bergmans brillen gemeente Zffarikzee GEMEENTE BROUWERSHAVEN GEMEENTE DUIVELAND Reinigingsdienst Schouwen-Duiveland zomerhuisje met garage BEKENDMAKING DE ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE VOOR ADVERTENTIE REKLAME. WB6NSDAG 5 APRIL 1995 NIEUWSBODE EX TH AN Commissies De commissie Financiën en Economische Zaken vergadert donderdag 6 april om 19.30 uur in de raadzaal van het stadhuis over subsidieverzoeken van het anti-diseriminatiebureau Zeeland en die renasiel Schouwen-Duiveland voor nieuwbouw. Kredieten zijn nodig voor een officieel bezoek van onze Franse zustergemeente St. Hilaire-du-Har- couët aan Zierikzee in september en voor organieke functiebeschrijvingen. Op het moment dat de gemeentelijke herindeling operationeel wordt, is het gewenst dat de medewer kers in dienst van de gemeente Zierikzee in relatie tot de medewerkers van de andere bij de herinde ling betrokken gemeenten een gelijke uitgangsposi tie hebben. Daartoe is het noodzakelijk dat de func ties van de medewerkers actueel op organieke v#jze beschreven en gewaardeerd zijn. Overige agendapunten zijn de wijziging van de ver ordening regels kostenvergoedingen wethouders, de verhuurprijs van ruimten in het stadhuis aan het Streekarchivariaat, de bevoorschotting van het b|jzonder onderwijs op het overschrijdingsbedrag materiële instandhouding 1991-1995, doorbereke- njng leges bij artikel 19-procedures en de jaarreke ning 1993 van de Werkgroep Schoolbiologie. Iédere burger kan een commissievergadering bij- vronen De op de vergadering betrekking hebbende stukken liggen ter inzage in de leeskamer in het stadhuis. U kunt de stukken tijdens kantooruren inzien na afspraak met de secretaris van de com missie Voor de commissie financiën en economi sche zaken is dit de heer A. J. Geleijnse. Vpor het bezoeken van de vergadering hoeft u zich niet van te voren aan te melden. Voorafgaand aan h£t behandelen van een agendapunt krijgt u de ge- logenh^id het woord te voeren. Daarna heeft u in ti^ee termijnen de gelegenheid met de raadsleden mee te*spreken. kupt zich abonneren op de commissiestukken. Dit bét reft de agenda's voorafgaande aan de verga dering en de verslagen achteraf. Voor één raads commissie kost dit 13,25 en voor alle raadscom missies 52,- per jaar. Heeft u hiervoor belangstelling dan kunt u u abonneren bij de afde ling Interne Zaken in het stadhuis, tel. 13151. Tijdelijke wegafsluiting In verband met de aanleg van een verkeersdrempel irj derGrevelingenstraat is deze straat, ter hoogte van dé Miereweg, gestremd in de week van 10 tot met 14 april. De stremming duurt zoveel korter als mogelijk of zoveel langer als noodzakelijk. Collectes Deze maand worden er in Zierikzee drie collectes gehouden. Deze week zamelt het Nationaal Fonds Kinderhulp geld in. In de week van 17 tot 22 april is de cpllecte voor het Nationale Fonds Sport Ge handicapten en in de laatste week van april is de jaarlijkse collecte van de Nederlandse Hartstich ting. De Stichting Fondsenwerving van het Leger des Heils' heeft vergunning om in het tweede kwartaal vin 191"" - - - 1995 kléding in te zamelen. Bestemmingsplan "Poortambacht 10" Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken iiigevolge artikel 28, lid 6 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening bekend dat Gedeputeerde Staten van Zeeland bij besluit van 7 februari 1995 hebben goedgekeurd het bestemmingsplan "Poortambacht 10". Genoemd besluit ligt met het bestemmingsplan met ingang van 6 april gedurende 6 weken ter inzage bij de afdeling Algemene Zaken. Het bestemmingsplan treedt in werking daags na afloop van de be roepstermijn. Gedurende de ter inzage termijn kunnen belang hebbenden die aantonen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest schriftelijke bedenkingen in te brengen bij Gedeputeerde Staten, beroep instellen bij de Raad van State, Afdeling bestuursrecht spraak, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, tegen de goedkeuring door gedeputeerde staten van het plan. Gelijktijdig met het indienen van het beroepschrift kan er een verzoek om een voorlopige voorziening worden ingediend bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Indien binnen de beroepstermijn een verzoek om voorlopige voorziening bij de voorzitter van de Af deling bestuursrechtspraak van de Raad van State is ingediend, treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. toor medewerking te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Vrijstelling van de bepalingen van het bestem mingsplan "Binnenstad-Zuidwest" kan echter eerst worden verleend nadat gedeputeerde staten van Zeeland de verklaring van geen bezwaar hebben af gegeven; deze verklaring kan pas worden aange vraagd nadat men gedurende de termijn van ter-in- zage-legging in de gelegenheid is gesteld van het verzoek van Delta Makelaardij kennis te nemen en daartegen bedenkingen in te dienen. In verband hiermee liggen de op het verzoek be trekking hebbende bescheiden met ingang van 6 april a.s. gedurende twee weken ter inzage bij de afdeling Algemene Zaken op werkdagen van 09.00- 12.00 uur. Gedurende de hierboven genoemde ter mijn kan men bedenkingen schriftelijk naar voren brengen bij het college van burgemeester en wet houders, Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee. Wet Milieubeheer A. Verlening vergunning (art. 8.1 Wet Milieubeheer) 1. het gemeentebestuur van Zierikzee, voor het in werking hebben van een brandweergarage voor de stalling van brandweervoertuigen en de op slag van brandweermaterialen, het geven van lessen en het houden van brandweeroefeningen op het adres Regenboogstraat 17, kadastraal be kend gemeente Zierikzee, sectie LI, nr. 46; 2. de heer T. van der Bok, voor het in werking heb ben van een korenmolen op het adres Lange No- belstraat 43, kadastraal bekend gemeente Zierik zee, sectie A, nr. 3051. Wij hebben positief op deze aanvragen beschikt, onder het stellen van voorschriften ter bescherming van het milieu. Beroep tegen het door ons genomen besluit kan tot en met 18 mei a.s. schriftelijk in tweevoud worden ingesteld door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen die (tijdig) bedenkingen hebben inge bracht naar aanleiding van het ontwerp-besluit; d. enige andere belanghebbende die kan aantonen dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest be denkingen over het ontwerp-besluit in te bren gen; e. degenen die bedenkingen hebben over eventuele wijzigingen in de definitieve besluitvorming ten opzichte van het ontwerp-besluit. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij binnen deze termijn beroep is in gesteld en tevens op grond van artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek is gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening, het geen een schorsing van het besluit kan inhouden. Een eventueel beroepschrift moet worden gericht en gezonden aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een verzoek tot het treffen van een voorlopi ge voorziening moet worden gericht aan de voorzit ter van deze afdeling. B. Aanvraag (art. 8.1 Wet Milieubeheer) Het bestuur van de Stichting Brogum voor het in werking'hebben van een poaiüm voor muziek' en theater op het adres Julianastraat 46, kadastraal bekend gemeente Zierikzee, sectie F5, nr. 1378. Wij zijn voornemens positief op de aanvraag te be schikken onder het stellen van voorschriften ter be scherming van het milieu. Gemotiveerde bedenkingen over het ontwerp-be sluit kunnen zowel schriftelijk als mondeling bij ons worden ingebracht tot en met 4 mei a.s. Indien gewenst, worden de persoonlijke gegevens van de- fene die schriftelijk bedenkingen indient niet be- end gemaakt. Een verzoek hiertoe moet schrifte lijk tegelijkertijd met de reactie bij ons worden ingediend. Mondelinge bedenkingen over het ontwerp-besluit kunnen in een openbare zitting worden ingebracht. Tijdens een dergelijke zitting wordt ambtshalve degenheid gegeven tot bovenvermelde stuk- Plaatsen berging/carport Öe burgemeester van Zierikzee maakt bekend dat door de heer D. Quant, Boerenweg 8, Zierikzee, een bouwaanvraag is ingediend voor het plaatsen van een berging/carport. plaatselijk bekend Boerenweg 8, kadastraal bekend gemeente Zierikzee, sectie H rjr. 88 (gedeeltelijk). Genoemde aanvraag is in strijd met de eerste ge deeltelijke herziening van het bestemmingsplan "Buitengebied" Burgemeester en wethouders zijn bereid aan de ingediende bouwaanvraag medewer king te verlenen door ingevolge artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te ver lenen van de voorschriften van het bestemmings plan. In j/ejband hiermee liggen de op deze bouwaan vraag betrekking hebbende bescheiden met ingang van"-6 april a.s. gedurende veertien dag'en ter inzage bij de afdeling Algemene Zaken op werkdagen van 0^.00-12.00 uur. Gedurende de hierboven genoemde tërinijn kan men bedenkingen tegen het verlenen van een vrijstelling schriftelijk kenbaar maken aan hét college van burgemeester en wethouders, Post bus 5003, 4300 KA Zierikzee. Wet op de Ruimtelijke Ordening De burgemeester van Zierikzee maakt bekend dat doo|r*Delta Makelaardij, Korte St. Janstraat 8, Zier- ikzeé. een verzoek is ingediend voor het vestigen van een kantoor in het pand Manhuisstraat 1-3, ka dastraal bekend gemeente Zierikzee, sectie B num mer 2420. Voor het gebied waarin het pand Manhuisstraat 1-3 is gelegen is het bestemmingsplan "Binnenstad- Zuidwest" van kracht. Het verzoek tot vestiging van een kantoor is hiermee in strijd. Voor het pand Manhuisstraat 1-3 is momenteel een voorberei- dingsbesluit van kracht. Burgemeester en wethou ders zijn voornemens aan de vestiging van een kan door het gemeentebestuur gelegenheid een gedachtenwisseling over bovenver ken. Voor een verzoek om een openbare zitting kan telefonisch contact worden opgenomen met de afde ling Algemene Zaken. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) be denkingen hebben ingebracht over het ontwerp-be sluit, kunnen later naar aanleiding van het defini tieve besluit op de aanvraag beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij men aantoont dat men daartoe redelij kerwijs niet in staat is geweest of indien de defini tieve besluitvorming afwijkt van het ontwerp-be sluit. C. Melding (art. 8.41 Wet Milieubeheer) De heer M.J. Kloet, t.b.v. de inrichting van een vee houderij op het adres Gasthuisdreef 1 (Besluit melkrundveehouderijen milieubeheer). Ter inzage legging Het besluit, de aanvraag, het ontwerp-besluit en andere relevante stukken liggen vanaf heden tot het einde van de beroepstermijn c.q. het einde van de termijn voor inbreng van bedenkingen ter inza ge bij de afdeling Algemene Zaken op werkdagen tijdens kantooruren en op zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur op het politiebureau. Informatie is verkrijgbaar bij de afdeling Algeme ne Zaken, tel. 01110-13151. Bouwplannen A. Verleende bouwvergunningen bouw 4 woningen aan de Scheepstimmerdijk door Bij de Vaate Project b.v.; bouw 6 woningen aan de Scheepstimmerdijk door Bij de Vaate Project b.v.; verbouw bedrijfsloods in 3 woningen aan de Scheepstimmerdijk door Karl Schroers Architect vFA, p/a Bij de Vaate Project b.v. B. Aangevraagde bouwvergunningen (art. 41 Woningwet) uitbreiden keuken aan de Verrenieuwstraat 23 door F. Bolier. Tegen de verleende bouwvergunningen (onder A) kan men op grond van de Algemene wet bestuurs recht binnen 6 weken na deze bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wet houders. Tegelijkertijd kan de president van de rechtbank, Hofplein 8, 4331 CK Middelburg worden verzocht een voorlopige voorziening te treffen. Gemeente Zierikzee NIEUWS is de wekelijkse informatierubriek van de ge meente. Redactie; Bureau Voorlichting Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee Tel. 01110-13151 MÜI BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Brouwersha ven maken bekend, dat de raad in zijn vergade ring van 27 maart j.l. de 3e wijziging van de ver ordening op gemeentelijke identiteitskaart heeft goedgekeurd. BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Brouwersha ven maken bekend, dat de volgende aanvragen voor bouwvergunning zijn ingekomen van: 1. J. Hinz te Zierikzee, voor de bouw van een serre op perceel I. M. v. d. Bijlstraat 5 te Zon nemaire; 2. K. J. v. d. Velde te Dreischor, voor het geheel vernieuwen en vergroten van een keuken op perceel Zuiddijk 4 te Dreischor; 3. H. Kik te Noordgouwe, voor het gedeeltelijk vernieuwen en restaureren van een wo ning/zomerverblijf op perceel Zuid-Bosweg 1- 3 te Noordgouwe. Het pand Zuid-Bosweg 1-3, hierboven genoemd onder 3, is een beschermd monument in de zin van de Monumentenwet. Gedurende een termijn van 14 dagen, van 6 april tot en met 20 april 1995, ligt de onder 3 genoem de aanvraag van de heer Kik voor een ieder ter inzage. Tijdens deze termijn bestaat voor een ieder de mogelijkheid schriftelijk zienswijzen betreffende deze aanvraag naar voren te bren gen bij het college van burgemeester en wethou ders, Postbus 28, 4318 ZG Brouwershaven. AGENDA VERGADERING COMMISSIE RUIMTELIJK BEHEER 10 APRIL OM 19.30 UUR 1. Opening; 2. Vaststelling agenda; 3. Vaststelling verslag vergadering 13 maart 1995; 4. Ingekomen stukken en mededelingen; a. ter kennisname ontwikkeling oostzijde haveningang Brouwershaven; b. ter kennisname circulaire agrarische af valwaterlozing; c. ter kennisname art. 4.22 en 4.23 Wet Mi lieubeheer m.b.t: het gemeentelijk riole ringsplan; d. ter kennisname opgave projecten Stads en Dorpsvernieuwing 1995 5. Herinrichting Markt Brouwershaven; 6. Schijnwerperverlichting openbare gebou wen; 7. Evaluatie hondenpoepmachine en voorstel nieuwe tekst APV; 8. Groenbeheer; 9. Technische installatie benzinesteiger jachtha ven; 10. Opknappen binnenmuren VVV-kantoor; 11. Rondvraag; 12. Sluiting. AGENDA VERGADERING COMMISSIE FINANCIËN 13 APRIL OM 19.30 UUR 1. Opening; 2. Vaststellen agenda; 3. Eventuele mededelingen en ingekomen stuk ken; 4. Vaststellen verslag vorige vergadering 16 maart 1995; 5. Managementletter VB Accountants; 6. Exploitatie Zonnemaire Kom; 7. Exploitatie Brouwershaven Kom (Plan Mu- ralt); 8. Rondvraag; 9. Sluiting. BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Brouwersha ven brengen ter openbare kennis, dat met in gang van 6 april 1995 gedurende vier weken ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage ligt het ontwerp van een nieuw bestemmingsplan Dreischor Kom. Het ontwerp-plan dient ter vervanging van de huidige verouderd te achten bestemmingsplan nen Dreischor en Dreischor Kom. Gedurende de bovengenoemde termijn van 6 april tot en met 3 mei 1995, kan een ieder schrif telijk zijn zienswijze omtrent het planontwerp kenbaar maken aan de gemeenteraad van Brou wershaven, Postbus 28, 4318 ZG Brouwershaven. Burgemeester en wethouders van Brouwersha ven, De burgemeester, L. N. LABRUÈRE De secretaris, A. P. G. VAN DER SLUIJS Brouwershaven, 5 april 1995 BEKENDMAKING WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Brouwersha ven: 1. zijn voornemens een veranderingsvergunning te verlenen aan de heer M. A. van Leersum, met betrekking tot de inrichting aan de Tram baan 21 te Zonnemaire in gebruik als camping annex fruitteeltbedrijf. De verandering be treft de uitbreiding van de inrichting met een gasflessenvulstation en de vergroting van de opslagcapaciteit voor gasflessen. 2. hebben een oprichtingsvergunning verleend aan mevrouw M. W. Verseput-Stevense, Zuid- weg 1 te Zonnemaire, met betrekking tot de inrichting aan de Stapelsweg 1 te Zonnemaire en in gebruik als schapestal en opslag voor landbouwprodukten; 3. hebben een nieuwe, de gehele inrichting om vattende, veranderingsvergunning verleend aan Pluimveebedrijf De Boed B.V., Kromme Weegje 6 te Nieuwe Tonge, met betrekking tot de inrichting aan de Beldert 2 te Dreischor. De verandering bestaat uit het aanpassen van de vergunning aan het binnen de inrichting aan wezige aantal dieren. De vergunningen zullen worden verleend c.q. zijn verleend onder het stellen van voorwaarden ter bescherming van het milieu. INZAGE De betreffende stukken liggen vanaf 6 april 1995 ter gemeentesecretarie, Markt 2 te 3rouwersha- ven, voor een ieder ter inzage op elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur en op maandagavond van 19.00 tot 20.00 uur, tijdens andere uren overdag na telefonische afspraak (tel. 01119-1651). ONTWERP-VERGUNNING Gemotiveerde bedenkingen tegen het ontwerp van de vergunning genoemd onder 1 kunnen tot en met 3 mei 1995 schriftelijk bij het college van burgemeester en wethouders worden ingediend. Degene die schriftelijke bedenkingen indient, kan verzoeken zijn of haar persoonlijke gege vens niet bekend te maken. Het verzoek dient tegelijkertijd met de schriftelijke bedenkingen te worden gericht aan burgemeester en wethou ders van Brouwershaven. Indien daarom wordt verzocht, kan tot en met 3 mei 1995 over het ontwerp van de vergunning van gedachten worden gewisseld tussen het be voegd gezag, de aanvrager en overige aanwezi gen. VERGUNNINGEN Iiigevolge artikel 20.6 Wm staat tegen de vergun ningen, genoemd onder 2. en 3., tot en met 18 'mei 1995 beroep open bij de Afdeling bestuurs rechtspraak voor: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-vergunning; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de orlt werp-vergunning; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzi gingen die bij het verlenen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aan gebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-vergun- ning. De vergunningen worden na afloop van de be roepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van arti kel 8:81 Awb juncto artikel 36 Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schor sing van één van de vergunningen dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de 'Raad van State en het verzoek om schorsing of een voorlo pige voorziening aan de Voorzitter van de Afde ling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Namens het college van burgemeester en wet houders van Brouwershaven, de directeur van de Centrale Dienst Gemeente werken. Ring 10, 4321 AJ Kerkwerve Telefoon 01110-16651 - Fax 01110-12911 Op Goede Vrijdag 14 april 1995 zullen geen afvalstoffen wor den ingezameld. In plaats van vrijdag zal worden ingezameld op: "WOENSDAG 12 APRIL 1995: wijk 51 en 53 Oosterland, Ouwerkerk, Nieuwerkerk (bebouwde kom) en het buitengebied ten zuiden van de Rijksweg. DONDERDAG 13 APRIL 1995: wijk 52 en 56 Dreischor en het buitengebied ten noorden van de Rijksweg, zakkenwijk in het centrum van Zierikzee. In verband met afwijkende inzameltijden wordt u verzocht de rolemmer op de inzameldag tijdig aan de straat/weg te plaatsen. Het is vrijdag 14 april wel mogelijk afvalstoffen aan te leveren bij de overslag aan de Hoosjesweg. DE DIREKTEUR MONUMENTENSTAD - PAREL AAN DE OOSTERSCHELDE EEN GOEDE KEUS. TE KOOP 7 slaapplaatsen Bremweg 22 te Renesse. Inlichtingen: P. A. J. van lerssel Pastoor van Breugelstr. 44a Bosschenhoofd Telefoon 01652-12843 Skates: Het juiste adres voor In line skates, roller skates v.a. 179,-. Sport Surf Jon ker, tel. 01115-2412/1566 01116-1220. AANKONDIGINGEN WONINGWET Burgemeester en wethouders van Duiveland maken bekend dat bij hun zijn ingediend; Meldingen (art. 42 Woningwet): S. K. Berrevoets, plaatsen blokhut Grevelingen*- straat 24 te Nieuwerkerk. Burgemeester en wethouders van Duiveland makeii ingevolge artikel 3:40 van de Algemene wet bestuurs;- recht eveneens het volgende bekend; Verleende bouwvergunningen (art. 46 Woningwet): SOW Gemeente Duiveland, vergroten woning Muy- eweg 17 te Nieuwerkerk; M. J. Stoutjesdijk, oprichten woning Paardeweg 4 te Nieuwerkerk. Tegen de verleende bouwvergunningen c.q. geaccep teerde meldingen kan een ieder binnen zes weken n$ deze bekendmaking bezwaar indienen bij ons college Tegelijkertijd kan de president van de arrondisse mentsrechtbank te Middelburg worden verzocht een voorlopige voorziening te treffen. WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Duiveland maken ingevolge de artikelen 8.1 en 13.22 van de Wet milieu beheer bekend dat zij vergunning hebben verleend aan dhr. C. Schot, Zandkreekstraat 27 te Zierikzee, voor het oprichten en in werking hebben van een in richting voor het opvangen en verzorgen van bewa kingshonden op het perceel kadastraal bekend ge meente Duiveland, ^ectie B nrs. 633 en 717, plaatselijk bekend Rijksweg 11 te Oosterland; Aan de vergunning zijn voorschriften verbonden ter bescherming van het milieu. Tegen het ontwerp van de vergunning, welke voor een ieder ter inzage hebben gelegen van 2 februari 1995 tot 16 maart 1995, zijn geen bezwaren ingediend. De definitieve vergunning wijkt niet af van de ontwerp-vergunning. Tevens maken Burgemeester en wethouders van Dui veland bekend dat bij hen zijn binnengekomen aan vragen ingevolge de Wet Milieubeheer voor een ver gunning van; A. Slagerij Timmers, Kerkring 33 te Nieuwerkerk, voor het in werking hebben van een slagerij met winkel op het perceel kadastraal bekend gemeente Duiveland, sectie A, nr. 1293, plaatselijk bekend Kerkring 33 te Nieuwerkerk; B. Zaadhandel D. J. van der Have B.V., Dijkwel- sestraat 70 te Kapelle, voor het in werking hebben van een inrichting voor ontvangst, droging en ver pakking van (gras)zaden op het perceel kadastraal bekend gemeente Duiveland, sectie A, nrs. 579 en 668, plaatselijk bekend Deltastraat 31 te Nieuwer kerk. Zij zijn voornemens om positief op de aanvragen te be schikken, onder het stellen van voorschriften ter be scherming van het milieu en voor de omgeving. Hier toe is de vergunning in ontwerp vastgesteld. De aanvragen, de ontwerp-vergunningen alsmede de definitieve vergunning en alle op voornoemde zaak betrekking hebbende stukken liggen ter inzage op de gemeentesecretarie te Nieuwerkerk, van 6 april 1995 tot 18 mei 1995, elke werkdag van 09.00-12.00 uur, en op maandagavonden gedurende deze periode van 18.30- 21.30 uur, na telefonische afspraak, tel. 01114-1651. Gemotiveerde bezwaren tegen het ontwerp van de be schikkingen kunnen gedurende voornoemde periode schriftelijk worden ingediend bij hun college, een ie der kan mondeling in persoon of bij gemachtigde be zwaren inbrengen, indien daartoe vooraf telefonisch wordt verzocht. Hierbij wordt dan tevens de gelegen heid geboden tot een gedachtenwisseling omtrent de aanvraag en de ontwerpvergunning. Indien men dat wenst worden de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift indient niet bekend gemaakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk en gelijktijdig met het bezwaarschrift bij hun college worden inge diend. Tegen de definitieve vergunning kan gedurende voor noemde periode beroep worden ingesteld door de aan vrager, de regionaal inspecteur van de volksgezond heid voor de milieuhygiëne; degenen die tegen het ontwerp van de beschikking tijdig een bezwaarschrift hebben ingediend alsmede door belanghebbenden die aantonen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn ge weest om bezwaren in te brengen tegen het ontwerp van de vergunning. Het beroep dient te worden inge steld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de- Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Indien beroep wordt ingesteld, kan tevens overeen komstig artikel 20:3 Wet milieubeheer juncto artikel 8:81 Algemene wet bestuursrecht een verzoek worden gedaan tot schorsing van de beschikking (vergun ning), danwel tot het treffen van een voorlopige voor ziening. BESTEMMINGSPLAN BEDRIJVENTERREIN NIEUWERKERK Burgemeester en wethouders van Duiveland maken bekend dat op woensdag 12 april 1995, aanvang 18.45! uur, in de raadzaal van het gemeentehuis een INFORMATIEBIJEENKOMST zal worden gehouden met betrekking tot de eerste her-I ziening van het bestemmingsplan „Bedrijventerrein; Nieuwerkerk". De herziening is in ontwerp vastge-i steld en ligt vanaf 27 maart 1995 gedurende 4 weken;, ter inzage. De informatiebijeenkomst wordt gehouden in het ka-- der van de inspraakprocedure ter voorbereiding van! de totstandkoming van een nieuw bestemmingsplan.; Het toekomstige bedrijventerrein is gelegen ten oos-! ten van de Middenweg te Nieuwerkerk. Tijdens de bij-; eenkomst zal een toelichting worden gegeven op het ontwerp van de herziening. Tévens is er gelegenheid! tot het stellen van vragen en het inbrengen van reac ties. De bijeenkomst is voor een ieder toegankelijk. Burgemeester en wethouders voornoemd, De wnd. burgemeester, G. HOKKEN De secretaris, F. C. DIELEMAN I Nieuwerkerk, 4 april 1995 CONTACTLENZEN Havenpark 1, Zierikzee, telefoon 01110-12029 Hofdijkseweg 12, Ouddorp, telefoon 01878-1249

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1995 | | pagina 14