKTKRAMEN (vanaf f 15,-) PARTY EN GROTE FEESTTENTEN PODIA EN PODIUMWAGENS TOILETWAGENS TAFELS EN STOELEN Bij grote afname interessante kortingen. Op 19 juli en 16 augustus de grootste vlooienmarkten van Schouwen-Duiveland te Zierikzee Kraam I 40,- en grondplaats f 5,- per meter, uitsluitend voor particulieren. Info 01114-1562 en 06.53236555. Skates: Het juiste adres voor In line skates, roller skates v.a. 179,-. Sport Surf Jon ker, tel. 01115-2412/1566 01116-1220. JE LEEST T IN DE ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE GEMEENTE Molenstraat 65 (431 I EB) Telefoon 01113-1251 postadres: postbus 50 (4310 AB) Fax 01 I 13-2092 Geopend op werkdagen van 8.30-12.00 uur Bouwaanvragen De volgende bouwaanvragen zijn ingediend - D. v.d. Berg - verbouw woning, Schipperslaan 17 - J. Joppe - bouw berging, Pr. Beatrixstraat 27 Binnen twee weken kunnen belanghebbenden hun zienswijze naar voren brengen. Commissievergaderingen Openbare Werken tijdstip: dinsdag 6 juni a.s. 19.30 uur plaats: raadzaal agenda: o.a. - krediet voorbereiding en aanleg VIS-riool fase 2 - milieu-jaarverslag 1994 - gemeentelijke Interne Milieuzorg Financiën tijdstip: woensdag 7 juni a.s. 19.30 uur plaats: raadzaal agenda: o.a. - subsidie consulent gehandicaptenbeleid 1996 - subsidie Open Jeugdwerk - verkoop inschrijvingen Grootboek Nationale Schuld - krediet voorbereiding en aanleg VIS-riool fase 2 31 mei 1995, Burgemeester en wethouders van Bruinisse JE LEEST 'T IN DE ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE. Te koop: Mango 1,98. Avocado 1,98. R Pieper, Ooster land. Te koop: Meloen 2,98. Ananas 2,98. Hollandse aardbei en pond 2,98. Bij 2x aan koop 5,-. P. Pieper, Oos terland. Te huur aangeboden: Ruim appartement in het centrum van Zierikzee. Huur per maand: 1080,- incl. Nadere info tel. 01110- 17082 (na 18.00 uur). STEUN DE TEGENAANVAL OP HET ONVERWACHTE. HELP DE 40.000 KINDEREN MET EPILEPSIE. GIRO 222111. Nationaal Epilepsie Fonds- De Macht van het Kleine. Al meer danlOO jaar actief. Postbus 9587,3506 GN Utrecht. Tel. 06-8212411. Ring 10, 4321 AJ Kerkwerve Telefoon 01110-16651 - Fax 01110-12911 BEKENDMAKING Op Tweede Pinksterdag maandag 5 juni 1995 zullen geen afvalstoffen wor den ingezameld. In plaats van maandag zal worden ingezameld op: DINSDAG 6 JUNI 1995: wijk 11, 12 en 14 Renesse geheel, Haamstede, Burgh, Westenschouwen, Noordwelle en Burghsluis incl. buitengebied. WOENSDAG 7 JUNI 1995: wijk 13 Serooskerkseweg, Lagezoom, Pauwlijntjesweg, Armhoekseweg, Omloops- weg, Oude Lagezoom, Kloosterweg, Nw. Haamstede, Westerenban, Grevelin- genlaan, Oosterscheldelaan en omgeving. In verband met afwijkende inzameltijden wordt u verzocht de rolemmer op de inzameldag tijdig aan de straat/weg te plaatsen. De overslag aan de Hoosjesweg is maandag 5 juni 1995 gesloten. DE DIRECTEUR Vis en Palinghandel Visstraat 13 - Zierikzee Telefoon 01110-13296 - Fax: 01110-14839 Kantoor: 01110-13815

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1995 | | pagina 11