WEA betrekt een nieuw en groter kantoor in Renesse en daarom hebben we (nog) meer goede mensen (m/v) nodig... WEA belastingadviseur T receptioniste telefoniste ervaren cliëntbegeleider mkb ervaren cliëntbegeleider land- en tuinbouvi/ Westelijke Accountantskantoren 12 ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Medio 1995 het nieuwe pand van WEA Renesse, (foto Joop van Houdt) Westelijke Accountantskantoren WEA heeft sinds 1 januari 1994 is een middelgroot accountants- een kantoor in Renesse. kantoor met een twintigtal vesti- Mede door sponsoring van de gingen in West-Nederland. succesvolle volleybalvereniging Vanuit deze kantoren werken WEA/MEVO '80 is WEA geen accountants, belastingadviseurs, onbekende naam op juristen, bedrijfsadviseurs en auto- Schouwen Duiveland. Inmiddels zoekt WEA vanwege de sterke groei een aantal nieuwe medewerkers om het team te ver sterken. Om het groeiend aantal cliënten optimaal te blijven bedienen heeft WEA een viertal vacatures beschikbaar. Wij vragen enthousiaste mensen die (samen)werken in een ondernemende en dynamische accountantsorganisatie als een uitdaging beschouwen. matiseringsdeskundigen samen ten behoeve van hun cliënten. WEA streeft ernaar de onderne mer, zelfstandige beroepsbeoefe naar en particulier dat te bieden waar hij of zij behoefte aan heeft, op een manier die ervoor zorgt dat de cijfers niet het eindresul taat zijn maar een begin. Een basis voor beslissingen over investeringen, subsidies, belas tingplanning en dergelijke. Zo brengen we cijfers tot leven. Het persoonlijk contact met onze cliënten speelt hierin een zeer belangrijke rol. U bent verantwoordelijk voor het verzorgen van en hert y toezien op de fiscaal-juridische advisering en dienstverlening. Dat betekent in de praktijk onder meer: y T T Deze functie verlangt van u een aantal kwaliteiten: U bent het visitekaartje van WEA naar onze cliënten toe. Uw werkzaamheden bestaan uit: Deze functie verlangt van u een aantal kwaliteiten: U bent verantwoordelijk voor het verzorgen van en het toezien op de verzorging van administraties van onze cliënten in het Midden- en kleinbedrijf. Dat betekènt in de praktijk onder meer: Deze functie verlangt van u een aantal 'kwaliteiten: T U bent verantwoordelijk voor het verzorgen van en het toezien op de verzorging van administraties van onze T cliënten in de land- ,en tuinbouw. T Dat betekent in de praktijk onder meer: Deze functie verlangt van u een aantal kwaliteiten: De afdeling Land- en tuinbouw bestaat sinds korte tijd. Het mede opbouwen van de afdeling en het werven van nieuwe cliënten vormt dan ook een wezenlijk onderdeel van uw taak. Het controleren van aangiften en het zelf opstellen van complexe aangiften; Het geven van fiscaal-juridische adviezen aan onze cliënten en het (laten) verzorgen van de daaruit voortvloeiende werkzaamheden; Het begeleiden van de medewerkers op fiscaal-juridisch terrein; Het bezoeken van potentiële cliënten en het schrijven van artikelen en geven van lezingen; Het leveren van bijdragen aan de beleidsvorming van WEA door middel van overieg met collega-belastingadviseurs van de andere WEA-kantoren. Academische opleiding Fiscaal Recht en u bent Federatie belastingadviseur; Minimaal vijf jaar relevante ervaring, bij voorkeur bij een accountantskantoor; Goede sociale, commerciële en communicatieve vaardigheden; Ambitie, teamgeest en flexibele instelling; Leeftijd 30 a 40 jaar. Het afhandelen van telefoon- en telefaxcontacten; Het ontvangen en te woord staan van bezoekers en het in contact brengen met de gewenste kantoormedewerkers; Het verrichten van type-werkzaamheden (rapporten, brieven, aangiften en dergelijke) Het verzorgen van inkomende en uitgaande post; Het verrichten van voorkomende administratieve werkzaamheden. Het verzorgen en controleren van cliëntenadministraties; Het opstellen van periode- en jaarverslagen, begrotingen, analyses en dergelijke; Het bespreken van (tussentijdse) rapportages met cliënten en het geven van adviezen, zonodig in samenwerking met collega's; Het verzorgen van diverse fiscale aangiften; Het onderhouden van contacten met diverse externe relaties. Afgeronde HEAO-BE opleiding danwel het diploma SPD; Minimaal vijfjaar relevante werkervaring bij een accountantskantoor'; Goede sociale, commerciële en communicatieve vaardigheden; Ambitie, teamgeest en flexibele instelling; Leeftijd 30 40 jaar. Het verzorgen en controleren van cliëntenadministraties; Het opstellen van periode- en jaarverslagen, begrotingen, analyses en dergelijke; Het bespreken van (tussentijdse) rapportages met cliënten en het geven van adviezen, zonodig in samenwerking met collega's; Het verzorgen van diverse fiscale aangiften; Het onderhouden van contacten met diverse externe relaties. Afgeronde HEAO-BE opleiding danwel het diploma SPD; Minimaal vijfjaar relevante werkervaring (in de land- en tuinbouw) bij een accountantskantoor; Goede sociale, commerciële en communicatieve vaardigheden; Ambitie, teamgeest en flexibele instelling; Leeftijd 30 40 jaar. Afgeronde MEAO-opleiding; Werkervaring als telefoniste/receptioniste is een must; Goede communicatieve vaardigheden; Ambitie, teamgeest en flexibele instelling; Representatieviteit; Leeftijd 20 25 jaar. De Zoom 16 4325 BG Renesse Telefoon 01116 1540 Telefax 01116 1232 WEA; een prima werkgever Westelijke Accountantskantoren is een prima werkgever. Zowel de primaire als secundaire arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer goed te noemen. Voorbeelden hiervan zijn een pensioenregeling, een arbeidsongeschiktheidsverzekering, een tegemoetkoming in de ziektekosten en uitstekende studiefaciliteiten. I meer informatie- Bent u geïnteresseerd in de dienstverlening van WEA of wilt u een nieuwe uitdaging aangaan bij Westelijke Accountantskantoren, neemt u dan contact op met de heer J. O. Verwest, tijdens kantooruren te bereiken onder nummer 01180 16351 of's avonds 01110 12919. Uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreid CV kunt u binnen 14 dagen sturen aan Westelijke Accountantskantoren, t.a.v. Mevr. E. E. Verwer, Postbus 108, 2280 AC Rijswijk.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1995 | | pagina 12