bergmans brillen De Clio Symbol. Autobedrijf Braai B.V. Autoverzekering. BELASTINGAANGIFTE s vers»elli»$en Betaal niet meer dan nodig is handicap studie 3 GEMEENTE MIDDENSCHOUWEN REGELMATIG ADVERTEREN IS OMZET VERGROTEN! 1A liter motor U rijdt al een Clio Symbol vanaf f 24.500,-! WOENSDAG 15 FEBRUARI 1995 NIEUWSBODE EXTRA Lagere premies tegen uitstekende voorwaarden. ii a on kt mui kt met ons op, dan vergelijken wij de premie die u nu l »et i ili mei de laagste premie die wij u kunnen bieden. I lei kan u veel geld besparen! \ssurantie- en Financ iet 7i igskci 11 tour Geense BV MOLENSTRAAT 61, BRUINISSE, TEL. 01113-2310 CONTACTLENZEN (Havenpark 1, Zierikzee, telefoon 01110-12029 Hofdijkseweg 12, Ouddorp, telefoon 01878-1249 LEES DE ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE. DAN BLIJF JE OP DE HOOGTE. Voor het invullen van uw administratiekantoor Lid van het Ned. College van Belastingadviseurs Ribesstraat 20 - Nieuwerkerk - Telefoon 01114-1557 b.g.g.: A. U. Dorst 01114-3146 P. Schiettekatte 01114-2496 J. A. Schiettekatte 01114-2886 Je voelt je prettig. Je dochter speelt gezellig met de kat, terwijl jij de verse andijvie snijdt. Dat geeft een behaaglijk- gevoel, en niet in 't minst omdat je in je nieuwe keuken staal. Dat prettige gevoel proberen wij van Grandorama je nu mee te geven. Door eerst goed te luisteren naar je wensen, hoe persoonlijk ook. Welke opstelling je wilt, welke kleur, welk materiaal en welke apparatuur. Watje ook kiest, je kiest voor kwaliteit. Dat merkje aan het sluitwerk van de deurtjes, de laden... En dat voor een prijs die alleszins meevalt. Kijk, dal geeft al een aangenaam gevoel. Je merkt het ook aan de extra's die wij bieden: gratis geplaatst en vijfjaar garantie... Op zo'n moment voel je je niet alleen prettig, maar voel je je ook 'Grand'. Gedistingeerde witte kunststof keuken met ingefreesde contouren. Standaard met eleklr. oven, en kookplaat, koelkast, geïntegreerde afzuigkap, kunststof aanrecht met inleg spoelbak. Basisopstelling 210 x 280 cm met 89 cm hoge bovenkasten, inct. krans- en lichttijsfen. Vanaf 8647,- Massief elzehouten keuken met naturel fronten in cassettevorm. Standaard met elektr. oven, en kookplaat, koelkast, geïntegreerde afzuigkap, kunststof aanrecht met inleg spoelbak. Basisopstelling 210 x 280 cm met 89 cm hoge bovenkasten, inct. krans- en lichtlijsten. Vanaf ƒ10.803,- Vertrouwen: internationale keten met 26 keukenspeciaalzaken in Nederland. Keuze: 200 keukens en alle bekende nierken inbouwapparatuur. Zekerheid: kwaliteit voor een betaalbare prijs. Extra's: uw keuken gratis geplaatst en 5 jaar garantie. Van Zanten Zierikzee: Haringvlietplein 7b. tel. 01110-20646 voor studenten met een handicap Word donateur Giro 91323 Utrecht Openbare raadsvergadering tijdstip: donderdag 16 februari I995, 19.30 uur plaats: gemeentehuis te Scharendijke agenda: - Opening, spreekrecht v.h. publiek, notulen verg. 19.01.95, ingeko men stukken en mededelingen - Vaststellen eerste wijziging Bouwverordening gemeente Midden- schouwen I994 - Startnotitie herziening bestemmingsplan Buitengebied - Vaststellen voorbereidingsbesluiten voor: - perceel Elkerzeeseweg 10 te Scharendijke - bedrijventerrein Scharendijke - perceel Elkerzeeseweg 49 te Scharendijke - Eerste wijzigingAlgemene Plaatselijke Verordening gemeente Midden- schouwen - Aanvraag (bonus-)bijdrage Vervolgbijdrageregeling Ontwikkeling Gemeentelijk Milieubeleid - Volumebesluit stads-en dorpsvernieuwing 1995 - Krediet herinrichten speelveld en Loostraat te Ellemeet - Krediet voor markering van brandkranen in buitengebied - Subsidieverzoek van Regionaal Overleg Voortgezet Onderwijs en Patiëntenvereniging Samen Beter - Vaststellen achtste wijziging Uitkerings- en pensioenverordening wethouders van gemeente Middenschouwen - Representativiteitsverklaring voor Stichting Radio Omroep Schou- wen-Duiveland - Vaststellen uit agenda voortvloeiende begrotingswijzigingen - Rondvraag en sluiting. Tijdens de raadsvergadering kan het publiek gebruik maken van het spreekrecht, waarvoor een half uur beschikbaar is. Per spreker is er ,;-iür.heid gedurende maximaal 5 minuten het woord te voeren, ook als er over meer dan één onderwerp wordt gesproken. Indien er meer dan zes sprekers zijn, wordt het maximum van 30 minuten naar evenredigheid over de sprekers verdeeld. Het is alleen mogelijk het woord te voeren over onderwerpen die op de raadsagenda zijn vermeld, met uitzondering van punten betreffende het doen van keuzen, voordrachten of aanbevelingen van perso nen en de rondvraag. De raadstukken liggen met ingang heden 's morgens tussen 08.30 en I 2.00 uur voor het publiek in het gemeentehuis ter inzage. Bouwplannen Aangevraagde bouwvergunningen (art. 41 Woningwet) - L.A Brondgeest - bouw geluidssluis, Dorpsstraat 14 te Scharendijke - M.C van der Weele - uitbreiding woning, Akkerbloemstraat 10 te Scharendijke - S. van de Wekken - bouw serre, Vloedstraat 18 te Kerkwerve B Reehorst - bouw stoeterij, Zwaardweg I te Kerkwerve. Wet Milieubeheer Meldingen Bij burgemeester en wethouders zijn binnengekomen meldingen in- .rj\nWet milieubeheer voor het van toepassing worden van het Besluit akkerbouwbedrijven milieubeheer op een reeds opge- rieiir akkerbouw- of tuinbouwbedrijf voor opengrondsteelt voor de op 'le genoemde adressen gevestigde bedrijven, van: J.W. van der Velde, Prunjeweg 3a te Kerkwerve - A.J. Rotte. Zwaardweg 4 te Kerkwerve. Vergunning (art. 3.44 Algemene wet bestuursrecht) But gemeescer en wethouders hebben (onder het stellen van voor- srhnften ter bescherming van het milieu) vergunning verleend inge volge de Wet milieubeheer aan: P.W. Bos - voor het oprichten en in werking hebben van een itstraalbedrijf, Kloosterweg. kad. bek. gem. Middenschouwen, sectie G, nrs. 25 en 26 ged. Ter inzage De desbetreffende stukken liggen vanaf 16 februari I995, op de gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage: - op elke werkdag tussen 8.30 en 12.00 uur - buiten kantooruren (na telefonisch verzoek) tussen 13.00 en 16.30 uur. Beroep Tegen de verleende vergunning kan door de volgende personen/ instanties beroep worden ingediend: de aanvrager de adviseurs die in de gelegenheid zijn gesteld advies uit te bren gen met betrekking tot het geven van het besluit hen, die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit hen, die bedenkingen hebben tegen de in het besluit aangebrachte wijzigingen ten opzichte van het ontwerp van het besluit belanghebbenden, die aantonen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest bedenkingen in te dienen tegen het ontwerp-besluit. Een dergelijk beroepschrift dient uiterlijk op 30 maart 1995 te wor den ingediend bij de Afdeling bestuursrecht van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Het besluit wordt van kracht na afloop van de beroepstermijn, tenzij gedurende deze termijn beroep is ingesteld én aan de Voorzitter van deAfdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State is gevraagd de milieuvergunning te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek om schorsing of een voorlopige voorziening dient te worden gezonden aan Voorzitter van voornoemde Afdeling. Voorgenomen wijziging (art. 3.30 Algemene wet bestuursrecht) Burgemeester en wethouders zijn voornemens de verleende hin derwetvergunning te wijzigen die op 25 april 1988 verleend is aan: - P. Vaane voor het oprichten en in werking hebben van een transportbedrijf, Elkerzeeseweg 45b te Scharendijke, door de hui dige voorschriften in te trekken en er nieuwe aan toe te voegen. Tijdens een milieucontrole is gebleken dat de huidige voorschriften van de vigerende vergunningen niet adequaat zijn. Daardom hebben wij besloten deze voorschriften te vervangen voor nieuwe, adequate voorschriften. Ter inzage Het ontwerp-besluit tot wijziging van de vergunning, de bijbehorende voorschriften en andere relevante stukken liggen vanaf 16 februari t/m 15 maart I995 ter inzage: zie Vergunning. Bedenkingen Gedurende genoemde periode kunnen gemotiveerde bedenkingen te gen het ontwerp-besluit tot ambtshalve wijziging over te gaan, schrif telijk door eenieder bij hun college worden ingediend. Daarnaast kan men verzoeken om een zitting, waarbij eenieder de gelegenheid heeft tot een gedachtenwisseling over het ontwerp-besluit en tot het mon deling inbrengen van bedenkingen daartegen. Hiervoor kan telefonisch contact worden opgenomen met de afdeling Algemene Zaken van het gemeentehuis. Wie een schriftelijk bedenking heeft ingediend, kan verzoeken zijn of haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Het verzoek moet schriftelijk, onder vermelding van de persoonlijke gegevens, tegelijkertijd met de schriftelijke bedenking worden inge diend. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen het voornemen tot wijziging over te gaan, kun nen later beroep instellen bij deAfdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State tegen het uiteindelijke besluit, tenzij wordt aange toond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkin gen tegen het uiteindelijke ontwerp-besluit in te brengen, of de be sluitvorming straks afwijkt van genoemd ontwerp-besluit '5 februari I995, Burgemeester en wethouders van Middenschouwen Koeriersdienst: Koerier nodig?? Belt u naar de snelste en voorde ligste vervoersdienst van Schouwen ,,De Schicht". Voor leveringen in binnen- en buitenland. Wilt u meer informatie belt u dan naar 01117-1828. VRAAG NAAR ONZE ADVERTENTIETARIEVEN 0III0-I655I Te koop: Motorrijles bij rijschool Actief. Voorjaarsaanbie ding 5 motorrijlessen voor 100,- of 10 motorrijlessen voor 500,- met gratis helm t.w.v. 300,-. Rij school Actiëf Middelburg, tel. 01180-14942 of 29335. stuurbekrachtiging buitenspiegels van binnenuit verstelbaar gordelspanners vóór krachtige 60 of 80 pk motor verstevigingsbalken in de portieren beschermstrips prijs Clio Symbol 1.4: f 25.745.- Prijzen incl. BTW en verwijderingsbijdiage. exclusief kosten njklaar maken. Afgebeelde wiel- doppen optioneel Prijs- en specificaliewijzigingen voorbehouden. 8 jaar plaatwerkgarantie Grevelingenstraat 1-3, 4301 XZ Zierikzee. Tel. 01110-12529 RENAULT t'FN flGEN 7AA.NI! R VAN LEVEN A

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1995 | | pagina 8