UIT ONS AANBOD DELTA MAKELAARDIJ Reinigingsdienst Schouwen-Duiveland HOGERHEIJDES VISHANDEL jongens en meisjes MARCO BIJ DE VAATE Korte Sint Janstraat 8 4301 AE Zierikzee MAKELAAR O.G. Tel. 01 1 1 0-1 7808 LID LMV WOENSDAG 12 APRIL 1995 NIEUWSBODE EXTRA Ring 10, 4321 AJ Kerkwerve Telefoon 01110-16651 - Fax 01110-12911 BEKENDMAKING Op Tweede Paasdag maandag 17 april 1995 zullen geen afvalstoffen worden ingezameld. In plaats van maandag zal worden ingezameld op: DINSDAG 18 APRIL 1995: wijk 11, 12 en 14 Renesse geheel, Haamstede, Burgh, Westenschouwen, Noordwelle en Burghsluis incl. buitengebied. WOENSDAG 19 APRIL 1995: wijk 13 Kloosterweg, Nieuw-Haamstede, Westerenban, Grevelingenlaan, Ooster- scheldelaan en omgeving. In verband met afwijkende inzameltijden wordt u verzocht de rolemmer op de inzameldag tijdig aan de straat/weg te plaatsen. De overslag aan de Hoosjesweg is maandag 17 april 1995 gesloten. DE DIREKTEUR vraagt als seizoen en/of zaterdaghulp Inlichtingen: MOL 13, TELEFOON 01110-12831, ZIERIKZEE Je kent dat wel, *t is Pasen. Gezellig ontbijten niet ovenverse croissantjes en een gekookt eitje. Lekker even dollen, genieten van je vrije tijd. En dal in je fonkelnieuwe keuken. Dat gevoel van blijdschap willen wij van Grandorama nou graag overbrengen. Door samen met jou je keuken te 'componeren'. Wordt het hout of kunststof"? Kies je voor Crystal Mint, Ahorn Lichtblauw of misschien wel voor Sierra Grijs. Met gas- of inductie kookplaat. Hoe dan ook, je kiest natuurlijk voor kwaliteit. Onze keukens bieden zelfs meer dan je zou verwachten voor die prijs. En als je dan ook nog merkt dat de plaatsing geen cent kost en je daarbij vijfjaar garantie krijgt, dan voel je je niet alleen blij, maar ook reuze 'Grand'. Nu offerte aanvragen en u weet zeker dat kwaliteit heel betaalbaar kan zijn. Bovendien krijgt u bij onze offerte zo'n originele eierwekker cadeau (zolang de voorraad strekt) Vertrouwen: internationale keten met 26 kcukenspeciaalzaken in Nederland. Keuze: 200 keukens en alle bekende merken inbouwapparatuur. Zekerheid: kwaliteit voor een betaalbare prijs. Extra's: uw keuken gratis geplaatst en 5 jaar garantie. Van Zanten Zierikzee: Haringvlietplein 7b. tel. 01110-20646 Stijlvolle witte keuken met een recblboekig geprofileerd kader. Standaard met elektr. oven en kookplaat, koelkast, geïntegreerde afzuigkap en r.v.s. spoelbak met afdruipdeel. Basisopstelling 210 x 280 cm met 89 cm hoge bovenkasten. r 7 17c Vanaf /.l/O,- BROUWERSHAVEN, Molenstraat 72-74 BURGH-HAAMSTEDE, Abelenpad 5 f§ BURGH-HAAMSTEDE, 't Schouwse Duin 4 NIEUW-HAAMSTEDE, Lijsterbesweg 28 WESTENSCHOUWEN, Scalde-Oort 39 BURGH-HAAMSTEDE, W. Atexanderstr. 14 Gezellige tussen- V woning met verras- send veel ruimte en een achtertuin met uitzicht op de jacht haven van Brou wershaven. Grond- opp. 97 m2. Ind.: entree, hal trap naar verd., woonkamer met plavuizenvloer en luxe open keu ken met magnetron, keramische kook platen, elektrische oven, koelkast, en dubbele spoelbak, flinke bijkeuken, doucheruimte, toilet en 2 slaapkamers. Achter de wo ning bevindt zich een stenen berging. 1e verd.: slaap kamer. bergzolder met diverse vaste kasten. Alge meen: verwarming d.m.v, Nefit HR combi-ketel. Vraagprijs: 149.000,= k.k. Op schitterende lokatie, direkt achter zee en duinen ge legen vrijstaande woning op maar liefst 750 m2 eigen grond. Ideaal voor mensen die een rustige omgeving op prijs stellen. Ind.: entree, hal, 2 slaapkamers met aan grenzend doucheruimte en toilet, woonkamer met luxe moderne open keuken met diverse inbouwapparatuur, ouderslaapkamer, kinderkamer, toilet en doucheruim te. Algemeen: de woning is goed onderhouden, voor zien van hardhouten kozijnen en deuren, dakbedekking is onlangs vernieuwd. Het kavel eigen grond is geheel omringd door openbaar groen. Woning mag zowel voor permanente als rekreatieve bewoning worden ge bruikt. Vraagprijs: op aanvraag Vrijstaande rekreatiebungalow (incl. zeer complete inventaris) met berging gelegen aan de rand van het park 't Schouwse Duin. Direkt grenzend aan duinen, bossen, strand en zee. Grondopp. 405 m2 eigen grond. Indeling: entree, woonkamer, open keuken, slaapkamer en badkamer met douche, toilet en was tafel, aangebouwde berging. 1e verd.: overloop, 2 slaapkamers en berging. Algemeen: de woning is geheel geisoleerd en voorzien van dubbel glas, warmwatervoorziening en verwarming door middel van cv-kombiketel. Vraagprijs: 275.000,= k.k. Op loopafstand van zee, strand en duinen gelegen vrijstaande rekreatiebungalow (permanente bewo ning is toegestaan). Het objekt is omringd door een flinke tuin welke gunstig is gesitueerd ten opzichte van de zon. Ind.: entree, hal, toilet/doucheruimte welke geheel is betegeld, meterkast. 3 slaapkamers, praktische keuken, woonkamer en aangebouwde berging. Algemeen: zeer fraaie en rustige ligging, kunststof dakbedekking, verwarming elektrisch, doch gas ligt tot in de meterkast, warmwatervoorzie ning door middel van elektrische boiler. De erfpacht scanon bedraagt 4.671,- per jaar en is 6 jaarlijks herzienbaar. Erfpachtovereenkomst loopt tot 31 dec. 2034. Grondopp. 865 m2 Vraagprijs: ƒ205.000,- k.k. Aan de Westerseweg op loopafstand van strand, bos en duinen gelegen luxe sta-caravan met maar liefst 240 m: eigen grond, zeer rustige ligging. Indeling: entree, woonkamer, keuken, 3 slaapkamers (zes slaapplaatsen), toilet en doucheruimte. Algemeen: e.e.a. is goed onderhouden, complete inventaris wordt meegeleverd. Bestemmingsplanmatig is er een moge lijkheid tot de bouw van een stenen rekreatiebungalow. Vraagprijs: 125.000,= k.k. Op goede, rustige lokatie gelegen vrijstaande woning met ruime garage op 378 m2 eigen grond. Ind.: entree, hal, van binnenuit bereikbare garage met flinke berg zolder (bereikb. via vlizotrap), berging, doucheruimte, toilet, slaapkamer (14 m2), woonkamer met open haard, openslaande terrasdeuren en een prachtige parket vloer, open keuken met enige inbouwapp. o.a.: koel kast/vriezer, gasfornius, el.oven, afzuigkap en dubbele spoelbak. 1 e verd.: overloop met vide. 2 ruime slaapka mers, cv-ruimte/berging en 2e toilet. Algemeen: bouw jaar 1977. Woning is voorzien van hardhouten buiten kozijnen en deuren, een 4 jaar jonge nefit-cv kombi-ketel (hr) en dubbele beglazing. Vraagprijs: 325.000,= k.k. KERKWERVE, Weelweg 28 Vrijstaand woonhuis met garage aan de rand van Kerk werve op ca. 5 minuten verwijderd van Zierikzee. Van uit de achtertuin kijkt u uit over het polderlandschap. Grondopp. 910 m' Ind.: entree, hal, open trap naar de 1e verd., toilet, slaapkamer met aangrenzend babyka mer, badkamer met douche, ligbad en wastafel, woon kamer met schuifpui naar achtergelegen terras, keu ken met aangrenzend een praktische bijkeuken, van binnenuit bereikbare garage en een ruime schuur. 1e vërd.: overloop, 2 slaapkamers. Algemeen: verwar ming en warmwatervoorziening middels een 4 jaar jonge cv-ketel. Vraagprijs: 245.000,= k.k. RENESSE, Bungalowpark „De Horizon 21" RENESSE, Hogezoom 141 RENESSE, Bungalowpark Molenhoeve 14 RENESSE, De Zoom 16 RENESSE, Lijsterweg 2 Vrijstaande rekreatiebungalow met flinke tuin, tèrras, schuur en carport op 304 m2 erfpachtgrondUitsteken de lokatie op enkele minuten van zee, strand en duinen De woning is in 1989 geheel verbouwd/uitgebreid. Ind.: entree, hal, toilet, doucheruimte (in lichte kleuren), woonkamer in L-vorm en luxe open keuken met enige inbouwapp., grote slaapkamer (16 m2) en praktische bijkeuken met div. elektr. aansluitingen en cv-kombike tel. Algemeen: de woning is gebouwd van goede mate rialen, geisoleerd, geheel voorzien van dubbel glas, hardhouten kozijnen. Platdak is vernieuwd in 1989 De erfpachtcanon loopt tot 2050. Jaarlijkse canon 1.955,- om de 2 jaar te herzien met de prijsindex. Het grootste gedeelte van de jonge inboedel kan worden overgenomen. Vraagprijs: 205.000,= k.k. Vrijstaand woonhuis met fraaie erkeruitbouw en een tweetal vrijstaande garages op loopafstand van de dorpskern. Grondopp. 680 m2. Ind.: entree, hal, woon kamer met aansluitend een slaapkamer, zitkamer en ruime dichte keuken, trap naar 1e verd., toilet, ruime schuur en 2 flinke vrijstaande garages. 1e verd.; over loop met doucheruimte, 3 slaapkamers en mogelijk heid vooreen 4e slaapkamer. 2e verd.: bergzolder. Al gemeen: woning dient te worden aangepast aan de woonwensen van de huidige tijd. Verwarming d.m.v. gaskachels. Vraagprijs: 239.000,- k.k. In kleinschalig bungalowpark, zeer fraai gelegen, rekre- atiewoning inclusief de luxe inventaris. E.e.a. is om ringd door een fraaie tuin en gelegen op maar liefst 560 m2 grond. Ind.: entree, hal, garderobe, badkamer met toilet, douche en wastafel, ruime woonkamer met schuifpui naar het ruime terras en tuin, halfopen luxe hoekkeuken, bijkeuken en vaste trap naar Ie verd., ruime slaapkamer annex badkamer met douchecabi ne, 2e toilet en wastafel, fraaie tuin met houten berging en carport. 1 e verd.: overloop, 2 slaapkamers, berging met cv-ruimte. Algemeen: de woning is zeer goed on derhouden, gelegen op uitstekende lokatie en voorzien van alle comfort. Erfpachtscanon 3.362,- per Jaar, lo pend tot 2046 (vijfjaarlijks te herzien). Erfpachtscanon is fiscaal aftrekbaar. Gunning is voorbehouden aan de eigenaar. Vraagprijs: 285.000,= k,k. Op uitrekende lokatie, midden in dorpscentrum gelegen winkelpand (A1 lokatie) met bijzonder mar kante vormgeving. Objekt wordt momenteel gebruikt als kantoorpand. Het geheel is gelegen op een hoek grenzend aan diverse winkels, schuin tegenover wv- kantoor, rabobank en postkantoor. In de gemeente Westerschouwen wordt een nieu we winkelvestiging getoetst aan een ruimtelijk eco nomisch onderzoek. Verkoopvloeroppervlak: ca. 90 m2 Gunning voorbehouden aan de eigenaar. Vraagprijs: op aanvraag Gezellige rekreatiewoning gelegen op een steenworp afstand van zee, strand en duinen. Deze rekreatiewo ning gelegen op 539 m2 erfpachtgrond mag zowel per manent als rekreatief worden bewoond. Ind.: hal met toilet en doucheruimte, op het zuiden gerichte woonka mer met schuifpui en open haard, open keuken. 3 slaapkamers waarvan 2 met wastafel, een overdekt en van een windscherm voorzien terras, aangebouwde berging. Algemeen: verwarming door middel van ge velkachels, warmwatervoorziening middels een elek trische boiler, de erfpachtscanon bedraagt 970,- per jaar en is 12-jaarlijks herzienbaar voor het eerst op 1 jan uari 2002. SIRJANSLAND, Lageweg 4 Aan de rand van het dorp gelegen vrijstaande wo ning met garage. De achtertuin van deze fraaie wo ning grenst aan I polderlandschap. Grondopp. 400 m2. Ind.: entree, hal met toilet en trap naar 1e verd., luxe keuken met enige inbouwap paratuur, fraaie I woonkamer met laminaatvloer, openhaard en schuifpui naar het terras, voorts een ruime garage en een berging. 1e verd.: 3 ruime slaap kamers en doucheruimte. 2e verd.: 4e slaapkamer en berging. Algemeen: deze sfeervolle woning is binnen uitgevoerd in lichte kleuren, recentelijk geheel voorzien van kunststof buitenkozijnen en ramen. Tevens is er een nieuwe HR cv-kombiketel. Vraagprijs: 285.000,-k.k. ZIERIKZEE, Haringvlietstraat 71 Ind.: entree, hal, toilet, meterkast, flinke tuingerich- te woonkamer met eenvoudige open keuken. 1e verd.: overloop, badkamer met ligbad, hand douche. wasta fel en 2e toilet en drie ruime slaap kamers. 2e verd.: bereikbaar d.m.v. vaste trap, flinke zolderruimte met nieuwe cv-kombi-ketel/4e slaapkamer. Algemeen: praktische hoekwoning, enig achterstallig schilder werk. Vraagprijs: ƒ179.000,= k.k. ZIERIKZEE, Kraanplein 10 Op uitstekende lo katie, schuin tegen over de museum haven van Zierikzee gelegen woning. Deze gezellige wo ning is de laatste jaren geheel geren oveerd/verbouwd. Grondopp. 65 m2. Ind.: hal, woonka mer met parket vloer èn enig schoonmetsel- werk, trap naar 1e verd., ruime open eetkeuken, portaal met deur naar bin nenplaats en toilet. 1 e verd.: overloop, 3 ruime slaapka mers en ruime badkamer met ligbad, separate douche ruimte en wastafel. Algemeen: woning is bijna geheel voorzien van hardhouten kozijnen en dubbele begla zing, ged. dak- en vloerisolatie, verwarming d.m.v. cv- gas, warmwatervoorziening d.m.v. gasgeyser, inhoud ca. 350 m1. Vraagprijs: 159.000,-k.k. ZIERIKZEE, Krepelstraat 29 In het centrum van Zierikzee gelegen tussenwoning met flinke tuin, via een naastgelegen brandpad isereen aparte zij-in en uit gang. Grondopp. 170 m2. Ind.: hal, toilet, voorkamer, ach terkamer/keuken, flinke schuur. 1e verd.: overloop met bergkast, 3 slaapkamers. Al gemeen: het ob jekt voldoet niet aan de eisen van de huidige tijd en dient te worden gerenoveerd. Verwarming door middel van gaskachels. Vraagprijs: 79.000,= k.k. ZIERIKZEE, Volkerakstraat 45 In kindvriendelijke woonomgeving gelegen goed on derhouden tus senwoning met een achtertuin welke grenst aan een groenstrook. Grondopp. 122 m2. Ind.: entree, hal met toilet en me terkast, tuinge- richte woonkamer en een luxe keuken in lichte kleuren met diverse inbouwapparatuur o.a. koelkast, vaatwas ser, heteluchtoven, gasfornuis en afzuigkap. 1e verd.: fraaie badkamer in lichte tinten met ligbad, wastafel, douche en 2e toilet, 3 ruime slaapkamers. 2e verd.: ruime zolderverdieping met 4e slaapkamer en berging met cv-ketel (Nefit hr combi). Algemeen: de woning is gedeeltelijk voorzien van rolluiken. Achterin de tuin be vindt zich een fraai tuinhuis (afmeting 3.10x2.65 m). SCHARENDIJKE, Kapelleweg Bouwkavels in de direkte nabijheid van het Grevelin- genmeer. Het grootste en schoonste zoutwatermeer van Europa. Aan de Kapelleweg in Scharendijke op de grens van Noordzee en Grevelingenmeer bieden wij te koop aan een zestal bouwkavels in grootte variend van 1067 m2 tot 1654 m2. Op deze kavels is alleen bebou wing voor permanente bewoning toegestaan. De werkelijk unieke lokatie, de gunstige ligging van de achtertuinen t.a.v. de zon, de nabijheid van de jachtha ven van Scharendijke en de ruime groenstroken van het achtergelegen villapark „Zeeland Village krijgt u op de koop toe. De grondprijs per m2 bedraagt slechts 175,00 v.o.n.! Nog enkele bouwkavewls aan de badresidentie Nieuw-Haamstede. Prijzen vanaf 195.000,-k.k.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1995 | | pagina 9