gemeente Zfflrikzee GEMEENTE BROUWERSHAVEN GEMEENTE DUIVELAND Westerscfiouiuen inschrijving kunstschouw '95 (kunstenaars) informatiemiddag voor ouderen bouwaanvragen vergadering gemeenteraad vergadëring commissie ruimtelijke ordening WATERSCHAP SCHOUWEN- DUIYELAND Extra vergadering Aangevraagde bouwvergunningen Besluiten REGELMATIG ADVERTEREN IS OMZET VERGROTEN! WOENSDAG 15 MAART 1995 Enquête Sociale Vernieuwing in Poortambacht Sinds vorig jaar krijgt Zierikzee een rijksbijdrage uit het Fonds Sociale Vernieuwing. Deze bijdrage kaii zelfstandig besteed worden aan zaken die de dagelijkse leefomgeving verbeteren. Zierikzee schenkt aandacht aan onder andere het bevorderen van het zelfstandig wonen van ouderen, het verle nen van bijzondere bijstand en het realiseren van kinderopvang. Onlangs heeft de gemeenteraad be sloten verlichting in het pad achter de Hoofdpoort- straat aan te brengen. Er zijn echter meer mogelijkheden. De gemeente wil via wijkgerichte bijeenkomsten vernemen wat er onder de bevolking van de stadsdelen leeft. Als eerste is Poortambacht, aan de beurt. De bijeen komst in deze'wijk vindt plaats op maandag 15 mei in de aula van Scholengemeenschap Schouwen-Dui- veland. Om deze bijeenkomst zo zinvol mogelijk te laten verlopen wil de gemeente vooraf door middel van een schriftelijke enquête er achter komen hoe de in woners over de wijk denken. Er zijn vragen over de woonomgeving, voorzieningen, verenigingen, on veiligheid en overlast, de politie en buurtbewoners. Deze week krijgen 800 personen in Poortambacht de vragenlijst toegestuurd. Wij hopen dat veel in woners meewerken aan dit onderzoek en de vragen lijst binnen een week terugsturen. De resultaten van de enquête worden gepresen teerd op de bijeenkomst op 15 mei. Tevens wordt dan in groepjes met leden van de gemeenteraad verder gesproken over sociale vernieuwing. Het is de bedoeling dat met de uitkomsten van de enquête en de wijkavond concrete zaken in Poort ambacht worden uitgevoerd. Boomfeestdag: 22 maart Woensdag 2S. maart vindt de jaarlijkse boomfeest dag plaats. Zierikzee is dit jaar de accentgemeente in Zeeland. Het thema voor de boomfeestdag is "Bomen gren- zenlöos natuurplezier". Met dit thema wordt de re latie gelegd met het Europees Natuurbeschermings jaar 1995. Om deze reden, en omdat de jumelages tussèn Zierikzee en Hatfield en St. Hilaire-du-Har- couët dit jaar 40 jaar bestaan wordt er een uitge breid programma georganiseerd. Het planten van de bomen 's Morgens worden vanaf 8.30 uur bomen geplant in het gebied tussen de Van Veenlaan en het Kaas- kenswater. Dit gebied wordt ingericht als parkach tig gebied met verschillende voorzieningen, vooral voor gehandicapten. Behalve door leerlingen uit de hoogste groep van de basisscholen en de Beatrixschool planten de bur gemeester van Zierikzee, mr. J. J. P. M. Asselbergs en de Commissaris der Koningin, drs. W. T. van Gelder een boom om ca. 9.00 uur. Na het planten van de boom maakt men onder leiding van gidsen een educatieve wandeling, die is samengesteld door de Werkgroep Schoolbiologie. Het middagprogramma Voor de scholieren die 's ochtends bomen geplant hebben is er 's middags een feestelijk programma in de Zierikzeese Concertzaal. Dit programma be gint om 13.00 uur en wordt gepresenteerd door Leoni Jansen. Iedere school gaat deze middag een boom "optuigen" er is een quiz en er worden enkele liedjes gezongen uit een bomen-musical. Om 13.30 begint de videoconferentie tussen Zierik zee, Hatfield en St. Hilaire. In de Franse en Engel se jumelageplaats wordt eveneens een boom ge plant. Hiervan wordt een film gemaakt van 5 minuten. De beelden worden overgeseind vanuit studio's in Londen en Rennes. In deze studio zijn te vens de burgemeesters en enkele kinderen uit de jumelageplaatsen. Bouwplannen A. Verleende bouwvergunningen - rehabiliteren/renoveren woning aan de Bagijne- straat 46 door door C. J. van der Wekken; verbouwen schuur aan de Hoofdpoortstraat 50 door A. den Hoedt; bouw landbouwschuur aan het Groeneweegje 12 door L. Legemaate; uitbreiden opslagruimte aan de Wevershoek 20-22 door L. W. 't Mannetje; maken badkamer aan de Poststraat 35 door B. de Voogd. B. Mededelingen (art. 42, lid 1 onder b Woningwet) Wij hebben aan de volgende persoon een medede ling gedaan, dat hij het door hem gemelde bouw werk mag bouwen: Plaatsen neon-letters aan de Appelmarkt 29 door W. H. Bouma. C. Verkeerbesluiten Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26, lid 1 van het Besluit administratieve bepalingen maken burgemeester en wethouders bekend dat met in gang van 16 maart de volgende verkeersbesluiten ter inzage liggen bij de afdeling Algemene Zaken: a. het besluit haaietanden aan te brengen op de Straalweg ter hoogte van de Deltastraat en de splitsing Straalweg-Deltastraat aan te wijzen als voorrangssplitsing. Hierdoor heeft het verkeer op de Deltastraat voorrang en is het verkeer op de Straalweg verplicht te stoppen; b. het besluit de geslotenverklaring voor alle mo torvoertuigen in beide richtingen op de Miere- weg komende vanaf de Grevelingenstraat en vanaf de afslag naar de kinderboerderij "De Punt" op te heffen. Door middel van een fysieke afsluiting wordt de Miereweg komende vanaf de Grevelingenstraat en vanaf de afslag naar de kinderboerderij "De Punt" in beide richtingen afgesloten voor alle motorvoertuigen. Tegen de verleende bouwvergunningen (onder A), de gedane positieve mededeling (onder B) en de verkeersbesluiten (onder C) kan men op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na deze bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders. Tegelijkertijd kan de president van de rechtbank, Hofplein 8, 4331 CK Middelburg worden verzocht een voorlopige voor ziening te treffen wat betreft de verleende bouw vergunningen en de gedane positieve melding. Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken bekend dat bij hen een aanvraag om vergunning op grond van artikel 8.1 respectievelijk artikel 8.4 Wet milieubeheer is ingekomen van: 1. de heer N. van der Zwan, voor het in werking hebben van een theater/bioscoop op het adres Paardenstraat 4 te Zierikzee, kadastraal bekend gemeente Zierikzee, sectie A, nr. 3109; 2. de directie van Coöperatieve Zuidelijke Aan- en Verkoopvereniging, voor het in. werking hebben van een op- en overslaginrichting voor (zaaigra nen, (zaai)zaden, (zaai) peulvruchten, pootgoed, (kunst)meststoffen en andere niet met name ge noemde landbouwbenodigdheden en produkten, alsmede het conditioneren en bewaren van bo vengenoemde produkten op het adres Julianas- traat 17-21 te Zierikzee, kadastraal bekend ge meente Zierikzee, sectie F, nr. 1309. Wij zijn voornemens positief op de aanvraag te be schikken onder het stellen van voorschriften ter be scherming van het milieu. De aanvraag, het ontwerp-besluit en andere rele vante stukken liggen vanaf heden tot het einde van de termijn voor inbreng van bedenkingen ter inza ge bij de afdeling Algemene Zaken in het stadhuis op werkdagen tijdens kantooruren en op het poli tiebureau op zaterdagen van 09.00 uur tot 12.00 uur. Gemotiveerde bedenkingen over het ontwerp-be sluit kunnen zowel schriftelijk als mondeling door een ieder bij ons worden ingediend in de periode van 16 maart tot en met 13 april 1995. Indien ge wenst worden de persoonlijke gegevens van degene die schriftelijk bedenkingen indient niet bekend gemaakt. Een verzoek hiertoe moet schriftelijk te gelijkertijd met de reactie bij ons worden inge diend. Mondelinge bedenkingen over het ontwerp-besluit kunnen in een openbare zitting worden ingebracht. Tijdens een dergelijke zitting wordt ambtshalve door het gemeentebestuur gelegenheid gegeven tot een gedachtenwisseling over bovenvermelde stuk ken. Voor een verzoek om een openbare zitting kan in bovengenoemde periode telefonisch contact wor den opgenomen met de afdeling Algemene Zaken van de gemeente. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) be denkingen hebben ingebracht over het ontwerp-be sluit, kunnen later naar aanleiding van het defini tieve besluit op de aanvraag beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij men aantoont dat men daartoe redelij kerwijs niet in staat is geweest of indien de defini tieve besluitvorming afwijkt van het ontwerp-be sluit. Gemeente Zierikzee NIEUWS is de wekelijkse informatierubriek van de ge meente. Redactie: Bureau Voorlichting Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee Tel. 01110-13151 -M"tl i -i- MONUMENTENSTAD PAREL AAN DE OOSTERSCHELDE TENTOONSTELLING HERDENKING BEVRIJDING In verband met de viering van de 50-jarige bevrij dingsdag op 5 mei a.s., wordt door de 4 oranjever enigingen in samenwerking met de gemeente en het streekarchivariaat een tentoonstelling voor bereid. De bedoeling is de tentoonstelling in te richten met voorwerpen c.q. afbeeldingen welke direct verband houden met de bevrijding in 1945. De tentoonstelling wordt gehouden in de St. Nico- laaskerk te Brouwershaven. Indien u in het bezit bent van tentoonstellingsmateriaal, foto's, kran ten, affiches, film en of geluidsopnamen, herden kingsaardewerk etc., dan zou de gemeente het op prijs stellen indien u deze eventueel tijdelijk ter beschikking zou willen stellen. Hiertoe kunt u contact opnemen met Rob Schiettekatte, stadhuis Brouwershaven. BEKENDMAKING Op donderdag 16 maart 1995 zal om 19.30 uur een openbare vergadering van de commissie financiën worden gehouden in het stadhuis te Brouwersha ven. Op deze vergadering zal o.a. besproken wor den de renovatie scholencomplex Noordgouwe en aanpassing dorpshuis, isolatiemaatregelen scho lencomplex Brouwershaven en renovatie school plein B.B.S. ,,De Zonnewijzer" te Zonnemaire. BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Brouwershaven maken bekend, dat de volgende aanvragen voor bouwvergunning zijn ingekomen van: 1. P. G. Heeren te Veere, voor het plaatsen van een serre op perceel Ostrea 28 te Brouwershaven; 2. Macobouw te Amsterdam, voor de bouw van 128 appartementen op perceel Port Greve, Den Osse te Brouwershaven; 23. C. van Ast'te Brouwershaven voor het bouwen van een garage/berging op perceel De Lei 8 te Brouwershaven. Burgemeester en wethouders van Brouwershaven voornoemd, L. N. LABRUYÈRE. de burgemeester A. P. G. VAN DER SLUIS, de secretaris Brouwershaven 15 maart 1995 RECREATIEGEMEENTE Het gemeentebestuur streeft ernaar om deelname aan de Kunstschouw Westerschouwen (in financië le zin) laagdrempelig te houden. Tal van onderne mers en andere locatiehouders werken op con structieve wijze daaraan mee. Evenals enkele sponsors. Enkele tientallen deelnemers, waaronder illustere namen hebben dan ook weer ingeschreven voor de Kunstschouw. Het gemeentebestuur echter nodigt met name nog enkele jonge en/of onbekende kunstenaars uit om hun talent deze kans te geven. Wie last heeft van bescheidenheid of wie ondanks talent het inschrijfgeld 125,-) niet kan bekostigen moet dus beslist contact opnemen met de organi satie (01115-1651). Maar doe het snel. De inschrijftermijn eindigt op 20 maart. DONDERDAG 23 MAART in de gemeente Westerschouwen PROGRAMMA: Van 14.00-15.00 uur: WET VOORZIENING GEHANDICAPTEN Een antwoord wordt gegeven op alle vragen aan gaande dit onderwerp. Gast: de heer F. Babijn van de Intergemeentelijke Sociale Dienst. Van 15.00-16.30 uur: PREVENTIE SOCIALE VEILIGHEID Veiligheid boven alles in uW direkte leefomgeving. Gast: dhr. J. P. van Schaik, veiligheidsfunctionaris van de regio politie Zeeland Oosterschelderegio. Voor koffie/thee en Zeeuwse bolus wordt gezorgd. Toegang gratis. Plaats: Raadzaal Gemeentehuis, Kloosterweg 60, Haamstede. Zaal open vanaf: 13.30 uur. Voor nadere informatie: tel. 01115-1651 (de heer Bert Stuit) (artikel 41 van de Woningwet) - Gebr. Boot, bouw loods Steurswekken 1 te Burgh-Haamst.ede; - P. v. Geesbergen, bouw woning Constantijnweg 11 te Renesse; -A. v. d. Graaff, bouw garage Roggebos 4 te Burgh-Haamstede; -J. Kaminski, bouw tuinhuisje Hogezoom 31 te Burgh-Haamstede; - M. Ruijtenberg, bouw receptie Korte Moermonds- weg 21 te Renesse; Openbare vergadering van de raad der gemeente Westêrschouwen op maandag 20 maart 1995 in het gemeentehuis te Haamstede, aanvang 19.30 uur. Agenda 1. Opening. Spreekrecht voor het publiek. 2. Bepaling volgorde stemming. 3. Notulen vorige vergadering. 4. Ingekomen stukken. 5. Voorstel verkoop strook grond aan de Constan tijnweg te Renesse aan: a. dhr. J. Vroon b. dhr. G. M. M. Laagland c. mw. A. Goense-Boonman 6. Voorstel verkoop strook groen aan de Stoof- weg/Stoofwekken te Renesse aan fam. Dorre man, Kooman en Kostense. 7. Voorstel voteren van een krediet voor de ver vanging van de jeep van de Strandreddingsbri- gade. 8. Voorstel voteren van een krediet voor de herbe strating van een gedeelte van de Vroonweg te Renesse. 9. Voorstel voteren van een krediet t.b.v. de op stelling van een vuiluitworpreductieplan. 10. Voorstel voteren van een krediet voor de aanleg van een ruiterpad bij duinovergang „Kijkduin". 11Voorstel voteren van een krediet voor de ver vanging van kadastrale kaarten. 12. Voorstel tot wijziging van de subsidie aan het Ouderenkoor Westelijk Schouwen. 13. Voorstel nemen voorbereidingsbesluit en voe ren procedure ex art. 19 WRO t.b.v. diverse ge bieden. 14. Voorstel in te stemmen met de aanvrage landin richting voor uitwerking Streekplan Schouwen- West. 15. Voorstel tot uitbetaling van een saneringsbijdra- ge ingevolge het VOP aan dhr. P. Thijsse. 16. Voorstel tot vaststelling van de Verordening voor de straatnaamgeving en huisnummering. 17. Voorstel voteren krediet t.b.v. het opstellen van organieke functiebeschrijvingen. 18. Begrotingswijziging. 19. Verder voorkomende zaken. 20. Rondvraag. 21. Sluiting. Na opening van de vergadering kan het publiek het woord voeren over al dan niet op de agenda ver melde onderwerpen. Daarvan zijn uitgezonderd agendapunten die betrekking hebben op het doen van keuzen, voordrachten of aanbevelingen van personen. Degenen die van het spreekrecht gebruik willen maken melden dit vóór aanvang van de vergadering bij de secretaris. Zij die zich als spreker hebben aangemeld verkrij gen van de voorzitter gedurende maximaal 5 minu ten het woord. Datum en tijdstip aanvang: dinsdag 21 maart 1995, 19.30 uur. Agenda: 1. Opening. 2. Vaststelling verslag vergadering d.d. 21 februari 1995. 3. Ingekomen stukken/mededelingen: a. uitspraken RvSt, inzake kwesties Boot, Kris- telijn en Hanson: b. btw constructie door toegelaten instellingen; c. aanmélding Stad- ën Dorpsvernieuwingspro jecten; 4. Toepassing art. 19 WRO t.b.v. realisering herin richtingsplan centrum Renesse. 5. Verzoek medewerking aan plaatsing 2 windmo lens bij rioolwaterzuivering aan de Koudekerk' seweg 6 te Burgh-Haamstede. 6. Notitie permanente en recreatieve bewoning. 7. Planningslijst meerjarenprogramma restauraties t.b.v. het jaar 2001. 8. Planningslijsten nieuwbouw en verbetering voor de periode 1996-1999. 9. Verder voorkomende zaken. 10. Rondvraag. - 11Sluiting. at' ,,sg at De voorzitter der commissie. De vergadering: fe" openbaar en wordt in het ge meentehuis gehoücleh. Voor het publiek bestaat gelegenheid het woord te voeren t.a.v. de genoemde agendapunten, behou dens agendapunt 10. De op de vergadèring betrekking hebbende stuk ken liggen een half uur voor de aanvang van de ver gadering ter inzage. De dijkgraaf van het waterschap Schouwen- Duiveland maakt bekend dat op woensdag 22 maart 1995 om 9.45 uur een openbare algemene vergadering zal worden ge houden in 's Landskamer, Havenpark 40 te Zie rikzee. De agenda is als volgt: 1. Opening. 2. Bepaling van de volgorde van stemmen. 3. Voorstel tot vaststelling van de notulen van de algemene vergadering van 1 februari 1995. 4. Ingekomen stukken. 5. Mededelingen. - informatie uit het dagelijks bestuur - fusie - overige informatie - personeel 6. Voorstel inzake verkoop van de woning Zuid- weg 4 te Bruinisse 7. Voorstel inzake verkoop van een perceel grond in de hoek Grevelingendijk-Zuid Lan- geweg te Dreischor. 8. Voorstel inzake eigendom, beheer en onder houd van de parallelweg langs de Weg naar de Val. 9. Voorstel inzake aanleg van een gedeelte transportleiding Noordgouwe. 10. Voorstel inzake verkoop van Havenpark 40 te Zierikzee. 11. Voorstel inzake de benoeming van leden van het I.M.T. van het waterschap Zeeuwse Eilan den i.o. tot waarnemend secretaris. 12. Voorstel inzake dc bezoldigingsregeling van de Zeeuwse watersêhapsbestuurders. 13. Rondvraag. 14. Sluiting. De dijkgraaf, mevr. A. P. DE HAAN GEMEENTE Molenstraat 65 (431 I EB) Telefoon 01113-1251 postadres: postbus 50 (4310 AB) Fax 01113-2092 Geopend op werkdagen van 8.30-12.00 uur Commissie Openbare Werken tijdstip: donderdag 16 maart 1995, 19.00 uur plaats: raadzaal gemeentehuis agenda: o.a. - Reconstructieplan Burgemeester Hagelaan - Reconstructieplan Deestraat. - L. van de Velde - bouw garage/berging, Dorps weg 44 - A. Blom - bouw woning, Grevelingenhout 106. Het college van burgemeester en wethouders heeft in zijn vergadering van 7 maart 1995 o.m. de vol gende besluiten genomen. Bouwvergunning verleend aan: - W. Noordijk - verbouw zomerwoning, Hooger- werfsweg De Elf Boompjes 74 G. Gali - bouw bedrijfswoning aan de Nijverheidsweg. Toestemming verleend aan: - Graphic Color te Oosterhout - fotograferen op straat tijdens de Visserijdagen. 15 maart 1995, Burgemeester en wethouders van Bruinisse AANKONDIGINGEN WONINGWET Burgemeester en wethouders van Duiveland maken bekend dat bij hun zijn ingediend: A. Bouwaanvragen (art. 41 Woningwet): J. de Laat, vergroten verkeersruimte Rijksweg 5 Je Oosterland; C. D. Stoutjesdijk, oprichten landbouwschuur Paardeweg 2 te Nieuwerkerk; L. Hout, vergroten woning Lange Dreef 14 te Oofc- terland. j B. Meldingen (art. 42 Woningwet): C. P. Brekelmans, plaatsen tuinhuisje Esdoorn- straat 4 te Nieuwerkerk. Burgemeester en wethouders van Duiveland maken ingevolge artikel 3:40 van de Algemene wet bestuurs recht eveneens het volgende bekend; J t A. Verleende bouwvergunningen (art. 46 Woningwe^): L. D. van Klinken, oprichten landbouwschuvir Loens weg 31 te Nieuwerkerk. B. Geaccepteerde meldingen (art. 42 lid 1 onder b. Wo ningwet); H. Steutel, plaatsen blokhut Oostweg 2-98 Je Ouwerkerk. Tegen de verleende bouwvergunningen c.q. geaccep teerde meldingen kan een ieder binnen zes weken rja deze bekendmaking bezwaar indienen bij ons college. Tegelijkertijd kan de president van de arrondisse mentsrechtbank te Middelburg worden verzocht eqn voorlopige voorziening te treffen. WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Duiveland maken ingevolge de artikelen 8.1 en 13.22 van de Wet milieu beheer bekend dat zij vergunning hebben verleend aan: A. Nivon kampeerterrein ,,De Vierbannen", Weg van de Buitenlandse pers la te Ouwerkerk, voor het in werking hebben van een kampeerterrein op het perceel kadastraal bekend gemeente Duiveland, sectie E nr. 343, plaatselijk bekend Weg van de Bui tenlandse Pers la te Ouwerkerk; B. De heer C. A. Boers, Nieuw Oranjekanaal 99 te Hoek van Holland, voor het oprichten en in wer king hebben van een tuinbouwbedrijf met bedekte teelt op het perceel kadastraal bekend gemeente Duiveland, sectie H nrs. 146 en 147, plaatselijk b]e- kend Ringweg ong. te Oosterland; C. De gemeente Duiveland, Kerkring 3 te Nieuwer kerk, voor het in werking hebben van een tweetal stallingen plus werkplaats op de percelen kada straal bekend gemeente Duiveland, sectie A nr. 573 en sectie B nr. 532, plaatselijk bekend resp. Burg. Boumanstraat 12 te Nieuwerkerk en Van den Abe.te- lestraat 14 te Oosterland; Aan de vergunningen zijn voorschriften verboden ter bescherming van het milieu. Tegen het ontwerp van elk der vergunning, welke voor een ieder gedurende6 weken ter inzage hebben gelegen, zijn geen bezwaren ingediend. De definitieve vergunningen wijken niet af van de ontwerp-vergunningen. De aanvragen, 4&-Pntwerp-vergunningen alsmede de definitieve vergunningen en alle op voornoemde zh- ken betrekkit hebbende stukkenliggen ter inzage op de gemeentesecretarie te Nieuwerkerk, van 16 maart 1995 tot 27 april 1995, elke werkdag van 09.00-12.00 uur, en op maandagavonden gedurende deze periode van 18.30-21.30 uur, na telefonische afspraak, tel. 01114-1651. i Tegen de definitieve vergunningen kan gedurende voornoemde periode beroep worden ingesteld door ae respectievelijke aanvragers, de regionaal inspecteer van de volksgezondheid voor de milieuhygiëne; dege nen die tegen het ontwerp van de beschikking tijdjg een bezwaarschrift hebben ingediend alsmede door belanghebbenden die aantonen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest om bezwaren in te brengen tegen het ontwerp van de vergunningen. Het beroejp dient te worden ingesteld bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van Statè, postbus 2001Ö, 2500 EA 's-Gravenhage. Indien beroep wordt ingè- steld, kan tevens overeenkomstig artikel 20.3 Wet mi lieubeheer juncto artikel 8:81 Algemene wet bestuurs recht een verzoek worden gedaan tot schorsing van de beschikkingen (vergunningen), danwel tot het treffan van een voorlopige voorziening. i Burgemeester en wethouders van Duiveland maken ingevolge de artikelen 8.19, lid 2, van de Wet milieube heer juncto artikel 6 van het Inrichtingen- en vergun- ningenbesluit bekend dat bij hen een melding is bin nengekomen van dhr. L. D. van Klinken, Loens weg 31 te Nieuwerkerk, ten behoeve van het uitbreiden van een akkerbouw- en tuinbouwbedrijf op het perceel plaatselijk bekend Loensweg 31 te Nieuwerkerk. Voornoemde melding ligt vanaf 16 maart gedurende twee weken voor een ieder ter inzage Burgemeester en wethouders van Duiveland maken, ter voldoening aan artikel 8.41 lid 4 van de Wet Milieu beheer bekend dat bij hen de volgende meldingen als bedoeld in het Besluit mestbassins Wet milieubeheer zijn ingekomen van: A. De heer C. H. van Driel, Nieuwe Groeneweg 2 tie Oosterland voor de plaatsing van een mestbassin op het perceel kadastraal bekend gemeente Duive land, sectie H. nr. 713; B. De heer A. P. Timmermans, Lunerkampweg 1 4e,, Rosmalen voor de plaatsing van een mestsilo opj het perceel kadastraal bekend gemeente Duive-t land, sectie G nr. 459. VERORDENING WINKELSLUITING DUIVELAND Burgemeester en wethouders van Duiveland maken,1 ter voldoening aan de artikelen 139 tot en met 142 vpn' de Gemeentewet bekend dat de Raad van de gemeente! Duiveland in zijn vergadering van 23 februari 1995 heeft vastgesteld, de „Verordening winkelsluiting Duiveland". Gelijktijdig met de vaststelling heeft de Raad dc vol-' gende verordeningen ingetrokken: de „Verordening regelende de koopavond in dc gemeente Duiveland vastgesteld door de Raad op 6 juni 1978 en gewijzigd door de Raad op 5 juli 1979; en de „Verordening rege lende de openstelling op zondag, tweede Paasdag, He melvaartsdag, tweede Pinksterdag, de dag waarop de- verjaardag van de Koning wordt gevierd, op werkcfa-j gen na 18.00 uur en op zaterdag na 17.00 uur", zoals' vastgesteld door de Raad op 24 november 1988. De „Verordening winkelsluiting Duiveland" treedt in.' werking op 22 maart 1995. Burgemeester en wethouders voornoemd.' De wnd. burgemeester, G. HOKKEN De secretaris, F. C. DIELEMAN Nieuwerkerk. 14 maart 1995 VRAAG NAAR ONZE ADVERTENTIE-TARIEVEN 01110-16551

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1995 | | pagina 6