REKREATIECENTRUM i Flakkeese voorja bruisend als nooit te voren! MIDDELHARNIS 1 T/M 4 MAART 1995 OLYMPIAWEG 32 MIDDELHARNIS KORTINGSBON DE STAVER MAART UITGAVE EUWSBODE EXTRA Bij inlevering van deze bon krijgt u aan de kassa 1,50 korting. FLAKKEESE VOORJAARSBEURS woensdag 1 t/m zaterdag 4 maart 1995 woensdag t/m vrijdag van 13.00 tot 17.00 uur 18.30 tot 22.00 uur en zaterdag van entreeprijzen: 13.00 tot 17.00 uur 18.30 tot 21.00 uur 7,50 per persoon met reductiebon krant: f6,- kinderen 4/14 jaar 3.00, per persoon 63<kf 5 kAi De Flakkeese Flora '95 wordt voor de 8e keer georga niseerd in rekreatiecentrum De Staver te Middelharnis. De beurs pretendeert in een behoefte te voldoen voor mensen die heerlijk een middag of een avond uit willen. Vrijblijvend snuffelen, nieuwe ideeën opdoen, mode show kijken betrokken willen worden bij het maat schappelijk gebeuren zoals veilig verkeer, (denk vooral aan de vaders en moeders, opa's en oma's die begaan zijn met de veiligheid van hun kinderen en kleinkinde ren). De bezoeker vindt het heerlijk om met een kop koffie, liefst met een gebakje op het terras te zitten en te kijken naar andere mensen, dus gewoon uit te zijn. De Gezinsbeurs Zonder dit onderdeel van de beurs blijft de Flakkeese bevolking en de mensen uit de verdere regio, thuis bij de t.v.. Maar op de Flakkeese Flora kunnen zij genieten van de snuisterijen, de spelletjes, de mixers, de leer- creme, de auto's, de zonnenbanken, heerlijk rustig een bankstel of de gezellige oma-stoel dat een erfstuk wordt, het kussen waarop de prettigste dromen tot je komen uit proberen, het is er allemaal weer. Luisteren naar de verhalen over de meest fantastische apparaten (manlief inmiddels naar het verkeersplein gestuurd) en lekker geld uitgeven zonder dat je buurvrouw je ziet. Op het terras bij Crossy-kun je heerlijk verse koffie drinken met een overheerlijk (net gebakken) broodje met franse kaas. Bij de stand van Baynath kunt u zich laten voorlichten over het produkt Flying Peacock bal sem, de Oosterse balsem goed voor uw stijve spieren, echte zijde overhemden rechtstreeks uit India, met als klapper, bij besteding van 25,- gratis een sjaal ter waarde van 12,50. Ook de Natuurlippenstift kunt u proberen. Het is einde loos gezellig voor mensen die een uitje maken van hun middag of avond. Verkeersspel speelt opvallende rol op op de beurs Nieuw dit jaar is het verkeersplein met een behendig heidstest in een auto. "Samen op weg voor een veilig verkeer" is het motto onder de deelnemers van het verkeersspektakel. Veel instanties die medeverantwoordelijk zijn in de regio Goeree/Overflakkee voor de veiligheid van het verkeer zijn aanwezig op het verkeersplein en hebben zich ingespannen dit evenement te laten slagen. "Samen op weg voor een veilig verkeer" zo luidt het thema. Een gedeelte van de sporthal van De Staver is hiervoor ingericht. Bezoekers kunnen zelf actief deel- ten, zoals de behendig- reactiesnelheid en rem- eefl^simulator. Vprdpr en rijgedrag tijdens een rit van 20 minuten door Mid delharnis laten beoordelen door een ervaren rij-instruc- teur. Uw theoretische kennis kunt u toetsen op het ver keersplein. Activiteiten op het Verkeersspektakel 1Voertuigbeheersingsbaan 2. Theorietest 3. Reaktietest 4. Ogentest 5. ALcoholtest 6. Het "Mens erg je niet voetgangersspel" 7. Rem-simulator 8. Trapauto/verkeersplein voor de jeugd. Naast bovengenoemde activiteiten, maakt u ook een kans op de dagprijs van auto-veiligheidstraining van WCR Terneuzen. De Politie komt met informatie over verkeersregels op het verkeersplein, de grote vervanger van vele stoplich ten.Pas op de pleinen, deze zijn levensgevaarlijk bij ei genzinnig gebruik. Door oranje licht rijden is niet moge lijk maar het plein op jakkeren is niet zonder risico, en dus af te raden. De Voertuigbeheersingstest is nog voor velen een echte uitdaging. 11 Proeven in een vreemde auto is een sportieve klus. U wordt er echt veel wijzer van, want iedere fout wordt U uitgelegd waarom het mis ging. Wethouders en beursorganisatoren gingen u voor met zweet in de handen. Voor de vele kleintjes en prilste weggebruiker is er een gezellig trapautocircuit met verkeersborden. Veel moe ders aan de zijlijn geven de soms broodnodige aanwij zingen, om niet steeds, in de strobalen terecht te komen. Dikke pret en zeer leerzaam voor de kleuter en ouders. Opmerking van de beursorganisator De beurs heeft zich in de 8 jaar van haar bestaan steeds van binnen uit vernieuwd met alles wat "in" was en is. Een venster naar onze sterk veranderende maat schappij. Was 6 jaar geleden de dubbele beglazing een goed artikel voor de beurs, nu zijn welzijn aspecten veel meer in trek. Voorlichting over het milieu en lucht is helemaal intrek en gelukkig maar. Van een "moeten" van toen wordt nu iedereen gewezen op haar eigen verantwoordelijkheid. Een moeilijke jyeg is ons nog te gaan op het gebied beter milieu, naar een betere we- loedkoper dan,-,flenezen. geld eersgedrag als voor de omgang

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1995 | | pagina 1