enda RADIO FlMKEt Auto's wassen zonder krassen Huishoudbeurs en Huis Interieur RAI 95 vieren gouden jubileum 4 Golden Earring in Goes Borstelloze wasstraat bij Van der Slikke Van 29 maart tot en met 9 april, Amsterdam RAI Klaverjassen WOENSDAG 22 MAART 1995 NIEUWSBODE EXTRA Gratis rubriek voor éénmalige activiteiten en exposities. Schriftelijke of telefonische opgave kan tot maandag 17.00 uur. Van alle datumgebonden berichten die op de redactie binnenkomen wordt automatisch melding gemaakt in deze rubriek. Tot en met vrijdag 14 april Middelharnis Architectuurtentoonstelling Twee druppels van Ashok Bha- lotra. Gemeentehuis. Maandag tot en met vrijdag 09.00 tot 16.30 uur. G0EREE-0VERFLAKKEE Woensdag 22 maart Middelharnis Commissie financiën. Gemeen tehuis. 19.30 uur. Donderdag 23 maart Dirksland Raadsvergadering. Gemeente huis. 19.00 uur. Sommelsdijk Jaarvergadering Vereniging voor Natuur- en Landschapsbe scherming Goeree-Overflak- kee. Aula landbouwschool. 19.00 uur. Middelharnis Bekendmaking sportman/ vrouw van het jaar. Gemeente huis. 20.00 uur. Trois Couleurs Blanc (film). Filmhuis. 20.00 uur. Oude-Tonge Commissie maatschappelijke aangelegenheden. Gemeente- kantoor. 19.30 uur. Vrijdag 24 maart Oude-Tonge Vier-koren-avond. Grutters- wei. 19.45 uur. Zaterdag 25 maart Ouddorp Excursie lenteboden. De Kleistee. Start.bij Dijkstelweg 19. 14.00 uur. Stellendam Podiumgroep Eigenwijs. Kof fiebar de Schuur. 19.30 uur. Sommelsdijk Concert Zeeuws Vocaal Ensem ble. Nederlandse Hervormde kerk. 19.30 uur. Maandag 27 maart Herkingen Expositie Anja Markus. Vlijtig Lies je. Dinsdag 28 maart Sommelsdijk Soepmaaltijd. Exoduskerk. 18.30 uur. Woensdag 29 maart Sommelsdijk Voorjaarsmarkt. Verpleeg huis Samaritaan. 14.00-16.30 uur. Vrijdag 31 maart Middelharnis Tbneelstuk Het Flauwgevallen paard, 't Diekhuus. 20.30 uur. Dinsdag 4 april Sommelsdijk Soepmaaltijd. Exodus-kerk. 18.30 uur. Zaterdag 8 april Stellendam Testloop marathon Rotterdam. Start bij ijsbaan. 13.30 uur. Middelharnis Trimplum-concert. Rooms-Ka- tholieke kerk, Langeweg. 20.15 uur. Dinsdag 11 april Sommelsdijk Soepmaaltijd. Exodus-kerk. 18.30 uur. Donderdag 13 april Middelharnis Paascursus bloemsierkunst. Diekhuus. 19.30-22.15 uur. Vrijdag 14 april Achthuizen Bingo-avond. Het Buurthuis. 20.00 uur. Zaterdag 15 april Middelharnis Back to the Sixties. De Staver. 20.00-01.00 uur. Dinsdag 18 april Ouddorp Kleding inleveren voor beurs. Peuterspeelzaal de Gornet. 19730-2J.00 uur. Donderdag 20 april Ouddorp Kleding inleveren voor beurs. Peuterspeelzaal de Gornet. 19.30-21.00 uur. Zaterdag 22 april Ouddorp Kinderkledingbeurs. Peuter speelzaal de Gornet. 10.00-13.00 uur. Middelharnis Rode Kruis Wandeldag. Start bij De Staver. 08.00 en 10.00 uur. Zaterdag 29 april Sommelsdijk Geranium-Oranjemarkt. Voor straat en Marktveld. 09.00- 16.00 uur. Middelharnis Omloop van Menheerse. Start bij de Staver. 10.45 uur. Vrijdag 5 mei Dirksland Jeugdtriathlon. Sportcomplex de Gooye. 11.00 uur. Bevrijdingsmarkt. Kertt. Zaterdag 6 mei Dirksland Bevrijdingsmarkt. Kern. Vrijdag 12 mei Achthuizen Bingo-avond. Het Buurthuis. 20.00 uur. Zaterdag 3 juni Middelharnis Trimplum-concert. Rooms-Ka- tholieke kerk, Langeweg. 20.15 uur. Vrijdag 9 juni Achthuizen Bingo-avond. Het Buurthuis. 20.00 uur. Vrijdag 7 juli Achthuizen Bingo-avond. Het Buurthuis. 20.00 uur. SCHOUWEN-DUIVELAND Woensdag 22 .maart Zierik2ee Jaarvergadering ZVU in Trouwzaal van het stadhuis. 16.30 uur. Burgh-Haamstede Speciale avond voor vrijwilli gers die te maken hebben met asielzoekers en vluchtelingen in zaal Gereformeerde kerk, Platboslaan. 20.00 uur. Brouwershaven Bingo in Poortershof. 14.00 uur. Donderdag 23 maart Zierikzee Afdelingsvergadering PvdA in mfg aan de Huybertstraat. 20.00 uur. Spreekuur D66 in de Vismarkt. Van 19.00 tot 20.00 uur. Burgh-Haamstede Informatiemiddag ouderen. Gemeentehuis. Vanaf 14.00 uur. Scharendijke Gemeenteraadsvergadering in het gemeentehuis. 19.30 uur. Vri|dag 24 maart Bruinisse Bijeenkomst brandweerjubi leum J. J. Bal. Gemeentehuis. 20.00 uur. Ledenvergadering Algemeen Vissersbelang. Verenigingsge bouw. 20.00 uur. Bruinisse Prijsklaverjassen. Strandpa viljoen Meerzicht. 20.00 uur. Zaterdag 25 maart Zierikzee Fietsenkijkdag. Politiebureau. 10.00 tot 12.00 uur. Anti-racisme manifestatie on der de Beuze van Vluchtelin genwerk. Met muziek en thea ter. Van 13.00-17.00 uur. Open repetitie Harmonie Kunst en Eer. Clubgebouw Kaersemakerstraat. 13.30-18.00 uur. Concert leraren Zeeuwse Mu ziekschool i.v.m. 25-jarig jubi leum E. Jense. Lutherse kerk. 14.30 uur. Burgh-Haamstéde Innamedag voor Thlentenexpo- sitie. Galerie Borsboom, Ach terweg 7. 10.00-17.00 uur. Brouwershaven Feestavond ASV Brouwersha ven in het Tbnnenmagazijn. Met toneel en bal na. 20.00 uur. Noord welle Verkoping Welfare handwer ken. Dorpshuis. 13.30 tot 16.00 uur. Zondag 26 maart Renesse Koffieconcert mannenkoor Westhoekzangers in het dorps huis. 14.00 uur. Maandag 27 maart Zierikzee Raadsvergadering. Raadzaal stadhuis. 19.30 uur. Dinsdag 28 maart Kerkwerve Bejaardensoos. Spelmiddag. Dorpshuis 't Zuudènde. 14.00 uur. Burgh-Haamstede Koersbaltoernooi diverse ver zorgingshuizen en ANBO. Ver zorgingscentrum Duinoord. 13.30 uur. Lezing Buren, Egmond en Oranje Nassau. NVvH. De Schutse. 14.00 uur. Algemene ledenvergadering VVV Schouwse Kust. Hotel Bom. 20.00 uur. Woensdag 29 maart Zierikzee Bijeenkomst voor ouderen van NCVB. Hervormd Kerkcen trum. 14.30 uur. Donderdag 30 maart Zierikzee Eerste bijeenkomst geheugen cursus. Multifunctioneel cen trum. 09.15 tot 11.15 uur. Vrijdag 31 maart Zierikzee Kinderkledingbeurs. OBS 't Kofschip. 10.00 tot 11.30 uur. Open repetitie Drumband Kunst en Eer. Clubgebouw Kaersemakerstraat. 19.30 tot 21.00 uur. Zaterdag 1 april Burgh-Haamstede Open klaverjaswedstrijd. Dorpshuis De Schutse. Aan vang 20.00 uur. Aanwezig 19.30 uur. Scharendijke Israëlische dansmiddag Neha- lennia. Nederlands Hervormd verenigingsgebouw. 13.00 tot 17.00 uur. Dinsdag 3 april Kerkwerve Koersbal. Dorpshuis 't Zuud ènde. 14.00 uur. Dinsdag 4 april Zierikzee Gespreksgroep Ouders van Drugsgebruikers. Multifuncti oneel Centrum. 19.30 uur. Vrijdag 7 april Zierikzee Algemene ledenvergadering Vereniging Stad en Lande van Schouwen-Duiveland. Concert zaal. 19.30 uur. Dinsdag 11 april Kerkwerve Bejaardensoos. Spelmiddag. Dorpshuis 't Zuudènde. 14.00 Woensdag 12 april Zierikzee Bijeenkomst voor ouderen van NCVB. Hervormd Kerkcen trum. 14.30 uur. Donderdag 13 april Dreischor Officiële opening kleder drachtexpositie. Plaetsenuus. 16.00 uur. Oosterland Tbneelavond NBvP in Ooster hof met blijspel De Stagiaire van PJZ. 19.30 uur. Zaterdag 15 april Brouwershaven Big Band Jazz-avond. Tonnen- magazijn. 20.00 uur. Dinsdag 18 april Kerkwerve Koersbal. Dorpshuis 't Zuud ènde. 14.00 uur. Woensdag 19 april Zierikzee Feestelijke opening nieuwe ruimte werkvoorzieningsschap De Zuidhoek. 09.40 uur. Dinsdag 25 april Kerkwerve Bejaard ensoos. Spelmiddag. Dorpshuis 't Zuudènde. 14.00 uur. Woensdag 26 april Zierikzee Bijeenkomst voor ouderen van NCVB. Hervormd Kerkcen trum. 14.30 uur. GOES - Goed nieuws voor de fans van de Golden Earring. Zaterdag 25 maart treedt de formatie op in de Zeelandhal len in Goes. Vorig jaar was Ne derlands populairste rockfor matie daar ook al te gast. Ook het afgelopen jaar is voor de Golden Earring een succes vol jaar geweest. Na de 'un plugged' CD The Naked Truth is nu de CD Face it uitgeko men. Deze CD was binnen twee weken nadat hij uitgebracht werd goud en staat nu al meer dan 20 weken hoog in de diver-" se hitlijsten. Tijdens het con cert in de Zeelandhallen speelt de Golden Earring naast nieu we nummers ook een aantal van de vele hits uit het verle den. Het voorprogramma wordt verzorgd door de forma tie The Jack of Hearts, die in middels hun vierde CD hebben uitgebracht. Deze CD, getiteld Delilah, werd door de vakpers lovend ontvangen. Het concert begint om 20.30 uur. Kaarten zijn in de voorverkoop op Schouwen-Duiveland verkrijg baar bij Delta Discs en Welte vreden Radio/TV. WEKELIJKS PROGRAMMA ,,DAAR HOORT U MEER VAN" KABEL: 100.8 Mhz - ETHER: 104.9 Mhz Uitzendingen van Radio Flakkee: 24 uur per dag Naast de reguliere (gesproken) programma's zendt Radio Flakkee de gehele dag en nacht non-stop muziekprogram ma's uit, afgestemd op elk dag- of nachtdeel; tijdens het werk, maaltijd, late avonduren of nacht: Radio Flakkee stemt op de luisteraar af. Zaterdag 25 maart (09.00-10.00 uur): Flakkeecialiteiten ont vangt Huib v. d. Valk, duivenmelker te Stad a/h Haring vliet. (12.30-14.00 uur): In het programma Aan de draaitafel wordt wekelijks de inmiddels befaamde FC-1001-dingen-mand ge geven aan een luisteraar die het goede antwoord heeft gege ven op de door de presentator gestelde vraag. Vandaag heeft het programma een extra item, in dit geval voor de ac tie CT voor Goeree-Overflakkee. Piet van Loo en Jaap v. d. Velde te Dirksland hebben gezamenlijk een bedrag van 1,75 toegezegd aan het CT-comité voor iedere beller, mits het aantal bellers 200 bedraagt. Een initiatief dat natuur lijk wordt toegejuicht door het comité en misschien een re den voor meerdere luisteraars dit initiatief te volgen. Wilt u zich alvast opgeven voor zaterdag a.s.? Belt u dan onze studio: 01877-3736. Wellicht doet men massaal mee. Het doel is het aanschaffen van een CT voor Goeree-Overflakkee. (14.00-18.00 uur): Flakkee Sport Centraal met de voetbal wedstrijden: OFB-Stellendam, NTW-Melissant, Herkin- gen-DOTO en WFB-SNS. Zondag 26 maart (14.00-17.00 uur): De zondageditie van Flakkee Sport Centraal besteedt aandacht aan de wedstrij den: Flakkee-Spor/Lod Pion en PFC-FIOS. Maandag 27 maart (19.00-20.00 uur): In Politiek Kwartet is vanavond te gast: de heer Sinke, sinds kort burgemeester van de gemeente Goedereede. In deze uitzending stellen wij hem uitgebreid aan u voor en praten met hem over allerlei zaken. Flakkee TV staat op vrijdag 31 maart geheel in het teken van de actie CT voor Goeree-Overflakkee. Vanaf 20.00 uur kunt u uw bijdrage leveren aan de collectant, in de zaal van het Prieel van de Staver te Sommelsdijk óf .u kunt uw gift telefonisch doorgeven tijdens de uitzending. Het telefoon nummer zal tijdens de uitzending bekend worden gemaakt. Flakkee TV zendt uit via het kanaal van Kabelkrant Goeree-Overflakkee. Ook via de radio wordt deze' actie on dersteund. RENESSE - Onder de slogan 'wassen zonder kras sen' is het sinds kort mogelijk om bij het bedrijf Van der Slikke aan de Oude Moolweg in Renesse de auto te wassen in een splinternieuwe, ultramoderne wasstraat. Uniek aan het in Nederland ontwikkelde in Finland gebouwde apparaat is het feit dat de wasmachine geen gebruik maakt van borstels. Hier door kan Van der Slikke de klanten een absoluut krasvrije autowasbeurt garanderen. AMSTERDAM - De Huishoudbeurs en Huis Inte rieur RAI 95 staan in het teken van de 50ste editie van de Huishoudbeurs. Dit gouden jubileum gaat bepaald niet onopgemerkt voorbij. Zo besteedt de Huis Interieur RAI aandacht aan Nederlandse vormgeving uit de eerste na-oorlogse jaren. De jari ge Huishoudbeurs kent zelfs een speciale Jubileum hal, Hal 2 (Zuidhal), met spectaculaire live optre dens van bekende artiesten. Van het nieuwe type wasstraat zijn er in Nederland nu in to taal slechts zeven stuks te vin den, en uiteraard is het appa raat uniek op Schouwen-Dui veland. Volgens Nico van der Slikke kenmerkt het apparaat zich verder door een grote mi lieuvriendelijkheid en de een voudige bediening. ,,Alle door de machine gebruikte produk- ten zijn biologisch afbreek baar, terwijl het gebruikte af valwater met speciale filters wordt gereinigd," aldus de trotse Nico, die de wasstraat samen met zijn medewerkers helemaal zelf geïnstalleerd heeft. De wasstraat zelf bestaat uit een overdekte ruimte, waarbin nen een grote, metershoge U- vormige robot een aantal ma len een heen en weer gaande beweging over de auto maakt. Deze zogenaamde "Roll over' is voorzien van onder meer een groot aantal sproeikoppen en aanjagers, die voor het feitelij ke was- en droogwerk zorgdra gen. Een aantal in de machine aanwezige elektronische ogen zorgt er daarbij voor dat de klant de auto op de juiste plaats in de wasstraat kan zet ten en dat de machine de auto tijdens de wasbeurt in het ge heel niet aanraakt. Hoewel de klanten kunnen kie zen uit een vijftal verschillen de wasprogramma's duurt een gemiddelde wasbeurt slechts acht minuten. De wasbeurt zelf bestaat stapsgewijs uit in- schuimen, dakwassing, zij- en onderwassing, het aanbrengen van was en tenslotte het dro gen. Het apparaat werkt ver der met een waterdruk van 80 bar, hetgeen een perfecte was beurt garandeert. Handwerk ,/Ibt nu toe hadden we voor het wassen voor de auto al vijftien jaar lang alleen maar een hoge drukspuit ter beschikking. Be halve dat het wassen van de auto dus altijd handwerk was, waren er ook steeds problemen met de borstel, die vaak vol met zand zat. Op zoek naar een alternatief hiervoor en naar een snelle, klant- en autovrien- delijke machine is het dus uit eindelijk de 'Roll over' gewor den," aldus Nico. Voordat hij deze keuze maakte reisde hij naar het Oosten des lands om dit apparaat eerst met eigen ogen in bedrijf te zien. „Meteen toen ik dit appa raat aan het werk zag groeide mijn enthousiasme, en toen ik weer thuiskwam ben ik gelijk in de garage gaan kijken of ik plaats kon creëren om de Roll over te kunnen installeren. Verder heb ik ook bewust voor deze borstelloze machine geko zen, want veel mensen maken geen gebruik van een was straat omdat ze bang zijn voor beschadigingen door de draai ende borstels. Veel nieuwe auto's zijn gespo ten met een lak op waterbasis, en deze lak is daardoor vaak wat zachter. De fabrikanten ra den in het instructieboekje dan vaak aan geen gebruik te ma ken van een borstelwasmachi ne. Voor de Roll over bestaan deze problemen echter in het geheel niet, zodat deze machi ne alle auto's veilig aan kan," aldus Nico. Voor de installatie van de ma chine bleek het, behalve het zetten van een wand en het aanleggen van een afvoer- en filtersysteem, noodzakelijk dat vanaf de straat ook totaal nieuwe elektriciteitskabels ge trokken werden. Nico: „De Roll over werkt namelijk op twee keer 5 kilowatt, een extra vermogen waar de oude kabels niet'helemaal meer op bere kend bleken." Na het overwinnen van deze onverwachte maar kleine moeilijkheid heeft het familie bedrijf Van der Slikke nu in ie der geval een welkome uitbrei ding op het servicepakket naar de klanten. Nico runt het be drijf samen met zijn vriendin Wil, zus Leni en een aantal me dewerkers. Behalve wassen kan men bij Van der Slikke te recht voor een taxi, APK-keu- ringen, alle reparaties en uiter aard het pompstation. BURGH-HAAMSTEDE - In dorpshuis De Schutse in Burgh-Haamstede wordt za terdag 1 april een open klaver jaswedstrijd gehouden. Opgave voor deze wedstrijd kan bij Rinus Verseput, tele foon 01115-1401. Men wordt ver zocht om 19.30 uur aanwezig te zijn. Aanvang 20,00 uur. Bij een feest horen cadeaus: ie dere bezoeker krijgt als pre sentje een gratis chequeboek met daarin voordeelcheques die bij de exposanten te beste den zijn. De eerste Huishoud beurs vond plaats in Den Haag. Van 29 september tot en met 8 oktober 1950 werden in de Hou- trusthallen zo'n vijftigduizend bezoekers geteld. Na de pre mière in Den Haag kreeg Am sterdam in 1951 zijn eerste Huishoudbeurs. Dit was de tweede beurs in de lange reeks die nog zou volgen. Omdat in de eerste jaren ook enkele beurzen in de provincie werden georganiseerd, (Arnhem 1951, Veendam 1951, Gouda 1953 en Nijmegen 1954) kan het dat in 45 jaar tijd alweer de 50e beurs plaatsvindt. Introducties De Huishoudbeurs was de eer ste jaren van haar bestaan de plek waar oude en vertrouwde, in de oorlog verdwenen, artike len hun terugkeer beleefden. Geleidelijk aan volgde in steeds sneller tempo een stroom van gloednieuwe pro- dukten, waarvoor de Huis houdbeurs steeds weer een druk bekeken introductie podium was. Naarmate de techniek zich verder ontwik kelde en er meer apparatuur op de markt kwam, bood de Huis houdbeurs een uitstekende ge legenheid tot kijken en verge lijken. In 1966 vormden huishoudelij ke apparaten een derde van hetgeen er op üe beurs te zien was. In het volgende decennium leidde de verzadiging van deze markt tot een verminderende deelname door de betreffende fabrikanten en importeurs. De Huishoudbeurs werd steeds 'breder' van opzet. Vanaf de ja ren tachtig beleefde de beurs op het gebied van produkten als meubelen, keukens en bad kamers, vloeren en inte- rieurstoffen een opmerkelijke groei in kwantiteit en kwali teit. Een onstuimige ontwikke ling die leidde tot het ontstaan van een toonaangevende paral- lelbeurs, de Huis Interieur RAI. Onder de paraplu van de Huis houdbeurs verschenen even eens De Negen Maanden Beurs (alles over zwangerschap) en Attraktie (met informatie over dagtrips in Nederland). De Huishoudbeurs en Huis Interieur RAI van nu laten zich in weinig opzichten vergelij ken met die van de beginjaren. Niet alleen het uiterlijk is an ders, ook het concept is voort durend aan de tijd aangepast. Op de jubileum-editie van de Huishoudbeurs en Huis Inte rieur RAI is dat duidelijk zichtbaar. In de diverse shows, voorbeeldinterieurs, exposi ties en paviljoens wordt inge haakt op het jubileum. Daarbij is er bewust voor gekozen om slechts in bescheiden mate te rug te blikken. Dat hoeft ook niet: veel van de onderwerpen en stijlen die in de afgelopen decennia 'in' waren komen op dit moment weer terug, welis waar vaak in aangepaste vorm, of zijn blijvend gebleken. Het thema van de beurzen luidt dan ook 'Tbrugblik op het he den'. De jarige Huishoudbeurs, gesi tueerd in het Europacomplex van de RAI, behoeft nauwe- 4 lijks verdere introductie. De grootste consumentenmani festatie van Nederland. De beurs is gezellig en informa tief, met aandacht voor nieuw ste voedingstrends, maar ook voor mode, cosmetica, cadeau artikelen en huishoudelijke apparatuur. Het hart van de jubileumacti viteiten is de Zuidhal van de RAI. Onder het motto: "Daar zit muziek in", is het hier twaalf dagen lang feest. Vijftig jaar entertainment in vogel vlucht, met live optredens van bekende artiesten. Het Jubi leum Theater is ieder uur van de dag open en er is altijd wel wat te beleven. Een negen me ter hoge taart speelt de hoofd rol in een speciale quiz, met leuke prijzen en Radio 10 Gold zorgt ervoor dat het feestge druis in het hele land te horen is. De allerlaatste trends op het gebied van wonen zijn te zien op de Huis Interieur RAI 95. Van klassiek tot modern, de primeurs van de Duitse en Ita liaanse meubelbeurzen, het is er allemaal: keukehs, badka mers, meubelen, interieurstof- fen, serres en tuinmaterialen. Nieuw op de Huis Interieur RAI 95 is de deelname van het Dutch Design Center. Onder deze internationaal vermaarde naam presenteren negen Ne derlandse meubelfabrikanten zich: Arco, Castelijn, Gelder land, Interart, Label, Meta- fonn, Montis, Pastoe en SDB. Het Dutch Design Center toont centraal in Hal 11 (Parkhal) van de RAI het allerlaatste nieuws op design-gebied. De negen bedrijven, worden ge groepeerd rond een presentatie van design klassiekers, uit de jaren '45-'60, oqtworpen door onder andere Gerrit en Wim Rietveld, Martin Visser en Cor Alons. Orangerie Verder op de Huis Interieur RAI: 'Thfelen' (drie voorbeeld opstellingen van eetkamers), 'Lichtbeeld' (met de aller nieuwste verlichtingstrends) en 'Stof en Staal' (met aan dacht voor interieurstoffen), 'Slaapscala' (een sfeerpresen tatie van verschillende com pleet ingerichte slaapkamers) en het evenement 'Keuken en Bad Actueel', met tips en ideeën over inrichting, verbou wing en aanschaf van materia len en apparatuur voor keuken en badkamer. Uiteraard staat Hal 8 (Hollandhal) van de RAI ook verder weer geheel in het teken van aanbieders van keu kens en badkamers. Voor de tuinliefhebbers is er een Orangerie. Hier kan de be zoeker zich oriënteren en infor meren omtrent kweekmetho- den, tuinbeplanting en tuinma terialen, met medewerking van de redactie van Mijn Tuin en Bloemenveiling Aalsmeer. Van 29 maart tot en met 2 april vindt de deelbeurs Attraktie 95 plaats. Wie in eigen land op va kantie gaat of een weekendje of een dagje weg wil, kan tij dens Attraktie z'n hart opha len. In ons land zijn werkelijk honderden mogelijkheden om een bijzonder en geslaagd uitje te beleven. Met de meest origi nele daarvan kunnen de bezoe kers van Attraktie kennis ma ken. De Negen Maanden Beurs '95 (5 tot en met 9 april) is in middels een begrip. Deze beurs bevat alles voor zwangerschap en de periode daarna. Omdat veel onderwerpen en produk ten voor de consument pas tot leven komen als ze worden ge demonstreerd, is er voor aan staande ouders de 'Moeder Kind Show'. Openingstijden De Huishoudbeurs en Huis en Interieur RAI 95 zijn geopend van woensdag 29 maart tot en met zpndag 9 april 1995. De openingstijden zijn dagelijks van 10.00 tot 17.00 uur; maan dag 3 tot en met vrijdag 7 april tevens van 19.00 tot 22.00 uur. Van 29 maart tot en met 2 april is de deelbeurs Attraktie 95 en van 5 tót en met 9 april de Ne gen Maanden Beurs 95. Alle beurzen zijn op eenzelfde en treebewijs toegankelijk.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1995 | | pagina 11