gemeente Z i rikzee HELP DE 40.000 KINDEREN MET EPILEPSIE. GIRO 222111. «ft STEUN DE 7FGE/VAANVAL OP HET ONVERWACHTE. GEMEENTE M1DDENSCHOUWEN RADIO T.V. VIDEO UITNODIGING IJsver. Nooit Gedacht Feestje Word donateur laat de vogels niet stikken WOENSDAG 1 FEBRUARI 1995 NIEUWSBODE EXTRA Commissies Begin volgende week vergaderen drie commissies in het stadhuis. Alle vergaderingen beginnen om 19.30 De commissie Openbare Werken en Milieu vergadert maandag 6 februari in de raadzaal over de fietsroute Malta-Mosselboomgaard-'t Vrije. Kredieten zijn no dig voor revisie en uitbreiding van het beiaard in de stadhuistoren, voor het aanleggen van openbare ver lichting in de Gruttostraat en voor vernieuwing, aan passing en uitbreiding van openbare verlichting in de Marisstraat, Minderbroederstraat, Koraalstraat, Hem, Vrijpoortje, 't Vrije en 's Heer Arendstraat. Tenslotte wordt gesproken over de aanvraag van de VOGM-bijdrage (Vervolgbijdrageregeling Ontwikke ling Gemeentelijk Milieubeleid) voor de jaren 1995- 1997 en wordt de verkeerssituatie op de Scheepstim- merdijk nog eens onder de loep genomen. De commissie Welzijn en Sociale Zaken vergadert op dezelfde dag in de commissiekamer. Van de Stichting VMC Zeeland is een verzoek ontvangen voor onderte kening van een concept-intentieverklaring voor de voortgang van onderzoek naar één zorgloket voor Schouwen-Duiveland. De commissie bespreekt het onderzoeksplan en de raamovereenkomst tussen het regionaal bestuur voor de arbeidsvoorziening Zeeland en de gemeenten in Zeeland. Op onderwijsgebied staan op de agenda de rekening 1993 en begroting 1995 van de Beatrixschool, een ver zoek van de J. L. de Jongeschool voor financiële me dewerking bij de verbouw van een kleuterlokaal en het subsidieverzoek van het Regionaal Overleg Voortgezet Onderwijs voor de kosten van drukwerk. Het laatste agendapunt is een bezwaarschrift dat in gediend is door de organisatoren van de derde ont spanningsavond voor asielzoekers van de Roni. De gemeente heeft de subsidie voor deze avond, die in het voorjaar van 1994 is gehouden, afgewezen omdat een inhoudelijk karakter ontbrak. De commissie Bestuurszaken vergadert dinsdag 7 fe bruari in de raadzaal over de gang van zaken met be trekking tot de gemeentelijke herindeling. Zierikzee wil dit jaar een officiële delegatie uit St. Hilaire-du- Harcouët ontvangen om het 40-jarig bestaan van deze jumelage te vieren. Voor een programma is een extra krediet nodig. Extra geld is ook gewenst voor presen tiegeld voor leden van de stembureaus en voor kan toorautomatisering (aanschaf van pakketten en een cursus Lotus). Iedere burger kan een commissievergadering bijwo nen. De op de vergadering betrekking hebbende stukken liggen ter inzage in de leeskamer in het stad huis. U kunt de stukken tijdens kantooruren inzien na afspraak met de secretaris van de commissie. Voor de commissie Openbare Werken en Milieu is dit de heer C. van der Linde, voor de commissie Welzijn en Sociale Zaken mevrouw M. A. Bergwerf en voor de commissie Bestuurszaken de heer P. J. Verkaart. Voor het bezoeken van de vergadering hoeft u zich niet van te voren aan te melden. Voorafgaand aan het behandelen van een agendapunt krijgt u de gelegen heid het woord te voeren. Daarna heeft u in twee ter mijnen de gelegenheid met de raadsleden mee te spreken. U kunt zich abonneren op de commissiestukken. Dit betreft de agenda's voorafgaande aan de vergadering en de verslagen achteraf. Voor één raadscommissie kost dit 13,25 en voor alle raadscommissies 52,- per jaar. Heeft u hiervoor belangstelling dan kunt u u abonneren bij de afdeling Interne Zaken in het stadhuis, tel. 13151. schap gekregen en zien elkaar nog regelmatig, in Hatfield, in St. Hilaire-du-Harcouët of in Zierikzee. Wil jij je opgeven, dan kan dit bij je leraar Frans of Engels op school of bij Theo Rigter van Bureau Voor lichting Gemeente Zierikzee, tel. 01110-13151. Openbaarmaking' functies leden van de raad Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken bekend dat de leden van de gemeenteraad, ter vol doening aan het gestelde in artikel 12 van de Ge meentewet, opgaaf hebben gedaan van de functies die zij naast het lidmaatschap van de raad vervullen. Deze opgaven liggen met ingang van 2 februari 1995 voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, af deling Algemene Zaken. Bouwplannen A. Aangevraagde bouwvergunningen (art. 41 Woningwet) vernieuwing kozijnen/verbeteren gevel aan de Korte St. Janstraat 15 door H. J. van Aken; verbouw woning aan de Bagijnestraat 46 door C. J. van der Wekken; plaatsen stadstoilet aan de Balie door de gemeen te Zierikzee. B. Ingekomen meldingen (art. 42 Woningwet) plaatsen serre aan de Regenboogstraat 27 door G. Boot. C. Verleende bouwvergunningen verbouw bankgebouw (zolderruimte) aan het Ha venpark 4 door de Coöperatieve Rabobank „Schouwen Zierikzee B.A."; vernieuwen schuur aan de Oudeweg 25 door C. van der Velde; wijziging achtergevel (plaatsen kozijn) aan de Ou de Haven 40 door W. C. Bar; bouw landbouwschuur aan de Boerenweg 10 door maatschap de Boer-Quist; renoveren keuken aan de Scheldestraat 2 door de St. Algemene Bejaardenhuisvesting en -Verzor ging Zierikzee; bouw slachthuis aan de Industrieweg door W. A. Meerdink; uitbreiden werkplaats aan de Deltastraat 40 door Betonmortel Grevelingen b.v. D. Mededelingen (art. 42, lid 2 Woningwet) Wij hebben aan de volgende persoon een mededeling gedaan, dat hij het door hem gemelde bouwwerk niet mag bouwen: vernieuwen kozijnen in voorgevel aan de St. An- thoniesdam 1 door A. M. L. Verkaart. Tégen de verleende bouwvergunningen (onder C) kan een ieder op grond van de Algemene wet bestuurs recht binnen 6 weken na deze bekendmaking een be zwaarschrift indienen bij burgemeester en wethou ders. Tegelijkertijd kan de president van de recht bank, Hofplein 8, 4331 CK Middelburg worden ver zocht een voorlopige voorziening te treffen. Internationale jeugduitwisselingen H Voorbereidingsbesluit Na de februariramp van 1953 werd Zierikzee geadop teerd door Hatfield en St. Hilaire-du-Harcouët. Een van de activiteiten toen was dat beide plaatsen kin deren uit Zierikzee uitnodigden om daar in de zomer bij te komen van ellende en nattigheid. Dit was het begin van de jaarlijks terugkerende jeugduitwisse lingen. Saint-Hilaire-du-Harcouët Zierikzee organiseert van dinsdag 4 tot en met dins dag 18 juli 1995 een reis voor jongeren naar het Fran se St. Hilaire-du-Harcouët. Deze plaats ligt op de grens van Normandië en Bretagne, op korte afstand van kustplaatsen als Granville, St. Malo en de toe ristische attractie Le Mont St. Michel. Ben jij tussen de 14 en 17 jaar en wil jij je talenkennis gebruiken en het gastvrije Franse leven leren ken nen, geef je dan op voor deze reis. St. Hilaire organi seert een aantrekkelijk programma met sportevene menten en bezoeken aan onder andere de inva- siestranden van Normandië. 's Avonds organiseert de groep vaak party's en in het weekend kun je leuke dingen doen met het gastgezin. Tijdens deze uitwisseling logeer je bij een jongen of meisje van je eigen leeftijd. Er moet dus wel regelma tig Frans (of soms Engels) worden gesproken. De reis- en deelnamekosten zijn 200,-. Wanneer je dit jaar mee naar St. Hilaire gaat is het de bedoeling dat je volgend jaar een Franse gast op bezoek krijgt en deelneemt aan het programma. •Hatfield Een groep van ongeveer 15 jongeren uit het Engelse Hatfield bezoekt Zierikzee van woensdag 2 tot en met woensdag 16 augustus 1995. De Engelse deelne mers verblijven in een gastgezin. Ben jij 15 of 16 jaar en wil je je Engelse talenkennis gebruiken, geef je dan op! Voor de Engelse en Nederlandse deelnemers organi seert de gemeente een uitgebreid programma met on der andere reisjes naar Amsterdam en de Efteling, sport- en culturele activiteiten en een dagje zeilen. De deelnamekosten zijn 75,-. Wanneer je dit jaar een Engelse jongen of meisje in huis neemt, kan je volgend jaar twee weken mee naar Hatfield. Aanmelden Honderden jongeren gingen jou voor met deelname aan een van de internationale jeugduitwisselingen. Velen hebben, voor kortere of langere tijd, vriend- De burgemeester van Zierikzee maakt ingevolge arti kel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 30 januari 1995 heeft besloten dat een herziening van het bestemmingsplan „Buitengebied" wordt voorbe reid voor het gebied Eerste Weegje en omgeving, ka dastraal bekend gemeente Zierikzee, sectie K nrs. 46, 47, 98 t/m 101, 102 (ged.), 135, 136 (ged.), 439 (ged.), 589 (ged.), 590 (ged.), 591, 592 (ged.), 596, 597, en 598 en sec tie F nrs. 1174 t/m 1192 en 1198 (ged.). Genoemd besluit met bijbehorende kaart ligt met in gang van 2 februari 1995 ter gemeentesecretarie, afde ling algemene zaken, voor een ieder ter inzage en treedt op deze datum in werking. Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken bekend dat bij hen meldingen op grond van artikel 8.41 Wet milieubeheer zijn ingekomen van 1. de heer G. van den Hoek, voor het van toepassing worden van het besluit akkerbouwbedrijven mi lieubeheer op een akkerbouwbedrijf op het adres Gouweveeseweg 8 te Zierikzee; 2. de directie van Bouw- en timmerbedrijf Van Leeu wen, voor het van toepassing worden van het Be sluit houtbewerkende bedrijven milieubeheer op een bouwbedrijf op het adres Engelse Kade 10 te Zierikzee. Informatie over genoemde meldingen kunt u verkrij gen bij de afdeling Algemene Zaken van de gemeen tesecretarie te Zierikzee (tel. 01110-13151). Gemeente Zierikzee NIEUWS is de wekelijkse informatierubriek van de gemeente. Redactie: Bureau Voorlichting, Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee. Tel. 01110-13151 trnm MONUMENTENSTAD PAREL AAN DE OOSTEPSCHELDE Nationaal Epilepsie Fonds-De Macht van het Kleine. Al meer dan 100 jaar actief. Postbus 9587,3506 GN Utrecht. Tel. 06-82) 2411. Wijziging Legesverordening (art. 139 Gemeentewet) De raad heeft in zijn openbare vergadering van 15 december 1994 de '4e wijziging van de legesverordening 1993' vastgesteld,goedgekeurd door Gedeputeerde Staten op 18 januari 1995. De wijziging treedt op de tweede dag na deze bekendmaking in werking. De verordening, inclusief de wijziging, ligt voor eenieder kosteloos ter inzage op het gemeentehuis. Eenieder kan op verzoek tegen beta ling van de kosten een afschrift van de verordening verkrijgen. Bouwplannen A. Aangevraagde bouwvergunning (art. 41 Woningwet) - Fa.Van de Velde - vergroten loods, Heuvelsweg 11 te Kerkwerve. B.Verleende bouwvergunningen - A.M. Prince - uitbreiding hangar, Gooikensweg te Kerkwerve - P.J. Roos - wijziging gevel zomerwoning, Kreeklaan 8 te Scharendijke. Tegen de verleende bouwvergunningen (onder B) kan eenieder op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na deze bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij ons college, Platte- weg 33,4322 BD Scharendijke.Tegelijkertijd kan de president van de rechtbank, Hofplein 8, 4331 CK Middelburg worden verzocht een voorlopige voorziening te treffen. Melding Bij burgemeester en wethouders is binnengekomen de melding inge volge de Wet milieubeheer voor het van toepassing worden van het Besluit akkerbouwbedrijven milieubeheer op een reeds opgericht akkerbouw- of tuinbouwbedrijf voor opengrondsteelt van: - N.M.Tuiten - voor het bedrijf, Elkerzeeseweg 50 te Scharendijke. Melding verandering Een melding is binnengekomen van: - M.S.J. Rentmeester - tot het veranderen van zijn agrarisch be drijf, Florisweg 3 te Kerkwerve. Ten aanzien van de verandering wordt redelijkerwijs aangenomen dat zij uitsluitend gunstige gevol gen heeft voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het mi lieu. De wijziging betreft het omschakelen van aardolie op aardgas. De melding en alle relevante stukken liggen vanaf 2 februari t/m I maart 1995 elke werkdag tijdens kantooruren tussen 8.30 en 12.00 uur en buiten deze tijden op afspraak ter inzage op de gemeente secretarie. Voorgenomen wijziging (art. 3.30 Algemene wet bestuursrecht) Burgemeester en wethouders zijn voornemens de verleende hin derwetvergunning te wijzigen die op 23 november 1992 verleend is aan: - W. de Ruijter, Slahofsweg I te Scharendijke - voor het oprichten en in werking hebben van een agrarisch loonbedrijf, Slahofsweg I te Scharendijke, door daar aanvullende voorschriften aan toe te voegen. Tijdens een milieucontrole is gebleken dat de huidige voorschriften van de vigerende vergunningen niet adequaat zijn. Daarom zullen er voorschriften m.b.t. afvalstoffen, en voorschriften voor de opslag van olie e.d., ventilatoren en het afleveren van motorbrandstoffen aange vuld c.q. toegevoegd worden aan de bestaande vergunningen. Ter inzage Het ontwerp-besluit tot wijziging van de vergunning.de bijbehorende voorschriften en andere relevante stukken liggen vanaf 2 februari t/m I maart 1995 ter inzage op de afdeling Algemene Zaken van de gemeentesecretarie: - elke werkdag van 8.30-12.00 uur - buiten kantooruren»(na telefonisch verzoek) tussen 13.00 en 16.30 uur. Bedenkingen Gedurende genoemde periode kunnen gemotiveerde bedenkingen te gen het ontwerp-besluit tot ambtshalve wijziging over te gaari, schrif telijk door eenieder bij hun college worden ingediend. Daarnaast kan men verzoeken om een zitting, waarbij eenieder de gelegenheid heeft tot een gedachtenwisseling over het ontwerp-besluit en tot het mon deling inbrengen van bedenkingen daartegen. Hiervoor kan telefo nisch contact worden opgenomen met de afdeling Algemene Zaken van het gemeentehuis.Wie een schriftelijk bedenking heeft ingediend, kan verzoeken zijn of haar persoonlijke gegevens niet bekend te ma ken. Het verzoek moet schriftelijk,onder vermelding van de persoon lijke gegevens, tegelijkertijd met de schriftelijke bedenking worden ingediend. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen het voornemen tot wijziging over te gaan, kun nen later beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State tegen het uiteindelijke besluit, tenzij wordt aange toond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) beden kingen tegen het uiteindelijke ontwerp-besluit in te brengen, of de besluitvorming straks afwijkt van genoemd ontwerp-besluit. Ontwerp-besluiten (art. 3.19, lid 2 Algemene wet bestuursrecht) Bij burgemeester en wethouders is een aanvraag om vergunning in het kader van de Wet milieubeheer»ingediend door: 1W. de Vlieger - (een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning) voor een gemengd agrarisch bedrijf met varkensmesterij, Tellersweg 7, Kerkwerve 2. H. Hanson - (een nieuwe de gehele inrichting omvattende ver gunning) voor een agrarisch-recreatiebedrijf met persluchtvoor ziening, Elkerzeeseweg 34, Scharendijke. Ter inzage De aanvragen, de ontwerp-besluiten -die gericht zijn op ver gunningverlening onder voorschriften- en andere relevante stukken liggen van 2 februari t/m I maart 1995, op de gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage: zie onder Voorgenomen wijzi ging- Bedenkingen In bovenstaande periode kunnen bedenkingen tegen het ontwerp van het besluit schriftelijk door eenieder bij het college worden ingediend. Daarnaast kan men verzoeken om een zitting, waarbij eenieder de Voorgenomen vrijstelling (art. 42 Woningwet) Een melding is gedaan door: - LJ. Platteschorre - bouw duivenhok (bestemd voor houden post duiven) achter zijn woning, Korenbloemstraat 18 te Scharendijke. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Burgemeester en wethouders zijn echter bereid medewerking te ver lenen aan het bouwplan. Dat is mogelijk door vrijstelling van het be stemmingsplan te verlenen (zoals bedoeld in artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening). Voordat zij daartoe overgaan, bieden zij eenieder de gelegenheid bedenkingen in te dienen tegen het voornemen vrijstelling te verle nen. Bedenkingen kunnen vóór 16 februari 1995 schriftelijk bij het college worden ingediend (Platteweg 33,4322 BD Scharendijke). De stukken liggen tot 16 februari 1995 ter inzage bij de afdeling Algemene Zaken in het gemeentehuis te Scharendijke. Plannen (art. 3.11 Awb) Met ingang van heden liggen de volgende plannen tot 2 maart 1995 op het gemeentehuis ter inzage: - reconstructie Boutlaan, waaronder het aanbrengen van snelheids- remmende maatregelen, de aanleg van een vrijliggend fiets- en voetpad en de verplaatsing van de bebouwde kom grens - de herinrichting van de haven Kloosternol. Dit plan is aangepast naar aanleiding van de hoorzitting van 25 oktober 1994. Eventuele op-,of aanmerkingen op genoemde plannen kunt u voor 2 maart 1995 schriftelijke of mondeling bij het college indienen, als be doeld is art. 3.13 Awb. Wet Milieubeheer gelegenheid heeft tot een gedachtenwisseling over het ontwerp-be sluit en tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. Hier voor kan telefonisch contact worden opgenomen met de afdeling Algemene Zaken van het gemeentehuis.Wie een schriftelijk bedenking heeft ingediend, kan verzoeken zijn of haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Het verzoek moet schriftelijk, onder vermelding van de persoonlijke gegevens, tegelijkertijd met de schriftelijke be denking worden ingediend. Beroep' Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit kunnen later beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State tegen het uiteindelijke besluit, tenzij wordt aangetoond dat men re delijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te brengen tegen het ontwerp van het besluit, of als de besluitvorming straks afwijkt van het ontwerp van het besluit. Verleende vergunning (art. 3.44 Algemene wet bestuursrecht) Burgemeester en wethouders hebben (onder het stellen van voor schriften ter bescherming van het milieu) vergunning verleend inge volge de Wet milieubeheer aan: - J. de Bakker, Hogeweg 12 te Scharendijke (een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning) - voor een varkensmesterij, Verseputseweg 32 te Kerkwerve. Ter inzage De desbetreffende stukken liggen vanaf 3 februari 1995 ter inzage: zie onder Voorgenomen wijziging. Beroep Tegen de verleende vergunning kan door de volgende personen/in stanties beroep worden ingediend: de aanvrager de adviseurs die in de gelegenheid zijn gesteld advies uit te bren gen met betrekking tot het geven van het besluit hen, die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit hen, die bedenkingen hebben tegen de in het besluit aangebracht wijzigingen ten opzichte van het ontwerp van het besluit belanghebbenden, die aantonen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest bedenkingen in te dienen tegen het ontwerp-besluit. Een dergelijk beroepschrift dient uiterlijk op 16 maart 1995 te wor den ingediend bij de Afdeling bestuursrecht van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Het besluit wordt van kracht na afloop van de beroepstermijn, tenzij gedurende deze termijn beroep is ingesteld én aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State is gevraagd de milieuvergunning te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek om schorsing of een voorlopige voorziening dient te worden gezonden aan Voorzitter van voornoemde Afdeling. Gewijzigde vergunning (art. 3.30, lid I Algemene wet bestuursrecht) Burgemeester en wethouders hebben besloten de verleende hin derwetvergunning te wijzigen die op 18 juni 1990 verleend is aan: - R.Vaane, Putmeetweg 8 te Scharendijke - voor een transportbedrijf, Platteweg 14 te Scharendijke, door aan de oude vergunning voor schriften toe te voegen m.b.t. de werkruimte en opslag van brand stoffen e.d. Ter inzage De desbetreffende stukken liggen vanaf 3 februari 1995 ter inzage: zie onder Voorgenomen wijziging. Beroep Tegen het genoemde besluit kan door de volgende personen/instan ties beroep worden ingediend: - hen, die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp-besluit - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid ad vies uit te brengen over het ontwerp-besluit - hen, die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp zijn aangebracht - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp-besluit. Een dergelijk beroepschrift dient uiterlijk op 16 maart 1995 te wor den ingediend bij de Afdeling bestuursrecht van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Het besluit wordt van kracht na afloop van de beroepstermijn, tenzij gedurende deze termijn beroep is ingesteld én aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State is gevraagd de milieuvergunning te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek om schorsing of een voorlopige voorziening dient te worden gezonden aan Voorzitter van voornoemde Afdeling. I februari 1995, Burgemeester en wethouders van Middenschouwen Voor al uw reparaties van: SNEL, VAKKUNDIG, VOORDELIG 3 mnd. garantie op reparatie eventueel vrijblijvend prijsopgaaf vooraf. UW SPECIAALZAAK DELTA DISCS Voor muziek, beeld en geluid Mol 15 - Zierikzee - Tel. 01110-14699 houdt ledenvergadering op vrijdag 10 februari 1995 in café 't Centrum in Bruinisse, aanvang half acht. Wie gaat er mee naar de Uithof???? Het spreekuur van het Buro voor Rechtshulp in Zierikzee wordt m.i.v. 7 februari gehouden in De Huybertstraat 35. De spreekuurtijd - elke dinsdag van 14.15 tot 16.15 uur - blijft on gewijzigd. Hameeteman fëe&ieatce STACARAVANS HOBBY TOURCARAVANS S OCCASIONS Hazersweg 27a Ouddorp Tel. 01878-1925 Huishoudelijke hulp: Biedt zich aan hulp in de huishouding. Tel. 01114- 2552. Verras iemand eens op een andere manier, geef eens een champagne ontbijtje BEL DE ONTBIJTSERVICE 01119-1263 handicap studie voor studenten met een handicap Giro 91323 Utrecht 'p Beter lyvEN Vooi^KAnKeR- PATIËNTP-N •^JJAAR NfOERLANOSE KANKERBESTRIIDING GIRO 26000 OM «A),.E»E(lIfUOftC TOAHlALAANt 'c oer PotreAm jtocc NIEUWS UIT DE REGIO. JE LEEST T IN DE ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Luchtvervuiling Bodemvervuiling Verzuring Ontbossing Tienduizenden vogels worden de dupe van milieuvervuiling Vogelbescherming maakt zich sterk om de achter uitgang van de vogel stand te keren Wordt nu voor I 35.- lid van Vogelbescherming en u redt talloze vogellevens en hun leefmilieu. STEUN VOGELBESCHERMING GIRO 29213 ZEIST

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1995 | | pagina 22